* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 10:01:59 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: K.O.D - Komitet Obrony Drani.  (Przeczytany 31937 razy)

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 13, 2016, 10:19:34 pm »
 Panie Schetyna, liderze opozycji,

NIE jestem członkinią PiS

NIE chcę żyć w kraju w którym wy, po obaleniu rządu będziecie rządzić nadal

NIE chcę żyć w kraju, w którym bohater afery cmentarnej staje się obrońcą demokracji

NIE chcę żyć w kraju, w którym nadal będą królowały korupcja, kłamstwo, manipulowanie opinią publiczną

NIE chcę żyć w kraju zdrady narodowej, jakiej pańska formacja PO się dopuszcza

NIE chcę żyć w kraju, w którym tzw. opozycja, czyli współczesna Targowica, wzywa zewnętrzne siły do ingerencji w sprawy mojego kraju

NIE chcę żyć w kraju, w którym potop nienawiści leje się na zwycięską partię w wyborach, czyli na naród

NIE chcę żyć w kraju, w którym prawdziwy zamach stanu, dokonany w czerwcu 2015, aby zablokować reformy nowego rządu jest przemilczany

NIE chcę żyć w kraju, w którym sędzia, prezes Trybunału Konstytucyjnego, jawnie knuje z przegraną partią PO, jak doprowadzić do blokady działań nowe go rządu w ustawie czerwcowej 2015

NIE chcę żyć w kraju, w którym sędzia!!!, jak prezes TK Rzepliński, jest na usługach j e d n e j, przegranej w wyborach partii

NIE chcę żyć w kraju , w którym pod pozorem obrony demokracji, demokrację, wolę narodu, jawnie się gwałci

NIE chcę żyć w kraju, gdzie jedynym paliwem debaty publicznej jest szerzona przez PO et consortes. nienawiść do PiS i Jarosława Kaczyńskiego

NIE chcę żyć w kraju, w którym byle szmondak, analfabeta nie znający ani historii Polski, ani historii Europy, jak pan Petru, mieni się obrońcą demokracji

NIE chcę żyć w kraju, w którym zdrajcy interesu narodowego mienią się obrońcami demokracji.

Przeżyłam wiele "przełomów". Pierwszym był Październik 1956, drugim Grudzień 1970, Sierpień 1980 i wielka zdrada Okrągłego Stołu.

Jestem człowiekiem "Solidarności" i pozostanę nim do końca moich dni.

NIE chcę dożyć powrotu do władzy pospolitych krętaczy własnych interesów, zwykłych targowiczan

NIE chcę tej chwili dożyć, bo to będzie KONIEC POLSKI.

NIE chcę dożyć najbliższego roku (mam 76 lat), w którym pańska partia PO, partia zdrady narodowej, zwycięży

Tak mi dopomóż Bóg
dr Elżbieta Morawiec, wiele lat w "Arcanach"

Offline sport_hamburg

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 15, 2016, 11:51:31 am »
Mam pytanie do zwolenników PIS. Nie niepokoi was polityka prowadzona przez Macierewicza i chociaż Waszczykowskiego?
Nie interesuje się polityką ogólnie ale to co widzę co oni odstawiaja to trochę mnie przeraża. O ile w kraju można było przymykac oko na teorie spiskowe Macierewicza to jak to zaczyna wszem o wobec wypływać w świat to trochę mało śmieszne juz.

Offline marcink

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 15, 2016, 01:16:21 pm »
Mnie niepokoi,moim zdaniem ponosi go fantazja ,megalomania czy co tam jeszcze ..
nawet gdyby jego domysły byly prawda  ,powinien to na chwile obecna zachowac  to dla siebie ,wzmacniac  sukcesywnie armie ,Polske nie jestesmy turcja z potężną armia
także w mojej opinii praca u podstaw a nie klepanie nie udowodnionych domysłów   

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 22, 2016, 02:06:04 pm »
 eeeejjj wy zakodowane naiwniaki, kapusie, donosiciele, sprzedwaczyki z PO-WSI-N-PSL-KOD
NIE jestem Członkiem PiS a mimo to
NIE chcę żyć w kraju w którym wy, po obaleniu rządu będziecie rządzić nadal
NIE chcę żyć w kraju, w którym bohater afery cmentarnej staje się obrońcą demokracji
NIE chcę żyć w kraju, w którym nadal będą królowały korupcja, kłamstwo, manipulowanie opinią publiczną, cenzura PO-lityczna
NIE chcę żyć w kraju zdrady narodowej, jakiej wasz grupa-formacja PO-WSI-PSL-N-KOD się dopuszcza
NIE chcę żyć w kraju, w którym tzw. opozycja, czyli współczesna Targowica, wzywa zewnętrzne siły do ingerencji w sprawy mojego kraju
NIE chcę żyć w kraju, w którym potop nienawiści leje się na zwycięską partię w wyborach, czyli na naród
NIE chcę żyć w kraju, w którym prawdziwy zamach stanu, dokonany w czerwcu 2015, aby zablokować reformy nowego rządu jest przemilczany
NIE chcę żyć w kraju, w którym sędzia, prezes Trybunału Konstytucyjnego, jawnie knuje z przegranymi PO-WSI-PSL-N-KOD , jak doprowadzić do blokady działań nowego rządu
NIE chcę żyć w kraju, w którym sędzia!!!, prezes TK Rzepliński, jest na usługach j e d n e j, przegranej w wyborach opcji zwanej PO-WSI-PSL-N-KOD
NIE chcę żyć w kraju , w którym pod pozorem obrony demokracji, domokratyczną, wolę narodu, jawnie się gwałci
NIE chcę żyć w kraju , gdzie jedynym paliwem debaty publicznej jest szerzona przez PO-WSI-PSL-N-KOD . nienawiść do PiS i Jarosława Kaczyńskiego
NIE chcę żyć w kraju, w którym byle szmondak, analfabeta nie znający ani historii Polski, ani historii Europy, jak pan Petru, mieni się obrońcą demokracji
NIE chcę żyć w kraju, w którym zdrajcy interesu narodowego mienią się obrońcami demokracji.
Przeżyłem wiele „przełomów. Pierwszym był Październik 1956, drugim Grudzień 1970, Sierpień 1980 i wielka zdrada Okrągłego Stołu. Jestem człowiekiem „Solidarności” i pozostanę nim do końca moich dni.
NIE chcę dożyć powrotu do władzy pospolitych aferzystów, krętaczy, kłamców i manipulantów zdrajców Narodowych interesów, zwykłych targowiczan zdrajców, sprzedawczyków kapusiów
NIE chcę tej chwili dożyć, bo to będzie KONIEC POLSKI.
NIE chcę dożyć najbliższego roku (mam 76 lat), w którym organizacja działające na szkodę Polski zwana PO-WSI-PSL-N-KOD , partia zdrady narodowej, zwycięży

Offline sport_hamburg

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 22, 2016, 07:54:21 pm »
He mnie tylko śmieszy jak wyborcy PISU mówiąc precz z ta agresja i nienawiścią.  Bo takich 2 cech akurat nigdy w życiu nigdzie tal wyraznie nie widziałem jak u szarych ludzi popierających PIS. To akurat nie z tv i gazet tylko z życia wzięte

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 22, 2016, 10:06:28 pm »
Tom robisz za niewolnika w RFN i jeszcze popierazsz tych ,którzy z Ciebie niewolnika zrobili czyli futów zdrajcóe z PO ,N ,KOD.
Z Toba jak z ruska kobietą czym więcej bita tym bardziej kocha.

Offline sport_hamburg

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 22, 2016, 10:38:36 pm »
Haha. Widać że polityka za mocno w tobie siedzi. Nie jestem niczym niewolnikiem i nawet nie oglądam tego cyrku juz.
 Widzę tylko ze teraz cyrk jest większy i tyle. A jak ktoś daje na ministra Macierewicza to.sam musi mieć równie źle w głowie. Normalnie bym zlał te tematy polityczne ale tu trochę bije po oczach pro PISowskie poglądy nawet na głównej stronie. Ale wasze forum jak to mowa wasz cyrk wasze małpy. Żeby chociaż w 5% PiS był inny niż reszta ale niestety są tacy sami wiec czym się tu jarac

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 25, 2016, 11:36:15 am »
Poczet obrońców KOD-u.
Juliusz Machulski w Polska The Times” powiedział. Cytuję „Nawet jeżeli poprzedni rząd , z którym nigdy za mocno się nie utożsamiałem popełniał jakieś błędy, to Polacy jednak nie wychodzili na ulicę bo nie musieli czuć się zagrożeni tym, że ktoś łamie im demokrację. Mogliśmy wszyscy czuć się bezpieczni bo demokracja nie była zagrożona” Koniec cytatu.
Wygląda na to, że nasz kochany reżyser „Seksmisji” przez ostatnie osiem lat musiał przebywać w stanie głębokiej hibernacji, zupełnie tak samo jak dwaj bohaterowie jego filmu Maks i Albert. Dzisiaj bidula brutalnie wybudzony wrzeszczy w niebogłosy „Ciemność widzę, ciemność widzę, ciemność widzę. PRAWDA?
Szanowny panie reżyserze, podczas rządów tej nie łamiącej pana zdanie demokrację ekipy (PO-PSL) przez Polskę przeszło ponad 180 marszów demonstracyjnych a w samej Warszawie w zgromadzeniach uczestniczyło ponad pół milina ludzi. Przypominam, że Policja kilkakrotnie strzelała z broni gładkolufowej do demonstrujących. Strzelano również i do górników a nie tak ja chciałby pan zasugerować do rzutków na strzelnicy. Życzę panu aby szok termiczny w jakim się pan obecnie znalazł jak najszybciej minął i pozostawił po sobie spustoszenia w szarych komórkach. Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #53 dnia: Kwietnia 02, 2016, 03:32:29 pm »
 Wybór Trybunału Konstytucyjnego wg Leszka Millera, cyt:

”~ftk do ~eva: Marna i głupia prowokacja. Wielu się wypowiadało na temat TK a mnie najbardziej spodobała się wypowiedz Millera, który jest jak najdalej od PIS. Ponadto wielu tych wybitnych "ekspertów" się ośmieszyło i zamilkło.

16 stycznia 2016
W programie „Piaskiem po oczach” były premier Miller sypnął „obrońcom demokracji”, krajowym i zagranicznym, piaskiem w tryby i powiedział, że >>wybór 5 sędziów TK w październiku to była transakcja wiązana. Daliśmy się kupić<< – wyznał szczerze.
Wiadomo, że był taki targ, ale dopiero teraz uczestnik tego targu jasno to przyznał.

>>Otóż w październiku można było legalnie wybrać trzech sędziów TK. Nie wchodźmy już w spór, czy naprawdę można było, skoro nieznany był jeszcze termin zwołania nowego Sejmu i początku jego kadencji, ale niech tam, trzymajmy się wersji samego Trybunału, że można było w październiku wybrać 3 sędziów na stanowiska wakujące w listopadzie.
PO mogła się tym wyborem podzielić, wystarczyłoby z PSL-em – jeden wasz, dwóch naszych. Ale to było za mało. Platforma chciała mieć wszystko, chciała wybrać trzech swoich. Nie miała jednak większości, więc wymyśliła oszukańczy manewr. Złamie konstytucję, pal sześć i wystawi na sprzedaż wybór jeszcze dwóch dalszych sędziów, których powinien wybierać następny Sejm, bo stanowiska dopiero w grudniu się zwalniały. Był to wybór całkowicie nielegalny, a do tego oszukańczy, Platforma oddała SLD i PSL-owi nieistniejące stanowiska, sprzedała Niderlandy. A SLD i PSL Niderlandy te kupili.
I wybrali 5 sędziów rzutem za taśmę, na ostatnim posiedzeniu Sejmu w październiku. I dawaj z całą piątka do prezydenta – zaprzysięgaj!
A teraz nie chcą już zaprzysiężenia pięciu, tylko trzech.

Nie było prawidłowego wyboru ani pięciu sędziów, ani trzech. Był targ, był antykonstytucyjny spisek. Wybór całej piątki sędziów był zatruty korupcją polityczną (polityczną, zarzutu korupcji kryminalnej, żeby było jasne, nikomu nie stawiam). Wyniki takiego wyboru stały się owocami zatrutego drzewa.
Dlatego słusznie pan prezydent Andrzej Duda odmówił zaprzysiężenia całej piątki, pochodzącej z tego zatrutego wyboru. Dlatego też słusznie nowy Sejm uznał ten wybór za pozbawiony mocy prawnej.<<

Szczere wyznanie Leszka Millera kończy pytania o zaprzysiężenie trzech sędziów, wybranych w październiku, wybranych w antykonstytucyjnym spisku. >>Zaprzysiężenie byłoby legalizacją tego spisku, byłoby wyniesieniem korupcji politycznej na salony. Chwała prezydentowi, że nas przed tym uchronił.<<”

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 08, 2016, 04:16:52 pm »
Wszedłem sobie na jedną ze stron, które liczą powierzchnię z map googla. Zaznaczyłem Aleję Jana Pawła II, od ul. Nowolipki do ul. Nowolipie. Sama jezdnia i torowisko. Długość ok. 180m, szerokość ok. 35m. Wyszło ok 6600m2. Teraz przyjmijmy, że na demonstracji jest sporo osób i na jednym m2 mamy ściśnięte dwie osoby (w praktyce to wydaje się niemożliwe, ale przyjmijmy teoretycznie). To nam daje 13200 osób. To teraz sobie popatrzcie na zdjęcia w internecie i powiedzcie mi, GDZIE macie te 250 tysięcy??? Najszersze zdjęcie, jakie jest, pokazuje maks. półtorej takiej przecznicy jaką opisałem, no to policzmy hojnie razem z chodnikami nawet 30 tysięcy. Dalej brakuje jakichś dwustu. Trzeba myśleć, a nie łykać to, czym was karmi propaganda

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 21, 2016, 08:05:00 pm »
 Petru wyraźnie nie trzyma ciśnienia, nie dorósł do zabawy dla dużych chłopców i kompromituje swoich żydowskich mocodawców.
Ten pajac apeluje do Kaczyńskiego, by ten doprowadził do przedterminowych wyborów. Deklaracja jest tak niepoważna, że nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać.
Rysio błaga o przedterminowe wybory, gdyż wie, że za 3,5 roku liczba wyborców do których nie dotrze jeszcze oczywista prawda, iż Petru jest ociężałą umysłowo wydmuszką, stworzoną za gigantyczne pieniądze lobby bankowego przez sprzedajne niepolskie media, spadnie poniżej 1%. Na tyle głosów może liczyć pocieszny głupek Petru w kolejnych wyborach przeprowadzonych w terminie.

Offline Marioslaw

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 21, 2016, 10:45:35 pm »
Petru wyraźnie nie trzyma ciśnienia, nie dorósł do zabawy dla dużych chłopców i kompromituje swoich żydowskich mocodawców.
Ten pajac apeluje do Kaczyńskiego, by ten doprowadził do przedterminowych wyborów. Deklaracja jest tak niepoważna, że nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać.
Rysio błaga o przedterminowe wybory, gdyż wie, że za 3,5 roku liczba wyborców do których nie dotrze jeszcze oczywista prawda, iż Petru jest ociężałą umysłowo wydmuszką, stworzoną za gigantyczne pieniądze lobby bankowego przez sprzedajne niepolskie media, spadnie poniżej 1%. Na tyle głosów może liczyć pocieszny głupek Petru w kolejnych wyborach przeprowadzonych w terminie.

Wlasnie dzis to przeczytalem w komentarzach na onet.pl
Zgadzam sie w 100%.
Ale koles totalnie nie czuje tego "bluesa".
Powinien miec karteczki jak Komorowski, ktory sie ostatnio tez zblaznil ;)

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 04, 2017, 06:26:14 pm »
 Aferzysta i złodziej cudzych żon Ryszard Petru VI króli powinien Polaków przeprosić, a potem odejść. I nie tylko dlatego, że oszukał koleżanki i kolegów z opozycji. Nie tylko dlatego, że ośmieszył całe to blokowanie Sejmu. I wcale nie z powodu kłamstw i kłamstewek jakie się przy tej okazji ujawniły.

Nie. Memy i żarty można obejrzeć, ale nie one są istotą sprawy. Punkt ciężkości jest bardzo poważny i leży gdzie indziej.

Oto pan „lider opozycji” złapany został na kłamstwie dużo bardziej fundamentalnym, dotyczącym tego, co w naszym życiu publicznym najważniejsze. Jest to kłamstwo uderzające w wysiłek tych elit i milionów, które walczą o wzmocnienie siły państwa polskiego i przywrócenie w nim uczciwości. Jest to kłamstwo dotyczące sytuacji Polski i w Polsce.

Przypomnijmy: to ten człowiek i jego środowisko składało donosy na Polskę, skamlało o nałożenie sankcji, szargało nam opinię, nie odcięło się od przemocy wobec polityków PiS i dziennikarzy TVP, używało najmocniejszych słów, zdemolowało życie parlamentarne, ogłosiło wieczną okupację w Sejmie i zlot aktywistów przed nim

Offline Kaime

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 62
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 04, 2017, 06:42:50 pm »
Nie mogę zrozumieć dlaczego ten błazen i cała nowośmieszna ma obecnie 24% poparcia w niezależnych sondażach.
Jakim trzeba być niedojebanym umysłowo aby popierać taką formację. Jest mi szczerze smutno, że żyjemy w takim ciemnogrodzie.
To już nie jest PO czy PiS (sam głosowałem na PO 8 lat temu, tak się kreowali na gospodarczo liberalnych) tylko partia, która kompromituje się na każdym kroku i tylko ślepiec by nie zauważył, że jest jedną wielką wydmuszką, aby drenować polski kapitał przez zagraniczne korporacje.
Demokracja nigdy nie będzie dobrym ustrojem politycznym, a już szczególnie w państwie postkomunistycznym. Ubecka mentalność musi wymrzeć

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 05, 2017, 12:50:53 am »
 Filut na utrzymaniu żony uchyla się od płacenia alimentów, spóła jego aktualnej żonki powstała już dawno jak sam pisał aby uchronić kontrahentów przed "uciążliwościami" związanymi z zajęciami komorniczymi jego zarobków. Dla niewtajemniczonych te uciążliwości to: wysyłka 1 szt pisma do komornika w ramach odpowiedzi na zajęcie wynagrodzenia, wyliczenie kwoty i kliknięcie jednej pozycji na liście płac w pozycji "potrącenia alimentacyjne i wreszcie aż jeden dodatkowy przelew na konto komornika, zaś jak się delikwent zwolni to pismo z informacją o tym do komornika i podanie kwoty potrąconych zarobków na świadectwie pracy. Uciążliwości te przerazić mogły firmę w teczce typu "jednoosobowe usługi ogólnobudowlane Jan Kowalski " zaś w takich dużych spółkach jak PZU czy organizacjach typu PZPN gdzie jest dużo pracowników to jest chleb powszedni - zwłaszcza że takie struktury posiadają swoje służby kadrowo-płacowe.Tak więc dla PZPN pracował w ramach spóły małżonki, która to pewnie brała kasę na siebie i szło na życie po to tylko aby te chytre bachory od poprzedniej małżonki od komornika nic nie dostały. Sam Matys bohatersko wpłacał po 1000 - 1500 "jak akurat miał". Posunięcie sprytne bo alimenciarze potrafią się wykpić 50 zł. miesięcznie co często w sądzie przechodzi no ale jak się wpłaca po około 1000 zł no to widać że bidok się nie uchyla tylko robi co może aby zapłacić. Jest to niezłe zwłaszcza jak się dowiemy ile informatyk w Warszawie może zarobić - no ale cóż każdy orze jak może.
Dociekliwych zapraszam na stronę niejakiego Matki Kurki, który to się uwziął na naszego świeckiego świętego, dobroczyńcę 25-lecia wolności Siema Jurasa. Tenże Juras razem z żoną Dzidzią zasiada w zarządzie spóły będącej własnością PEWNEJ FUNDACJI i bierze tam za to niezły hajs plus dodatkowo niezły hajs z niezliczonych umów - zleceń, oraz co ważne ze swoich działalności gospodarczych i spółki za produkcję filmów o przystanku i takie tam. OCZYWIŚCIE z Fundacji nasz dobroczyńca nie bierze złamanego grosza co jest odtrąbione wszem i wobec na wszystkie strony świata. Można? Można! Czy to nielegalne? Raczej nie no bo spółka może zatrudnić kogo chce do zarządu i nawet Dzidzię po technikum drzewnym na stanowisku dyrektora do spraw medycznych też. Spółka jest prywatna (własność fundacji) nie państwowa - nic komu do tego!
Pan Mateuszek może pracować u żony w spółce? Może! Czy Prezes KODU może podpisać umowę ze spółką żonki? Może! No przecież to nie państwowe więc o co chodzi? Może i nawet małżonka w spółce zatrudniła Mateuszka na pół etatu minimalnego aby komornik za wiele nie zabrał. Można? A dlaczego nie przecież nie jest to nielegalne w końcu to organizacja społeczna a nie budżetowa. Ojej ale czy można wystawiać lewe zawyżone kilkukrotnie faktury za usługi warte na wolnym rynku wiele mniej? Chyba będzie kłopocik, pan minister Zero ze swoim wice Nijakim już rączki zacierają...
A wystarczyło by aby Mateuszki i Siema Jurasy uczciwie powiedziały: " Pracuję całe dnie na rzecz organizacji/fundacji i nie mam czasu na nic innego - więc fundacja/organizacja mi płaci za to bo działalność społeczna/polityczna też zabiera czas i przez to nie mogę robić gdzie indziej - a dziecka coś żerć muszą"

No ale czy wtedy tylu ludzi chętnie by wpłaciło na filantropów? No nie wiem.

Przy okazji brawa dla Mateuszka za podanie prawdy na kodomickim spędzie. Tamże jakiś oszalały z nienawiści do obrońców demokracji pisowiec zaczął agresywnie go wypytywać z czego żyje? Odpowiedział Mateusz wtedy: "rodzina mnie utrzymuje" i nie skłamał! Wielki szacunek! Coś się ostatnio złego dzieje Rysio też się przyznał, że Portugalia byłą za prywatny hajs i nawet przeprosił! Ale się nam rok zaczyna...

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 240
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 238
Total: 238