* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 04:22:05 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1505302 razy)

Offline Kabaś

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2970 dnia: Stycznia 10, 2019, 07:25:19 pm »
Cykl na sv+gw+hcg zakonczony, wrzucam wyniki z przed cyklu:

Prolaktyna 20,8 ng/ml (1.5 -19)
Testosteron 3,9 ng/ml (3 - 10.6)
Estradiol       28.26 pg/ml ( C62)
FSH               3,26 mIU/ml (1.7 - 12)
LH.                 3,28 mIU/ml (1.1 - 7)

oraz wyniki po cyklu:

Prolaktyna  13.9 ng/ml (1.5 - 19 )
Testosteron 3,5 ng/ml (3 - 10.6)
Estradiol      29.1 pg/ml (C62)
FSH             2.4   mIU/ml (1.7 - 12)
LH               3.42 mIU/ml (1.1 - 7)
Progestron   0.5 nmol/L (<0.16 - 0.47)

prolka spadla i fsh ale dalej w widelkach, progesteron ponad norme ale nie wiem jaki byl przed,

jak wasze opinie ?

Spoko wyniki, jakie dawki sv i przez ile czasu ? Hcg ile na cyklu ?
Jak sylwetkowo i silowo ,Zadowolony jesteś ?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2019, 12:48:16 am by Kabaś »

Offline eltoro

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 119
  • Karma: +0/-3
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2971 dnia: Stycznia 10, 2019, 11:34:07 pm »
Fajnie wyszło z wynikami. Podbijam pytanie o czas i cyklu i dawki 😊

Offline j-23

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2972 dnia: Stycznia 11, 2019, 06:04:31 am »
Panowie, takie pytanie: co to jest to arimistane? W wielu boosterach testa jest ten składnik dodawany. Wszędzie jakieś ogólniki, albo po angielsku. Wiem, że to inhibitor aromatazy, bloker estro, ale jakie ewentualnie ma to skutki uboczne, czy to jest prohormon, jak z bezpieczeństwem stosowania w zalecanych w supluach dawkach, czyli zazwyczaj do 50 mg dziennie?
Ktos z modow odpowie na to pytanie bo sam ciekaw jestem

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2973 dnia: Stycznia 11, 2019, 10:38:48 am »
Skuteczny suplement na testosteron i jeden z najpopularniejszych boosterów testosteronu na rynku –  Arimistane.
Arimistane należy do grupy suplementów, które podnoszą poziom testosteronu i obniżają w organizmie poziom estrogenów – żeńskich hormonów płciowych. Każdy u kogo występuje ich podwyższona ilość zdaje sobie sprawę z zagrożeń jakie niosą dla naszej sylwetki. Znacznie psują jej estetykę, definicja mięśniowa staje się bardzo słabo widoczna oraz mamy skłonności do odkładania się uporczywej tkanki tłuszczowej.

Arimistane powoduje obniżenie poziomu estrogenów i jest obecnie najchętniej wybieranym inhibitorem enzymu aromatyzującego na rynku. Działanie tej substancji uznawane jest za tak skuteczne, że wiele osób wykorzystuje ją jako środek do terapii po cyklowej związanej ze stosowaniem anabolików takich jak sterydy czy prohormony.

W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące was pytanie odnośnie arimistane oraz w jakiej sytuacji warto po niego sięgnąć.

Czym jest Androsta-3,4-diene-7,17-dione – Arimistane?
Jest to naturalnie występujący metabolit DHEA. Istnieje ich kilka jednak to właśnie ten najbardziej przyciąga uwagę sportowców i cieszy się w większości pochlebnymi opiniami. Najczęściej związek ten możemy spotkać w suplementach odpowiedzialnych za kształtowanie gospodarki hormonalnej takich jak boostery testosteronu czy suplementy anty aromatyzujące. Najczęściej stosowaną dawką jest około 50 – 75 mg na dobę w jednej lub dwóch podzielonych porcjach. Niektóre z przeprowadzonych badań mówią także o wpływie Arimistane na kontrolowanie poziomu katabolicznego kortyzolu. Mimo że jest to metabolit DHEA jego budowa z technicznego punktu widzenia nie jest jednak hormonalna.

Jak działa Arimistane?
Jak już wspomnieliśmy przede wszystkim jest to inhibitor aromatazy mający za zadanie blokowanie aktywności enzymu aromatyzującego który odpowiada za konwertowanie naszego testosteronu w estrogen. Obniżając jego aktywność jesteśmy w stanie zachować więcej wolnego testosteronu w organizmie. Pamiętajmy że blokowanie enzymu aromatazy to jeden z najskuteczniejszych sposobów na kontrolowanie estrogenu.

Nasze ciało jest bardzo inteligentne i potrafi zachować równowagę. Oznacza to, że mimo niewielkich wahań hormonów u zdrowych ludzi nie powinno dochodzić do dużego przekroczenia ich normalnych wartości. Aromataza może jednak zostać zaburzona na skutek niektórych czynników takich stosowanie środków farmakologicznych. Podczas przyjmowania sterydów bądź po zakończeniu cyklu najczęściej możemy zaobserwować takie zjawisko.

Jeśli podnosimy w nienaturalny sposób poziom testosteronu to wówczas poziom estrogenów również się podnosi aby zachować homeostazę. Jednak zbyt wysoki poziom tego hormonu ma liczne negatywne skutki.

Nadmiar zatrzymanej wody podskórnej.
Niskie libido.
Zła samoocena.
Wahania nastroju.
Brak energii i motywacji.
Wzrost tkanki tłuszczowej.
Bóle głowy.

Ilość negatywnych skutków jakie może wywoływać zwiększony poziom estrogenów jest jednak znacznie większa, jednak to właśnie te możemy zaliczyć do podstawowych które występują najczęściej. Warto zatem zachować aromataze w zdrowym dla organizmu zakresie i nie dopuszczać do jej nadmiernej aktywności.

Jest wiele możliwości kontrolowania estrogenów. Część stosunkowo łagodna i naturalna, inne metody znacznie bardziej radykalne. Jednak ograniczenie aktywności enzymu aromatyzującego wydaje się być jedną z najciekawszych opcji.

Badania jasno wykazują – Androsta-3,4-diene-7,17-dione realnie wiąże się z enzymem aromatyzującym i czyni go nieaktywnym. Nie spełnia on przez to swoich biologicznych funkcji takich jak przekształcanie cennego testosteronu w estrogen.

Dzięki temu możemy osiągnąć optymalne ze sportowego punktu widzenia środowisko anaboliczne czyli obniżony poziom estrogenów oraz nieco wyższy poziom wolnego, aktywnego biologiczne testosteronu.

Jakich efektów możemy się zatem spodziewać po stosowaniu Arimistane?
Z pewnością nie jest to silny środek budujący masę mięśniową czy siłę, jednak z pewnością to substancja warta uwagi. Badania które zostały przeprowadzone potwierdzają obniżenie poziomu estrogenu oraz wzrost poziomu testosteronu. Nie jest to jednak tak wysoki wzrost tego hormonu jak w przypadku stosowania najlepszych na rynku boosterów testosteronu. Z pewnością jednak może przełożyć się na nadaniu naszej sylwetce lepszej jakości. Można zatem wywnioskować że warto sięgać po niego w okresie pracy nad definicją lub w trakcie terapii po cyklowej. Jednak jeśli zależy nam na wzroście masy ciała, wówczas z pewnością znajdziemy bardziej wartościowe produkty.

Arimistane może pomóc szybko zniwelować niektóre skutki uboczne wynikające ze stosowania dopingu. W trakcie terapii PCT z pewnością znajduje swoje zastosowanie i możemy w pełni wykorzystać potencjał tego środka.

Skutki uboczne Arimestane?
Jak dotąd nie odnotowano przypadków występowania poważnych dolegliwości zdrowotnych. Oczywiście jak w przypadku każdej substancji która jest stosunkowo młoda na naszym rynku nie mamy dostępu do danych opartych na podstawie długoletnich badań. Nie wydaje się jednak by występowały jakiekolwiek sygnały mogące sugerować potencjalne niebezpieczeństwo. Większość znanych metabolitów dla DHEA wykazuje bardzo mało skutków ubocznych, nie ma więc powodów sądzić że tym razem mogłoby być inaczej.

Offline Sergio140282

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2974 dnia: Stycznia 11, 2019, 10:59:55 am »
Fajnie wyszło z wynikami. Podbijam pytanie o czas i cyklu i dawki 😊

jestem bardzo zadowolony z cyklu...celem w sumie nie byla sylwetka (mimo tego 2kg w gore) ale sila w dwuboju...oczywiscie rekordy padly i czulem ze moge wiecej ale postanowilem nie przesadzac, poprawie troche technike i wezme sie za wieksze ciezary w tym roku.

jezeli chodzi o dawki to BW 20mg dzien przez 9 tyg, SV 30mg dzien przez 3 tyg, potem 50mg dzien do 9tyg wlacznie, hcg wrzucilem od 3 tyg 2 razy w tyg w dawkach 250-300 na strzal,

duzo opini na temat bloku, zlego samopoczucia przy koncowce cyklu itp u mnie nic z tych rzeczy, do konca pelen energii, sila i mimo przeziebienie w ostatnich 2 tyg dalo sie dobrze trenowac...cykl skonczony i spadkow silowych nie widze a minelo juz ponad 3 tyg, zdecydowanie wroce do tego zestawu za kilka miesiecy i pociagne przez 12 tyg, moze dodam cos jeszcze ale nie wiem

oprocz tego pelna suplementacja typu kreatyna, tauryna, vitaminy, omega 3, vit d, liv52, magnez...polecam zdecydowanie

Offline porq

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Karma: +1/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2975 dnia: Stycznia 21, 2019, 10:48:04 am »
Zakładając podklad z testa i chcąc zrobić cykl na EPI to czy mogę normalnie skończyć epi po 8 tygodniach i potem lecieć dalej na teściu czy warto byłoby kompletnie zakończyć sytuacje?

druga sprawa - normalnie na GW mnie wysypuje na przedramieniu. Jednak na ostatniej partii nic takiego się nie dzieje, jaka może być przyczyna? Złe GW czy coś innego?

jeszcze jedno:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28955982

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/30391747

Ktoś mądry mógłby to skomentować?
Z tego wynika kompletnie nie widomo co. Raz, że GW ma udział w raku a drugi raz, że go leczy..?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2019, 11:14:18 am by porq »

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2976 dnia: Stycznia 21, 2019, 11:13:46 am »
Jak wchodzisz na testa to pociągnij go, zanim się wkręci to miesiąc. Chyba, że krótki lub omka, ale wątpię, że będziesz chciał się kuć e2-3d. 5-6 miesięcy. W dwa miesiące to zero stabilnych przyrostów.

Po prostu Cię nie wysypuje. To nie trwa wiecznie i się reguluje po jakimś czasie. Poza tym jak jesz długo GW to sam powinieneś czuć czy działa czy nie :)

Offline porq

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Karma: +1/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2977 dnia: Stycznia 21, 2019, 11:14:38 am »
PS
Panie Koksik, zerknij na te badania jak możesz.

Co do GW - zawsze czułem, że mnie wysypuje po tym. Czy wrażliwość insulinowa była lepsza? jest taka szansa bo insulina mi mniejsza wychodziła.
Wytrzymałość.. wydaje mi się, że tak ale to nie jest jednoznaczne bo ja przy nadwadze i tak potrafiłem sporo biegać.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27638828
I tu znów leczy raka  8) >:( jak żyć 
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2019, 11:29:58 am by porq »

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2978 dnia: Stycznia 21, 2019, 11:40:27 am »
Przede wszystkim dowiedz się czym jest rak. Dopóki tego nie zrozumiesz to będziesz gdybał i nie rozumiał różnicy nad tymi badaniami :) Każdy narząd to różne komórki, każdy rak jest inny.

Tlen też powoduje raka. Tylko u jednych, a u innych nie.

Offline Arturo_

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 103
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2979 dnia: Stycznia 31, 2019, 03:51:23 pm »
Małe dawki antka coś między 25-50mg ed nada się pod sw ?Będe wdzieczny za jakieś opinie:)
Pozdrawiam

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2980 dnia: Stycznia 31, 2019, 04:20:28 pm »
Jak będzie tam rzeczywiście 25-50, w sumie ile by nie było - moim zdaniem kompletnie nie  :-X 3 fikołki i sztywny prostownik ;)

Rozumiem, że cel siła?

Offline Arturo_

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 103
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2981 dnia: Stycznia 31, 2019, 08:56:32 pm »
Cel siła tak :) I do tego na regeneracje liczyłem na +.No właśnie tego się obawiam ,po mk 677 to już przerabiałem ;D
 

Offline stranger54

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2982 dnia: Lutego 02, 2019, 12:41:32 am »
Panowie, pytanko :( "On" już bardzo długo, wiek 30 i przyszedł czas na potomka, a w planach hrt już do końca.

Jak poprawić jakość nasienia? Hch 6000 wek obecnie i tamox do testa, ale nic sie nie rusza :( (pomysł andro).

teraz chce dołozyć hmg. Jakies pomysły?

czy dużo by dało zejście z testa całkowite i zostanie na samym hcg czy to nie ma nic do jakości nasienia?

Offline 2face

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2983 dnia: Lutego 02, 2019, 07:56:55 pm »
Też jestem ciekaw. Ktoś sie wypowie. Czy podawane samo hcg będąc OFF zwiększy szanse na zapłodnienie?

ommy

  • Gość
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2984 dnia: Lutego 03, 2019, 11:40:06 am »
Z mojego doświadczenia. Off plus długo clomid: nasienie lipa, samopoczucie jeszcze większa lipa. Monoterapia hcg + AI: nadal lipa. Wszedłem na testa, dodałem hmg 37iu e3d i po 2 miesiącach test ciążowy pokazał dwie kreski.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 279
Total: 280