* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 09:16:55 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Problemy z gino  (Przeczytany 4511 razy)

Offline breakse123

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Problemy z gino
« dnia: Czerwca 25, 2019, 11:46:37 pm »
Witam, otóż jak w temacie mam problemy z gino. Badalem hormony testosteron wolny w środku normy , wstęp w górnej  granicy normy natomiast prolaktyna ponad normę Ale nie wiele I ostatnio odczuwam brak energii i witalności I ogólnie mam 22 lata i mam wrażenie jakby mi androgenow brakowalo ponieważ nie posiadam wiele owłosienia na ciele oraz mam dziecięce rysy twarzy oraz występuje u mnie gino które pojawiło się w okresie dojrzewania , myślałem że zniknie lecz nadal odczuwam małe twarde guzki . Czy tak niewiele podniesioną prolaktyna może powodowac to ? Dodam,że próbowałem brać symex I wstęp było wyraźnie obnizone lecz nadal występowało gino,  brałem również Cabaser na zbicie prolo lecz tylko przezzlo swedzenie skutków oraz gino nadal takie samo.  Co powinienem zbadać ?
 

Offline haps

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z gino
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 26, 2019, 07:36:07 am »
Guzki to same nie znikną, fat co innego.

Vines

  • Gość
Odp: Problemy z gino
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 26, 2019, 07:49:31 am »
Z tego co piszesz - jeśli chcesz się pozbyć gino to najprawdopodobniej czeka Cię zabieg.
Farmakologicznie same guzki (zwłaszcza w poczatkowej fazie gino) można w pewnym stopniu cofnąć używając mixu Tamoksifenu i dużych dawek IA (najlepiej Letrozol) przez kilka tygodnii. Warto do tego dorzucić chociać minimalną ilość DHT i oczywiście kontrolować prolaktynę. Efekt nie jest gwarantowany - sporo zależy od rozmiaru, czasu jaki upłynął od powstania ginekomastii, indywidualnych predyspozycji itd. Jak gino nie zniknie (a w Twoim przypadku jestem niemal pewien, że nie 'naprawisz' tego farmakologią) to najprawdopodobniej będzie przynajmniej mniej widoczne. Aczkolwiek metody nie polecam,  ponieważ  zbijanie e2 praktycznie do zera i sam fakt stosowania dużych dawek letro zrobią z Ciebie zoombie.

Offline breakse123

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z gino
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 26, 2019, 02:04:41 pm »
A sprawdzić może jeszcze dht? Bo mam wrażenie jakby mi za mało teścia do dht konwertowalo i może stąd ten brak witalności.

Vines

  • Gość
Odp: Problemy z gino
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 26, 2019, 02:13:08 pm »
Problem może czasami leżeć zupełnie gdzie indziej. Nawet jeśli byłby to jakiś CFS - zespół przewlekłego zmęczenia to nie ma co zwalać wszystkiego na hormony. Może sam tryb życia - używki / mało snu / stres etc. Pytanie co Ci da zbadanie DHT ? Jeśli od zawsze był nisko to leżącej 5-a-reduktazy i tak nie zwiększysz na stałe suplementacją jakimiś ziółkami. No chyba, że nie wykluczasz ogólnie dopingu to inny temat. Zacząłbym od przyglądnięcia się innym czynnikom środowiskowym - uregulowany tryb życia, sen, dieta, być może problemem będą nadnercza. Na pewno poszukałbym przyczyny dlaczego prolaktyna wzrosła Ci powyżej normy po 'kuracji' kabergoliną - coś ten wzrost prolaktyny musi powodować a może być ona powodem gorszego samopoczucia, mniejszej ilości energii itd.

Offline breakse123

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z gino
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 26, 2019, 04:23:28 pm »
A jak sprawa z tarczycą wygląda? Ogólnie robiłem badania i wszystko w normie. Ogólnie to używek nie używam chyba że czasem z kofeiną przesadzam.

Offline breakse123

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z gino
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 26, 2019, 04:30:05 pm »
Ogólnie nie wykluczam dopingu  i nawet myślałem czy bylby sens brać proviron solo w malych dawakch, ma to sens ? Czy małe dawki prov już silnie blokują przysadke I nie ma sensu?

Offline nosfek1983

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +7/-8
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z gino
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 26, 2019, 08:31:41 pm »
Badania pokazują, że dopiero dawki powyżej 200mg ed blokują.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 190
Total: 191