* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 03:56:51 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Supervar?  (Przeczytany 28999 razy)

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Supervar?
« Odpowiedź #15 dnia: Września 29, 2016, 08:40:23 pm »
a właśnie miałem pytać jak SV ma się na budowe suchej masy, bo za jakieś 6 tyg zacznę po redukcji
delikatnie nabić się mocą i minimalnie masą pod BJJ ;)

SV nada się idealnie na takie założenia.

Offline lukmag

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Supervar?
« Odpowiedź #16 dnia: Października 01, 2016, 11:58:51 am »
SV vs oxandrolone w prochu z oferty wen mei ? i dlaczego ?
Celem jest poprawa sylwetki, dieta z dodatnim bilansem, treningi typowo siłowe - jim wendler 5-3-1

Vines

  • Gość
Odp: Supervar?
« Odpowiedź #17 dnia: Października 01, 2016, 06:40:39 pm »
Nie wiem czy znajdziesz kogokolwiek kto stosował oba produkty. Nie stosowałem SV od SA, ale anavar od Wen tak i jak najbardziej polecam - działanie książkowe, ale to oczywiście tylko kosmetyk (drogi kosmetyk :) ). Pewnie w przeliczeniu gramatury wyjdzie też taniej, tyle że trzeba się bawić w odmierzanie porcji a SV masz już pokapsułkowane.

Offline bziummuzib

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Supervar?
« Odpowiedź #18 dnia: Października 01, 2016, 08:37:13 pm »
Vines, jaki dawki brałeś i jak efekty siłowe ?

Vines

  • Gość
Odp: Supervar?
« Odpowiedź #19 dnia: Października 02, 2016, 11:49:50 am »
50mg ed przez dość długi okres, testowałem również 75mg ale bez różnicy jeśli chodzi o efekty.
Efekty siłowe ciężko opisać w moim przypadku, bo nie trenuje stricte siłowo. Dodatkowo oxa leci u mnie jako dodatek, więc wynik też nie będzie wiarygodny w stosunku do brania jej solo.

Moim zdaniem działa, dlatego że przez cały okres brania oxy nie dodawałem innych środków, w zasadzie był to luźniejszy okres i leciał tylko długi test 250mg e3d. Mimo lekkiego surplusu kalorycznego (i rosnącej powoli wagi) różnica (na plus) w ubiciu i waskularyzacji była widoczna (również przez znajomych z siłowni). Siła minimalnie na plus, ale tak jak już pisałem nie trenowałem pod kątem siły.
Jeśli chodzi o badania krwi to delikatnie podniesiony ALAT i AspAT (nie biorę innych orali, nie piję alko), ale tym bym się nie martwił bo wyniki tylko delikatnie po za widełkami a na to wpływ może mieć trening dzień wcześniej, trochę gorszego jedzenia etc. Co do cholesterolu to akurat stosunek HDL/LDL zawsze słabo u mnie wyglądał, ale za to trójglicerydy spadły o kilka jednostek - czy to efekt oxy, czy czegoś innego - ciężko stwierdzić, każdy sobie może dopowiedzieć własną interpretację :) Tak czy inaczej - odczuwalnych skutków ubocznych brak.
Po efektach ktoś może również śmiało rzucić stwierdzenie, że jadłem wino. Tyle, że przy 50mg ed i kilkuuu długich tygodniach 'suplementacji' na pewno próby wątrobowe wyglądałyby dużo gorzej a z doświadczenia wiem, że moje stawy na pewno dałyby o sobie znać. Niestety mój organizm w ogóle jakoś słabo toleruje środki oparte na DHT, także tutaj różnicę myślę że bym poczuł.

Może to zabrzmiało trochę jak pimp, ale po prostu napisałem jak ja to widzę. Nie mam nic z tego, że coś zareklamuje lub też nie :) Czy się opłaca? "Zależy na czym Ci zależy". Jeśli kosmetyk do kilku innych, grubszych środków to myślę, że można te pieniądze lepiej zainwestować bo oxa w takim przypadku będzie powodowała bardziej efekt placebo niż faktyczny progres. Jeśli jakiś delikatny wstęp do dopingu to w sumie okej, chociaż i tak zawszę będę zwolennikiem testosteronu jako pierwszego środka ;) Tak czy inaczej - uważam, że da się te pieniądze zainwestować trochę lepiej, ale w ramach ciekawostki (zwłaszcza po cenach Wen) warto oxe przetestować :)

Offline inspect

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Supervar?
« Odpowiedź #20 dnia: Października 05, 2016, 06:49:52 pm »
takie pytanie techniczne, jak wrzucaliście SV? przed posiłkiem, po , w trakcie? czy dawaliście po dwa kapsy w porcji?

Offline Samael

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Supervar?
« Odpowiedź #21 dnia: Października 13, 2018, 02:17:56 am »
Siema. Temat o supervarze więc odświeżam.
Jak widzicie test 200 e5d+40mg supervar przez 50 dni? Siłka 2x week, SW3-4x week. Cel to poprawa siły, może i wydolności pod SW

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Supervar?
« Odpowiedź #22 dnia: Października 13, 2018, 08:17:14 am »
Śmiało 10tyg na SV można lecieć.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 230
Total: 231