* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 29, 2024, 03:18:18 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Na mase solo MK 677 Jest sens ?  (Przeczytany 27254 razy)

Offline warmach1ne

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Na mase solo MK 677 Jest sens ?
« dnia: Marca 01, 2017, 06:55:36 pm »
Witam, jak w temacie chciałem spytać czy jest sens brać mk677 na mase .... brałem juz LGD nie z waszego forum.... chociaż jak już o was wiem to muszę sprobować kiedyś waszego LGD :) Myśle o MK 667 ze względu na to iż czytałem o nim niesamowite rzeczy... że ludzie wode ciągna na pierwszych dniach jak gąbka :D apetyt kosmos itp. itd.. :) Ktoś mi coś odpowie konkretnie tutaj ? PS. Nie chce brać testa w tle ze względu na blok... a podobno mk 677 ma bardzo znikomy wpływ na testo ... LGD brałem bez podkładu przez 6 tyg 4 mg czasami 6 mg + 2 kg blok nie odczuwalny.. minimalny spadek testo na badaniach.... spadki ... teoretycznie nie było spadków wagowych ani siłowych wiem dziwne.. :) na mono mialem wieksze spadki bo zawsze troche wody zeszlo... :) Dzięki z góry za odpowiedź :)

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Na mase solo MK 677 Jest sens ?
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 01, 2017, 11:38:05 pm »
Na mase nie, na regeneracje owszem.Woda,kwestia indywidualna,mi ciągnie około 1.5 kg, kumplowi bardziej w stronę 5'ciu kg.
Jeśli trenujesz mocno to warto,jeśli nie to solo bez sensu.
Już lepiej byłoby jakbyś dał ten test+sarm,a na odbloku forumowy anaboliczny z MK i nie dość,że spadków nie będzie to jeszcze mięska trochę zrobisz,przemyśl jeszcze raz temat ;)

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Na mase solo MK 677 Jest sens ?
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 02, 2017, 11:02:58 am »
Sarmy rozwijają skrzydła przy teściu, solo mk na pewno będzie słabsze w działaniu chociaż bardzo mnie ciekawi czy nie wpłynęłoby to na chociaż minimalny blok ( według badań przy prawdziwym mk677 nie powinien on nastąpić nawet po roku używania ) jeżeli się zdecydujesz na mk677 solo na pewno będę obserwować.

Rad na pewno cię przyblokuje, to jest chyba najmocniejszy sarm pod względem działania i nie jest on jeszcze dobrze przebadany w porównaniu do osty czy mk

Na ciśnienie adaptogeny sprawdzają się bardzo dobrze

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: Na mase solo MK 677 Jest sens ?
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 02, 2017, 01:56:13 pm »
Rad140 to petarda jak dla mnie ale z tym blokiem bym nie wariowal.u mnie racze wszystko w ryzach po cyklach no ale tez sporo ziolek leci w trakcie ;)
cykl-Gw+Rad140+LGD -polecam

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Na mase solo MK 677 Jest sens ?
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 02, 2017, 02:08:14 pm »
To zależy, jednego zablokuję innego nie  ;)

Jak wrzucisz forumowe mk solo lub z jakimiś ziółkami, zrobisz badania przed i w trakcie i bloku nie będzie to według mnie jak ktoś się nie chce bawić w klasyczne cykle to cacy  :)

tumi brałeś mk z ziółkami ? Jeżeli tak to masz jakieś badania przed w trakcie ?

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Na mase solo MK 677 Jest sens ?
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 02, 2017, 03:51:06 pm »
Może i nie przebadane, ale lepiej kupić według mnie tutaj niż te g*wna typu brawn i hades

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Na mase solo MK 677 Jest sens ?
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 02, 2017, 04:10:58 pm »
Na masę nie, ale na regenracje tak ? :D A czy własnie na testo nie jest lepsza regenracja i dzięki temu możemy ciężej trenować, również podnosi synteze białek poprzez co zwiększamy rozmiar mięśni. Nie wiem za dużo o MK677 ale jeżeli faktycznie ciągnie wode to stwarza jakieś środowisko anaboliczne..... w tym problem, że ja ciężko trenuje w dodatku ciężko pracuje fizycznie... mój organizm się zaadaptował do pewnego stopnia ale 5 lat treningu i powoli budowanie masy stało się coraz trudniejsze. Pytam dlatego, że ostaryna ma złę opinie a ja zbudowałem na tym około 0.5 kg miecha i siły która prawie nie spadła na LGD zbudowałem 1.5 kg ale to juz napewno nie same czyste mięcho, wszystko solo bez testa...... testa nie lubie ze wzgledu na skok cisnienia na innych srodkach nie mam takich jazd. Hmmmmm czyli średni pomysł mówisz, a co powiesz na temat RAD 140 solo również podobno podnosi on test.... dlatego też dosyć blokuje (ja przy LGD miałem tylko supresje testo).

Ehhh.. skąd te teorie?
Po alkoholu ciągnę wodę, ale bardziej widzę środowisko kataboliczne, niż anaboliczne.

Synteza białek nie oznacza nadbudowy, po prostu szybciej się regenerujesz. Hormon wzrostu nie jest anaboliczny nawet przy 20ui, IGF owszem, ale ilość IGF po MK nie jest na tyle podniesiona, aby można było mówić o anabolizmie, napewno nie spektakularnym.

Skok ciśnienia na teściu? Biegałeś kiedyś, robiłeś cardio w życiu? Prawdopodobnie tu jest powód, chyba że waliłeś 750mg tygodniowo ;) Przy podkładzie rzędu 200mg e6d takie akcje mogą być jedynie przy niewydolnym układzie kardiowaskularnym.

ŻADEN SARM nie podnosi testa, wszystkie za to obniżają, bo jak coś łączy się z receptorem androgenowym i jest silniejsze od testosteronu (mocniejszy bond z receptorem) to będzie sygnalizować dla organizmu na uj mi testosteron, jak wisi we krwi i taka ilośc mi nie jest potrzebna. Poziom spadnie.


Offline MatiPK

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 89
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: Na mase solo MK 677 Jest sens ?
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 03, 2017, 09:56:48 am »
Czemu meta zamiast hdrol. Hdrol to super srodek nie mialem po nim sajdow, lekki blok tylko

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: Na mase solo MK 677 Jest sens ?
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 03, 2017, 10:07:42 am »
badania,badania,i badania   8) jednego bloknie mniej innego bardziej a innego wooole, ja np robiac cykl np teraz SV+anaboliczny dodalem GW+Osta+Fadogia+Rózeniec,3 miesiac leci Insulean plus oslonki typu Tudca,liv52,Milk Thistle,witaminki i czuje sie wysmienicie zadnych sajdow itp..wiadomo jakies tam rozjazdy alat -aspat-tesc sa ale wszystko w ryzach  8) nie czarujmy sie jakis wplyw musi to miec...
..innymi slowy staram sie zawsze brac jakis support do,w trakcie i po cyklu do srodkow Glownych cyklu...
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2017, 10:21:23 am by tumi »

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Na mase solo MK 677 Jest sens ?
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 03, 2017, 10:13:57 am »
@Pan Koksik, czyli to, że MK 677 działa na wytwarzanie nowych włokien mięsniowych itp. to reklamy bez żadnych przesłanek rozumiem :) szkoda... bo myślałem ze zmienia genetyke jak chociaż by teść gdzie wiemy juz na 100% że są tworzone nowe włókna mięsniowe co wpływa w jakims stopniu na nasza genetyke :) @Pan Koksik czyli co byś poradził z sarmów, PH żeby były przyrosty jak największe przy czym nie jakieś mega skutki uboczne, powiem tak ... na LGD 6 mg 0 efektów ubocznych mialem wszxystko in plus nawet samopoczucie do konca cyklu, Ostaryne gorzej znosilem ... w dawce max 15 mg ale tez bez tragedii... a Testosteron ... bralem smieszne dawki sustanon titan 250 co 14 dni ... i cisnie nie wzroslo po 6 tyg ... odnosnie cardio ... fakt ze ostatnio zaniedbywalem bo widzisz ja wywodze sie ze sportow walki .... i zawsze bylem szczupły wyzylowany chociaż szeroki rozstaw barków duży zasięg ramion  ..... i nagle w przeciagu 5 lat zmienilem sie naprawde ... baaaaardzo.... zanim bralem sarmy ludzie mi wmawiali ze biore sterydy wiec.... :) wracajac do tematu to co takie najbardziej anabolicznego ... RAD jest mocniejszy od LGD ? SUPERVAR wogole nie wiem co to za PH wiem tyle, ze podobny do oxy .. a oxa podobno buduje tylko sile. H Drol to nawet do tego nie podchodze .. juz chyba wybral bym mete jakby ktos mi przylozyl pistolet do glowy i wybierz z tych dwoch pigulek ^^ Epi sie jeszcze wydawalo cos co chcialbym sprobowac... ale solo podobno tez nie ma sensu a dwa, ze jest podobno tak samo toksyczny jak wino albo nawet i bardziej... chcialbym poznac twoja opinie, jak i forumowiczow......bo wiele czasu bladzilem... Tak samo jak bylem przygotowany na mega skutki uboczne na sarmach.... a tak naprawde... nie odczulem zadnych negatywnych skutkow poza Ostaryna - straszna potliwosc i klopoty ze snem na poczatku. Ale sie rozpisalem... troche chaotycznie... ale bardzo chcialbym od was wyciagnac jak najwiecej informacji bo uwazam, ze tutaj ludzie naprawde wiedza co pisza ;)
Ps. Alko wodę ciągnie?  Myślałem że to raczej diuretyk a przynajmniej wódka ^^ Jestem całkowitym abstynentem więc mówię to z opinii ;)

Zmienia genetyke? WTF? O czym Ty mówisz.. Doping genetyczny z MK, wirus w tabletce.. Mylisz synteze, dojrzewanie komórek satelitarnych i proliferację komórek.

Przede wszystkim nic nie poradzę, bo unikam doradzania osobom bez elementarnej wiedzy, później robią się problemy.

Ciśnienie Ci waliło po Suscie, bo miałeś drastyczne skoki i spadki hormonów albo po prostu wywaliło estrogen.

Wszystko u Ciebie jest podobno, opierasz się na jakimś Broscience. Epi toksyczne, jak wino, Meta lepsza od Hdrolu.. wtf? Przecież Hdrol konwertuje do turinabolu, który jest jednym z najbardziej pożądanych środków w sporcie, ze względu na nikłe skutki uboczne, kobiety nawet jedzą to, bo ma androgenność niższą od oxy..

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: Na mase solo MK 677 Jest sens ?
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 03, 2017, 10:31:14 am »
@Pan Koksik, spokojnie poco ta irytacja, nie mam 16 lat i kręconych włosów :) Dlatego chciałem spytać co według ciebie jest najbardziej anabolicznym środkiem a zarazem najmniej skutków ubocznych z waszej oferty, który byś polecił najlepiej solo ale jeśli warunkiem miałby być ten podkład to ostatecznie ogarne :) A jeżeli chodzi o genetyke to może faktycznie źle się wyraźiłem .. ale jednak się mówi, że pozwala przełamac to bariery genetyczne ... no ale to nie koniecznie musi wplywać na genetyke ale no formuje to tak czy siak nowe włókna mięśniowe bo już spotkałem się z badaniami gdzie robili biopsje mięsni naturali i dopingowców, w grupie dopingowców była zdecydowana większa liczba włókien mięsniowych szybko kurczliwych. Odpowiedź na pytanie plz :)
...Anaboliczny.... :-X

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Na mase solo MK 677 Jest sens ?
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 03, 2017, 10:53:47 am »
@Pan Koksik, spokojnie poco ta irytacja, nie mam 16 lat i kręconych włosów :) Dlatego chciałem spytać co według ciebie jest najbardziej anabolicznym środkiem a zarazem najmniej skutków ubocznych z waszej oferty, który byś polecił najlepiej solo ale jeśli warunkiem miałby być ten podkład to ostatecznie ogarne :) A jeżeli chodzi o genetyke to może faktycznie źle się wyraźiłem .. ale jednak się mówi, że pozwala przełamac to bariery genetyczne ... no ale to nie koniecznie musi wplywać na genetyke ale no formuje to tak czy siak nowe włókna mięśniowe bo już spotkałem się z badaniami gdzie robili biopsje mięsni naturali i dopingowców, w grupie dopingowców była zdecydowana większa liczba włókien mięsniowych szybko kurczliwych. Odpowiedź na pytanie plz :)

Weź to podlinkuj.W badaniach różnice w ilości komórek satelitarnych występowały owszem,ale w kwestii zmiany proporcji wlokien SS do FS to nie widziałem.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 215
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 61
Total: 61