* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 12:40:55 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1505037 razy)

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1410 dnia: Września 26, 2016, 06:01:34 pm »
Jak pojawiają się ok 3 tyg to możliwe. Jak wcześniej to raczej nie. Zwiększona ilość fosfokreatyny 'spina' mięśnie, robi się sztywno, ale mija po kilku dniach. Rozbijaj powięź, żeby mięśnie miały więcej miejsca.

Offline MatiPK

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 89
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1411 dnia: Września 26, 2016, 06:07:51 pm »
2.5 tyg supementacji :) czuje bol przy schylaniu jakby wszystko bylo napiete... Wiec to się zgadza. Tauryna moze cos zlagodzic? Mobility i rollowanie robie regularnie ;)

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1412 dnia: Września 26, 2016, 06:10:35 pm »
No to się wkręca właśnie, rozejdzie się wszystko po kilku dniach.

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1413 dnia: Września 27, 2016, 06:43:47 pm »
Panowie,lece Wasza Fure 3 tydz 50/ed i mam pytanie...mozliwe jest ,ze wplywa ona POZYTYWNIE na libido?bo nie ukrywam ,,że jak tak dalej pójdzie to w te strone to albo stara zajade  albo obciaze Was kosztami wizyt w domach publicznych   :P

Offline thorin

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Karma: +1/-2
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1414 dnia: Września 28, 2016, 01:46:53 pm »
Ale Fura wychodzi bardzo drogo, polecana dawka to 200-250 mg. Więc około 20 zł za dzień. 6 tygodni to jest 1000 jak na PH całkiem drogo. Pytanie czy robi zauważalną robotę.

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1415 dnia: Września 28, 2016, 10:43:29 pm »
Ale Fura wychodzi bardzo drogo, polecana dawka to 200-250 mg. Więc około 20 zł za dzień. 6 tygodni to jest 1000 jak na PH całkiem drogo. Pytanie czy robi zauważalną robotę.

jakbym wzial sugerowane 250 to bym chyba w kosmos polecial  :o , ja jestem zadowolony narazie

Offline krzykacz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1416 dnia: Września 29, 2016, 09:38:07 pm »
Przelew wysłany w czwartek, w poniedziałek paczka już była u mnie ale z braku czasu dopiero wczoraj mogłem ją odebrać. W wiadomości coś tam wspomniałem o moich urodzinach akurat tego dnia ale nie spodziewałem się żadnego prezentu a tu niespodzianka jak w załączniku. Dodatkowo fakt, że akurat jest to sall to raczej nie przypadek i zostały wzięte pod uwagę moje posty z pytaniami na forum ;) Tylko teraz ciekawe jak go wykorzystać, starczy akurat na dwa tygodnie na końcówkę redukcji ale kusi zostawić go na dodani bilans i sprawdzanie bardziej pod kątem wydolnościowym.
Hdrol + GW zgadza się wszystko ilościowo, będę jeszcze domawiał paczkę hdrolu bo trochę źle policzyłem sobie, to od razu z ostą wezmę ale to już kwestia miesiąca dwóch. GW zabraknie na ostatnie dwa tygodnie ale wtedy powinienem mieć już insulean więc poleci zamiast tego razem z innymi ziółkami i ostą.
Gdzieś około tygodnia przed cyklem zrobię sobie ogólne badania typu próby wątrobowe, testo wolny, e2,  LH, FSH, lipidy po zejściu z hdrolu i gw i przejściu na ostę też zrobię, chyba że międzyczasie coś nie tak będzie się działo ze mną wtedy zrobię i w trakcie. Na koniec mikrocyklu napisze jak wrażenia i porównam badania. Cel: siła, wydolność no i w miarę czysta masa. Miska będzie trzymana.
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2016, 09:47:32 pm by krzykacz »

Offline RobAsh

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1417 dnia: Października 04, 2016, 08:21:36 pm »
Odebralem  dzisiaj wyniki krwi .Jestem od dwóch miesięcy na MK lipidogram w normie,a zawsze miałem wysoki cholesterol, więc również w tym aspekcie działa.

Offline j-23

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1418 dnia: Października 05, 2016, 11:28:10 am »
Witam stosował ktoś M1 4AAD
Jakies opinie dzięki

Offline Masownik

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1419 dnia: Października 06, 2016, 10:24:12 pm »
jakies opinie o epi ?

Offline hajduk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1420 dnia: Października 06, 2016, 10:57:25 pm »
Sa opinie i to nie jedna. I O EPI i o m1.

Nt epi sam pisalem, dziala, ubija, estro zlatuje, stawy odczuwalne po 4 tyg. ;) sila sporo na plus poszla.

Offline Zamotrk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1421 dnia: Października 06, 2016, 11:16:36 pm »
Witam wszystkich na forum  :)
Mam pytanie odnośnie cyklu osta + lgd. Trenuje przed pracą, około 6.30 już leci trening, w takim razie przyjmować środki przed treningiem czy może dzień wcześniej wieczorem? Oba środki na raz + Cycle A i NAC, nie przeszkadza?

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1422 dnia: Października 07, 2016, 11:07:35 am »
ja moge powiedzic ,ze jestem  na 3 tyg Fury 50/ed,i jest moc w ciezarach :P teraz zaczynma kolejne 3 tyg i nie zamierzam zwiekszac dawki..pzdr..

Offline MP

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1423 dnia: Października 07, 2016, 11:50:56 pm »
Witam wszystkich na forum  :)
Mam pytanie odnośnie cyklu osta + lgd. Trenuje przed pracą, około 6.30 już leci trening, w takim razie przyjmować środki przed treningiem czy może dzień wcześniej wieczorem? Oba środki na raz + Cycle A i NAC, nie przeszkadza?

Przyłączam się do pytania. Również planuje podobny cykl i mam te same godziny treningu.
Wydaje mi się, że biorąc pod uwagę okres półtrwania osty i lgd nie ma znaczenie czy rano albo wieczorem.

Offline Zamotrk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1424 dnia: Października 08, 2016, 12:34:37 am »
Przyłączam się do pytania. Również planuje podobny cykl i mam te same godziny treningu.
Wydaje mi się, że biorąc pod uwagę okres półtrwania osty i lgd nie ma znaczenie czy rano albo wieczorem.

No tak ale po prostu czy stężenie nie będzie większe po paru godzinach od przyjęcia niż po kilkudziesięciu minutach, co może przełożyć się na lepszy trening? A  jeszcze z tą sennością podczas przyjmowania osty, na którą skarża się przyjmujący, może lepiej byłoby ją przespać? Jeśli wypisuje jakieś herezje to wybaczcie.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 312
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 239
Total: 239