Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Pan Ziółko

Strony: [1] 2 3 ... 78
1
Bazar / Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« dnia: Dzisiaj o 06:56:49 pm »
Trochę się wcisnę  ::) To jest częsta tendencja u nas w Polsce. Jak najwięcej supli, poprawiaczy, a za mało skupienia się na podstawach, czyli jedzeniu. Aktualnie jem ponad połowę mniej supli, niż jadłem, stosuję określony protokół, nie kombinuję, a ustalam długoterminowo wszystko.. Teraz mam inną perspektywę i też zachęcam do planowania, a nie a dodam to i to to będzie lepiej - nie, nie zawsze więcej to lepiej. Czasem gdzieś jest błąd i robi się bałagan, dopóki błędu nie usuniemy - zwarcie w instalacji, wywala korki, a my mamy zrobić tak, żeby prąd płynął bez strat  ;D

W sumie większość naszej wiedzy opiera się o teorię, jaka zostaje przekazana nam przez Dietkę - mnie prowadzi od 3 lat, Koksika od chyba 2? Tyle, co wypracowałem przy nim przez 3 lata, nie zrobiłem sam w 10.  8)

2
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« dnia: Czerwiec 16, 2018, 08:46:11 am »
Jednak możliwe.. przecież jest w składzie, to co w tym dziwnego? :)
No to dziwnego, że gdzieś tu w opisie widnieje, że to wersja co "nie wali spod skrzydła", czy jakoś tak  ;) Poz tym anaboliczny ok. Działa :)

No wlasnie, gdzies, ale gdzie? :)  Od 2 lat nie ma tego ekstraktu, tak samo jak i samej kozieradki. :> Byl poruszany ten temat :)

3
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« dnia: Czerwiec 16, 2018, 07:18:47 am »
Jednak możliwe.. przecież jest w składzie, to co w tym dziwnego? :)

4
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« dnia: Czerwiec 15, 2018, 04:35:56 pm »
Miał być w styczniu  ;D Podobno produkuje się druga partia już, taki dostałem cynk od firmy :) Więc ok. 10-14 dni, jeśli nie będzie zatwardzenia na cle.

5
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« dnia: Czerwiec 15, 2018, 03:43:08 pm »
Panie Ziółko kiedyś pytałem o Atractylodes Macrocephala , podobno miałeś to testować , możesz już coś powiedzieć na ten temat z własnych odczuć

Dupy nie urwało  8) Biorę pod uwagę, że mogłem mieć kiepskiej jakości ekstrakt, w co wątpię. Dawkowałem może za mało? Może za krótko? Wrażenia spektakularnego nie zrobiło, ale za miesiąc wchodzę na ekstrakt 20:1 + dodatki, jeśli przejdzie test poprosimy firmę o zaklepanie próbnej partii dla testerów ;)

Zapomniałem napisać,

cypio już leci 3 miesiąc,

tak estro ponad 2x norma, aczkolwiek mi to przeszkadza, bo libido słabe, woda podciągnięta, a i syfy zaczynają na barkach i lopatkach wychodzić.

Stąd pytanie o DIM,
To raczej wina estrogenów, bo po 3 miesiącach to dopiero zaczyna się dobrze pracować na cypisku  ;D Koksik się wypowie co do AI, jak będzie miał chwilę. Moja wiedza aż tak daleko nie sięga  ::)

6
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:32:23 am »
Panowie co można z dostępnych ziółek dorzucić do Anabolicznego? Insulean? Testo-up? Coś pod rekompozycje.

Testo Up, insulean zależnie od diety.

Ugryzły mnie w weekend dwa kleszcze, warto wrzucić coś osłonowego? Co polecacie żeby zminimalizować możliwość zarażenia się chorobami odkleszczowymi?

Tu raczej nie zioła, tylko leć do lekarza. Ryzyko zmniejsza się przed, a nie po ugryzieniu.

7
Bazar / Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« dnia: Czerwiec 12, 2018, 06:54:30 am »
W teorii tak, praktyka może trochę jednak nie dogonić.. :)

8
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« dnia: Czerwiec 12, 2018, 06:52:02 am »
Możesz zjeść na własną odpowiedzialność. 8) Teoretycznie nie powinno nic się dziać, ale jednak ekstrakty to jednak pożywka w porównaniu do chemii, więc coś mogło się tam zalęgnąć.

Co do GW to chyba już dostałeś odpowiedź w odpowiednim temacie. :)

9
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« dnia: Czerwiec 10, 2018, 09:44:25 am »
Nie robi sie standaryzacji na ta substancje, jedynie jeden gosc ma w swojej ofercie, a tam to loteria :)

10
Bazar / Odp: [S]The sting
« dnia: Czerwiec 08, 2018, 01:19:53 pm »
Masz uczulenie na pyłki sosny?

11
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« dnia: Czerwiec 07, 2018, 01:03:43 pm »
Były dwie wersje. Małe i duże kapsy.

DIM został zamówiony z tego, co dostaliśmy informację, ponieważ wcześniejszą partię trzyma angielski Sanepid. Firma kurierska pisała, że dostawa była zaplanowana na okres wzmożonych kontroli granicznych i dlatego trwa to tak długo i w ogóle dlatego został przekazany do badań. Darmowe badania czystości zawsze w cenie... :)

12
Bazar / Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« dnia: Maj 29, 2018, 07:33:10 pm »
Jak masz to wstaw wyniki badań. I napisz w jakich dniach cyklu były robione :) Samo PCOS to jedno, ale trzeba sprawdzić czy nie ma dominacji estrogenowej/progesteronowej.

13
Szatnia / Odp: yoha hcl z forum
« dnia: Maj 27, 2018, 12:45:42 pm »
No to czemu mąka im bardziej oczyszczona tym bielsza? Ekstrakt im ma wiecej procent tym ma mniej początkowego koloru, bo ma wiecej aktywów a mniej niepotrzebnych składników ::)


14
Szatnia / Odp: yoha hcl z forum
« dnia: Maj 27, 2018, 12:03:28 pm »
Raczej odwrotnie. U nas jest ekstrakt. Syntetyk jest taki, jaki jadles wczesniej.  ::)

15
Szatnia / Odp: yoha hcl z forum
« dnia: Maj 27, 2018, 11:07:10 am »
Wszystko jest zależne od drogi pozyskiwania środka. Jesli jest pozyskiwana w drodze syntetycznej to masz typowy chlorowodorek, a jesli w drodze ekstrakcji to masz ekstrakt.

Wiec zanim zaczniesz pisac bzdury i mi ubliżać na PW to rozeznaj sie troche w temacie, bo to troche nie na miejscu tym bardziej, ze nie zrobiles tego pierwszy raz.

Strony: [1] 2 3 ... 78