Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Czupakabra

Strony: [1]
1
Bazar / Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« dnia: Kwiecień 14, 2019, 11:03:28 pm »
Mocno spada wam teść po rad 140 ?
Gdzieś miałem badania i teść był prawie na minimum normy, ferrytyna też była bardzo nisko, ale przed radem nie badałem ferrytyny.

2
Bazar / Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« dnia: Październik 15, 2018, 12:04:34 am »
To w takim razie ok, teraz wiem, że jak unormuje moje alt to na pewno zabiorę się za GW.

3
Bazar / Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« dnia: Październik 14, 2018, 10:17:14 pm »
Nie to żebym się znał czy coś, ale na dole jest taki napis. Wydaje się dosyć ważny dla osób, które słabiej rozumieją badania :)

Cytuj
This study clarified the mechanism underlying GW501516-dependent promotion of hepatic repair by stimulating proliferation of HSCs via the p38 and JNK MAPK pathways.
Masz na myśli "hepatic repair" czy coś innego z tych trudnych słów(których nie rozumiem[p38,JNK,MAPK])? Bo ja nie jestem mistrzem medycyny i angielskiego, ale pytałem jednego lekarza, który przeczytał tylko wniosek badania w którym pada słowo naprawa wątroby, niestety jest to niekontrolowana naprawa, która ma negatywny skutek. Czytał tylko to co zacytuję niżej.
Cytuj
Discussion/conclusion

This study identified GW501516-activated PPARβ/δ as a promoter of uncontrolled liver repair, which results in fibrosis, most likely via p38- and JNK-dependent stimulation of HSC proliferation. This healing function of PPARβ/δ is reminiscent of its role in skin wound healing [23]. Fibrosis is a response to a variety of chronic damaging stimuli. It can cause an alteration in liver structure that may lead to excessive deposition of ECM, apoptosis of hepatocytes and inflammation [2,3]. During the fibrogenic response, activated HSCs proliferate and indeed produce an excess of ECM and pro-inflammatory proteins.

To date, the role of PPARβ/δ has been unclear in this hepatic repair process, which often degenerates to liver disease.

4
Bazar / Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« dnia: Październik 14, 2018, 08:04:03 pm »
Odpowiem sobie sam, ale według badań GW działa zwókniająco na wątrobę, ja odpuszczam, może sięgnę po ten środek jak moje alt będzie już w normie. Link do badań https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3519722/

5
Bazar / Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« dnia: Październik 06, 2018, 03:37:43 pm »
Jaki wpływ na wątrobę ma GW? Bo widziałem, że niby jakoś poprawia jej zdrowie, ale trudno mi znaleźć jakieś dokładniejsze informacje. Bo po radzie odczuwałem lekkie kłucie na dole po prawej stronie klatki piersiowej i wyszły mi złe wyniki wątrobowe ALAT 150 Aspat 50. Wyniki około tydzień po odstawieniu, przed nie robiłem badań i nie wiem jak to wyglądało, ale nie miałem żadnego bólu, który już minął po odstawieniu.

Strony: [1]