* * *

New Post's

[Dzisiaj o 11:01:28 pm]

[Grudzień 07, 2019, 11:30:22 pm]

[Grudzień 06, 2019, 12:08:12 pm]

[Grudzień 04, 2019, 03:18:01 pm]

[Grudzień 03, 2019, 04:51:16 pm]

[Listopad 30, 2019, 02:35:12 pm]

[Listopad 30, 2019, 05:25:19 am]

[Listopad 29, 2019, 04:38:16 pm]

[Listopad 29, 2019, 04:05:11 pm]

[Listopad 29, 2019, 10:30:28 am]

[Listopad 27, 2019, 01:30:25 am]

[Listopad 27, 2019, 12:51:20 am]

[Listopad 21, 2019, 08:47:15 pm]
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Grudzień 09, 2019, 11:34:03 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

57 Gości, 2 Użytkowników

Autor Wątek: K.O.D - Komitet Obrony Drani.  (Przeczytany 13325 razy)

Offline sportacademy

 • Administrator
 • Sr. Member
 • *****
 • Wiadomości: 397
 • Karma: +4/-2
  • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 21, 2016, 04:03:15 pm »

KOD PETRU"
Z nazwiskiem Petru zerknąłem się po raz pierwszy po opublikowaniu pierwszego sondażu poparcia uwzględniającego jego partię. Wynik (bodajże 10%!) - plasował Nowoczesną wśród pewniaków nadchodzących wyborów. Sęk w tym, że 99 procent Polaków nie miało w ogóle pojęcia, kim jest ten tak świetnie notowany przez większość sondażowni Ryszard Petru! Jednak nieprawdopodobny wynik sprawił jedno – zaciekawił i zwrócił uwagę społeczeństwa na trzecioligowego do tej pory polityka-bankiera. I wtedy ruszyła promocyjna machina, tygodniami „pompując” „Nowoczesną” i jej lidera we wszystkich „zaprzyjaźnionych” z PO mainstreamowych mediach. Uzyskany wynik wyborczy - 7,6% - daleki był od pierwszych sondaży, ale pokazał siłę zmasowanej akcji „pijarowej”. Partia, która miała zastąpić skompromitowaną w oczach wyborców Platformę Obywatelską weszła do gry...
Tu uwaga ogólnej natury. Jeśli mamy wątpliwości „who is who” w polityce, trzeba obserwować zachowanie się GW, TVN24, Newsweeka itp. „pralni umysłów”. Im bardziej ktoś jest przez nich hołubiony i dopieszczany, tym bardziej jest „platformo-podobny” lub wręcz lewacki. Podobny manewr zaobserwować można było w przypadku partii „Razem”, ale pewny siebie, arogancko-bezczelny Petru lepiej wykorzystał swoją szansę. I to on właśnie stał się „wielką nadzieją czerwono-różowych”. Dziś w parlamencie ten jeden z najbogatszych posłów podżega ludzi do wyjścia na ulicę. Ponoć w obronie zagrożonej „demokracji”! Wspierają go w tym ochoczo kluby Platformy Obywatelskiej i PSL-u. I wspomniane wyżej media (z tzw. „misyjnymi” włącznie). Nie chcę tu przypominać, jak poprzedni rząd (koalicyjny) traktował „z buta” polskie prawo i polską sprawiedliwość (przy okazji flekując partię o tej samej nazwie). Lista jest megaobszerna i wciąż uzupełniana (audyty trwają). Ryszarda Petru nie było wtedy w sejmie. Ten dobrze poinformowany bankowiec w porę (i podobno nawet z zyskiem) przewalutował swoje frankowe kredyty. I nie podzielił się tą unikatową wiedzą z tak ukochanymi przez siebie rodakami. A dziś wzywa wszystkich Polaków (również „frankowiczów”?) do obywatelskiego nieposłuszeństwa, do oddolnego buntu, z wyjściem na ulicę włącznie? Dowożone autokarami „bojówki” KOD-u, wyposażone w nowiutkie flagi UE eksponowane są teraz we wszystkich serwisach informacyjnych...
Przy okazji – pytanie: kto z państwa ma w domu gwiaździstą flagę Unii Europejskiej? Polacy w znakomitej większości mają tę biało-czerwoną. U komuchów zachowały się być może na strychach czy w piwnicach te czerwone, z sierpem i młotem. Bezideowa tłuszcza tzw. „europejczyków” nie posiada raczej żadnego sztandaru w domu. To, że na protestach „obrońców demokracji” jest aż niebiesko od flag świadczy o doskonałej logistyce tych działań. Zapowiedź wynajęcia internetowych „hejterów” (teraz już tak na poważnie) świadczy o pełnej mobilizacji obecnej „konstruktywnej opozycji”... Jakby mało było zewnętrznych zagrożeń (imigranci, Ukraina etc.) - potrzebna nam tu jeszcze lewacka V kolumna...
Kto sieje wiatr, zbiera burzę. Chamskie burdy opozycji, destabilizujące coraz częściej prace sejmu mogą już wkrótce przelać czarę goryczy. Jeśli do narodu dotrze, że platformerski (w większości) Trybunał Konstytucyjny służyć może obaleniu legalnie wybranego prezydenta i rządu – Polacy sami wyjdą na ulicę. I nie chciałbym wtedy być w skórze rozbrykanych harcowników z triumwiratu PO-PSL-Nowoczesna...

Przyjdzie Balcerowicz z Petru, naobiecuje złotych gór i zrobi wam Polskę” – powiedział Andrzej Lepper z mównicy sejmowej w 2005 r. Z wypowiedzi Andrzeja Leppera wnioskujemy, że w 2005 roku był plan awaryjny z udziałem Ryszarda Petru na wypadek, gdyby Platforma Obywatelska się rozsypała.

Dziś ten plan jest konsekwentnie wprowadzany w życie. W sondażach partia Ryszarda Petru jest już przed PO. Nie dajcie się nabrać na sztuczki po raz drugi. Produkt pt. Nowoczesna to kukułcze jajo.

To ma stworzyć iluzję czegoś nowego, świeżego. Licząc na to, że młodzi ludzie się na to nabiorą. Dlatego tak ważne jest, by wracać do tego tematu i przypominać, jak powstawały fundamenty naszego obecnego systemu, chorego systemu

Offline sportacademy

 • Administrator
 • Sr. Member
 • *****
 • Wiadomości: 397
 • Karma: +4/-2
  • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 25, 2016, 02:50:07 pm »
Wałęsa - samozwańczy zbawiciel i wyzwoliciel Polski. Wałęsa przy "okrągłym stole" był tylko kwiatkiem do kożucha, miał tylko uwiarygodnić wymuszoną zmowę i przekazanie władzy w ręce "puławian". W czasie obrad SOLIDARNOŚĆ nie była legalna a tym samym jej reprezentowanie przez Wałęsę też było nie legalne. Nie został desygnowany do rozmów przez żadne demokratyczne władze związku a tylko przez koncesjonowanych "działaczy" nie mających nic wspólnego z pierwszą Solidarnością.
Ja NIGDY nie wierzyłem Wałęsie, z prostego powodu - nie mogłem uwierzyć w to że prostak, robotnik bez żadnego wykształcenia może wyrosnąć na przywódcę strajkowego bez wiedzy i aprobaty służb bezpieczeństwa, zwłaszcza w tamtych latach.
Wałęsa był, jest i do końca życia pozostanie pazernym prostakiem z poziomem inteligencji równym jego rozmiarowi buta. Służby miały z niego niezłą polewkę przez cały czas, obecnie również. Można nie mieć formalnego wykształcenia ale dzięki samokształceniu można osiągnąć więcej wiedzy ogólnej niż ta którą prezentują niektórzy obecni "profesorowie".
Polska "transformacja" zaczęła się w GRU i KGB, jako eksperymentalne pole dla "transformacji" ZSRR którego właściciele nie chcieli dłużej udawać siermiężnych komunistów, czego dowodem jest ich gwałtowne wzbogacenie się za czasów smuty Jelcyna. Jego demencja spowodowana alkoholizmem zmusiła ich do postawienia na czele Federacji Rosyjskiej zwykłego pułkownika KGB ale nie wzięli pod uwagę tego że Putin jest Rosjaninem a nie Żydem. I że zacznie odzyskiwać zagrabione bogactwa naturalne należące do narodów Rosji. Majątek Putina pochodzi z pierwszego roku jego pełnej władzy, wtedy to zorientował się w skali tej grabieży i kto jej dokonuje. Od tego czasu stał się światowym wrogiem publicznym numer jeden. Jak to się przekłada na sytuację w Polsce ?
Bolek który "odmówił" współpracy z SB został przejęty przez Kiszczaka i głęboko utajniony a jednocześnie szkolony na przywódcę strajkowego. Po wydarzeniach w Ursusie w 1976 roku było wiadomym że prędzej czy później dojdzie do wybuchu niezadowolenia w masowej skali. Tego nie mogli pozostawić samemu sobie, musieli mieć ludzi u steru tego niezadowolenia aby nie doszło do niekontrolowanej krwawej rewolucji. I to się im udało czego dowodem było podpisanie porozumień sierpniowych, skanalizowanych na socjalne tory. I wszystko rozeszłoby się po kościach gdyby nie dążenie do władzy tych którzy zostali jej pozbawieni w 1968 roku. To oni dążyli do strajku generalnego w dniu 16 grudnia 1981 roku.
Stan wojenny na krótko przerwał te dążenia. Dalej potoczyło się torami jakie ułożyli "puławianie" . Wojna "natolińczyków" z "puławianami" skończyła się klęską tych pierwszych. Przedostatnim jej akordem są teczki Kiszczaka przejęte przez IPN. Co będzie jej ostatnim akordem ?
Być może teczki które jeszcze nie wypłynęły z ich "aureolami". Geremek, Kuroń, Michnik , Frasyniuk reprezentowali międzynarodowych gangsterów finansowych.

Offline sportacademy

 • Administrator
 • Sr. Member
 • *****
 • Wiadomości: 397
 • Karma: +4/-2
  • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 26, 2016, 01:23:03 pm »
Platforma wpadła w histerię. Do polityków tej partii dotarło, że gdy rządowy program „Rodzina 500plus” wejdzie w życie z Platformy nie zostanie kamień na kamieniu. Korzystając z kwiecistego języka Radosława Sikorskiego - wataha dorżnie się sama. Platformerska wataha.
Dlatego wataha wyje, krytykując rządowy program. I nie przeszkadza jej, że kompromituje się przy tym do granic możliwości. Jeszcze w kampanii politycy PO zawodzili, że PiS szykuje nam drugą Grecję, planując wsparcie dla rodzin. Dziś ci sami politycy chcą, żeby rząd na program wydał jeszcze więcej, przyznając dofinansowanie na każde dziecko, tak, by próg dochodowy nie obowiązywał nawet w przypadku pierwszego dziecka. Jak to więc jest droga Platformo: stać nas na wsparcie rodzin czy nas nie stać?
Dziś PO wyje, że próg dochodowy, wynoszący 800 złotych, w sytuacji gdy ktoś chce otrzymać dofinansowanie na pierwsze dziecko jest zbyt niski, ale jakoś przez ostatnich 8 lat tej samej partii nie przeszkadzało kryterium dochodowe obowiązujące przy pomocy socjalnej na poziomie 514 złotych.
Ewa Kopacz rozdziera szaty i w radiu RDC krzyczy:
To nieudolne próbowanie ratowania swojej twarzy! Oszukano Polaków!
I, to nie żarty, była premier mówi o kilku miesiącach rządów PiS, a nie o ośmiu latach rządów PO. Platforma, która obiecała uproszczenie podatków, podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidowanie opłat urzędowych, zmniejszenie administracji, masowe powroty Polaków z zagranicy, itd., itp. nie dotrzymała przedwyborczych obietnic. Teraz kompromituje się zarzucając to samo Prawu i Sprawiedliwości, które akurat realizuje przedwyborcze obietnice w zawrotnym tempie. Błyskawicznie zlikwidowało obowiązek szkolny dla sześciolatków, a do Sejmu trafił projekt wsparcia rodzin „Rodzina 500plus.”
Bezradni politycy PO, przerażeni tym, że obietnic można dotrzymywać, ratują się filmikiem, w którym premier Szydło mówi o wsparciu na każde dziecko, choć wielokrotnie zaznaczała ona, że wsparcie będzie od drugiego dziecka wzwyż. Taki zapis widnieje także w dokumentach programowych Prawa i Sprawiedliwości. Przypomnijmy też, że w kampanii wyborczej prezydent Andrzej Duda wielokrotnie mówił o dofinansowaniu rodzin, poczynając od drugiego dziecka. Jego deklaracje można znaleźć choćby na łamach GW:
Kwiecień 2015. Deklaracja programowa kandydata Andrzeja Dudy: „Będę chciał, aby zrealizowany został następujący program: 500 zł na każde dziecko, poczynając od drugiego (dla rodzin o najniższych dochodach na każde dziecko)”.
27 kwietnia 2015. Spotkanie z rodzinami: „W rodzinach średnio zamożnych powinna być kwota 500 zł, poczynając od drugiego dziecka”.
Gdzie więc to straszne przedwyborcze oszustwo? Oczywiście sytuacją idealną byłoby, gdyby każda rodzina mogła dostać pieniądze na każde dziecko. Jednak z powodów budżetowych, pomoc na pierwsze dziecko musi być opatrzona kryterium dochodowym. Tego kryterium nie ma już na drugie i kolejno dziecko, co pozwala mówić o realnym programie prorodzinnym, a nie o wsparciu socjalnym najuboższych rodzin. PO nie może zakrzyczeć faktu, że żadna partia nie zrobiła nigdy tyle dla polskich rodzin, ile chce teraz zrobić PiS. Stąd ten rozpaczliwy jazgot polityków PO. Oni po prostu wiedzą, że gdy do polskich rodzin trafią te pieniądze z PO zostanie dokładnie to, o czym mówił Bartłomiej Sienkiecz: „ch…, d…, kamieni kupa”.autor: Dorota Łosiewicz z

Offline marcink

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 19
 • Karma: +0/-0
  • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 26, 2016, 02:27:40 pm »
przeczytaj ostatni świetny jak zwykle felieton Ziemkiewicza na Interii ,dotyczący Wałęsy
Poglądy na pewne sprawy mamy takie samę pozdrawiam

Offline adramel

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 29
 • Karma: +0/-0
  • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 26, 2016, 02:41:55 pm »
Wałęsa - samozwańczy zbawiciel i wyzwoliciel Polski.
Oczywiście nikt nie zwrócił uwagi. W poniedziałek gdy IPN pokazał teczkę Wałesy państwo zwiększyło zadłużenie o kolejne 20 miliardów złotych. Żaden dziennikarz niepokorny nie wspomniał o tym "szczególe" bo wszyscy jarali się teczkami Wałęsy.
http://www.finanse.mf.gov.pl/dlug-publiczny/obligacje-detaliczne/biezaca-oferta

Przy okazji, ktoś potrafi mi wytłumaczyć czemu w latach 80tych SB fałszowało kwity na Wałęsę:
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/372030,ipn-sb-falszowala-dokumenty-walesa-place-za-wolna-polske.html
"Według IPN, dokumenty na Lecha Wałęsę fabrykowane były na początku lat osiemdziesiątych. Funkcjonariusze podrabiali jego charakter pisma, a nawet stosowano odpowiedni papier, na którym rzekomo miał składać zeznania.
Kiedy okazało się, że Wałęsa jest kandydatem do Nagrody Nobla, fałszywki podrzucono do ambasady Norwegii. "
skoro mieli "oryginały" z lat wcześniejszych?

Kto fałszuje kwity skoro ma oryginały (te Kiszczaka) z lat 70tych?

Offline sportacademy

 • Administrator
 • Sr. Member
 • *****
 • Wiadomości: 397
 • Karma: +4/-2
  • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 26, 2016, 03:06:19 pm »
"AGENCI SB I WSI ŁĄCZCIE SIĘ" Motto marszu KOD w obronie tego łobuza Wałęsy.

Jestem w takim wieku ,że pamiętam lądowanie na Księżycu ,którą to fikcje oglądałem na żywo ,Ojciec wziął pożyczkę w Zakładowej kasie Zapomogowa-Pożyczkowej na telewizor Alladyn by ten teatralny jak dziś wiemy spektakl obejść.

Dalej to ,że się zwiększa dług publiczny to nie wina PiS to po pierwsze bo w ostatnich 24-latach raptem u władzy byli prze ok. 2 lata.
O tym fakcie nie informowały żadne media bo i poco nawet dzieci wiedzą ,że ich wnuki bedą ten dług spłacać.

Taki ktoś jak gen. Kiszczak nie trzymał bzdetów bo i poco on nie miał makulatury ,a kwity ,które mu gwarantowały spokojne życie gdy jego kapusie byli u steru władzy i gęganie ,że to fałszywki można z góry włożyć między bajki.

Odrażająca postać ,złodziej ,kapuś i donosiciel stał się ikoną tzw. transformacji tzw. przejścia z ludowego socjalizmu do socjalizmu kompradorskiego ,w którym dostęp do synekur i licencji ,koncesji był gwarantowany jedynie sitwie z PZPR oraz kapusiom z SB i WSI ,najlepszym obrazem tego jest PO i nowa PO-bis tzw. Nowoczesna czyli V kolumna niemiecka na terenie Polski.

« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2016, 03:15:17 pm by Yurek3 »

Offline marcink

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 19
 • Karma: +0/-0
  • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 26, 2016, 03:37:21 pm »
Adramel
Kto powiedział ,że dadzą radę ,po nic nie robiła a i tak afera na aferze
nie chce mi się wymieniac ale autostrady stadiony wszystko najdrożej
a podwykonawcy bez kasy ,pendolino tzw  widmo itd ....
sam wiesz jak było ,była wojna  :)

Offline adramel

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 29
 • Karma: +0/-0
  • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 26, 2016, 05:37:52 pm »

Taki ktoś jak gen. Kiszczak nie trzymał bzdetów bo i poco on nie miał makulatury ,a kwity ,które mu gwarantowały spokojne życie gdy jego kapusie byli u steru władzy i gęganie ,że to fałszywki można z góry włożyć między bajki.
Oczywiście. Taka kryształowa i wielka postać jak gen.Kiszczak przecież nie może kłamać. Należy bezgranicznie mu wierzyć;)))

Ale co, te z fałszowaniem... daje do myślenia? Ktoś potrafi uzasadnić po co SB fałszowała papiery skoro miała oryginały?

Offline sportacademy

 • Administrator
 • Sr. Member
 • *****
 • Wiadomości: 397
 • Karma: +4/-2
  • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 26, 2016, 06:51:07 pm »
Cytuj
Ale co, te z fałszowaniem... daje do myślenia? Ktoś potrafi uzasadnić po co SB fałszowała papiery skoro miała oryginały?

Mamy to do czynienie z klasycznym idiotą ,ale cóż i takie indywidua chodzą po ziemskim padole i nic tego nie zmieni.

A kiedy to SB kreowała fałszywki na bossa no kiedy ,nigdy bo miała oryginały z lat &0-tych ,trzeba być idiotą lub nie znać tamtych czasów by wierzyć w takie bzdety jak fałszywki na Bolka ,papier z tamtych czasów ,tzw. tusz długopisowy z tamtych czasów podpis oryginalny ,świadkowie z najbliższego otoczenia Wałęsy ,którzy już 40lat mówią ,że to agent SB ,oficer ,który go werbował to potwierdza ,Kiszczak ma oryginały z tego okresu bo po 1978 Wałęsę przejął kontrwywiad wojskowy i to on nim już kierował ,a szefem Zarządu II sztabu generalnego był Kiszczak ,zresztą Kiszczak był oficerem prowadzącym gen. Jaruzelskiego to on mu zapewniał drogę awansu ze Szczecina do Warszawy i szybko potem zostanie ministrem Obrony Narodowej.
Trzeba być naiwnym i wierzyć tzw KOD-owcą którzy to wywodzą się z kręgów PZPR i dziś ci bronią Wałęsę nie jego koledzy ,a jego opozycjoniści bul i racze na pewno przyświeca in motto "AGENCI SB I WSI ŁĄCZCIE SIĘ" i stąd ta wzajemna miłość.
Ciekaw jestem czy Krzywonos będzie na tym marszu w obronie Wałęsy trzeźwa bo nie jest tajemnicą ,że to alkoholiczka i była agentka SB.
Bez względu co się z tym gnojem stanie jest już po nim i po nich jak PO Nowoczesna etc. Polacy mimo totalnej propagandy we wszystkich mediach oprawcą i kapusiom powiedzieli dość i nie zagłosują już na te męty ,bo choć by program 500 Plus będzie ich trzymał przy PiS bo PO to na 100% zlikwiduje za poleceniem Merkel.
Trzeba w końcu skończyć z egzystencją tych zdrajców na naszej ziemi ,onie jedynie się posługują polskim językiem im obojętnie czy będą służyć Merkel czy ZSRR byle był z tego profit.
Niejaka Holand na marszu KOD odezwała się w te słowa "a teraz zaśpiewamy hymn tego kraju' i wszystko w w temacie.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2016, 06:58:19 pm by Yurek3 »

Offline adramel

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 29
 • Karma: +0/-0
  • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 26, 2016, 07:58:55 pm »
Cytuj
Ale co, te z fałszowaniem... daje do myślenia? Ktoś potrafi uzasadnić po co SB fałszowała papiery skoro miała oryginały?

Mamy to do czynienie z klasycznym idiotą ,ale cóż i takie indywidua chodzą po ziemskim padole i nic tego nie zmieni.

A kiedy to SB kreowała fałszywki na bossa no kiedy ,nigdy bo miała oryginały z lat &0-tych ,trzeba być idiotą lub nie znać tamtych czasów by wierzyć w
Kolejne źróło:
http://www.tvp.info/5979819/informacje/polska/sb-fabrykowala-dokumenty-ws-walesy/5978259/sb-nie-chciala-by-walesa-dostal-pokojowego-nobla/
Mieli dokumenty z szafy Kiszczaka, które "wałęsa" podpisał w latach 70. A jednak 10 lat później musieli fałszować dokumenty by skompromitować Wałęsę przed komitetem Noblowski.
Czy też może bohater IVRP, trup gen.Kiszczakaka jest bardziej wiarygodny niż śledztwo IPN?
"Dotychczas zebrany materiał dowodowy potwierdził fakt, że w latach 80. ub. wieku funkcjonariusze SB podrabiali dokumenty o współpracy Lecha Wałęsy z organami bezpieczeństwa PRL – poinformował pion śledczy IPN."
Kiszczak zapomniał im powiedzieć co trzyma w szafie? A może to jakieś inne SB zwerbowało Bolka, a inne fałszowało kwity na Wałęsę?

Offline sportacademy

 • Administrator
 • Sr. Member
 • *****
 • Wiadomości: 397
 • Karma: +4/-2
  • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 26, 2016, 08:52:25 pm »
Wildze ,że nie mamy o czym rozmawiać takie źródło to sobie możesz w buty wsadzić.
A opinia i relacja pana Wyszkowskiego kolegi Wałęsy z tamtych czasów dla Ciebie to co guzik znacząca opinia bo nie podparta jakąś stroną web ,rusz głową bo jak na razie to zajmujesz się obroną człowieka ,który nie zasłużył ani na Nobla ani na jakikolwiek szacunek od ludzi ,którzy mu kiedyś zaufali bo to dziś byli komuniści mają się dobrze ,a ci na których plecach został prezydentem Polski klepią niekiedy potworna biedę właśnie dzięki temu ,że Wałęsa olał Polski naród olał nas Polaków wszystkich nie olał jedynie takich gnoi z KOD co to w norkach i szynszylach biegają na te zbiegowiska.
Ich już niema już zginęli im nawet bundeswera teraz nie pomoże to ostatnie podrygi tych zaprzańców co to się z KOD-em identyfikują.


"Bolek, drobny bandziorek z Popowa, będący tajnym informatorem tamtejszej Milicji Obywatelskiej (komunistycznej) 46 lat temu zaczynał "walkie". Tymczasem w Gdańsku zjawił się za jakiś włam do sklepu. MO pozwoliła mu zniknąć, ze względu na dotychczasową współpracę. Żałosne. Poczytajcie pracę magisterską Zyzaka z UJ o młodości Wałęsy. Zrobił jakiejś dziewczynie dziecko, które zmarło. Do dziś nie był na jego grobie. Bolek w całej rozciągłości. Ilu ludzi poszło przez niego w Gdańsku do więzienia.
"
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2016, 09:23:16 pm by sportacademy »

Offline sportacademy

 • Administrator
 • Sr. Member
 • *****
 • Wiadomości: 397
 • Karma: +4/-2
  • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 10, 2016, 01:12:47 am »
 Nie było wyroku, nie będzie publikacji. I możecie sobie robić narracje jakie tylko wam się podoba - w przypadku ustaw stosuje się DOMNIEMANIE KONSTYTUCYJNOŚCI i obowiązują od momentu uchwalenia do momentu nowelizacji lub prawomocnego wyroku wskazującego na ich niekonstytucyjność. 13 sędziów nie było, więc wyroku nie było. Koniec historii. Nie można sobie wybiórczo stosować konstytucji.

W USA zmarl sedzia sadu najwyzszego i obecnie Republikanie twierdza, ze Obama, ktoremu sie konczy kadencja za pol roku nie ma moralnego prawa dokonac wyboru sedziego... Natomiast w jakims bananowym kraiku w srodku Europy, (p)Rezydent po przegranych wyborach i PeOwski Sejm w przededniu przegranych wyborow tak zmienili prawo, ze niezgodnie z konstytucja wybrali na zapas nie tylko trzech sedziow, ktorym sie konczyla kadencja po wygasnieciu kadencji tegoz Sejmu ale jeszcze na zapas wybrali dwoch sedziow, ktorym kadencja ubiegala kilka tygodni pozniej (sic!) budujac w ten sposub pluralistyczny Trybunal, w ktroym na 15 sedziow 14 bylo z nadania jednej partii... Jak opowiadam o tym moin znajomym z USA, ktorzy sie pytaja co sie dzieje w Polsce z TK na podstawie doniesien medialnych, to nie chca mi wierzyc.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2016, 01:15:40 am by sportacademy »

Offline sportacademy

 • Administrator
 • Sr. Member
 • *****
 • Wiadomości: 397
 • Karma: +4/-2
  • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 10, 2016, 06:28:15 pm »
 PRZECIWKO CZEMU PROTESTUJE KOMITET OBRONY DEMOKRACJI?
Wedle tego co głosi oficjalna propaganda: KOD protestuje przeciwko łamaniu demokracji w Polsce przez Prawo i Sprawiedliwość. Jednakże protestując przeciwko demokratycznie wybranej władzy (KOD) sam siebie ustawia jako ruch anty-demokratyczny. Jeśli weźmiemy pod uwagę jeden z ważniejszych powodów, dla których Komitet Obrony Demokracji wyprowadził ludzi na ulicę: spór o Trybunał Konstytucyjny – to widać wyraźnie, że KOD bazuje na ignorancji i niewiedzy obywateli III RP. W czerwcu 2015, gdy rządząca ówcześnie Platforma Obywatelska łamała prawo wybierając sędziów Trybunału Konstytucyjnego to nikt z dzisiejszych „obrońców demokracji” nie rwał szat i nie obawiał się jakiejkolwiek dyktatury

Art. 128 Kodeksu Karnego

§ 1. Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 3. Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Offline sportacademy

 • Administrator
 • Sr. Member
 • *****
 • Wiadomości: 397
 • Karma: +4/-2
  • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 10, 2016, 08:54:10 pm »
Moich kilka przykladow, aby wspierac PIS to:
1.   Opozycja w postaci PO, Nowoczesna do tej pory nic w zasadzie nie zaproponowala w postaci nowych ustaw etc. Wszystko skupia sie na istotocie obalenia demokratycznie wybranego rzadu. Dlaczego?
2.   KOD jest dziwnie dobrze zorganizowany…taka organizacja wymaga pieniedzy. Kto ich sponsoruje?
3.   Portale takie jak ten czy Nesweek pisze jezykiem propagandy jak za czasow polskiej kroniki filmowej az zal dope sciska
4.   W jaki sposob taki slaby polityk jak Tusk otrzymal od Merkel taka pozycje? Moi drodzy…cos za cos. Polska byla wysprzedawana Niemcom przez ostatnie 27 lat pod magicznym slowem “nierentowny” I tak mialo dalej byc…ale sie nie udalo.
5.   Bolek byl kapusiem…dlaczego opozycja go popiera?
6.   Dlaczego opozycja jest przeciwko zolnierzom wykletym? Slugusy PRLu?
7.   Dlaczego poprzedni rzad tak ochoczo przyjmowal uchdzcow wbrew woli narodu?Bo Merkel kazala?
8.   Jestesmy oficjalnie platnikiem Netto do EU i prosze mi powiedziec jak to jest ze w zasadzie zmarnowalismy te pieniadze a nie stalismy sie konkurencyjni wobec niemiec?
9.   Jak to jest ze PO lamalo konstytucje I bylo cicho?
10.   1000 innych ale nie chce mi sie stukac w ta klawiature
Dla mnie to jest oczywiste ze przechodzimy ponownie ’89 ale tym razem ten prawdziwy. Co mnie strasznie smuci, ze nasza ojczyzna stracila okazje tyle lat temu aby stac sie silnym krajem, a zamiast tego bylismy w niemocy wykorzystywani. Ja osobiscie czuje sie oszukany przez Bolka i wykiwany przez PO,SLD, PSL etc.Pamietajmy ze to byl 27 LAT!!! W komunie 45 lat, czyli az POLOWE TEGO!
Prosze Was, nie zmarnujmy tej szansy dzisiaj dla naszych dzieci aby nie musialy wyjezdzac za granice aby czuc sie obywatelami drugiej kategori tak jak ja

Offline sportacademy

 • Administrator
 • Sr. Member
 • *****
 • Wiadomości: 397
 • Karma: +4/-2
  • Zobacz profil
Odp: K.O.D - Komitet Obrony Drani.
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 11, 2016, 09:08:22 pm »
Bp. Wieslaw Mering do Schulza :


Z wielkim zdumieniem i oburzeniem przeczytałem Pańską opinię o “zamachu stanu” w Polsce.

Naprawdę znam mój Kraj lepiej niż Pan: żyję w mojej Ojczyźnie już 70 lat; zapewniam Pana, że wybory Pana Prezydenta i nowego Rządu w Polsce nie są dowodem braku demokracji. Wybory ukazały, że większość zwykłych obywateli mojego kraju chce zmiany.

Problem w tym, że ci, którzy mieli dotąd władzę, na tej decyzji tracą; nie chcą się zatem poddać werdyktowi wyborów i wykorzystują dla swoich interesów także Parlament Europejski.

Parlament, pod Pańskim kierownictwem, zajęty jest na pewno bardzo ważnymi sprawami, m.in. długością płomienia świec i ilością wody w spłuczce.

Nie ma dziś w Brukseli polityków wysokiej klasy, czyli ludzi poszukujących dobra wspólnego społeczeństw tworzących Unię Europejską. Poprawność polityczna idąca w parze z małostkowością nie sprzyja mądrości. Szkoda, że – jak to kiedyś mówił pan Chirac – także “Pan stracił okazję, by siedzieć cicho”.

Wiem, że nie zmieni Pan swego stanowiska i Polaków nie przeprosi. Trzeba wielkości, by uznać swój błąd.

Dlatego w “zimowe święta” (tak przecież nazywacie Boże Narodzenie) życzę Panu rozwagi, mądrości i wyobraźni.

 

Stats

użytkowników
 • Użytkowników w sumie: 2227
 • Latest: Majkel
Stats
 • Wiadomości w sumie: 11962
 • Wątków w sumie: 713
 • Online Today: 139
 • Online Ever: 525
 • (Grudzień 07, 2019, 12:41:06 am)
Użytkownicy online
Users: 2
Guests: 57
Total: 59