* * *

New Post's

[Październik 19, 2018, 09:56:29 pm]

[Październik 19, 2018, 09:15:13 pm]

[Październik 19, 2018, 04:44:07 pm]

[Październik 19, 2018, 12:28:37 pm]

[Październik 18, 2018, 07:37:56 pm]

[Październik 13, 2018, 08:17:14 am]

[Październik 12, 2018, 09:05:59 am]

[Październik 11, 2018, 10:07:22 am]

[Październik 11, 2018, 06:48:49 am]

[Październik 06, 2018, 07:25:28 pm]

by _nrv
[Październik 04, 2018, 09:12:15 am]

[Październik 02, 2018, 09:05:27 am]

[Wrzesień 26, 2018, 10:04:05 pm]

[Wrzesień 26, 2018, 05:24:53 pm]

[Wrzesień 26, 2018, 05:23:07 pm]
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Październik 20, 2018, 08:45:31 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

5 Gości, 4 Użytkowników

Autor Wątek: Podstawowe, Szybkie Pytania  (Przeczytany 5053 razy)

Offline Dr. Wen Mei

• Global Moderator
  • Full Member
Odp: Podstawowe, Szybkie Pytania
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 29, 2016, 05:57:21 pm »
4:1 to znaczy ,że w 1g extractu jest 4g 1:1.

Offline Patryk

• Full Member
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 29, 2016, 10:49:41 pm »
Panowie jak widzicie staram się trochę doradzać tu na forum i poszerzać wiedzę.

Ale teraz ja potrzebuję rady.

Proszę o naturalny zestaw na maxymalne wzmocnienie siły i lekką poprawę umięśnienia dla BOKSERA, który musi się mieścić w limicie

Wiadomo kreatyna podstawa, co więcej? Kwas ursolowy, zestaw anaboliczny, laxogenin ? Zdradźcie odrobinę swojej tajemnicy proszę
http://www.muscle-zone.pl/
patryk@muscle-zone.pl

Offline MatiPK

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 29, 2016, 11:07:38 pm »
Dobry trening siłowy do tego proponowalbym supervar i cordyceps :)

Offline Laminator

• Sr. Member
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 30, 2016, 02:41:02 am »
Panowie jak widzicie staram się trochę doradzać tu na forum i poszerzać wiedzę.

Ale teraz ja potrzebuję rady.

Proszę o naturalny zestaw na maxymalne wzmocnienie siły i lekką poprawę umięśnienia dla BOKSERA, który musi się mieścić w limicie

Wiadomo kreatyna podstawa, co więcej? Kwas ursolowy, zestaw anaboliczny, laxogenin ? Zdradźcie odrobinę swojej tajemnicy proszę

Zestaw anaboliczny tak jak zauważyłeś raczej podstawa.Ze wszystkich naturalnych specyfików wygląda chyba najbardziej obiecująco.
Ze swojego doświadczenia:
-laxo bardzo okej, pozwalało mi spokojnie poprawiać siłę na długiej redu w zestawieniu z Neetle Root,
-kwas mlekowy, stosuję w okresach rekompozycji z tym,że u mnie kwas mlekowy zazębia się z dobranym pod tym kątem treningiem.Ziółko powinien Ci najlepiej nakreślić stosowanie kwas mlekowego wedle sztuki bo o ile pamiętam stosował jakiś protokół.Jeśli się nie mylę to kwas mlekowy+amigdalina+kofeina były stackowane razem,
-na regenerację i w moim odczuciu na boost gospodarki hormonalnej świetnie sprawdziło się rok temu połączenie pierzgi z mleczkiem pszczelim.Kupowałem mniej więcej na przełomie września i października i robiło robotę.Stosowane w styczniu już nie dawalo takiej bomby stąd wnioskuję,ze samo mleczko nadaje się króciutko do spożycia.Opisywałem to nieco dokładniej u Ambroziaka.Zrobiłem wtedy bardzo fajny progress na takowym zestawieniu.

Trening będzie jakkolwiek ukierunkowany na poprawę siły?Czy suplementacja ma dać siłę sama z siebie? Bo zależnie od treningu można to różnie rozwiązać.
Z naturalnych rzeczy to jedyne rzeczy ,które rzeczywiście działały w moim przypadku.Od niedzieli zaczynam relację z zestawu anabolicznego,jednak podejrzewam,że potrzebujesz jakiegoś zestawu na już więc niewiele Ci pomoże  :-\

Offline krzykacz

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 30, 2016, 10:32:59 am »
Na KFD widziałem podobne pytanie ale nikt nie odpowiedział: Czy opłaca się bić salbutamol w strzałach ten od wzf czy nawet jako ventolin jak tam dawka jest gdzieś 0,5mg? Jak tak to ile dziennie i jak dawkować bo ten w tabletkach to pełno jest na sieci.

Offline kuguar

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 30, 2016, 11:15:48 am »
Na KFD widziałem podobne pytanie ale nikt nie odpowiedział: Czy opłaca się bić salbutamol w strzałach ten od wzf czy nawet jako ventolin jak tam dawka jest gdzieś 0,5mg? Jak tak to ile dziennie i jak dawkować bo ten w tabletkach to pełno jest na sieci.

Ventolin odpuść całkowicie. Po co w strzałach jak masz tabsy eleganckie.
Standardowy cykl:
1 tab 4mg
1tydz 2tab/dz - odstępy 5-6h pomiędzy kolejnymi dawkami
2tydz 3tab/dz - 1tab co 4h
3tydz 4tab/dz - 1tab co 3h
4tydz 5tab/dz - 1tab co 2,4h
5tydz 6tab/dz - 1tab co 2h - jeśli ktoś zaszedł aż tutaj to znaczy ze Salbutamol nie pobudza go mocno i może przyjmować go również późnym wieczorem gdyż nie powoduje on u niego problemów ze snem.
6tydz 7tab/dz - 1tab co 2h
7tydz 8tab/dz - 1tab co 2h

Offline krzykacz

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 30, 2016, 03:54:54 pm »

Standardowy cykl:
1 tab 4mg
5tydz 6tab/dz - 1tab co 2h - jeśli ktoś zaszedł aż tutaj to znaczy ze Salbutamol nie pobudza go mocno i może przyjmować go również późnym wieczorem gdyż nie powoduje on u niego problemów ze snem.

Dzięki, widziałem ten post na forum cybera ale nie wiem w sumie ja go odnieść nawet do forumowego sally, które ma 10mg w kapsie ;) O strzały się pytam dlatego, że leży tego na chacie trochę u mnie i zastanawiam się czy to można jakoś wykorzystać.

Offline kuguar

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 30, 2016, 05:00:56 pm »

Standardowy cykl:
1 tab 4mg

Co do iniekcji nie odpowiem, bo brałem tylko tabsy ewentualnie Ventolin którego miałem sporo. Jednak forma wziewna jest kiepska.
Co do tabsów po 10 mg, zawsze możesz podzielić proch na pól i powinno być SI  ;)
Jeżeli to Twój pierwszy kontakt, to dojdź do 15 mg i zobacz co i jak.
Jednak z własnego doświadczenia wiem że Sally to dosyć bezpieczny i IMO bez sajdowy środek. 

Dzięki, widziałem ten post na forum cybera ale nie wiem w sumie ja go odnieść nawet do forumowego sally, które ma 10mg w kapsie ;) O strzały się pytam dlatego, że leży tego na chacie trochę u mnie i zastanawiam się czy to można jakoś wykorzystać.

Stats

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 1958
  • Latest: Angelrel
Stats
  • Wiadomości w sumie: 10566
  • Wątków w sumie: 643
  • Online Today: 51
  • Online Ever: 179
  • (Styczeń 31, 2018, 03:58:13 pm)
Użytkownicy online
Users: 4