* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 27, 2024, 09:20:19 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1518470 razy)

Offline haps

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2325 dnia: Września 23, 2017, 11:31:38 am »
Zaczalem brac EPI od razu po 30 dniach na LGD 10mg, leci juz prawie drugi tydzien 40mg. Ogromna ospalosc po paru dniach od odstawienia LGD minela a progres silowy idzie dalej (wedlug zalozen bill star 5x5). W sylwetce rowniez dalsze zmiany na plus. Na treningu nigdy nie mam dosc, mimo ze naprawde mocno sie katuje i dodaje duzo dodatkowych cwiczen choc nie powininem  ;).  Ze skutkow ubocznych - obudzilem sie jednej nocy z dosc mocnym bolem glowy, innej prawie nie spalem i czulem mocniejsze bicie serca. Wyj&%$ pryszcze na czole ;s Z produktu jestem zadowolony niczego wiecej sie nie spodziewalem - dziala jak powinno.

Offline Arturo_

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 103
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2326 dnia: Września 23, 2017, 08:58:48 pm »
Leciał ktoś aicar w wersji inj?Może od dr wen.. :)czy skąd inąd ale interesują mnie korzyści .Cel wytrzymałość ,palenie fatu..
Pozdrawiam

Offline Bame28

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2327 dnia: Września 29, 2017, 12:07:11 am »
Jem wlasnie epi 30mg 2 tydzien... sytuacja taka ze czuje ze kichy mam mocno obciazone, brak apetytu, pojawia sie zgaga czasem i strasznie mi sie odbija...
Dawka niewielka a problem duzy
Wczesniej takiej sytuacji nie mialem nigdy, tym bardziej ze kapsow zadnych już dawno nie bralem...
  Jakies sugestie co do dalszej suplementacji?

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2328 dnia: Września 29, 2017, 09:01:51 am »
Jem wlasnie epi 30mg 2 tydzien... sytuacja taka ze czuje ze kichy mam mocno obciazone, brak apetytu, pojawia sie zgaga czasem i strasznie mi sie odbija...
Dawka niewielka a problem duzy
Wczesniej takiej sytuacji nie mialem nigdy, tym bardziej ze kapsow zadnych już dawno nie bralem...
  Jakies sugestie co do dalszej suplementacji?

Może czas wziąć pod uwagę inne czynniki, a nie tylko środek, który może być 'zapalnikiem' problemu? Zrobić badanka, wykluczyć czy nie lecą jakieś leki, suple, alkohol i czy nie wchodzą w interakcję.

Offline Masownik

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2329 dnia: Września 29, 2017, 12:45:50 pm »
witam,
leciale, 5 tyg na epi 30 mg + 40 mg sv i od tego czasu libido padlo, brak checi wogole jakich kolwiek, rano na baczność ale pózniej to juz kiepsko  albo problem z finishem.. zauwazylem to podczas wlasnie tego nic innego nie brałem.. odstawiłem teraz lece clomid ale nadal kiepsko z libido i wgl hmmm

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2330 dnia: Września 29, 2017, 03:28:24 pm »
witam,
leciale, 5 tyg na epi 30 mg + 40 mg sv i od tego czasu libido padlo, brak checi wogole jakich kolwiek, rano na baczność ale pózniej to juz kiepsko  albo problem z finishem.. zauwazylem to podczas wlasnie tego nic innego nie brałem.. odstawiłem teraz lece clomid ale nadal kiepsko z libido i wgl hmmm

 ''Zrobiłem badania, bo interesuje mnie dlaczego tak się dzieje''.

2 orale to już nie cykl na kreatynie, niestety. Mimo tego, że SV wkręca się długo, ale Epi wkręca się szybko i szybko dokonuje supresji taki problem może wystąpić.

Dla przypomnienia - badamy się przed i po cyklu, a nawet dodatkowo w trakcie odbloku, bo inaczej dzieje się wedle zasady ''Skąpi płacą dwa razy''.

Offline Masownik

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2331 dnia: Września 29, 2017, 04:09:04 pm »
hm wiec dokonczer 2 listki clomidu i jak sytuacja nadal taka wtedy juz spoznione ale zrobie badania

Offline MacK

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2332 dnia: Października 01, 2017, 12:54:42 pm »
Jadę z HD. Czy jest coś czego nie powinienem spożywać do tego? Czy coś osłabia tego działanie czy coś tam?? Na razie zaczęty 4 tydzień więc dopiero widzę lekkie postępy siłowe . Może i widziałbym większe ale miałem kilkumiesięczną przerwę i z dystansem podchodzę do obciążeń żeby sobie kuku nie zrobić.

Offline Samael

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2333 dnia: Października 02, 2017, 11:23:23 am »
Ktoś tam pytał czy podjada ktoś EPI. Ja jadłem w wakacje, zjadłem jakoś 110 tabs, ze względu na wątrobę-leci izotek. Recomp jak ta lala, kosmos. W tle leciało z 250-350 testa e5d, nie pamiętem bo ciągle ta teściu jadę. Skończyłem IZO, jem hepkę, i znowu wskakuję na epi.
Najlepsze jakie jadłem, lepsze nawet od tego z AT które miało 18mg w kapsie. Trochę EPI zjadłem w życiu.

Aha, przy wadze 84,5 i diecie z minusem. 2400kcal, po cyklu równe 86.
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2017, 11:24:55 am by Samael »

Offline Przemek_G

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2334 dnia: Października 02, 2017, 02:34:29 pm »
Panowie szybkie pytanko - MK podbija IGF, czy tylko GH?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2335 dnia: Października 02, 2017, 02:42:52 pm »
Zazwyczaj jak coś podbija HGH to i podbije IGF. MK podbija jedno i drugie.


Offline Arturo_

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 103
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2336 dnia: Października 07, 2017, 03:04:19 pm »
Ktoś coś na temat aprotyniny ?Pod kątem leczenia stanów zapalnych ścięgien ?

Offline MacK

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2337 dnia: Października 08, 2017, 10:09:47 pm »
A więc tak 5 czy 6 tydzień h-drolu za mną.Kurde powiem tak widzę sam po sobie że moja sylwetka się zmienia.Zauważają to też inni. Mięsień robi się okrąglejszy, pełniejszy. Co za tym idzie chce się ćwiczyć .Chce mi się robić cokolwiek aby tylko używać ciała.Pracuję fizycznie i z miłą chęcią podnoszę cokolwiek  , dokręcam śruby, stukam młotkiem , rzucam czym popadnie. Wystarczy kilka chwil i pompa murowana. Przejebane jest to że potem chodzę pospinany jak robocop .Zacząłem po 20 latach znowu pływać co prawda na razie raz w tygodniu i tylko 30 minut ale nie sądziłem że będę potem czuł mięśnie i na nogach,barkach,że o plecach już nie wspomnę bo tu to już mega .Czuję także wzrost siły co się przekłada na obciążenia na treningu, tym nie mniej czuję też że łatwo mógłbym zrobić sobie krzywdę tym poczuciem siły. Waga delikatnie do przodu ok. 1-1,5 kg. Jestem zajebiście zadowolony. Sort pierwsza klasa. Nic dodać nic ująć. Można stawiać za wzór. Podejście do człowieka czyli mnie także luks. Dzięki Panowie. Jesteście debeściaki

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2338 dnia: Października 09, 2017, 08:21:13 am »
ciekawie piszesz-cos jeszcze leci czy tylko h-drol?jakis sajdy?

Offline MacK

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2339 dnia: Października 09, 2017, 09:30:01 am »

Ze " środków" to tylko HD. Chciałem poznać działanie na sobie a przy wielu ciężko byłoby wychwycić co od czego. Aż tak nie znam swego organizmu. Co do sajdów to totalny brak jak na razie. Ciężko trochę się biega bo jednak pompa na piszczelach czy też części lędźwiowej niesie za sobą lekki dyskomfort ale da radę z tym żyć i akurat to mi nie przrszkadza. Ciekawym jest także to że chce mi się jeść dość mocno i te 5 posiłków które mam to tak na styk. A gdy  czuję głód to aż się trzęsę cały.  A tak ogólnie to wcinam insu lean jeden tabs dziennie od około 4 tygodni forskolina na sen od około 2 tygodni i cordyceps 500 mg ale grzyba dopiero od 3 dni. Przed treningiem white blood

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12328
  • Wątków w sumie: 773
  • Online Today: 208
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 176
Total: 176