* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 28, 2024, 01:08:57 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1698170 razy)

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1950 dnia: Marca 17, 2017, 04:04:52 pm »
Mam zapytanie :)

Jak polecacie rozłożyć dawkowanie :
Rhadiola
Lion'S Mane
5-htp
Ashwaghanda
Alpha Gpc + Noopept
Cholina

Cel : wyciszenia + polepszenie nauki :)

1x Lion's + 1x GPC+ Rhodiola  rano
1x Lion's + 1x GPC+ Ashwa    wieczór

Dawki adaptogenów dopiero się indywidualnie, zacznij od 1 kaps

Lecę obecnie Cordygun + Oxy up i się zastanawiam czy pozostać przy takim połączeniu czy może lepiej zamiast tego zarzucić ten Ultra Enduro? A może jeszcze jakąś inną kombinacje polecacie?

Narazie chyba tylko mi i chłopakom z teamu było dane jeść Enduro Ultra, więc nie będzie to obiektywna opinia póki co, ale.. po 4 tyg poprawa znacząca.

Dodatkowo szedł niezastąpiony burak i kilka innych supli, ale nic do tego nie miały ;)

Warto kombinować z dawkowaniem, każdy organizm jest inny i ma inne limity. U niektórych 3 kaps to za dużo i nie przepalają supli, a u innych trzeba lekko podbijać dawki co jakiś czas i efekt jest ciągle na plus.

Offline WojTRI

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +1/-0
  • Impossible is nothing
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1951 dnia: Marca 17, 2017, 04:14:09 pm »
ile za ultra?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1952 dnia: Marca 17, 2017, 04:16:18 pm »
Jest napisane w poście. ;)

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1953 dnia: Marca 17, 2017, 05:17:54 pm »
Enduro ultra jak proponujecie  dawkować na cały sezon startowy tj 5 miesięcy? 5 dni on 2 off i  cały  czas trzy kaps będzie ok? Jakieś inne propozycje?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1954 dnia: Marca 17, 2017, 05:36:34 pm »
3 kaps ed przez 3msc max

Offline MatiPK

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 89
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1955 dnia: Marca 17, 2017, 06:11:36 pm »
Jakie badania zrobić jeśli na talii i w okolicach klatki piersiowej odkłada się tłuszcz i są to problematyczne miejsca do zrzucenia? Kortyzol? I jak ewentualnie temu zaradzić?

Offline Przemek_G

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1956 dnia: Marca 17, 2017, 06:36:16 pm »
Kortyzol to dół brzucha. Cycki to może być estro, boczki insulina.

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1957 dnia: Marca 17, 2017, 09:31:50 pm »
Gdyby ktoś sie zastanawial InsuLean mocny stuff.Nie bede już opisywac okoliczności kiedy przyjąłem bo wykazalem sie połączeniem glupoty z gapiostwem.Ale powiem tak: 1000 met mnie nie ruszalo.Przez jeden kaps InsuLean,prawie zszedlem.
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2017, 02:29:04 am by Laminator »

Offline odyn_56

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1958 dnia: Marca 18, 2017, 10:48:37 am »
Cześć piszę w zasadzie żeby podzielić się relacją dotycząca dotychczasowych stosowanych ziółek.
W Lutym zacząłem stosowanie zestawu anabolicznego 3 tab/dziennie – 30 dni , obecnie do anabolicznego dorzuciłem Test UP. W cało-okresie chrupie 2 tabsy adaptogenów.
Obecnie w trakcie budowania masy mięśniowej pewnie do maja , trening 3 razy w tygodniu.
Po dwóch tygodniach stosowanie adatogenów i anabolicznego zauważalny progres szczególnie w wielostawowych ćwiczeniach. Co najlepsze występuję takie ubicie które utrzymuje się przez dłuższy czas i zwiększona temperatura – kobieta może potwierdzić  .Obecnie dalej dorzucam ciężar i treningi naprawdę są ciężkie . Już długo nie pamiętam aby po przysiadach chciało mi się wymiotować . Co zauważalny to to że mimo stresującej pracy udaje mi się zregenerować co wcześniej było ciężko.
Aha no i w pracy mam taki większy luz i dystans. Odnośnie libido jest w porządku częściej jak wstaje to maszt , chce się jeść :)- waga idzie do przodu 0,5kg/tydzien -obecnie 82kg ok 20% BFP tak na rzut oka wiec nie zalewa jakoś specjalnie.
Łatwo zasypiam – problem jedynie mam w przypadku gdy przed spotkaniem z kobitka wrzucę tonga tali to nie mogę później zasnąć .
Konkluzja ziółka na mnie działają i pomagają w progresie i regeneracji po ciężkim treningu co przy pogodzeniu z innymi  obowiązkami było dość ciężkie –(słabe treningi).
Obecnie lecę adapt 2/dz; 3/dz anabol; 2/dz testo_up.
Dalej planuje jeszcze zwiększyć kalorie o jakieś 300 kcal z węgli (3000-3100).
Przy zwiększaniu spożycia węgli zastanawiam się na InsuLean –, dalej zakończę masówkę na ZBT + fadogia / tonga tali czy tego typu mix się nie wyklucza?

Dzięki za sugestie.
Pozdrawiam.

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1959 dnia: Marca 18, 2017, 10:55:13 am »
Panie zredukuj Pan, chyba że masz 170 cm albo mniej bo bf 20% to dużo

Offline smash

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1960 dnia: Marca 18, 2017, 04:25:12 pm »
Gdyby ktoś sie zastanawial InsuLean mocny stuff.Nie bede już opisywac okoliczności kiedy przyjąłem bo wykazalem sie połączeniem glupoty z gapiostwem.Ale powiem tak: 1000 met mnie nie ruszalo.Przez jeden kaps InsuLean,prawie zszedlem.
Możesz napisac cos więcej? sam zastanawiam sie nad insulean, ale troche mnie to zaniepokoiło.

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1961 dnia: Marca 18, 2017, 05:11:55 pm »
Gdyby ktoś sie zastanawial InsuLean mocny stuff.Nie bede już opisywac okoliczności kiedy przyjąłem bo wykazalem sie połączeniem glupoty z gapiostwem.Ale powiem tak: 1000 met mnie nie ruszalo.Przez jeden kaps InsuLean,prawie zszedlem.
Możesz napisac cos więcej? sam zastanawiam sie nad insulean, ale troche mnie to zaniepokoiło.

Nie masz sie czego obawiać.Omylkowo.wzialem insulean przrd treningiem,wczesniej zero wegli bo byl dzien CBL.Na treningu hipka,czego nie skojarzylem,a.na samym treningu podchodzilem pod submaksy.Szczęście, że nic sie nie stalo,ale zjazd mialem ostry.Zestaw naprawde mocny i nie radze nasladowac mojej glupoty.Do wegli nie ma sie czego bac.

Offline tiamos

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1962 dnia: Marca 18, 2017, 09:27:05 pm »
Ja akurat po insuliny Lean nic nie czułem. Jadłem po 1 kps rano i po południu zawsze przed posiłkiem z ww. Tongat ali i pokrzywy też na sobie nie odczułem ale to może przez to ze zablokowany byłem i te środki akurat nie dawały rady. A super pct dał radę teścia podnieść  ale po odstawieniu spadł. Teraz jestem w trakcie odbloku jak się wszystko unormuje to uderze jeszcze raz zioła i zobaczymy czy coś dadzą

Offline kruuuk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1963 dnia: Marca 19, 2017, 12:04:51 am »
Ja na dwóch tabsach(na raz) InsuLean nic nie czuję kompletnie, raz mnie tylko "pogoniło", mam nadzieję, że działa w tle

Offline barney

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 51
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1964 dnia: Marca 19, 2017, 11:59:30 am »
insulinowy działa - potwierdzone glukometrem parę razy

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12328
  • Wątków w sumie: 773
  • Online Today: 137
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 136
Total: 136