* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Maja 13, 2024, 04:37:37 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: trump  (Przeczytany 5828 razy)

Offline Robson1989

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
trump
« dnia: Listopada 16, 2016, 03:07:29 pm »
wklejam ciekawy filmik odnośnie wpisu na głownej strone o Trumpie

https://www.youtube.com/watch?v=Aekve-dbFFs

Offline Dr. Wen Mei

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 134
  • Karma: +5/-2
    • Zobacz profil
Odp: trump
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 16, 2016, 03:36:33 pm »
Robson mam tyle niestety lat ,że pamietam zamach na Prezydenta Jona Kenedy-ego i filmik to totalna brednia sorry ,jedynie co sie zgadza to ,że zlecenie  na zabójstwo wyszło od włascicieli FED i kompleksu korporacyjnego zarzadzanego przez masunów wysokiego wtajemniczenie minimum 33 stopnia ,Prezydent Kenedy chciał podważyć system bankowo-monetarny USA należący do prywatnego banku FED (rezerwa federalna) i uruchomić National Amarican bank i zacząć emitować tzw. green money $ ,które nie były by kreowane i emitowane przez FED ,
Do Kenediego nie strzelał Oswald bo był w tym czasie w kinie dwa dni qwcześniej poprosił o zmianę z dziennej na wieczorną ,agenci FBi nie znaleźli Oswalda w Biblotece ,z której miano strzelać do prezydenta, gdyby nawet strzały padły z biblioteki były by strelane z tyłu natomiast kenedy dostał z przodu pierwszy strzał w krtań drugi w głowę , czoło po prawej stronie dlatego ktos podczas przewożenie ciał prezydenta do Waszyngtonu wyjoł jego móżg ,bo łatwo mozna by stwierdzić ,że strzały nie pady z bibliopteki i Oswald czy ktos inny nie strzelał z tego miejsca.
To ,żę Trump tej diabelskiej besti to jest fakt znowu zżądzeniem lisu i dzięki internetowi prezydentem USA został kandydat niezależny od Bankierów i korporacji ,jak będzie mądry tro otoczy sie ludźmi sprawdzonymi nie masonami etc. jedynie w tej konfiguracji będzie mógł przetrwac jeśli będą przy nim zdrajcy to jak zagrozi besti to go odstrelą jak Kenediego czy Lincolna ,zabili nie tylko brata kenediego ,ale i jego syna ,który chciał zabrać sie za politykę ,sa bez skrupułów mają wiele i to wiele do stracenia i nie oddadzą swej władzy bez wojny.

Mniemam ,że Polska ma z Trampem następne 4 lata bez wojny,

Good Bless President Trump
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2016, 03:54:29 pm by Dr. Wen Mei »

Offline BESTIA

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: trump
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 16, 2016, 03:44:12 pm »
Swietny filmik o morderstwie kenedego zrobil kolonko.

Gdyby Clinton zostala wybrana mielibysmy wojne z rosją .

Offline Kaime

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 62
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: trump
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 16, 2016, 03:58:32 pm »
Strasznie słaby ten film.

Ja z kolei wysnułem inna teorie, mianowicie co jeśli Trump został po mistrzowsku wpasowany w te wybory jako typowy koń trojański przez NWO?
Pomyślmy. Opinia publiczna przez lata stawała się coraz bardziej świadoma systemu elit rządzących krajem, jak zresztą całym światem. Kolejne lata w dobie narastających spekulacji i dowodów na osoby stające za kurtyna, jak i zmieniająca się demografia, tudzież wymierające stare pokolenie, dające się łatwo manipulować, na rzecz osób młodych i w czasach internetu dobrze poinformowanych, sprawia, że coraz ciężej jest utrzymywać kontrolę.
Wchodzi taki Trump. Antysystemowy, nie powiązany z polityką itd. Ideał dla osób chcących zmiany. Jego wygrana raz na zawsze, a przynajmniej na długi czas rozwiała by wątpliwości, że demokracja (tfu!) faktycznie ma się dobrze, a NWO nie istnieje i dała im kolejne lata na rządy po cichu.
Może cała nagonka i opluwanie jadem przez media publiczne była ustawiona z góry w innym kontekście?
Zafundujmy opinii publicznej rozrywkę i ciśnijmy po Trumpie. Jeśli wygra Hillary - spoko, jeśli stanie się cud i wygra Trump - też spoko, przynajmniej będziemy wiedzieć na jaką skale pomimo całego jego szykanowania ludzie mają dość establshmentu i chcą zmiany.

Zapewne się mylę, ale warto rozważyć taką opcję. Jeżeli nie zostanie zamordowany, to dopiero po jego rządach na 100% będziemy pewni kim tak naprawdę jest.

Offline Robson1989

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: trump
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 16, 2016, 04:03:31 pm »
ja aż tak nie jestem obeznany
ale filmik mnie zaintrygował i postanowiłem się nim z wami podzielić

głównym motywem przewodnim dla mnie było to iż Trump jest umieszczony na tych Kartach ILLUMINATI z 95 roku i przekaz w nich zawarty
tak samo tyczy się bajki simpsonowie z 2000 roku, w której to trump został prezydentem i całe to niesamowite podobieństwo z bajki z czasami obecnym,
Obie te sytuacje sugerują, że od dawna było zaplanowane posadzenie trumpa w roli prezydenta i wg kart illuminati, faktycznie mogą się targnąć na jego życie

a swoją drogą podobieństwo kennediego do curtera jest wręcz niesamowite

Offline Dr. Wen Mei

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 134
  • Karma: +5/-2
    • Zobacz profil
Odp: trump
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 16, 2016, 05:47:48 pm »
Zobaczymy co przyszłość przyniesie ,ale wszystkie Amerkańskie media srały na tramp-a i to jest wskaźnik ,że jest z poza układu to internet pomógł mu wygrać i to jest nowe otwarcie ,że TV ,Gazety etc. nie sa już mgłómym opiniotwórczym medium.

pozdrawiam

Offline tommy

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: trump
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 16, 2016, 07:47:35 pm »
no to poleciales Kaime z tym mlodym, dobrze poinformowanym pokoleniem - zdecydowana wiekszosc ludzi mlodych ma wywalone na to, co dzieje sie w ich kraju czy na swiecie ; ja bym stwierdzil ze sa glupsi niz ich rowiesnicy 15 czy 20 lat temu.
social media, pokemony, konsole czy iphony to jest ich swiat ;)

trump wygral wlasnie w grupie wiekowej 50+ z tego co widzialem, bo w reszcie grup byly wieksze lub mniejsze wygrane clinton - widocznie starzy amerykanie tesknia za rasizmem, ktory sie przewijal w kampanii donalda ;)

Offline Robson1989

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: trump
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 16, 2016, 08:10:03 pm »
Dr. Wen Mei
taka sama sytuacja jest w Polsce z Kaczyńskim i całym PiS

Zanim wygrali wybory również wszyscy ich opluwali (media), zresztą po wyborach nadal to robią z wyjątkiem stacji TVP, która została przejęta przez PiS

a mimo to wszyscy brali udział przy okrągłym stole i ja uważam, że cała ta wojna pis vs po/nowoczesna i reszta lewaków to tylko na pokaz by podzielić polaków- co zresztą świetnie im wychodzi...

ale jedno wiem na pewno... kiedyś to wszystko pierdolnie i to zapewne prędzej niż my wszyscy się spodziewamy

Offline Kaime

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 62
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: trump
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 16, 2016, 08:12:53 pm »
Ja nie napisałem, że dzisiejsza młodzież jest madrzejsza, tylko bardziej poinformowana. Żyjemy w dobie internetu. Nawet największy baran w trakcie kampanii wiedział o wycieku maili Clinton, czy innych przekrętów. X lat temu media, by to wszystko zamiotło pod dywan i pewnie by wygrała.
Poza tym chcesz mi powiedzieć, że przeciętny człowiek w dzisiejszych czasach wie mniej na tematy gospodarczo/polityczne i ogólnie ma mniejszy światopoglad niż ludzie 20-30 lat temu?

Trump nie wygrał wśród młodych, ponieważ komunista Sanders zgromadził największy elektorat młodzieży obiecujac zasiłki i darmochę, później poparł Hillary, a ona kontynuowała jego program z dość mocnym naciskiem na darmowe studia i edukację.

« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2016, 08:15:29 pm by Kaime »

Offline Dr. Wen Mei

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 134
  • Karma: +5/-2
    • Zobacz profil
Odp: trump
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 16, 2016, 09:00:47 pm »
Myśle ,że wygrana Pis to jedynie alternatywa na nowe czasy oni musza wyczyścic przedpole dla tych ,którzy przyjdą za następne 8 lat bo wydaje mi się ,że maja jastępna kadencje w kieszeni takżę.
Pis to agentura USA z ramienia republikanów ,Nowoczena to agentura USA z ramiena demokratów PO to nieniecka agentóra ,króra odchodzi w zapomnienie jeszcze wierzga racicami ,ale wyrko na nia jest juz wydany ,dla tego Wyborcza jeje szczyny na PO.
trzeba budowac nowa narodowa partię o kapitalistycnym podejściu do gospodarki bo Pis to narodowy socjalizm taka grupa rekonstrukcyjna przedwojennej sanacji ,wysokie podatki biznes dla nielicznych wszystko pod kontrolą ,a to wymusi tyranię podatkowa i nie tylko bo tak działa każdy socjalizm.
Trump to kapitakista dla tego trzba by basi nadodowcy szukali dojścja do niego ,tylko nie marian kowalski bo to taki sam zdrajca jak i PiS i PO oraz nowoczesna to amerykańcki szpion nawet nie katolik.
Bóg dał Trumpa i trzeba to wykorzstac dla polski ,rojsa juz mysli o tym i Chiny bo USA nie ma innej altrnatywy bo wojna z Rosją ,Cinami ,Indiami ,Iranem i turcja (turcja już nie jest w NATO nie ważne ,że jeszcz tego noe powiedzieli nie pójdą na żadna wojne u boku USA) Korea pld. ,Japonia i taiwan nie wiadomo jak się zachowa na wypadek wojny u boku USA ,ale w cale nie jest wylkuczone ,że odmówia w ostatniej chwili posłuszeństwa bo ponad 405 produkcji tych krajów idzie na rynek Chin i zatrzymanie tego to bezrobocie bliskie 30-50% to rozróch etc.
Czyli USA nie wygra tej wojny na pewno i trump o tym wie i będzie musiał rozmawiac z Chinami i Rosją oraz innymi krajami bo inaczej USA staną się wyspą pomiędzy Atlantykiem i pacyfikiem bez większego znaczenia za 20 lat.

pozdrawiam

Offline Kaime

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 62
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: trump
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 16, 2016, 09:56:29 pm »
Myśle ,że wygrana Pis to jedynie alternatywa na nowe czasy oni musza wyczyścic przedpole dla tych ,którzy przyjdą za następne 8 lat bo wydaje mi się ,że maja jastępna kadencje w kieszeni takżę.
Pis to agentura USA z ramienia republikanów ,Nowoczena to agentura USA z ramiena demokratów PO to nieniecka agentóra ,króra odchodzi w zapomnienie jeszcze wierzga racicami ,ale wyrko na nia jest juz wydany ,dla tego Wyborcza jeje szczyny na PO.
trzeba budowac nowa narodowa partię o kapitalistycnym podejściu do gospodarki bo Pis to narodowy socjalizm taka grupa rekonstrukcyjna przedwojennej sanacji ,wysokie podatki biznes dla nielicznych wszystko pod kontrolą ,a to wymusi tyranię podatkowa i nie tylko bo tak działa każdy socjalizm.
Trump to kapitakista dla tego trzba by basi nadodowcy szukali dojścja do niego ,tylko nie marian kowalski bo to taki sam zdrajca jak i PiS i PO oraz nowoczesna to amerykańcki szpion nawet nie katolik.
Bóg dał Trumpa i trzeba to wykorzstac dla polski ,rojsa juz mysli o tym i Chiny bo USA nie ma innej altrnatywy bo wojna z Rosją ,Cinami ,Indiami ,Iranem i turcja (turcja już nie jest w NATO nie ważne ,że jeszcz tego noe powiedzieli nie pójdą na żadna wojne u boku USA) Korea pld. ,Japonia i taiwan nie wiadomo jak się zachowa na wypadek wojny u boku USA ,ale w cale nie jest wylkuczone ,że odmówia w ostatniej chwili posłuszeństwa bo ponad 405 produkcji tych krajów idzie na rynek Chin i zatrzymanie tego to bezrobocie bliskie 30-50% to rozróch etc.
Czyli USA nie wygra tej wojny na pewno i trump o tym wie i będzie musiał rozmawiac z Chinami i Rosją oraz innymi krajami bo inaczej USA staną się wyspą pomiędzy Atlantykiem i pacyfikiem bez większego znaczenia za 20 lat.

pozdrawiam

W Polsce trzeba zmienić system, nie partię. Napisać nowa konstytucję, zwiększyć prawa i możliwości głowy państwa i wybrać prawdziwego męża stanu. Wszystko niestety jest mało prawdopodobne, bo do władzy nigdy nie dojda ugrupowania typowo prawicowe, lub gospodarczo liberalne. Socjalizm pod rzadami PiS, PO, Nowoczesnej czy jakiejkolwiek innej partii będzie ciagle tym samym, z wieksza lub mniejsza otoczka konserwatyzmu.

Nikt z obecnej klasy politycznej i przede wszystkim ludzie nie zdecyduja się na radykalne zmiany w kwestii ustroju politycznego, a tym bardziej gospodarczego. Większość jest głupia i nigdy nie wytłumaczysz zwykłemu Januszowi, czy zwykłej Janinie, że płaca minimalna to zło, że wszystkie programy społeczne to zło itd. 99% z nich nigdy nie czytała Friedmana czy Hayeka, nie maja pojęcia o podstawowych kwestiach gospodarczych i co najgorsze od dziecka byli uczeni, że to państwo daje i państwo się nimi opiekuje.

Ugrupowania narodowe rosna w siłę co z jednej strony cieszy, ale nie miejcie złudzeń. To sa dalej partie (Ruch narodowy) w wiekszym lub mniejszym stopniu socjalne pod względem gospodarczym. Jeśli ktoś mi nie wierzy, proszę przeczytać ich zeszłoroczny program.

Wen Mei możesz mi wytłumaczyć dlaczego Marian Kowalski jest zdrajca? Nie przypominam sobie aby w karierze politycznej zrobił cokolwiek aby zasłużyć na to miano. Wręcz przeciwnie, wiele razy pokazywał, że jest człowiekiem honoru. Jedynie ostatnio ubolewam nad tym jak Chojecki maci mu w głowie.

W kwestii 3ciej wojny światowej, wszyscy eksperci sa zgodni co do jednego. Jeśli nie będzie jej w ciagu najbliższych 5 lat, to nie będzie jej przez długi, długi czas. Szacuje się, że Chiny do tego czasu gospodarczo zostawia USA daleko w tyle i wtedy już raczej nikt nie odważy się pójść z nimi w szranki. Dlatego tak bardzo prawdopodobne było zagrożenie nuklearne ze strony Clinton i osób stojacych za nia, które tak bardzo chciały konfliktu póki jeszcze sa jedynym supermocarstwem.


Offline Robson1989

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: trump
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 16, 2016, 10:33:44 pm »
Widzę, Panowie o dużej wiedzy, więc z ciekawości zapytam jakie macie zdanie na temat Grzegorza Brauna, bo spośród wszystkich anty systemowców najbliżej mi do niego...

Offline Dr. Wen Mei

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 134
  • Karma: +5/-2
    • Zobacz profil
Odp: trump
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 16, 2016, 11:37:47 pm »
Cytuj
Wen Mei możesz mi wytłumaczyć dlaczego Marian Kowalski jest zdrajca? Nie przypominam sobie aby w karierze politycznej zrobił cokolwiek aby zasłużyć na to miano. Wręcz przeciwnie, wiele razy pokazywał, że jest człowiekiem honoru. Jedynie ostatnio ubolewam nad tym jak Chojecki maci mu w głowie.

Każdy kto jest dzis powtażam dzis antyrosyjski ,albo jest anerykańskim szpionem ,albo idiotą ,mamy jako kraj niepowtażalną chwilę w historii by sobie poukładac na partnerskich zasadach stosunki z Rosją jakiej nie mielismy chyba w całej naszej 1000-letniej histori i kto dzis tego noe widzi i sabotuje to jest zdrajca Polskiej racji Stanu ,możemy produkowac wszystko na rynek rosyjski i nie musii to byc w wielu waoadkach najwyższek jakości ,możemy sprzedawać do Rosji nasze jabłk ,truskawki ,porzeczki etc. to dzis dzięki exportowi możemy jako Polska stanąć na nogi i uniezleżnić sie od tzw. qurwa zachodu ,cóż ten zachód nam oferuje oprócz jakis inowacji techologicznych ,których maja coraz mniej ,bo potrzeba dekady i będa 10 lat za chińczykami bo majwieksze mózgi zciągane sa do Chin zarobki taki o jakich nawet w USA można pomażyć ,możemy jako Polska i Polacy mieć wielkiego potężnęgo sąsiada i ujażmionego bo bez naszej produkcji będzie mół załamać sie ich rynek trzeba wizji i Wokulskich ,którzy dziś będa robic interesy z Rosja i w Rosji ,ale banda sabotarzystów i Amerykańskiej agentury nie chce na to pozwolić chce byśmy byli dalej pod okupacją USA bo z tego maja profity to zdrajcy i trzeba z nimi walczyc trzeba ich wyłuskac jak wszy z korzucha i wyeliminować ,należy to zrobić i koniec ,Trump wygrał mimo ,że wszyskie media nie tylko w USA na niego pluły i nam Polakom także sie uda tyego już nie da się powstrzymac to młode pokolenie ich wyeliminuje przy urnach wyborczych chba ,że będą cenzurować internet do czego moga się posunąć.

Grzegoż Bran yes of course jedynie ta jego intronizaczj Jezusa na Króla polski to sa dzis trochę inne czasy trzeba widzieć rzeczywistość taką jaka jest ,a nie taka jaką by sie chciało widzieć ,ale jestem pełnym sercem za Panem Grzegorzem Braun-em.
Jestem przwie 22-lata poza krajem i nie jestem bombardowany poprzez TV i inne polskie media co dziennie medialna papką i mam trzeźwy oglą co się dzieje w Mej ojczyźnie.
Jeżdże na rowerze w stroju Rafała majki z Polskim Orłem na piersi i na Plecach i jestem dumny z tego ,że jestem Polakiem ,ale jeszcze dwa lata temu sie wsydziłem i jeździłem w stroju Russia Team ,który otrzymałem od mego przyjaciela Piotra ugriumow-a.

Viat Wielkiej Polsce

Offline Kaime

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 62
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: trump
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 17, 2016, 12:11:05 am »
Ale czy Ty zdajesz sobie sprawę, że Kowalski wcale nie jest antyrosyjski? Jedyne co mu się nie podoba to przyszłe plany Rosji by stać się największym dostawca węgla kamiennego (jakbyśmy sami nie mieli węgla - thx UE) ich monopol na nasza energetykę i przeszły płacz, że powinniśmy zaangażować się militarnie w ich konflikt ukraiński. To, że mówi (prawdę) że sowieci nas nie wyzwolili spod okupacji w 2 wojnie światowej, wcale nie robi z niego rusofoba, więc proszę zmień swój poglad na jego osobę, bo nie jest ani anty ani prosowiecki. Tak samo jakbys powiedział, że Trump jest antymeksykański, bo nie podoba mu się ilość nielegalnych imigrantów z Meksyku i chcę postawić mur. Ta sama retoryka moim zdaniem.

To Grzegorz Braun jednoznacznie stwierdził, że jest antykomunista, a zaraz po tym ogłosił Putina za kontynuatora zbrodniczego sowieckiego komunizmu!
Mam pisać dalej?

Szanuje i cenie osobę i twórczość Brauna, ale mimo szczerej sympatii politykiem nie może być osoba, która wszędzie, dosłownie wszędzie widzi agentury i loże i jest negatywnie nastawiona wobec niektórych krajów (w tym Rosji) bo tak nie stworzy się dyplomatycznych stosunków. Jak wspomniał wcześniej Wen Mei odnośnie intronizacji Jezusa na króla Polski, również nie możemy mieć polityka wysokiego szczebla, który przekłada wiarę ponad inne sprawy, a nie ma "polityka" bardziej uduchowionego niż Grzegorz Braun.

Offline Dr. Wen Mei

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 134
  • Karma: +5/-2
    • Zobacz profil
Odp: trump
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 17, 2016, 12:25:09 am »
Cytuj
Ale czy Ty zdajesz sobie sprawę, że Kowalski wcale nie jest antyrosyjski? Jedyne co mu się nie podoba to przyszłe plany Rosji by stać się największym dostawca węgla kamiennego (jakbyśmy sami nie mieli węgla - thx UE) ich monopol na nasza energetykę i przeszły płacz, że powinniśmy zaangażować się militarnie w ich konflikt ukraiński. To, że mówi (prawdę) że sowieci nas nie wyzwolili spod okupacji w 2 wojnie światowej, wcale nie robi z niego rusofoba, więc proszę zmień swój poglad na jego osobę, bo nie jest ani anty ani prosowiecki. Tak samo jakbys powiedział, że Trump jest antymeksykański, bo nie podoba mu się ilość nielegalnych imigrantów z Meksyku i chcę postawić mur. Ta sama retoryka moim zdaniem.

Może mówimy o innym Kowalkskim ,ale wystarczy na yputub-ie posłuchć jego bredni z Chojeckim i wystarczy ,to On rozwalił ruch narodowy gdy szedł do wyborów ,a dziś niemal wszystkie media go wynosza na piedestał bo taki mają rozkaz jakoś np. Brauna tam nie widać w tych "wolnych i narodowych mediach nie widać"
Dla mnie to USmanski szpion bo jakim to trzeba byc durniem by lizać dupę nowemu okupantowi Polski czyli USA.

Ja widzę w panu Grzegorzu braunie -Sumienie narodu i takie powinien pełnić ,mniemam ,że jeszcze na nadszedł jego czas ,ale kto wie bo ci potomkowie SB-eków ,milicjantów i innej swołoczy co nas sprsedawała Związkowi Radzieckiemu ,a teraz ci sami lub ich dzieci i wnuki sprzedają nas do EU i USA oras Izraela.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12331
  • Wątków w sumie: 773
  • Online Today: 335
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 338
Total: 339