* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 02:06:28 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.  (Przeczytany 43996 razy)

Offline mateuszKM

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 57
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #120 dnia: Marca 09, 2020, 09:32:04 am »
Ok może wyjdę na laika, ale rozwiniesz skróty PC WL i TS? Bo mi Google nie pomogło😏

Dolozylem kreatynę, na forach widziałem zalecenia ok 2x5g, a na większości opakowań 1x5 dziennie. Ladowac więcej?
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2020, 09:35:33 am by mateuszKM »

Diploid

  • Gość
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #121 dnia: Marca 09, 2020, 09:54:01 am »
TS - trójbój siłowy,
WL - wyciskanie leżąc,
PC - podnoszenie ciężarów.

Kreatyna dobra sprawa.
Jak ważysz ponad 100kg, to bierz 10-12g, jak nie, to 5-7g starczy.
Ja jestem zwolennikiem brania w cyklach, by system enzymów do ładowania kreatyny fosforem był cały czas sprawny, ale jest też system by brać stałe, wtedy nawet 3-4g wystarczą.

Offline mateuszKM

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 57
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #122 dnia: Marca 09, 2020, 12:18:54 pm »
Dzięki, to spróbuję na razie brać ciągiem.
Na razie czuje się ok, zmulenia brak, czasami wcześniej śpioch wieczorem łapie.
Możliwe że i to dzięki kreatynie, ale w ostatnim treningu ciężar w górę i wytrzymałość też poszła fajnie. Ciężej było się zajechac.

Offline mateuszKM

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 57
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #123 dnia: Marca 10, 2020, 09:24:07 pm »
A to powiedz proszę jeszcze jak się zapatrujesz na kwestie pasa na dolne pkecy
Zacząłem szukać informacji w kontekście martwego i tak niektórzy piszą że kiedyś uważany za niezbędny tak teraz już nie każdy używa.

Diploid

  • Gość
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #124 dnia: Marca 10, 2020, 10:28:03 pm »
Twój wybór.
Dobrze jest zbudować swój własny pas z silnych mięśni, a martwy ciąg to jedno z lepszych ćwiczeń na brzuch.

Kluczem do przeniesienia siły z potężnej dolnej partii ciała na górną, jest sztywny korpus.
Stąd manewr Valsalwy i usztywnienie core przy "dużych" ćwiczeniach.
Pas pomaga to napięcie uzyskać i utrzymać (nie ma chronić lędźwi, jak niektórzy myślą), po prostu mięśnie brzucha opierają się o pas i wytwarzają większe ciśnienie w jamie brzusznej, niż bez niego.

Ja używam tylko na sprawdzianach, lubię pasy ciężarowe, węższe z przodu, szersze z tyłu, lepiej pracuje mi brzuch.
Ale to kwestia indywidualna.

Odpowiadając na pytanie, osobiście uważam, że lepiej nie używać pasa na co dzień, a jak już zakładać, to porządnie się nauczyć używania tego sprzętu.
W olimpijskim podnoszeniu ciężarów pas jest dopuszczalny, więc kim ja jestem, żeby bronić? ;)

Offline mateuszKM

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 57
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #125 dnia: Marca 18, 2020, 11:38:29 am »
To na razie będę ćwiczył bez,
Już praktycznie 4 tygodnie i na razie nic mnie nie muli, libido sukcesywnie się podnosi jak i samopoczucie w dzień
Na ziolkach pompa była taka odczuwalna, mięśnie były nabite, czulem bardziej ta pompę, że mięśnia były bardzo spięte, tutaj przy mniejszym efekcie " na czucie" wizualnie robią się dużo większe i napompowane, aż byłem w szoku jak roslem na treningu.
Ciekawe na ile to efekt kreatyny, a na ile clomidu.

W tym tyg będę miał już obciążenie także sztangą pójdzie w ruch.

Offline lysos

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #126 dnia: Maja 20, 2020, 10:38:19 am »
Cześć. Nie chcą zakładać nowego tematu podepnę się tutaj. Chcę zarzucić na 6-8tyg jakiś lekki cykl na sarm + PH. Aktualnie leci redukcja - poszło już 14 kg ale jeszcze z 8 kg zostało i na ten koniec chciałbym podciąć sylwetkę jak również zrzucić jeszcze smalcu. Myślałem nad połączeniem ostaryna + epi - co myślicie? waga 96 kg wiek 34 lata. Nie chcę brać igły bo jak się skończy ban na loty międzynarodowe to nie będę na platformę wiertniczą pompek brał ;)

pomożecie ?

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #127 dnia: Maja 20, 2020, 10:55:06 am »
Wrzuć GW, do tego Osta plus LGD, bo jak masz mieć wyjazd to po Epi możesz potrzebować hCG, więc i tak lotki będą potrzebne.
Tu wystarczy w 90% clomid, za to hCG w trakcie cyklu mile widziane 2x 250-500ui/ew.

Offline Faustmok

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #128 dnia: Sierpnia 22, 2023, 05:08:50 pm »
Zeby nie tworzyc kolejnego tematu podepne się pod ten.
Jade od 3 tygodni lgd 10mg, osta10mg, gw20mg, burn i ZW. Juz po oscie zaczely sie ostre sajdy: bezsennosc, podkurwienie i odczucie zmęczenia od przebudzenia poprzez cały dzień - trening super... Czy jeżeli zastosuje się te środki na podstawie z teścia powiedzmy 350 tygodniowo to czy te sajdy występują? Kolejna noc licząc barany do 4 na pełnej podkurwce, ze nie mogę spac i jestem obudzony (od początku kiedy to lykam) stwierdzilem, ze schodze i nie chce się na tym gównie męczyć - muszę skończyć pisać prace mgr i przygotowywac na egz na drugim kierunku - nie moge byc na tak zjebanej dyspozycji. Zacząłem keto i na takim stresie nie zaadaptuje się chyba nigdy.. Chciałbym wejsc na cykl w polowie pazdziernika testosteron i suple jw. czy sajdy są spowodowane supresjątestosteronu? Czy jeżeli będę to łykał bijąc jednocześnie testosteron to czy znikną?- z tego co wyczytałem to powinno tak być.. Strasznie się zniechęciłęm do sarmów (efekty - sylwetkowo super, ale jakim kosztem...). Jak kiedys jadlem oxe i bilem test to było super samopoczucie i super wzrosty
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2023, 05:13:41 pm by Faustmok »

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #129 dnia: Sierpnia 23, 2023, 07:14:43 am »
Raczej masz sajdy po wszystkim na raz, bo opisujesz sajdy GW i anabolików. Nie każdy takie ma, ale to sajdy, które występują często. Szczególnie kiepski sen po GW.

I raczej nie znikną przy teście :)

Offline Faustmok

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpnia 24, 2023, 09:41:15 am »
Dzięki, zaczęło się już od osty. Czyli pozostanie, zeby zrobic cykl na saa po unormowaniu wsystkiego. Jak już pytam to czy przy dece, albo boldzie z testem tez występuje taki zrąbany nastrój, senność? Szukam czegos, zeby spokojnie pociagnac z 12-16 tygodni. Na wręczpodwyższonym nastroju, jak juz się truc to chociaż żeby samopoczucie było ok a nie na zasadzie ściągania z krzyża :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 24, 2023, 09:43:31 am by Faustmok »

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpnia 24, 2023, 09:45:32 am »
To wrzuć test i długi master. Na dece rzadko jest dobry nastrój  a potem potrafi się utrzymywać niezbyt dobry po odstawieniu dosyć długo :)
Ew. Test i metka inj.
Test i bold raczej ok, ale pierwsze 2-4 tyg na boldzie kac boldowy jest dosyć mocny

Offline ziki2000

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpnia 25, 2023, 05:36:59 am »
Primki nie polecasz ?? :)

Offline Faustmok

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpnia 26, 2023, 07:15:07 pm »
Dzięki!
Ogólnie to meta iniekcyjna brzmi fajnie (jadlem wczesniej dwa razy tabsy) tyle, ze zyje w trasie, przejazdy przez granice, hotele, noce w trasie - bardzo nieregularny tryb zycia. potrzebuje cos na wzmocnienie - 31 lat.  Musi być coś co sie bije najlepiej raz/dwa na tydzień ew. jakies tabsy do tego.

Celem jest redefinicja ciągle. Master raczej nie, bo mam duzy bf - z 16 procent moze i więcej. Meta iniekcyjna też średnio ze względu na tryb życia. Wychodze z założenia, że bold z testem - 16 tygodni i potem podciągne testa z tymi sarmami, które zostały ile wytrzymam tyle zjem, reszte wyrzuce (lgd i osta, gw jest resztka) na jakies 4 tygodnie wystarczy. Chyba, że coś innego zamiast bolda - jestem troche impulsywny, trochę w stadzie taki mocny facet - nie chciałbym szaleć... :D
Co 4-5 tyg powinienem bic hcg? Robiłem max 8 tyg cykl. Czy mógłbym zamiast bolda strzelic 8 tyg oxa i 8 tyg winko (albo primke jak podał kolega wyzej - mialem kilka krótkich cykli, tez lata temu, srodek moze byc lagodny - jezeli nie wplywa na samopoczucie) + test oczywiscie potem test i te sarmy, żeby dojesc to co sie da? - jak mnie samopoczucie zniszczy to przerwe (sprawdziłbym wtedy z testem jak się sprawują - czy to wynik supresji czy coś innego - te sajdy).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2023, 07:30:26 pm by Faustmok »

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 291
Total: 292