* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 27, 2024, 06:00:16 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1518899 razy)

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2130 dnia: Czerwca 27, 2017, 10:50:56 am »
Coś wymyślimy ;)

Offline Maciej

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2131 dnia: Czerwca 27, 2017, 12:58:03 pm »
Zakończyłem 6 tygodniowy cykl ostaryny z lgd. W pierwszym miesiącu 10 mg ostaryny i 5 mg lgd. W drugim 20 mg ostaryny, lgd 10 mg. Wyraźny wzrost siły odczuwalny tak po 2 tygodniach. Po cyklu przybrałem 1 kg. Jak było pisane tu na forum, te środki to kosmetyki. Jednakże oceniłbym, że ten kilogram to dobra jakościowo masa.Nie miałem dopiętej diety, treningi tez nie były regularne i intensywne, w głównej mierze z obciążeniem własnego ciała. Nie zauważyłem żadnych zmian z libido, czy w samopoczuciu. Uważam te środki są dobre i spełniły moje oczekiwania. Nie sądzę, aby wpłynęły negatywnie na poziom testosteronu, czy lipidów.

Offline MatiPK

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 89
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2132 dnia: Czerwca 27, 2017, 01:10:05 pm »
1 kg tylko na lgd i ostarynie to chyba strasznie mało. A fat się coś spalił?

Offline Maciej

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2133 dnia: Czerwca 27, 2017, 04:23:36 pm »
1 kg tylko na lgd i ostarynie to chyba strasznie mało. A fat się coś spalił?
Krótki cykl, małe dawki. Zatluszczenie raczej bez zmian, aczkolwiek waskularyzacja niezła, żyły wychodziły przy najmniejszym wysiłku. Ponadto pisałem, ze nie trzymałam miechy i treningi były lajtowo.

Offline tiamos

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2134 dnia: Czerwca 28, 2017, 08:58:35 pm »
Z tym testem to lepiej zbadaj bo ja też tak myślałem po ostarynie i lgd. Myślałem że super pct wezmę i będzie ok. Co prawda super pct podbił testa ale na chwile. I tak skończyło się na hcg + clom i test wrócił do normy. Teraz po miesiącu na mk-677 test z 500 na 200. Gdzie dolna granica 280. Nic mi tak jeszcze testa nie zbiło. Wniosek : nie ma innej drogi przy sarmach czy ph walisz podkład z testa. Chyba ze chcesz później dochodzić do siebie. To lepiej już nie brać. Niż wziąść pójść coś do przodu np u Ciebie to 1kg i lekki recomp a później się cofnąć/zablokować i dochodzić do siebie. Ja mam takie zdanie ze swoich doświadczeń wyciągnięte

Offline Maciej

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2135 dnia: Czerwca 29, 2017, 05:29:26 pm »
Z tym testem to lepiej zbadaj bo ja też tak myślałem po ostarynie i lgd. Myślałem że super pct wezmę i będzie ok. Co prawda super pct podbił testa ale na chwile. I tak skończyło się na hcg + clom i test wrócił do normy. Teraz po miesiącu na mk-677 test z 500 na 200. Gdzie dolna granica 280. Nic mi tak jeszcze testa nie zbiło. Wniosek : nie ma innej drogi przy sarmach czy ph walisz podkład z testa. Chyba ze chcesz później dochodzić do siebie. To lepiej już nie brać. Niż wziąść pójść coś do przodu np u Ciebie to 1kg i lekki recomp a później się cofnąć/zablokować i dochodzić do siebie. Ja mam takie zdanie ze swoich doświadczeń wyciągnięte
Po tego typu środkach jak teść spadniebto chwilowo, później wraca do normy.  Miałem doświadczenie ze sterydami i nie robiłem aptecznego od bloku, bo nie było takiej potrzeby. Czasem przy lekkim cyklu więcej szkody może wyrządzić Cloud lub hcg.

Offline kuguar

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Karma: +1/-2
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2136 dnia: Czerwca 29, 2017, 09:44:44 pm »
Zakończyłem 6 tygodniowy cykl ostaryny z lgd. W pierwszym miesiącu 10 mg ostaryny i 5 mg lgd. W drugim 20 mg ostaryny, lgd 10 mg. Wyraźny wzrost siły odczuwalny tak po 2 tygodniach. Po cyklu przybrałem 1 kg. Jak było pisane tu na forum, te środki to kosmetyki. Jednakże oceniłbym, że ten kilogram to dobra jakościowo masa.Nie miałem dopiętej diety, treningi tez nie były regularne i intensywne, w głównej mierze z obciążeniem własnego ciała. Nie zauważyłem żadnych zmian z libido, czy w samopoczuciu. Uważam te środki są dobre i spełniły moje oczekiwania. Nie sądzę, aby wpłynęły negatywnie na poziom testosteronu, czy lipidów.

W jaki sposób sprawdziłeś ten kilogram ?
Zważ się rano i i weczorem to przestaniesz pisać takie bzdury.

Do SA zróbcie porządek z takim fermentem bo to szkodzi waszym suplementom.

Offline Maciej

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2137 dnia: Czerwca 29, 2017, 09:56:36 pm »
Zakończyłem 6 tygodniowy cykl ostaryny z lgd. W pierwszym miesiącu 10 mg ostaryny i 5 mg lgd. W drugim 20 mg ostaryny, lgd 10 mg. Wyraźny wzrost siły odczuwalny tak po 2 tygodniach. Po cyklu przybrałem 1 kg. Jak było pisane tu na forum, te środki to kosmetyki. Jednakże oceniłbym, że ten kilogram to dobra jakościowo masa.Nie miałem dopiętej diety, treningi tez nie były regularne i intensywne, w głównej mierze z obciążeniem własnego ciała. Nie zauważyłem żadnych zmian z libido, czy w samopoczuciu. Uważam te środki są dobre i spełniły moje oczekiwania. Nie sądzę, aby wpłynęły negatywnie na poziom testosteronu, czy lipidów.
Wazylem się właśnie w ten sposób.
W jaki sposób sprawdziłeś ten kilogram ?
Zważ się rano i i weczorem to przestaniesz pisać takie bzdury.

Do SA zróbcie porządek z takim fermentem bo to szkodzi waszym suplementom.

Offline thorin

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Karma: +1/-2
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2138 dnia: Czerwca 29, 2017, 10:38:36 pm »
Witam,

Po 4 tygodniach od skończenia cyklu na SV (8 tygodni) zaczął boleć 1 sutek, czuć guzek pod nim.

Robiłem wyniki  wyniki

FSH   3,27   mIU/ml                     1,50   12,40   N
LH   5,78   mIU/ml                     1,70   8,60           N
Estradiol   24,50  pg/ml             11,30   43,20   N
Prolaktyna   272   mIU/l             86,00   324,00   N
Testosteron   475,00 ng/dl     249,00   836,00   N

Mam gdzieś w zapasie clomid , ale raczej nie jest potrzebny - chyba żeby profilaktycznie w małej dawce, 0,5 kapsa dziennie, na noc.

Będę szedł dl lekarza żeby to wymacał bo może coś sobie wkręcam.

Offline kuguar

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Karma: +1/-2
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2139 dnia: Czerwca 29, 2017, 11:02:18 pm »
Witam,

Po 4 tygodniach od skończenia cyklu na SV (8 tygodni) zaczął boleć 1 sutek, czuć guzek pod nim.

Robiłem wyniki  wyniki

FSH   3,27   mIU/ml                     1,50   12,40   N
LH   5,78   mIU/ml                     1,70   8,60           N
Estradiol   24,50  pg/ml             11,30   43,20   N
Prolaktyna   272   mIU/l             86,00   324,00   N
Testosteron   475,00 ng/dl     249,00   836,00   N

Mam gdzieś w zapasie clomid , ale raczej nie jest potrzebny - chyba żeby profilaktycznie w małej dawce, 0,5 kapsa dziennie, na noc.

Będę szedł dl lekarza żeby to wymacał bo może coś sobie wkręcam.

Poczekaj. Obserwuj. Jak będzie gino to uwierz mi na słowo że będziesz pierwszym który to poczuje  :)

@Maciej daj spokój. Piszesz normalne bzdury.  Poczytaj o retencji wody, ilości węgli w diecie itd. a potem licz kilogramy. 1 kg to jest błąd wagi na której stajesz. Zjadłeś tyle co kot napłakał, dawkę dla kobiet i piszesz o spektakularnych efektach. Daj spokój.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2017, 11:04:00 pm by kuguar »

Offline Maciej

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2140 dnia: Czerwca 29, 2017, 11:26:43 pm »
Jeżeli 1kg to spektakularny efekt to ok. Rozrozniam przebranie na wadze i na masie. Doskonale zdaje sobie sprawę, ze cykl był krótki i dawki małe o czym pisałem wcześniej. Ten spektakularny kilogram utrzymuje się już tydzień. Ponadto zauważam subtelne zmiany w sylwetce. Nikt nie musi wierzyć w to o czym pisze. Aby kogoś obiektywnie ocenić potrzeba znać dobrze wszystkie aspekty z tym związane.

Offline kuguar

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Karma: +1/-2
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2141 dnia: Czerwca 29, 2017, 11:59:05 pm »
Jeżeli 1kg to spektakularny efekt to ok. Rozrozniam przebranie na wadze i na masie. Doskonale zdaje sobie sprawę, ze cykl był krótki i dawki małe o czym pisałem wcześniej. Ten spektakularny kilogram utrzymuje się już tydzień. Ponadto zauważam subtelne zmiany w sylwetce. Nikt nie musi wierzyć w to o czym pisze. Aby kogoś obiektywnie ocenić potrzeba znać dobrze wszystkie aspekty z tym związane.

OK. Gratuluję kilograma. Jak są zmiany i Ty je widzisz to najważniejsze. Jak jesteś zadowolony to ja nie będę tego negował. Ważne że Ty jesteś zadowolony.

Offline garob

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2142 dnia: Czerwca 30, 2017, 07:33:46 am »
1kg przez 6 tygodni, no to jednak efekt żaden. Z czystą michą można więcej zdziałać, ale liczy się to, że ty jesteś zadowolony.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2143 dnia: Czerwca 30, 2017, 09:10:41 am »
Powodzenia w robieniu kg mięśnia w 6 tyg na sucho  ::) 8)

Co do reszty to prawda - 6 tyg na LGD to kompletnie za mało. 4 tyg się wkręca a potem 2 tyg w trakcie rozkręcenia i odstawić - kompletnie nie.


@ Kuguar, a Ty wyluzuj trochę z tym, co piszesz, bo sam dopiero chciałeś jeść LGD i inne środki bez ćwiczenia.
Tym bardziej, że Maciej pisząc o odbloku ma rację - teść po sarmach u większości wraca do normalnego poziomu w ciągu 2 tygodni.

Offline garob

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2144 dnia: Czerwca 30, 2017, 09:56:06 am »
Racja, tylko Maciej pisał o przybraniu 1kg, ile w tym czystego mięsa tego nikt nie wie. Ale autor zadowolony więc...

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12328
  • Wątków w sumie: 773
  • Online Today: 221
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 160
Total: 160