* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 28, 2024, 06:21:23 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1519526 razy)

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2430 dnia: Listopada 17, 2017, 11:21:24 am »
Od każdego stimu warto zrobić co miesiąc przerwę.  ;D

Offline kingarthur

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2431 dnia: Listopada 18, 2017, 12:29:23 pm »
Witam co poradzicie na zamulenie i senność  po ostarynie

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2432 dnia: Listopada 18, 2017, 02:47:04 pm »
Idź na badania, a nie strzelasz na oślep

Offline MacK

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2433 dnia: Listopada 18, 2017, 06:34:51 pm »
Skończyłem h-drol. Środek ma potencjał i to spory. Niestety podszedłem do cyklu zupełnie nieprzygotowany. Nie zrobiłem badań przed więc tak na prawdę nie wiem jakie były moje wskaźniki hormonalne przed ingerencją . Zrobiłem je natomiast pod koniec i okazało się że estro 87 ,burdel w lipidach. Pod koniec cyklu coś jakby depresja . Wstaje rano ciemno zimno kur.. nie chcę tu być. Takie coś na czaszce siedziało. Z biegów zrezygnowałem bo po co się mordować. Ćwiczenie i sport powinno wedle mnie sprawiać przyjemność a nie dyskomfort i ból. Pompa piękna, wzrost siły zauważalny, nabicie i zmiana sylwetki także jak najbardziej. Towar pierwsza klasa bez dwóch zdań i dyskusji. Na początku chciałem pociągnąć 12 tygodni . Zakończyć. Zapomnieć. Potem dzięki rozmowom z Panem Ziółko i Panem Koksikiem zmieniło się moje spojrzenie na to co robię, jak robię i czy zgodnie ze sztuką robię. Przełamałem się i dołączyłem testa bo planowałem przesiąść się na Supervar po skończeniu HD. Ciężka sprawa za gorący łeb mam za często i tu pragnę podziękować Panu Koksikowi za wiedzę i udzielanie rad oraz odpowiednie ukierunkowanie no i za cierpliwość. Dzięki Lemmy za info odnośnie hcg. HD jakby od 10 tygodnia powoli traciło moc działania i 11 przestałem stosować bo zupełnie już go nie czułem. Nie wiem czy to wina cypio czy po prostu organizm przyzwyczaił się do tego. Teraz lecę 1 tydzień SV . Teść w tle działa . Rano wstaję przed budzikiem prawie i nie przeszkadza mi ciemność ziomb ani nic innego. I tak sobię myślę że mogłem zacząć od niego a potem dopiero dołączyć HD. Efekt pewnie urwał by mi dupsko. No ale może kiedyś w przyszłości. Na razie transformacja trwa

Offline Arturo_

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 103
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2434 dnia: Listopada 21, 2017, 12:37:20 am »
Jakie przerwy pomiędzy bpc?Skończyłem kuracje 4 tyg (tb-500-bpc) uraz barku wyciszony do minimum  .Tylko jedno miejsce jeszcze przypomina o sobie między pachą- bicepsem -przyczepem barku z przodu (nadgrzebieniowy) .To miejsce jeszcze bym przy atakował stąd pytanie.
      Oczywiście samo bpc niewiele by tu dało bez zluzowania z ciężarem odpuszczenia niektórych sparingów na macie i mobility dzień w dzień piłeczka ,roller gumy wszelkie rotacje..Jednak wszystko to bez bpc było by mało skuteczne .Dzięki Panie Koksik też za rady wziąłem tym bardziej to sobie do serca co mówiłeś :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2017, 12:39:25 am by Arturo_ »

Offline Szakal

  • Administrator
  • Jr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 55
  • Karma: +2/-3
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2435 dnia: Listopada 23, 2017, 04:48:26 pm »



A więc dla wszystkich kupujących
-10%
a dla zamówień powyżej 500 zł 15% i darmowa wysyłka
a dla użytkowników, którzy zrobią zakupy za 300 zł polubią post i udostępnią dalej, a przy zamówieniu upomną się - darmowy, bonusowy produkt!


Promocja trwa do niedzieli 26.11, do godz. 23.38
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2017, 11:46:00 pm by sportacademy »

Offline Korek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2436 dnia: Listopada 24, 2017, 11:22:48 pm »
Jakie przerwy pomiędzy bpc?Skończyłem kuracje 4 tyg (tb-500-bpc) uraz barku wyciszony do minimum  .Tylko jedno miejsce jeszcze przypomina o sobie między pachą- bicepsem -przyczepem barku z przodu (nadgrzebieniowy) .To miejsce jeszcze bym przy atakował stąd pytanie.
      Oczywiście samo bpc niewiele by tu dało bez zluzowania z ciężarem odpuszczenia niektórych sparingów na macie i mobility dzień w dzień piłeczka ,roller gumy wszelkie rotacje..Jednak wszystko to bez bpc było by mało skuteczne .Dzięki Panie Koksik też za rady wziąłem tym bardziej to sobie do serca co mówiłeś :)
Jestem aktywnym człowiekiem: siłownia/basen/judo. Od czasu do czasu odczuwam ból w prawym barku (lokalizacja okolic przedniego/bocznego naramiennego). Stosowałem żel na zapalenia mięśni bez recepty. Robiłem USG ale nic nie wykazało. Był tydzień przerwy od sportu. To wszystko trochę pomogło ale na krótko.
Dobry to pomysł by kupić bpc i znowu pauzować np tydzień? Proszę o opinię Panie Koksik i Arturo_.

Offline Arturo_

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 103
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2437 dnia: Listopada 25, 2017, 01:25:17 am »
Jeszcze protokół o wysypianie się na zapas będą zaraz chcieli ;) 

Żeby pozbyć się na dobre musi być terapia manualna + trenowanie mobilności non stop. Zaniedbania będą wychodzić co chwila..

Protokołu cudownego nie ma. Startujemy od dawki 2x 250mcg dziennie w okolice miejsca bólu i po 2-3 tyg powoli możemy zmniejszać do 1x 250mcg. Nie ciągniemy dłużej niż 6 tyg.

To odpowiedź Pana Koksika .Z mojego zapytania odnośnie stosowania bpc:)
       A pytanie odnośnie Ciebie w jakim stopniu Ci to przeszkadza czy masz stan zapalny itd?Po drugie usg to jest raczej średnie badanie .Jak fakrtycznie chcesz coś zobaczyć to rezonans i fizjo jakiś ogarnięty bo bez tego na odległość to raczej ciężko cokolwiek doradzić .Żele na zapalenia i inne cuda nigdy mi nie pomogły .Jeśli jest stan zapalny i faktycznie Ci to przeszkadza to napewno bardziej opłacalne bpc od tego typu rzeczy w stosunku cena do efektu .A jeśli chodzi o efekt pisałem wcześniej o tym także tyle:)
Pozdrawiam

Offline Szakal

  • Administrator
  • Jr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 55
  • Karma: +2/-3
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2438 dnia: Listopada 27, 2017, 04:21:09 pm »
Dziękujemy za tak liczny udział w promocji!

Wyczyściliście prawie wszystkie magazyny do zera, wszystkie paczki dzisiaj zostały do Was wysłane, także do środy powinny dolecieć. Bierzcie pod uwagę, że był Black Friday nie tylko u nas i lekkie obsunięcia czasowe mogą mieć miejsce!

Offline Arturo_

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 103
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2439 dnia: Listopada 29, 2017, 12:11:02 am »
Kończe 4 tydzień supervar  :) Dawka jaka leci 60 mg podzielone na dwie porcje.Wytrzymałość znacznie poszła do przodu.Unaczynienie i nabicie kosa .Poniczym takiej nie miałem ,a węgli w diecie garstka same tłuszcze i ładowanie sola himalajską raz w tygodniu.W tle symboliczne dawki testa i troche deki ale to już od dłużeszego czasu więc widzę duże zmiany jakie były a co jest.Pompa nie utrudnia maty itd.Osoby zewnątrz mówią o nabiciu więc jest coś na rzeczy.Sylwetka zmienia się z dnia na dzień.Zobaczymy co dalej.

Offline emdzej88

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Karma: +11/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2440 dnia: Grudnia 01, 2017, 10:50:48 am »
Hej,

Ktoś kiedyś wspominał (chyba Pan koksik) co warto dodać profilaktycznie w ochoronie pompy do clenbuterolu. Niestety nie mogę tego znaleźć a przypomnieć nie mogę za cholerę. Poratuje ktoś :-) ?

Offline MatiPK

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 89
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2441 dnia: Grudnia 02, 2017, 12:30:27 pm »
Słyszałem coś o stosowaniu berberyna na noc przy braniu MK677, jakie ilości, za dnia brać tez? Ktoś coś wie na ten temat więcej?

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2442 dnia: Grudnia 02, 2017, 10:13:53 pm »
ja obecnie biore berberyne-1 tab-500mg ale w srodku dnia

Offline Kabaś

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2443 dnia: Grudnia 07, 2017, 11:55:57 pm »
dobre to gw ? ktoś używał ostatnio lub używa

Offline j-23

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2444 dnia: Grudnia 09, 2017, 05:23:44 am »
Witam stosował  ktos moze S-DROL z SA?
Jakies opinie  z cyklu
Dzieki

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12328
  • Wątków w sumie: 773
  • Online Today: 155
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 140
Total: 140