* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 27, 2024, 08:47:01 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1697119 razy)

Offline error

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1905 dnia: Marca 02, 2017, 09:05:13 pm »
Nie napisałem, że blokuję tylko że obniża testosteron, robię badania co jakiś czas więc mogę określić jak dany środek wpływa na hormony :) Fakt treningów mam sporo, mk lecę już około roku i przez ten czas robiłem parę razy badania więc jako tako jestem w stanie określić która substancja wpływa na obniżenie testosteronu. Do tego trzeba wziąć pod uwagę, że brałem 2 razy większą dawkę niż zalecana i to mogło być powodem obniżenia teścia. W żadnym wypadku nie potępiam anabolicznego zestawu bo moim zdaniem jest świetnym rozwiązaniem pomiędzy cyklami na SAA.

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1906 dnia: Marca 03, 2017, 06:49:26 am »
A leciał ktoś anaboliczny z GW? Jakieś opinie? Myślę żeby na trzecim miesiącu anabolicznego dorzucić GW ;)

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1907 dnia: Marca 03, 2017, 07:18:34 am »
A leciał ktoś anaboliczny z GW? Jakieś opinie? Myślę żeby na trzecim miesiącu anabolicznego dorzucić GW ;)
U mnie bedzie leciec od kwietnia GW+Anaboliczny+dodatkowa porcja Ecdy solo ,moze jeszcze jakies dodatki w stylu ZBT etc.
Jak masz wysoko wegle to ZA+GW nabije konkretnie(mi sam ZA nabijal przy niskich weglach).
Chcąc budowac jakosciowo to bardzo dobre połączenie:)

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1908 dnia: Marca 03, 2017, 09:53:03 am »
A leciał ktoś anaboliczny z GW? Jakieś opinie? Myślę żeby na trzecim miesiącu anabolicznego dorzucić GW ;)
U mnie bedzie leciec od kwietnia GW+Anaboliczny+dodatkowa porcja Ecdy solo ,moze jeszcze jakies dodatki w stylu ZBT etc.
Jak masz wysoko wegle to ZA+GW nabije konkretnie(mi sam ZA nabijal przy niskich weglach).
Chcąc budowac jakosciowo to bardzo dobre połączenie:)
O to mnie dodatkowo napaliłeś na takie połączenie :) Narazie jadę anaboliczn+ kreatyna,  w drugim miesiącu wejdę na cztery kaps anaboliczny w trzecim pojadę 5caps + GW.

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1909 dnia: Marca 03, 2017, 10:21:49 am »
Wrzucaj GW spokojnie już teraz.Ja anaboliczny podbijalem w oparciu o odczucia,ciężko tutaj targetowac konkretnie z czasem zaplanowanym  z góry

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1910 dnia: Marca 03, 2017, 10:26:59 am »
Salvador, uważaj na większe ilości kaps Anabolicznego, bo Ty biegasz.. Może pompować łydy i piszczele  :-\  8)

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1911 dnia: Marca 03, 2017, 10:27:37 am »
GW to podstawa w/g mnie w dawce 10mg z ranca

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1912 dnia: Marca 03, 2017, 10:29:16 am »
Salvador, uważaj na większe ilości kaps Anabolicznego, bo Ty biegasz.. Może pompować łydy i piszczele  :-\  8)

kuzwa  :o tojuz wiem dlaczego mnie tak pompuje na rowerze ,ze masakra,czasem  ledwo krece a jezdze codziennie po 15km do roboty

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1913 dnia: Marca 03, 2017, 11:11:16 am »
Salvador, uważaj na większe ilości kaps Anabolicznego, bo Ty biegasz.. Może pompować łydy i piszczele  :-\  8)
Kurde! A ja myślałem, że to od kreatyny mnie tak łydki i pszczele nabiło. Jednego treningu na II zakresie nie dałem rady dokończyć. W domu poprosiłem kobietę o masaż bo takie ubiete mięśnie w łydach i piszczelowe, że się wystraszyłem :)  Miałem nawet kreatyne  odpuścić bo myślałem że to właśnie ona tak wodę związała.
Narazie jestem na 3 cap anabolicznego to nie wiem jak będzie na 4 ;) Zobaczymy jak się potoczy dalej. Narazie jestem mega zadowolony z Anabolicznego. Już jak się pojawił wziąłem na test i było super. Bardzo dobry produkt.

Offline bziummuzib

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1914 dnia: Marca 03, 2017, 11:32:29 am »
spalacz z sally moze byc dla kobitki? bo został mi zapas z wczesniejszych zbiorów :D

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1915 dnia: Marca 03, 2017, 11:40:25 am »
Panowie, ale aż tak to nie pompuje.. bez przesady  ::) Lekka pompa się może pojawić, ale to nie Tren czy Superdrol.

Ecdysteron fajnie fat pali, działa na receptory estrogenowe i nasila lipolizę :)

spalacz z sally moze byc dla kobitki? bo został mi zapas z wczesniejszych zbiorów :D

Biedna ta Twoja kobieta, wszystkim ją karmisz  ;D Może jeść.

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1916 dnia: Marca 03, 2017, 12:01:21 pm »
Salvador, uważaj na większe ilości kaps Anabolicznego, bo Ty biegasz.. Może pompować łydy i piszczele  :-\  8)
Kurde! A ja myślałem, że to od kreatyny mnie tak łydki i pszczele nabiło. Jednego treningu na II zakresie nie dałem rady dokończyć. W domu poprosiłem kobietę o masaż bo takie ubiete mięśnie w łydach i piszczelowe, że się wystraszyłem :)  Miałem nawet kreatyne  odpuścić bo myślałem że to właśnie ona tak wodę związała.
Narazie jestem na 3 cap anabolicznego to nie wiem jak będzie na 4 ;) Zobaczymy jak się potoczy dalej. Narazie jestem mega zadowolony z Anabolicznego. Już jak się pojawił wziąłem na test i było super. Bardzo dobry produkt.

Nic się nie zmieni,w końcu mocna pompa osłabnie na 3 kaps,zwiększając dawke wrocisz do stanu jaki jest teraz.Chyba,że od początku byś konkretne ilosci ładował to może wtedy inaczej  :o

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1917 dnia: Marca 03, 2017, 12:17:35 pm »
Salvador, uważaj na większe ilości kaps Anabolicznego, bo Ty biegasz.. Może pompować łydy i piszczele  :-\  8)
Kurde! A ja myślałem, że to od kreatyny mnie tak łydki i pszczele nabiło. Jednego treningu na II zakresie nie dałem rady dokończyć. W domu poprosiłem kobietę o masaż bo takie ubiete mięśnie w łydach i piszczelowe, że się wystraszyłem :)  Miałem nawet kreatyne  odpuścić bo myślałem że to właśnie ona tak wodę związała.
Narazie jestem na 3 cap anabolicznego to nie wiem jak będzie na 4 ;) Zobaczymy jak się potoczy dalej. Narazie jestem mega zadowolony z Anabolicznego. Już jak się pojawił wziąłem na test i było super. Bardzo dobry produkt.

Nic się nie zmieni,w końcu mocna pompa osłabnie na 3 kaps,zwiększając dawke wrocisz do stanu jaki jest teraz.Chyba,że od początku byś konkretne ilosci ładował to może wtedy inaczej  :o
Faktycznie, pompa na łydkach coraz mniejsza. Wskocze na 4 caps w drugim miesiącu.

Offline ramirez

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 109
  • Karma: +1/-3
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1918 dnia: Marca 06, 2017, 07:39:42 pm »
jeśli kupywać na wrażliwość insulinową to cynamon zwykły czy cejloński ? ile mniej więcej ładować do posiłków gram ? ile będzie to mniej więcej odpowiednik 250mg ekstraktu ?

Offline Tommycc

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #1919 dnia: Marca 06, 2017, 07:50:16 pm »
Kilka słów o połączeniu

ZBT + Full Spectrum + Adapt UP + Alpha Gpc Noopept + Oxiracetam

Ogólnie zestaw zmontowany na poprawione samopoczucie dorzucenie energii w ciągu dnia po miesiącu naprawdę odczuwalna różnica w samopoczuciu, brak wypompowania nawet po ciężkim dniu jeśli chodzi o zmęczenie psychiczne i fizyczne, mniejsze kłopoty ze wstawaniem a połącznie Full Spectrum Alpha i Oxy brane rano na czczo naprawdę było odczuwalne w mega pozytywny i zaskakujący sposób niezły kick. Sprawdziło sie wszystko w 100 %

Zobaczymy co w 2 miesiącu bo kolejny dobrze pomieszany zestaw leci też

co do ZBT naprawdę jeśli chodzi o wszystkie dostępne boosty jest mega jakości.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12328
  • Wątków w sumie: 773
  • Online Today: 187
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 182
Total: 183