* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 10:44:20 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Koronawirus jak postępować podczas epidemii.  (Przeczytany 37039 razy)

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus jak postępować podczas epidemii.
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 02, 2020, 09:45:13 am »
Odolan - jak masz kasę to kup sprzęt do domu, kupiłbyś używany sprzęt to myślę że do 1500zł to byś się zmieścił żeby mieć sztangę, sztangielki obciążenie, ławeczkę i stojaki ... do 500zł też byś mógł kupić coś żeby zrobić w miarę normalny trening

Sportacademy - Ja z chęcią posłucham jak to wygląda w Chinach, od kogoś kto tam jest bo z rządami to wiadomo jak jest, każdy naciągnie prawdę w swoją stronę

Swoją drogą ciekawi mnie jak rozwinie się sytuacja na Białorusi, dzisiaj dopiero odnotowali pierwszy zgon


Offline Odolan

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Karma: +1/-1
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus jak postępować podczas epidemii.
« Odpowiedź #61 dnia: Kwietnia 02, 2020, 12:28:42 pm »
Dzięki za odpowiedź. To wiadomo zdrowy rozsądek zachowuje, również chętnie poczytam co tam się dzieje równolegle z Chiński Biznes, generalnie przez te epidemie jakoś mocniej mnie Chiny zainteresowały, chociaż z tego co widzę, nie wiem czy bym tam podołał, mi bardziej nasz styl pracy odpowiada (czyt jestem umiarkowym leniem :D), a tam jednak jest wręcz kult pracy, dlatego m.in się tak rozwijają, bo ja bym nie dał rady aż tyle uwagi poświęcać pracy.


Nie mam gdzie tego trzymać, dodatkowo jestem perfekcjonista jakbym miał sprzęt kupować to musiałbym z górnej półki, bo zawsze jak coś biorę taniego to i tak później muszę kupić to drogie i wydać więcej. Liczę, że to szybko przejdzie, pomijając same siłownię, to naszym socjalistyczno-glupawym nierządem gospodarka się nie podniesie szybko, patrząc na Chiny to u nas będzie to trwało 5x dłużej, bo pisiorki robią wszystko co mogą by zaszkodzić ludziom.

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus jak postępować podczas epidemii.
« Odpowiedź #62 dnia: Kwietnia 02, 2020, 12:57:05 pm »
Odpowiem szeroko jutro u mnie już wieczór ,a miałem ciężki dzień ,zwrócę jedynie uwagę ,że piszesz pisowski rząd z czego wynika ,że tzw. demokratycznie wybrany rząd nie ma zaufania narodu ,opinia jest taką ,że nas doi że jest przeciwko nam etc. natomiast w Chinach nie ma żadnych wyborów ,ale Chińczycy ufają i wierzą we władze w rząd ,że działa na ich korzyść niskie podatki duża wolność gospodarcza etc. Dlatego podczas epidemii prawie bez problemów podporządkowali się drakońskim restrykcjom (jutro opiszę jakie były działania w Wuhan i w prowincji Hubei i całych Chinach) i to przyniosło skutek taki ,że epidemia zaczęła wyhamowywać i została okiełzana. Na dziś 70-80% firm w chinach już pracuje i idą dostawy do Europy do USA są wstrzymane o ile wiem.
To by było na dzisiaj jutro szeroko opiszę czas epidemii tu w Chinach.

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus jak postępować podczas epidemii.
« Odpowiedź #63 dnia: Kwietnia 02, 2020, 04:13:44 pm »
Chiny są jednym z trzech państw pierwszej kategorii które toczą walkę o dominacje na świecie, mimo obrzydzenia którego dostaję jak czytam o systemie kontroli obywateli w Chinach ( w innych krajach to też tylko kwestia czasu ), ale co do samych Chin - jest to państwo samodzielne tak samo różne kraje nie wywierają wpływu na prezydenta Xi tak jak na "naszego" maliniaka u władzy, spodobało mi się określenie że "Polska jest pojęciem geograficznym" nie ma prawdziwie niepodległej Polski jest tylko kraj trzeciej kategorii, marionetka Usraela, jak trzeba to Niemców i Rosji też

Dlatego proszę się nie dziwić że wielu polaków pluje na obecny i poprzedni rząd, a dobrze Pan to ujął "tzw demokratyczne"

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus jak postępować podczas epidemii.
« Odpowiedź #64 dnia: Kwietnia 08, 2020, 02:28:58 am »
Dzisiaj Wuhan zostaje otwarte ok 10 dni remu otworzono prowincje Hubei ,której stolicą jest Wuhan.
Chiny także kilka dni temu zamknęły granice ponieważ zdążały się przypadki powrotów Chińczyków zainfekowanych wirusem oraz odnotowano kilka przypadków zainfekowanych osób ,które przybyły do Chin zainfekowane nie będące obywatelami Chin.
Można dziś powiedzieć ,że epidemia w Chinach została opanowana i wszystko zbliża się do kompletnej normalności z przed epidemii. Zastosowano drakońskie środki np. przez dwa tygodnie w niektórych prowincjach ludzie nie wychodzili z domu jedzenie było zamawiane online i dostarczane do domów. W Wuhan taka sytuacja trwała 76 dni ,nasza Dr, Wenmei dzisiaj po 76 dniach będzie mogła wyjść z synem na spacer. Wszyscy w Wuhan będą teraz sprawdzani testem na koronowirusa i ci ,u których test będzie pozytywny zostaną hospitalizowani by nie nastąpił powrót epidemii.
U mnie gdzie mieszkam kina ,restauracje są już otwarte ok 90% firm wróciło do pracy.
Jedynie szkoły ,uniwersytety są jeszcze nieczynne ,przewiduje się otwarcie na maj.
Maseczki wszyscy muszą nosić do końca czerwca np. bez maseczki nie pojedziemy  metrem autobusem ,pociągiem nie wejdziemy do galerii handlowej etc.
Jest tu u mnie piękna wiosna i jeździmy na rowerach jest bardzo miło i wszystko wraca całkowicie do normy z przed epidemii.
Z tego co wiem ,ale zaznaczam ,że nie jest to oficjalna wiadomość dostawy wielu artykułów do USA jest wstrzymana np. 97% medykamentów na rynek USA jest produkowana w Chinach ,oraz cała masa innych artykułów na rynek USA jest produkowana w Chinach.
Wojna USA vs Chiny trwa i wkracza w nową fazę zobaczymy jak to się skończy ,natomiast pomoc i produkcja do Europy idzie pełną parą idzie to droga lotniczą ,morską oraz pociągami prze  Rosję i Turcję by zaopatrzy Europę we wszystko co potrzebne w tych trudnych chwilach.
Proszę pytać mnie o Chiny o to co tu się dzieje na wszystko odpowiem ,powiem jedna jechałem tu z dusza na ramieniu "komunizm" etc ,ale się bardzo pozytywnie rozczarowałem.
Mieszkałem 20 lat w USA i Chiny n kanwie USA jawią się jako oaza wolności i proszę nie wierzyć w propagandę ,że tu jest jakiś zamordyzm etc. to jest naprawdę wolny kraj i wolni ludzie ,którzy die bogacą w szybkim tempie i są bardzo patriotyczni i kochają swój kraj ,a tzw. polityczni przeciwnicy to agentura USA lub innych krajów i takich za zdradę się karze i tyle to u nas w Polsce rząd jest amerykańsko-żydowski lub niemiecko-rosyjski zależy kto komu oddaje Polskę w tzw, opiekę.
Pozdrawiam i jestem całym sercem z Wani w Polsce i Europie w czasie tej epidemii.

Offline squatrack

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus jak postępować podczas epidemii.
« Odpowiedź #65 dnia: Października 30, 2020, 10:37:10 am »
A jak to teraz w Chinach wygląda? Bo w Polsce gorzej niż na początku roku, a w Chinach już pewnie zapomnieli co to koronawirus.

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus jak postępować podczas epidemii.
« Odpowiedź #66 dnia: Października 30, 2020, 10:27:27 pm »
Tak w Chinach jest w zasadzie po epidemii ,wszystko pracuje ,rząd Chin uruchomił preferencyjne kredyty na założenie ,otwarcie biznesu po tym jak biznes wyjdzie ok to połowa jest umarzana.

Pozdrawiam z Państwa Środka

Chiny trzymają się mocno
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2020, 10:36:03 pm by Dr. Wen Mei »

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 240
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 218
Total: 219