* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 18, 2024, 09:21:37 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: MOTS-c peptide  (Przeczytany 13725 razy)

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
MOTS-c peptide
« dnia: Stycznia 29, 2022, 09:59:46 pm »
MOTS-c to nowinka na rynku peptydów, której działanie drastycznie odbiega od pozostałych, dostępnych na rynku środków peptydowych. Stanowi silne wsparcie w budowie imponującej sylwetki, ma wielopłaszczyznowe działanie prozdrowotne, jest też niezwykle efektywnym boosterem osiągów treningowych.

MOTS-c (ang. Mitochondrial ORF within the Twelve S rRna-c) jest nowatorskim, 16-aminokwasowym peptydem należącym do niedawno odkrytej grupy peptydów pochodzenia mitochondrialnego. Środki te regulują metabolizm komórkowy poprzez oddziaływanie na jądro komórkowe, jednakże są też w stanie regulować procesy w obrębie całego organizmu, w sposób zbliżony do hormonów działających endokrynnie. Skutkiem tego jest imponujące działanie w obrębie licznych tkanek; począwszy od mięśni, przez serce, nerki, kości czy płuca. Co ciekawe, dowiedziono, że w przypadku schorzeń ww., odnotowuje się statystycznie niższe poziomy tego właśnie środka, co także potwierdza jego kluczową rolę w zachowaniu pełni zdrowia.

Peptyd ten może promować niebywałe przyrosty wytrzymałości mięśniowej, ma także udowodnione w licznych badaniach działania prozdrowotne w kluczowych chorobach metabolicznych. Ponadto, jest on w stanie w sposób znaczący przyspieszać utratę tkanki tłuszczowej, wspomagać przyrost tkanki mięśniowej, jednocześnie ograniczając powstawanie nowych adipocytów.

Natychmiastowy wzrost wydolności
MOTS-c to wysoce skuteczny booster wytrzymałości mięśniowej. Jego działanie w tej materii jest naprawdę imponujące, bowiem stymuluje wiele szlaków metabolicznych o znanym działaniu ergogenicznym. Odnotowano, że środek znacząco nasila wychwyt i zużycie glukozy przez mięśnie, tym samym zapewniając im optymalne odżywienie i efektywniejszą pracę. Co ważne, zwiększone wykorzystanie glukozy spowodowane MOTS-c nie pociąga za sobą większego zużycia tlenu – w istocie, podczas przyjmowania środka, mitochondria wykorzystują go jeszcze mniej. Ostatnim działaniem rzutującym na wytrzymałość tlenową jest doskonalsze wykorzystanie do celów energetycznych kwasów tłuszczowych (KT), poprzez nasiloną beta-oksydację, jak również łatwiejszy ich transport do wnętrza mitochondriów.

Uniwersalne wsparcie sylwetki
Jeśli chodzi o sporty sylwetkowe, MOTS-c to „uniwersalny żołnierz”, który posiada argumenty przemawiające za stosowaniem go w dowolnym momencie przygotowań. W trakcie budowania masy mięśniowej, środek, jak już wspomniano, normalizuje glikemię. Efekt ten to pokłosie zarówno nasilonego wychwytu glukozy przez komórki mięśniowe (aktywacja kinazy AMP) i podniesienie ilości kluczowego dla optymalnego działania insuliny transportera GLUT-4. Dodatkowo, środek ten posiada unikalną właściwość do blokowania powstawania nowych komórek tłuszczowych, tym samym ułatwiając budowę czystej masy mięśniowej.

Jednakże, MOTS-c jest szerzej znany ze względu na wspomaganie utraty tkanki tłuszczowej. Peptyd ten skutecznie nasilając termogenezę, a przez to i wydatek energetyczny. Tym samym, jego dodanie w trakcie redukcji masy ciała pozwoli na szybki wzrost jakości sylwetki, bez drastycznych zmian w diecie.

Nowatorska profilaktyka chorób cywilizacyjnych
MOTS-c, mimo odkrycia zaledwie kilka lat temu, stał się obiektem dziesiątek badań, z czego większość dotyczy potencjału profilaktyki w chorobach cywilizacyjnych. Wśród nich wymienia się otyłość, choroby sercowo-naczyniowe, osteoporoza, cukrzyca typu-2 czy dyslipidemia. W badaniach na gryzoniach, środek skutecznie zapobiegał rozwojowi tych schorzeń, będąc przy tym pozbawiony skutków ubocznych, którym obarczone są obecnie używane leki. Na modelu zwierzęcym, podawanie peptydu powodowało normalizację reakcji naczyń na acetylocholinę, zapobiegało odkładaniu się tkanki tłuszczowej oraz blaszki miażdżycowej oraz ograniczało zmiany osteoporozy. Ponadto, środek był w stanie przywracać starszym myszom sprawność i wydolność właściwą osobnikom o połowę młodszym.

Co ważne, działanie środka opiera się na przywracaniu homeostazy organizmu, nie wykazując przy tym skutków ubocznych.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2022, 10:04:10 pm by sportacademy »

Offline Fuckmaster

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Karma: +3/-2
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 30, 2022, 09:04:34 pm »
Kiedy w ofercie? ;)

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 30, 2022, 11:34:32 pm »
Za dwa tygodnie w Chinach jest teraz Nowy rok, rok tygrysa i ok. 10 dni nikt nie pracuje ,ale nowe peptydy są dostępne ,ale jak tylko dostanę jakiekolwiek Informacje ,natychmiast podam , Sprawdzamy także dostępność snap 8. Pozdrawiam

Offline Darek1

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 31, 2022, 05:50:47 pm »
Daj znać jak pojawi się  MOTS-c peptide jestem zainteresowany kupnem

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 01, 2022, 04:41:44 am »
Dobra wiadomość MOST-c jest dostępny jedynie rozmawiamy w jakiej gramaturze 5mg czy 10mg czy oba formaty jest jeszcze opcja oralna . Teraz w Chinach jest Chiński Nowy Rok i bardzo trudno o kontakt z kimkolwiek uruchamiamy najróżniejsze kontakty ,naszych parterów zastajemy przy stole biesiadnym i trudno uzyskać jakąś wiedzę ,ale będziemy informować na bieżąco jeśli coś więcej się dowiemy. Pozdrawiam

Sam chcę przetestować ten peptyd bo w sieci są bardzo pochlebne opinie.

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 05, 2022, 09:40:46 am »
MOTS-c peptide i inne ostatnio dodane do naszego forum są dostępne więcej wiadomości w następnym tygodniu ,Zainteresowanych zapraszamy do korespondencji z Dr. Wen Mei na PM. Pozdrawiam.

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 10, 2022, 11:30:33 pm »
Kupiłem pudełko 10 vials 10mg MOTS-c i będę testował od następnego tygodnia 2x5mg a week ,zdam relacje ,jestem ciekaw jak działa ten peptyd. Pozdrawiam.

Offline nosfek1983

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +7/-8
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 12, 2022, 08:45:18 am »
Ja od przyszłego tygodnia zaczynam przez 4 tygodnie kurację pn/śr/pt po 10mg.

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 12, 2022, 08:56:02 pm »
Zdawaj relacja w czasie testu ,zaczynam 18 lutego będę opisywał jakie rezultaty areo-siła oraz utrata wagi z czym mam problem pomimo niskokalorycznej diery i treningu areo.
Pozdrawiam

Offline nosfek1983

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +7/-8
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 13, 2022, 08:28:58 am »
Jasne, że będę skrobał na bieżąco. Jestem dwa tygodniu po dwutygodniowej hospitalizacji z powodu Covidu. Płuca bez zmian, ale mam zmiany w sercu, więc zalecono mi lżejsze treningi siłowe i więcej cardio. Sylwetka pomimo hospitalizacji bez zmian (apetyt miałem okrutny i wałówkę codziennie podrzucali mi do szpitala, więc dieta była trzymana cały czas), tylko wydolność słaba, siła też spadła, no i nie ma tego nabicia mięśnia z powodu braku treningów,
mięśnie zastałe po dwóch tygodniach leżenia, ale od jutra powolny rozruch na wspomnianym peptydzie. Wcześniej przez 5 dni leciała tymolina w dawce 2 ampułki ed.

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 14, 2022, 04:51:42 am »
Super czekamy na relacje ja także się włączę bo jestem bardzo ciekaw tego peptydu.
Pozdrawiam

Offline nosfek1983

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +7/-8
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 14, 2022, 09:30:08 pm »
Poszło z rana pierwsze 10mg domięśniowo - iniekcja bezbolesna w wodzie bakteriostatycznej. Czuć różnicę w codziennym funkcjonowaniu, cały dzień miałem bardzo intensywny, pobudka o 6:00, rano krótki trening barków 30 minut, od rana bieganie i załatwianie kilku czasochłonnych spraw w urzędach i jeszcze późnym popołudniem pojechałem do gabinetu przyjąć kilku pacjentów. Po infekcji Covidem, nawet jeszcze wczoraj, musiałem po południu zaliczyć krótką drzemkę, dzisiaj nie, funkcjonowałem cały dzień na wyrównanym poziomie energetycznym.

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 14, 2022, 09:44:35 pm »
Biorę 5mg w poniedziałek rano i drugie 5mg w czwartek wieczorem ,przyjąłem wczoraj pierwszy 5mg i podobnie jak nakręcony jak po DMAA lub kofeinie z z salbutamol.

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 15, 2022, 12:56:31 am »
Relacja z jednego s Forum w USA:

Kiedy po raz pierwszy wziąłem MOTS-C, użyłem 10 mg rano i w zasadzie nie spałem tej nocy. Ale tego dnia czułem się całkiem dobrze i pomyślałem, że spróbuję ponownie.

Teraz jestem w trzecim tygodniu 5 mg co 5 dni MOTS-C i zdecydowanie zauważam zmiany składu ciała. Brak problemów ze snem przy niższej dawce. Moim zamiarem była poprawa mojego cardio i zauważyłem tam niewielką poprawę, cardio wydaje się nieco łatwiejsze, ale bardziej zaskoczył mnie spadek tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicy brzucha i miłosnych uchwytów, niektóre na mojej twarzy. Czuję się lżejszy. Z grubsza spadłem z 18% tkanki tłuszczowej do 15% do 15 dnia, jeśli mam ufać mojej skali (nie jest to najlepszy sposób mierzenia utraty tłuszczu) Brak zmian w diecie lub czasie trwania i intensywności ćwiczeń.

Moje spodnie zaczynają opadać i dostaję komplementy od mojej małżonki. Czuje się dobrze 😀

Wziąłem jeszcze kilka butelek, aby przedłużyć cykl. Domyślam się, że działa to najlepiej, jeśli masz więcej tłuszczu do zrzucenia, nie masz poważnych problemów zdrowotnych i nakładasz go na program ćwiczeń.

Części, które mnie ekscytują, to to, że może pomóc poprawić wrażliwość na insulinę i regulować homeostazę metaboliczną. Mam nadzieję, że polepszy moją długowieczność i utrzyma mnie dłużej dla moich dzieci, itp. Jestem pod koniec trzydziestki i chociaż nie nazwałbym siebie otyłym, każdego roku wydaje mi się, że trudniej jest utrzymać wagę.

Offline nosfek1983

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +7/-8
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 15, 2022, 08:20:44 am »
Wczoraj zasnąłem bez problemu, sen bardzo głęboki i regenurujący, rano samopoczucie bardzo dobre, ciśnienie rozkurczowe miałem obniżone 120/65, jednak nie czułem zamuły, wręcz przeciwnie, 20 minutowy trening bicepsa wleciał z rana, jestem zadowolony, mięśnie odzyskują sprężystość, pompa też była dobra, późnym popołudniem planuję też krótki trening tricepsa. Z ogólnie bardzo dobrym i energetycznym nastawieniem zaczynam ten dzień.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12329
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 218
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 196
Total: 197