* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Maja 11, 2024, 07:09:32 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dziwny ból w klatce  (Przeczytany 3957 razy)

Offline smolek74

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Dziwny ból w klatce
« dnia: Października 21, 2016, 07:33:29 pm »
Od września borykam się z dziwnym bólem w klatce piersiowej. Ból nie jest duży ale mnie wku.....denerwuje :(. Miedzy mostkiem a lewym sutkiem czuje niewielkie odrętwienie a przy pełnym wdechu ucisk w tym miejscu. Zrobiłem badania KREW, MOCZ, EKG, RTG KLATKI, ECHO SERCA wszystko dobrze wyszło :o a to dziwne uczucie dalej mnie gnębi  >:( Może ktoś z was się z czym takim spotkał i mi coś podpowie. Pozdrawiam

Offline reprezentant

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Karma: +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dziwny ból w klatce
« Odpowiedź #1 dnia: Października 21, 2016, 08:12:22 pm »
walisz duzo przetreningowek/spalaczy/stymulantow ?

Offline smolek74

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dziwny ból w klatce
« Odpowiedź #2 dnia: Października 21, 2016, 09:59:48 pm »
Wcześniej zajadałem CR i ZW normalnie, zgodnie z instrukcją przed zawodami. Od września nic. Przymusowe wcześniejsze roztrenowanie :(

Offline reprezentant

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Karma: +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dziwny ból w klatce
« Odpowiedź #3 dnia: Października 23, 2016, 04:22:48 pm »
ja tak mialem po duzej ilosci termogenikow i stymulatnow, gdy odstawilem to sie poprawilo.
cr i zw raczej nie powinny dzialac negatywnie.

trudno powiedziec jaka jest przyczyna, raczej to nie jest serducho, bo nawet bylem z tym u kariologa i nie widzial nic specjalnego, kazal suplementowac magnez , potas i odstawic stymulanty, bo wedlug niego to przyczyny nerwowe.

duzy stres treningowy tez moze powodowac problemy z oun. dobrze by bylo zbadac nadnercza i wrzucic ewentualnie adaptogeny jesli cos wyjdzie...

jesli masz dlugie wyczerpujace treningi to dodatkowo kortyzol mogl byc ostro podniesiony, na pewno detoks nie zaszkodzi, adaptogenny mozna zaryzykowac bez badan jesli nie masz zadnych objawow wyczerpanych nadnerczy bo wtedy mozna sobie pogorszyc.

Offline smolek74

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dziwny ból w klatce
« Odpowiedź #4 dnia: Października 23, 2016, 09:53:58 pm »
Reprezentant thx za podpowiedz ;) Wcześniej napisałem ze zajadałem CR i ZW ale do tego leciał też ZA i po treningu BCAA i BIAŁKO. Wszystko odstawiłem, od trzech dni nawet witamin nie łykam i jest lepiej ;D Ba od trzech dni nic nie czuje ;D Fakt treningi ciężkie, zawody w górach, maratony pewnie dały w kość :) Może to od stymulantów, może po prostu przeszło ale zbadać dodatkowo nadnercza nie zaszkodzi :) Pozdrawiam

Offline smolek74

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dziwny ból w klatce
« Odpowiedź #5 dnia: Października 23, 2016, 10:32:35 pm »
A jakie badania na te nadnercza się robi????? ;)

Offline reprezentant

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Karma: +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dziwny ból w klatce
« Odpowiedź #6 dnia: Października 24, 2016, 12:09:52 am »
Najlepsze z najlepszych to te ze śliny tzw. Dobowy profil kortyzolu, ale to OK 350-400zl

Można jeszcze badać kilka innych rzeczy dokładnie teraz nie pamiętam ale tez są związane z objawami szwankujących nadnerczy. No i podstawowe objawy fizjologiczne jak zaburzony biorytm, zbyt częste oddawanie moczu. Poczytaj o tym, bo jeśli żadne fizjologiczne nie będę występować to raczej nie ma sensu wydawać kasy, chyba ze to żaden problem ;-)

Offline reprezentant

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Karma: +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dziwny ból w klatce
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 09, 2016, 11:38:27 am »
Ostatnio u mnie powróciły podobne objawy, gdy przez kilka dni pod rząd leciałem salbutamol.

Obecnie złapało mnie przeziębienie i postanowiłem zwiększyć podaż wit C do OK 5-8g dziennie. Po 1 tabletce co OK 2h.

Chociaż choroba jeszcze nie ustąpiła to kłucie przeszło :-)

Witamina C gromadzi się w pewnym stopniu w nadnerczach i ma na nie bardzo dobry wpływ wiec całkiem prawdopodobne ze mogła pomoc:-)

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12330
  • Wątków w sumie: 773
  • Online Today: 278
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 292
Total: 293