* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 27, 2024, 09:13:09 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: MOTS-c peptide  (Przeczytany 13827 razy)

Offline nosfek1983

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Karma: +7/-8
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 15, 2022, 09:02:08 pm »
Kolejny dzień minął, poziom energii znacznie większy, tak jak wczoraj nie było potrzeby zaliczenia popołudniowej drzemki, trening tricepsa też wszedł pięknie. Poziom energii i motywacji, jaki uzyskałem po pierwszej iniekcji 10mg nie porównał bym do działania salbutamolu czy speeda, nie rozpiera mnie energia, aż do tego stopnia, że nie mogę usiedzieć na dupie i muszę coś zrobić, raczej mam ochotę coś zrobić, dlatego nadrobiłem dzisiaj parę zaległości w pracach wokół domu i nawet z żoną na zakupy do galerii pojechałem kupić sobie i jej parę ciuchów, wcale mnie to nie denerwowało jak zazwyczaj, było nawet przyjemnie i kolejny dzień zamykam pozwoli jako bardzo udany. Jutro kolejna dawka 10mg i dość intensywny dzień w gabinecie.

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 15, 2022, 09:09:18 pm »
U mnie więcej energii i sen 5-6h i wstaję w pełni wypoczęty jest mróż -20 do -10C i jeżdżę jedynie po 10-20km i adekwatnie nie mogę powiedzieć ,ale mam chęci spore by trenować i wydaje mi się ,że jest progres ,w następnym tygodniu będzie cieplej i będzie zaaplikowane już 3 vials to powinny być adekwatne efekty.

Offline nosfek1983

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Karma: +7/-8
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 16, 2022, 08:54:27 pm »
Teraz po tych perturbacjach zdrowotnych to potrzebuję te 7-8 godzin snu, ale jak pisałem odkąd zacząłem stosować ten peptyd, to skończyły się drzemki w ciągu dnia. Kolejny długi dzień na plus. Od rana zaliczony trening mięśni czworogłowych i przed południem krótki trening brzucha. Później długie popołudnie w pracy, w zasadzie to dopiero wróciłem, zjadłem kolację i jeszcze trochę energii z siebie wykrzesam, żeby pogadać z żoną przed spaniem :-)

Offline nosfek1983

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Karma: +7/-8
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 17, 2022, 08:56:24 pm »
Dzisiaj ogólnie dość leniwy dzień, z rana 20 minut treningu pleców i późnym popołudniem to samo tylko klatka. Fajna motywacja do treningów, samopoczucie dzisiaj średnie, ale jak na tak okrutną pogodę i niskie ciśnienie i tak uważam, że nieźle. Mam jeszcze dwa ciekawe spostrzeżenia.odnośnie działania tego peptydu, ale to może jutro napiszę, jak efekt się dzisiaj w nocy i jutro w ciągu dnia powtórzy.

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 17, 2022, 09:02:47 pm »
Przyjąłem drugą dawkę 5mg co 3-4 dni i sen głęboki ,wstaje wypoczęty i jest energia do pracy i treningu wczoraj nawet tak mi się chciało trenować ,że w mrozie -7C 48km zrobiłem dzisiaj rano wypoczęty będzie cieplej -2 i jadę ,na razie uważam ,że jest dobry środek ,i zobaczymy dalej jakie da efekty ,jestem zadowolony z działania ,test trwa.

Pozdrawiam

Offline nosfek1983

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Karma: +7/-8
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 18, 2022, 08:47:09 am »
U mnie również sen głęboki, regeneracja bardzo dobra. Odnośnie dwóch rzeczy, które jeszcze zauważyłem to w nocy z każdym dniem zwiększa mi się potliwość, dzisiaj to aż musiałem kołdrę zmienić i rano na taras do suszenia wyrzucić. Druga sprawa to wzmożony apetyt, już godzinę,. półtorej po posiłku czuję głód, a wcale mało nie jem, bo pięć posiłków dziennie gdzie każdy ma 80g węgli, 50 gram białka i 15 gram tłuszczy przy masie 100 kg. Dzisiaj stanąłem przed lustrem i rzeczywiście zmiany wizualne są, zawsze miałem dopiętą dietę i trening, nawet na masie krata na brzuchu była i żyły na bicepsie oraz barkach, ale już po pięciu dniach stosowania peptydu żyły pojawiają się na bokach brzucha i na nogach.

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 19, 2022, 06:45:56 am »
U mnie send krótki ,ale głęboki i wypoczęty , nie wiem jak z utratą fatu zważę się w następnym tyg. jeżdżę mniej bo jest -7C w dzień ,ale za kilka dni będzie 5C w plusie to będą dłuższe dystanse.

Pozdrawiam

Może ktoś także stosuje MOTS-c to zapraszamy do sprawozdania jak przebiega test.

Offline nosfek1983

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Karma: +7/-8
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 19, 2022, 08:30:59 am »
U mnie jeśli chodzi o sen to też głęboki i regenurujący. Jak wcześniej wspomniałem po tym Covidzie z powikłaniami potrzebuję 7-8 godzin snu, ale odkąd stosuję peptyd skończyły się popołudniowe drzemki. Dzisiaj pierwszy raz obudziłem się przed budzikiem i wstałem 15 minut wcześniej niż zazwyczaj, pełen energii i z pozytywnym nastawieniem. Już jestem po drugim posiłku i 25 minutowym treningu mięśni dwugłowych ud (dołożyłem nawet 10kg do martwego bułgarskiego ciągu i 5kg do uginania nóg leżąc, a czułem, że spokojnie mógłbym wziąć więcej, ale nie chcę szaleć za bardzo i przeciążyć organizmu po chorobie). Pogoda piękna, więc w planach przed południem 40 minutowy spacer szybkim tempem z psem i późnym popołudniem trening mięśni brzucha. Apetyt coraz większy, na razie nie podbijamy kalorii, za tydzień spojrzę w lustro i ponownie ocenię zamiany w sylwetce.

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 21, 2022, 06:34:39 am »
U mnie sen ,energia jest naprawę super nie wiem jak utrata fat-u ,przejdę na 3mg co 3 dzień i 3ui HGH od marca ,zobaczymy jak to zadziała.

Pozdrawiam
Modyfikuj wiadomość

Offline nosfek1983

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Karma: +7/-8
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 21, 2022, 05:13:15 pm »
Z każdym dniem czuję się lepiej, więcej energii i motywacji. Rano wpadł trening mięśni czworogłowych - 30 minut, później oczywiście posiłek i od 8:30 na wysokich obrotach w pracy do godziny 16:00. Mimo długiego i ciężkiego dnia czuje się dobrze, mam energie do działania, obrabiam zaległe opinie sądowe w domu i na pewno jeszcze około 19:00 wleci krótki i intensywny trening brzucha oraz wieczorny spacer z żoną i psem.

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 21, 2022, 08:34:56 pm »
U mnie znacząco zaczął znikać fat ,w tym tygodniu zacznę trenować będzie ciepło ponad 5C , ale jak u kolegi , cały dzień energia chce się coś robić, ale zupełnie inaczej niż pobudzacze ,sen gleboki i krótszy, po obudzeniu,upelnie wypoczęty,pod koniec tygodnia zdam relacje jak postępy w treningu. Pozdrawiam

Offline nosfek1983

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Karma: +7/-8
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 22, 2022, 07:52:24 am »
Dzisiaj znowu wstałem kilka minut wcześniej niż zazwyczaj z entuzjazmem i ochotą na trening, wleciało konkretne śniadanie i 30 minutowy trening klatki piersiowej i tutaj bardzo miłe zaskoczenie, ciężary znacznie większe niż tydzień temu i jeszcze był zapas na 1-2 powtórzenia, ale na razie wolę nie przeforsowywać organizmu. Już nie mogę się doczekać popołudniowego treningu pleców. Apetyt cały czas duży, potliwości w nocy dzisiaj nie było.

Offline mario5508

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 23, 2022, 03:31:40 pm »
A jak dawkujecie Panowie?
Czy 2mg na week będzie ok by cokolwiek poczuć na początek?

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 23, 2022, 05:40:12 pm »
Daje 10mg na tydzień podzielone na dwie dawki po 5mg ,wg. mnie to stanowczo za mało

Offline mario5508

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: MOTS-c peptide
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 23, 2022, 07:22:39 pm »
Ok, dzięki za info.
Insulinówką do brzucha można?
Od kiedy czuć działanie?

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12328
  • Wątków w sumie: 773
  • Online Today: 208
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 204
Total: 204