* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 05:48:01 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1505416 razy)

Offline P4TRYK

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1020 dnia: Maja 26, 2016, 09:14:13 am »
ostatnio mialem okazje rozmawiac z dosc znanym kulturysta(bez nazwisk) ale p.Arkiem Sz. ;) na  temat mk677 i powiedzial mi dosc ciekawa rzecz,ze poleca ten supel osoba juz troche starszym,zapracowanym bo tu widzi u swoich klientow najwieksze pozytywy z brania tego..innymi slowy im starszy tym wiecej jestes w stanie  wycignac..zgodzilibyscie sie  z tym?przyznam ,ze jestem doscyc sceptyczny do mk677 ale coraz bardziej sie przekonuje-pomimo ceny i dlugosci trwania ..pzdr..

Ale co on powiedział? W sumie nic ciekawego? Każdej osobie starszej można polecic testa czy hgh i tu nie ma w ogóle dyskusji.

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1021 dnia: Maja 26, 2016, 09:31:46 am »
ostatnio mialem okazje rozmawiac z dosc znanym kulturysta(bez nazwisk) ale p.Arkiem Sz. ;) na  temat mk677 i powiedzial mi dosc ciekawa rzecz,ze poleca ten supel osoba juz troche starszym,zapracowanym bo tu widzi u swoich klientow najwieksze pozytywy z brania tego..innymi slowy im starszy tym wiecej jestes w stanie  wycignac..zgodzilibyscie sie  z tym?przyznam ,ze jestem doscyc sceptyczny do mk677 ale coraz bardziej sie przekonuje-pomimo ceny i dlugosci trwania ..pzdr..

Ale co on powiedział? W sumie nic ciekawego? Każdej osobie starszej można polecic testa czy hgh i tu nie ma w ogóle dyskusji.

Dokładnie. Przecież to logiczne, że z wiekiem spadają hormony a im ich mniej tym to bardziej odczuwalne... ;) Tak samo chłopak w sile wieku słabiej odczuje 250 testa niż 60 letni facet.. To samo tyczy się innych hormonów ;)

Offline mulaomar

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1022 dnia: Maja 26, 2016, 11:37:43 am »
rad leciałem 5 tygodni,dawka 20ed plus test leci cały czas i sv leci teraz 6 tydzien,rad odpusciłem bo czuje ze juz nie za bardzo działa,nie ma tego nabicia zajebistego,i pojawiły sie bole stawow. jesli chodzi o sv leci 70ed to liczyłem na poprawe w sile na ławie i jakos słabo wypada,zobaczymy moze jeszcze cos pojdzie,ale ogolnie jestem zadowolony bo sylwetka sie poprawiła w tak krotkim czasie.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1023 dnia: Maja 26, 2016, 11:43:42 am »
To prawda, RAD 5-6 Tyg i już słabo czuć, podbijać dawkę do 30mg trzeba.

SV 70mg to nie mało i stawy dlatego też mogą boleć :) U mnie pod siłę SV + RAD super.

Offline Banks

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1024 dnia: Maja 26, 2016, 03:58:19 pm »
ja dawkuje 60mg ed SV mysle ze ok mi na sile nie zalezy wiadomo na sylwetce ilosci kabli itp po co mi wyciskac 150kg (choc tyle jest ale po co robic to i obciazac stawy) ciezar dopasowany do celu i SV bd robilo kolosalna roznice ja to lacze teraz z propem trenem masterem tura t3 wiec hehe bd dobrze
ps. problemy zoladkowe znikly pewnie cos mi zaszkodzio lekka niedyspozycja :) juz ok wiec to nie po SV
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2016, 04:00:20 pm by Banks »

Offline hajduk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1025 dnia: Maja 26, 2016, 04:00:10 pm »
Lecę Yk11 już 3 tydzień, także mogę coś naskrobać.

Działanie bardzo podobne do EPI, ale w sumie czego się spodziewać, jak to chyba pierwszy SARM będący Progestyną.

Pierwsze dni ciśnienie w górę dosyć wyraźnie, dobre ubicie, twardość mięśnia mocno na plus, lekkie, bardzo dobrej jakości przyrosty, siła dopiero po 2 tygodniu coś ruszyło, nie jakoś nadzwyczajnie, ale da się to zauważyć. Fat spada widocznie, żyły na rękach, barkach takie dziwne, nazwał bym to intensywne.

Włosy nie lecą, sikam normalnie, retencji wody podskórnej brak, natomiast woda mięśniowa siedzi, jak powinna, głęboko i sztywno. Libido bez zmian.

Zobaczymy za 3 tyg, narazie wydaje się być dobrą alternatywą do redukcji, jak EPI wałowane na potęge...

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1026 dnia: Maja 26, 2016, 04:02:58 pm »
ja dawkuje 60mg ed SV mysle ze ok mi na sile nie zalezy wiadomo na sylwetce ilosci kabli itp po co mi wyciskac 150kg (choc tyle jest ale po co robic to i obciazac stawy) ciezar dopasowany do celu i SV bd robilo kolosalna roznice ja to lacze teraz z propem trenem masterem tura t3 wiec hehe bd dobrze
ps. problemy zoladkowe znikly pewnie cos mi zaszkodzio lekka niedyspozycja :) juz ok wiec to nie po SV

Wcześniej tak było, jak był inny wypełniacz w SV :D Używaliśmy maltodekstryny, pierdzenie porażające było. Teraz 4-5 kaps na raz i zero rewolucji  8)

Lecę Yk11 już 3 tydzień, także mogę coś naskrobać.

Działanie bardzo podobne do EPI, ale w sumie czego się spodziewać, jak to chyba pierwszy SARM będący Progestyną.

Pierwsze dni ciśnienie w górę dosyć wyraźnie, dobre ubicie, twardość mięśnia mocno na plus, lekkie, bardzo dobrej jakości przyrosty, siła dopiero po 2 tygodniu coś ruszyło, nie jakoś nadzwyczajnie, ale da się to zauważyć. Fat spada widocznie, żyły na rękach, barkach takie dziwne, nazwał bym to intensywne.

Włosy nie lecą, sikam normalnie, retencji wody podskórnej brak, natomiast woda mięśniowa siedzi, jak powinna, głęboko i sztywno. Libido bez zmian.

Zobaczymy za 3 tyg, narazie wydaje się być dobrą alternatywą do redukcji, jak EPI wałowane na potęge...

Dzięki, upomnij się o rabat na kolejne opakowanie  ;)

Solo lecisz?

Offline zapomnijx4

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1027 dnia: Maja 29, 2016, 09:19:15 pm »
Czy trening w IF czyli na czczo z samym bcaa podczas brania hormonu jest ok? - podczas redukcji
czy insa lepiej opcjonalnie preworkout do hormonu. - podczas redukcji
jakie protokoly hormonu + z insa polcecacie. Insa i hormon tylko raz dziennie, ew na masie przed i  po treningu

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1028 dnia: Maja 29, 2016, 09:57:09 pm »
Jak jesteś na IF w ogóle nie musisz brać żadnego BCAA tym bardziej, że BCAA przerywa post.

Lecę HGH na czczo 4ui - trening, pierwszy posiłek o 12. 16/8 IF.

Insa PWO jak najbardziej na palenie fatu, resztki cukru uciekają z krwi, uważać na hipoglikemie i będzie ok.

HGH domięśniowo raz dziennie jak poniżej 8ui. Powyżej 8ui na porcje rozbijać.


Protokołów na hgh + insa w necie sporo, poszperaj, tutaj pisać nie będę, bo insa to nie cukierek, a niektórzy czytają, że pomaga palić fat to zaraz zaczną jechać z tematem i sobie biedy narobią ;)

Offline mundy

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1029 dnia: Maja 29, 2016, 10:51:12 pm »
insa bez wegli bez posilku rano to daj 2-3 j . Wiecej nie mka sensu nawet jak unikniesz hipo , to masz spadek mocy. Z mala dawka i tak obnizy cukier.

Offline zapomnijx4

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1030 dnia: Maja 29, 2016, 11:31:38 pm »
Co ci tam przerwie skoro masz hgh i tak wysoko przez syntetyka, a bialko solo tylko podniesie glukagon ktory tylko wspomoze palenie fatu.
Akurat gdy dawalem inse to
Hgh 60ww zlozonych 30g b, po 40min 6iu insy w szatni
I podczas treningu 30g vitargo 20g bcaa z gluta i kreta. Po treningu wpi
Trening b.dobry i wracajac do domu 1szo ,,forma cardio" lekka hipka byla wiec fat skwierczal przy szybkim chodzie przez 30min.
Lub
Hgh, i tylko bcaa podczas treningu po wpi i tak samo do domu cardio.
Ktora opcje byscie dodali pod redu =)

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1031 dnia: Maja 29, 2016, 11:52:08 pm »
Glukagon ma wpływ na metabolizm wątrobowy - fosforylację, powstawanie cAMP oraz innych kinaz itp.  na tkankę tłuszczową nie ma wpływu u ludzi.


Offline zapomnijx4

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1032 dnia: Czerwca 01, 2016, 10:06:30 pm »
gw 30mg, rad 30mg ktos lecial tak wysokie dawki lub wyzsze ktores z nich?
czy moze wystapic przy zbyt duzej dawce rad lub gw
bo obecnie sidow brak na 20mg

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1033 dnia: Czerwca 01, 2016, 10:17:59 pm »
GW leciałem do 40mg, ale robi się już dziwnie niespokojne serducho.
Przy 30mg RAD ed backpumpy przesadne, jak leciałem 30mg to e2d i było znośnie, a najlepiej czuje 20mg ed. Większa dawka niepotrzebna wg mnie ;)

Offline niekap

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1034 dnia: Czerwca 02, 2016, 11:23:33 am »
Takie pytanie o RAD - chciałbym rozplanować go na 90 dni i czytając wsze opisy i porady chce zrobić tak
1-4 tyg 20 e2d
5-8 tyg 30 e2d
9-12 tyg 20 ed

Cy nie za długo i czy nie kombinuje z zmianą dawkowania i czy przypadkiem gdzieś nie daje za mało?

Myślę o policzeniu z SV jak wcześniej było wspominane ale zastanawiam się czy warto bo to będzie moje pierwsze spotkanie z tymi środkami. Czy nie lepiej zrobić sam RAD na początku dać chwile przerwy a potem wejść na połączenie RAD i SV.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 236
Total: 236