* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 07:44:53 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1684479 razy)

Offline jaromkv

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3510 dnia: Kwietnia 29, 2020, 07:57:21 pm »
Możliwe jest żeby w 45 minutowy trening z kettlem w domu spalić 860 kcal ?

Średnie tętno 167 ud, zegarek plus pasek na klatce.

Podjadam spalacz  z SA i napewo jest większa moc ale i tętno podskoczyło do góry.

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3511 dnia: Kwietnia 29, 2020, 09:25:21 pm »
Przy wadze 120+kg tak :) Jednak zawsze zegarki podają wartośč brutto. Odejmij 20%. To bardziej trafna liczna.

Offline Popowicz99

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3512 dnia: Maja 04, 2020, 07:34:38 pm »
Czesc,
Jakies zestawy do kolarstwa szosowego polecicie?
Tak aby przeszlo na kontrolach Anty Dopingowych.
Do polaczenia w stalej suplementacji actoveginem i tadem
Waga 69kg, vo2 max 89, max zakwaszenie 19.4, ftp 5,3 w/kg

Offline Zark

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3513 dnia: Maja 05, 2020, 08:20:17 am »
Macie może jakieś sposoby, pomysły na przebarwienia skóry po ranach? Szczególnie na nogach mam takie problemy, że byle rana, byle zacięcie, zagoi się i zostaje fioletowo/brązowa plama.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3514 dnia: Maja 05, 2020, 08:24:08 am »
Kwas azaleinowy, kwasy owocowe.

Fajnie reguluje przebarwienia Melanotan, jak rana jest już zagojona solidnie.

Offline Tester

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3515 dnia: Maja 10, 2020, 09:07:17 am »
Przy wadze 120+kg tak :) Jednak zawsze zegarki podają wartośč brutto. Odejmij 20%. To bardziej trafna liczna.
Brutto kalorii czy tętna? Co to dokładnie oznacza? Kalorie od samej aktywności i kalorie ogółem?

Offline error

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3516 dnia: Maja 26, 2020, 03:59:56 pm »
Miałem okazje przetestować spalacz Burn. Z racji tego, że dzisiaj miałem 5 dzień treningowy pod rząd bardziej nastawiałem się żeby ten trening po prostu zrobić ale wyszło na to, że trening był na takim samym jak nie lepszym poziomie niż poprzednie treningi. Pobudzenia po zażyciu jakiegoś dużego nie czułem, ale skupienie ogromne, rundy leciały jedna za drugą. Tętna jako takiego większego nie odczuwałem, może dlatego, że każdy trening robię w przedziale 150-180. Wydolnościowo sporo na plus, energii zostało na drugie tyle czego naprawdę się nie spodziewałem po tylu dniach w treningu. Potliwość ogromna, ogólnie mocno się pocę na codzień jak ćwiczę, ale dzisiaj to była masakra, wyglądałem jakbym wskoczył do jeziora :D Polecam   

Offline glakuta

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Karma: +1/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3517 dnia: Maja 26, 2020, 04:36:30 pm »
Cześć! Mam pytanie. Czy Testo-Up! jest w stanie podnieść teścia do górnych granic, trochę ponad normę?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3518 dnia: Maja 26, 2020, 04:49:45 pm »
Miałem okazje przetestować spalacz Burn. Z racji tego, że dzisiaj miałem 5 dzień treningowy pod rząd bardziej nastawiałem się żeby ten trening po prostu zrobić ale wyszło na to, że trening był na takim samym jak nie lepszym poziomie niż poprzednie treningi. Pobudzenia po zażyciu jakiegoś dużego nie czułem, ale skupienie ogromne, rundy leciały jedna za drugą. Tętna jako takiego większego nie odczuwałem, może dlatego, że każdy trening robię w przedziale 150-180. Wydolnościowo sporo na plus, energii zostało na drugie tyle czego naprawdę się nie spodziewałem po tylu dniach w treningu. Potliwość ogromna, ogólnie mocno się pocę na codzień jak ćwiczę, ale dzisiaj to była masakra, wyglądałem jakbym wskoczył do jeziora :D Polecam

Obecna partia jest fenomenalna!  :o

Cześć! Mam pytanie. Czy Testo-Up! jest w stanie podnieść teścia do górnych granic, trochę ponad normę?

Zależy u kogo :) Niestety nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi. To zioła, a te zależne są od wielu czynników, szczególnie podstaw - snu, żywienia, rytmu dobowego, czy czynników zewnętrznych. Jeśli te są dopięte - sporo wykręcisz.


Offline glakuta

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Karma: +1/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3519 dnia: Maja 26, 2020, 05:02:49 pm »
Cześć! Mam pytanie. Czy Testo-Up! jest w stanie podnieść teścia do górnych granic, trochę ponad normę?

Zależy u kogo :) Niestety nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi. To zioła, a te zależne są od wielu czynników, szczególnie podstaw - snu, żywienia, rytmu dobowego, czy czynników zewnętrznych. Jeśli te są dopięte - sporo wykręcisz.
[/quote]
Staram się spać po 7-8 godzin dziennie chociaż przydałaby się poprawa jakości. Dietę mam 300 kcal poniżej zapotrzebowania. Trening siłowy 3-4 razy w tygodniu. Szamię jeszcze ashwe na zbicie kortyzolu i Omegę 3 Vit D3  Magnez z cynkiem i b6 dla zdrowia

Offline Gustaw Wolf

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3520 dnia: Maja 26, 2020, 05:56:20 pm »
Ja brałem testo up i na mnie działał. Nie wiem czy podnosi testosteron, bo nie robiłem badań, ale jeśli chodzi o odczucia to były na duży plus. Większa motywacja, libido w górę, zwiększona drażliwość/agresja, co może być oznaką podwyższonego teścia. Dodam, że brałem też the sting (również zawiera fadogię, ale w innym ekstrakcie) i tu było rozczarowanie w porównaniu do teso up. Brałem też supel od Olympus Labs zawierający fadogię, chyba super pct, nową wersję bez arimistane, i też praktycznie bez pozytywów.

 Jakby ktoś mógł przypomnieć/ wyjaśnić, jak to jest z tą fadogią jeśli chodzi o jej szkodliwość, bo różnie piszą, że podobno niebezpieczna dla jąder.

Offline bysiiu

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3521 dnia: Maja 27, 2020, 02:30:35 pm »
Jak brac burna? Ile min przed treningiem? Jedna kaps na dzien wystarczy czy wiecej? :D

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3522 dnia: Maja 27, 2020, 05:59:09 pm »
Spalacze to zawsze kwestia indywidualna - tak też dobierz dawkę. 2 kaps dziennie to rozsądna dawka.

30-60 min przed treningiem, jak każdy spalacz. Kwestia kiedy jadłeś posiłek.

Offline glakuta

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Karma: +1/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3523 dnia: Maja 27, 2020, 06:23:34 pm »
Spalacze to zawsze kwestia indywidualna - tak też dobierz dawkę. 2 kaps dziennie to rozsądna dawka.

30-60 min przed treningiem, jak każdy spalacz. Kwestia kiedy jadłeś posiłek.
A czy mogę brać spalacz rano na czczo? Trening robię około 17 i nie wiem czy to nie będzie za późno. I jest jeszcze kwestia ile godzin po posiłku można brać burn'a?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3524 dnia: Maja 27, 2020, 07:23:58 pm »
Kwestia tempa wchłanialności. Można brać i od razu po posiłku. :)

Nie powinno się przyjmować spalaczy na czczo, mogą negatywnie wpływać na śluzówkę żołądka. A na własną odpowiedzialność można robić co się chce ;)

Jak weźmiesz rano, a popołudniu o 15 drugą dawkę to nie będzie problemu. Jedna dawka z rana, a do treningu już puści, więc wiele nie skorzystasz.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 172
Total: 172