* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Maja 11, 2024, 09:36:09 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1703480 razy)

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #660 dnia: Kwietnia 01, 2016, 07:19:28 pm »
Może jakąś lewą partię yohy dostaliśmy, ale sam zajadam zawsze przed wprowadzeniem do sprzedaży wszystkie produkty i nie ma opcji, żeby weszło coś, co nie robi roboty. Yoha działała, wielu z Was wzięlo nawet po 300-400 kaps i nie było złego słowa.. Ta sama yoszka jest w spalaczach i opinie są inne,  co mnie dziwi :)

Może któryś ze składników tłumi jej działanie?

Offline Marioslaw

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #661 dnia: Kwietnia 02, 2016, 02:50:05 pm »
Moja krotka, ale i tresciwa recenzja polaczenia CorgyCepsow i ZW.
Magluje juz troche te srodki i moge powiedziec jakie mam odczucie.
Porownam to troche do przepustnicy.
Jadac widze puls ponad moj prog tlenowy, czyli jade te 100%+, a moj oddech jest w miare stabilny. Moze nie moge rozmawiac tak, ale nie ma tego bolu co kiedys na udach podczas jazdy. Tlen lepiej transportuje krew i nie wystepuje ten efekt uboczny tzw. Kwas mleczanowy mimo, ze jedziemy w beztlenie.
Wiem co mowie bo kiedys spawanie w beztlenie konczylo sie dla mnie zasapaniem bolem ud i brakiem checi na dalsza jazde. Dzis podczas spawania moge miec puls nawet w ok. 108% progu tlenowego(wg badan z zeszlego roku) i niedosc, ze zaspawam z ucieczka to jeszcze kontynuuje dalsza jazde bez problemow.
Oczywiscie nie przyszlo to samo poprzez jakies srodki. Tutaj rowniez jest trening w strefie 3 i 4 oraz zmiana koryta. Wszystkie wpisy mozecie sledzic w "dzienniczku"
Link: http://sportacademy.com.pl/index.php?topic=434.msg3208;topicseen#new

Offline Krzysiek132

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #662 dnia: Kwietnia 02, 2016, 09:50:59 pm »
Witam,
 Proszę o poradę - trenuję sporty walki (w tym wypadku jest to mma czyli wysiłek wydolnościowy połaczony z wysiłkiem siłowym) i zastanawiam się nad dwoma zestawami tj. nad zestawem zwiększającym poziom testosteronu oraz nad mixem cordycepsów. Zaznaczam ,że zależy mi głównie na znacznym polepszeniu oraz przyspieszeniu regeneracji powysiłkowej. Co powinienem wybrać? Jak wygląda cykl na zestawie zwiększającym poziom testosteronu? Czy polega to bardziej na wzroście libido czy  faktycznie mogę to w jakimś tam stopniu porównać do cyklu na  teściu np. na propie. Jak wygląda sprawa po zakończeniu cyklu na zestawie podwyższającym poziom testosteronu? Od razu wszystko wraca po prostu normy?
Z góry Dziękuję i Pozdrawiam!

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #663 dnia: Kwietnia 02, 2016, 11:20:50 pm »
Witam,

Nie można porównać ziół do testosteronu.

Jeśli chcesz przyspieszyć regeneracje powysiłkową to polecam zestaw adaptogenny, poprawia działanie uk. nerwowego i spowalnia przemęczenie nadnerczy.

Cordygun daje dobre efekty, ponieważ utrzymuje powysiłkowy poziom testosteronu, poprzez obniżanie kortyzolu ;)

Kwestia tego, co jest powodem niskiego testosteronu. Jeśli problemem jest LH i mozna wyciągnać więcej z organizmu to często efekt się utrzymuje, na pewno nie ponad fizjologie, ale odczuwalnie.

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #664 dnia: Kwietnia 05, 2016, 12:29:34 pm »
Chciałbym spalacz dla kobiety myślałem o wersji classic. Myślicie że się nada na pierwszy raz? I drugie pytanie co sądzicie o nettle root pod sporty wytrzymałościowe? Rzekomo poprawia krew. Ma ktoś zdanie na temat tego zioła?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #665 dnia: Kwietnia 05, 2016, 04:06:35 pm »
Pewnie, że się nada, przyjemny jest w działaniu :)

Nettle root pod sporty wytrzymałościowe pierwsze słyszę. Ew. w celu moczopędnym, aby pozbywać się metabolitów. A jakie parametry mają się poprawić według tego, co czytałeś?

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #666 dnia: Kwietnia 05, 2016, 04:37:58 pm »
" Poprawia ogólną przemianę materii, pobudza wytwarzanie enzymów trzustkowych i zwiększa produkcję czerwonych krwinek i hemoglobiny. "   Najbardziej mi chodziło o te czerwone krwinki i hemoglobine. Ma działanie przeciw anemiczne.

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #667 dnia: Kwietnia 05, 2016, 05:00:14 pm »
Czyli wydaje mi się, że to ma związek z wysoką zawartością żelaza w pokrzywie po prostu :)

U mnie po pokrzywie kiedyś, dawno temu, hemoglobina wzrosła o 3 punkty, ale to ze względu na niedobory żelaza.

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #668 dnia: Kwietnia 05, 2016, 06:40:51 pm »
Dotarł do nas nowy spalacz - wersja z salem bez yohimbiny, a za to dodane 50mg Aminophylline - także podwójna moc Salu  8)

60 kaps - 75 zł - czyli całe 60 porcji!

50 mg Synephrine   
150 mg Aminophylline
200 mg Caffeine     
5mg Salbutamol
40 mg Higenamine     
50 mg Hordenine       
5mg Fucoxantine

Offline WojTRI

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +1/-0
  • Impossible is nothing
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #669 dnia: Kwietnia 06, 2016, 02:47:15 pm »
a jak sie doda do tego geranium... nie za mocne to będzie?

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #670 dnia: Kwietnia 06, 2016, 04:17:25 pm »
Ja tak lece, jak dluzszy i ciezszy trening to super. Nie lubie jedynie gery z yohimbina.

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #671 dnia: Kwietnia 06, 2016, 05:34:25 pm »
Mam pytanie w związku ze spalaczami. Chciałbym coś dla kobiety na pierwszy spalacz ale może bym wybrał np z Salem co bym sobie np jeden łyknął przed zawodami biegowym. Teraz mam dylemat czy spalacz z Salem czy z geranium? Pan Ziółko pisał chyba że niby z geranium lepiej wentyluje z drugiej strony sal przed bieganiem u ludzi poprawia oddech. Tylko wolałbym taki który za bardzo nie podbija tętna, najlepiej wcale bo i tek na wysokim latam. Jest jakiś kompromis? Obecnie jadę tylko na ZW i CR.

Offline AdamG

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #672 dnia: Kwietnia 06, 2016, 05:37:36 pm »
Koncze przygotowania to po krótce opiszę moje wrażenia z supli SA:

H-Drol- zjadłem 2 opakowania wedle dawkowania które polecił Yurek. Siła na ogromny plus, ubicie mięśni również (chociaż na tym mi najmniej zależało) teraz mam wrażenie że w wodzie mogę włożyć 2 razy więcej siły. Nie dokuczały mi backpumpsy, nie zauwazyłem specjalnie efektów ubocznych. Po cyklu zrobie próby watrąbowe i lipdy ( tutaj dodatkowo leciałem GW wprawdzie nie z SA)
 

ZBT+Za- super połączenie podczas największej objętości treningu, zaczeły się problemy z snem mimo dopiętej michy i sporej kalorycznosci zaczeło również dokuczać zmęczenie,  po 2 tygodniach suplementacji było znacznie lepiej. Również pierwszy raz od trzech lat w tym okresie nie złapało mnie żadne przeziębienie czy grypa, nie wiem czy to zasługa akurat tych supli  ale warte odnotowania.

CR+ZW- CR- lecę trzeci miesiać, teraz na ostatnie tygodnie dorzuciłem ZW+żelazo+Wit.c    ZW, ładnie wyrównuje oddech, podczas biegania interwałów troche trudniej wskoczyć na maksymalne tętno jedym słowem bardzo dobry mix na mocny finisz ;)




teraz myślę spróbuję SR w przygotowaniach do ironmana  ;)

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #673 dnia: Kwietnia 06, 2016, 08:23:49 pm »
Dzięki AdamG za opinie! :)

Offline danpeel

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #674 dnia: Kwietnia 06, 2016, 10:18:37 pm »
AdamG możesz napisać jak wygląda u ciebie profilaktyka, leci coś na wątrobę?

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12330
  • Wątków w sumie: 773
  • Online Today: 333
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 314
Total: 315