* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 27, 2024, 09:48:19 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1697975 razy)

Offline makaronz

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2130 dnia: Maja 01, 2017, 06:01:11 pm »
Jarrows formula b right albo dr best b complex

Offline jaromkv

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2131 dnia: Maja 01, 2017, 10:03:42 pm »
Pany możliwe, że po spalaczu dopadła mnie hipka. Dziś do południa zarzuciłem kaps spalacza i po ok. godzinie miałem zjazd. Ciśnienie uderzyło do głowy, mroczki przed oczami, nogi jak z waty i nie mogłem złapać oddechu. Myślałem, że koniec ze mną. Nikomu nie życzę.
Nigdy nie miałem problemu z takimi sprawami. Dzień wcześniej normalnie pojadłem. Spalacz zjadłem na czczo, ale tak jak mówię, nie pierwszy raz. Normalnie robiłem nieraz trening na czczo na spalaczu i było ok. Pierwsze co pomyślałem, to że zjadłem Insulean przez pomyłkę, ale nie :) zresztą na razie tylko spalacz leci. Pod ręką miałem tylko domowej roboty sok, sam cukier i trochę mi się polepszyło.

Tak czy siak wylądowałem na pogotowiu. EKG ok, glukoza niby też ale tego soku trochę poszło :)


Offline Janek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2132 dnia: Maja 01, 2017, 10:33:31 pm »
z jakiej firmy polecacie complex witamin z grupy B ? cza patrzyć na przyswajalność oprócz b12 ? czy są skuteczne wszystkie formy|?

Jarrows Formula B-Right

Pany możliwe, że po spalaczu dopadła mnie hipka. Dziś do południa zarzuciłem kaps spalacza i po ok. godzinie miałem zjazd. Ciśnienie uderzyło do głowy, mroczki przed oczami, nogi jak z waty i nie mogłem złapać oddechu. Myślałem, że koniec ze mną. Nikomu nie życzę.
Nigdy nie miałem problemu z takimi sprawami. Dzień wcześniej normalnie pojadłem. Spalacz zjadłem na czczo, ale tak jak mówię, nie pierwszy raz. Normalnie robiłem nieraz trening na czczo na spalaczu i było ok. Pierwsze co pomyślałem, to że zjadłem Insulean przez pomyłkę, ale nie :) zresztą na razie tylko spalacz leci. Pod ręką miałem tylko domowej roboty sok, sam cukier i trochę mi się polepszyło.

Tak czy siak wylądowałem na pogotowiu. EKG ok, glukoza niby też ale tego soku trochę poszło :)



Czasami wychodziły mi treningi na czczo to jedynie przy nogach miałem mroczki/ zakręty w głowie,   a taki jakby z waty  i problem z łapaniem oddechu zdarzyło mi się przy większej ilości kofeiny. Bo

Mi np wczoraj przed spaniem powaliło się i zamiast ZBT  wziąłem 3 kapsy insulean z ledwością zszedłem po schodach do kuchni aby wchłonąć jakieś węgle (mega + taki że spało mi się świetnie :D )

Offline Dietka

  • Global Moderator
  • Jr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 93
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2133 dnia: Maja 02, 2017, 01:29:57 pm »
Pany możliwe, że po spalaczu dopadła mnie hipka. Dziś do południa zarzuciłem kaps spalacza i po ok. godzinie miałem zjazd. Ciśnienie uderzyło do głowy, mroczki przed oczami, nogi jak z waty i nie mogłem złapać oddechu. Myślałem, że koniec ze mną. Nikomu nie życzę.
Nigdy nie miałem problemu z takimi sprawami. Dzień wcześniej normalnie pojadłem. Spalacz zjadłem na czczo, ale tak jak mówię, nie pierwszy raz. Normalnie robiłem nieraz trening na czczo na spalaczu i było ok. Pierwsze co pomyślałem, to że zjadłem Insulean przez pomyłkę, ale nie :) zresztą na razie tylko spalacz leci. Pod ręką miałem tylko domowej roboty sok, sam cukier i trochę mi się polepszyło.

Tak czy siak wylądowałem na pogotowiu. EKG ok, glukoza niby też ale tego soku trochę poszło :)

A i owszem, większość stymulantów ma prawo wywołać hipoglikemię. Nawet kofeina ma wpływ na insulinę. Tym bardziej jeśli ktoś ma zazwyczaj wyższy cukier, rzędu 90, a zleci któregoś dnia poniżej 70 i spadek samopoczucia gotowy. Problem może się nasilać podczas stosowania mimikerów insuliny bez wcześniejszego zbadania, dopasowania suplementacji oraz żywienia.

Większość opiera się o doświadczenie w pewnych schematach, tak samo z odblokiem i wszelkimi innymi sprawami.
KONSULTACJE Z ZAKRESU DIETETYKI, PROFILAKTYKI ŻYWIENIA ORAZ ANALIZY BADAŃ
<nie odpisuje na PM, proszę o kontakt mailowy>

Dietka.SA@gmail.com

Offline pan włodzimierz

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2134 dnia: Maja 02, 2017, 02:34:58 pm »
Witam chciałbym się poradzić odnośnie takiego zestawu
Maca+koziderka+tonkat Ali po 1 kap rano
Enduro ULTRA +burak przed treningiem
Ashwa przed snem
Celem jest wytrzymałość ,wydolność oraz siłą
Może jakieś inne propozycje z waszej strony?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2135 dnia: Maja 03, 2017, 10:34:38 am »
Witam chciałbym się poradzić odnośnie takiego zestawu
Maca+koziderka+tonkat Ali po 1 kap rano
Enduro ULTRA +burak przed treningiem
Ashwa przed snem
Celem jest wytrzymałość ,wydolność oraz siłą
Może jakieś inne propozycje z waszej strony?

Cześć

Po 1 kaps możesz nie odczuć tych suplementów. Lepiej zrób sobie większe dawki i częściej rotuj środkami.

Enduro 3 kaps + 2 kaps buraka przed treningiem są ok, Ashwa 2 kaps przed snem fajnie wspiera zasypianie, ale po 1 kapsie punktu pierwszego będzie nieodczuwalne.

Offline pan włodzimierz

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2136 dnia: Maja 03, 2017, 10:51:37 am »
Witam chciałbym się poradzić odnośnie takiego zestawu
Maca+koziderka+tonkat Ali po 1 kap rano
Enduro ULTRA +burak przed treningiem
Ashwa przed snem
Celem jest wytrzymałość ,wydolność oraz siłą
Może jakieś inne propozycje z waszej strony?

Cześć

Po 1 kaps możesz nie odczuć tych suplementów. Lepiej zrób sobie większe dawki i częściej rotuj środkami.

Enduro 3 kaps + 2 kaps buraka przed treningiem są ok, Ashwa 2 kaps przed snem fajnie wspiera zasypianie, ale po 1 kapsie punktu pierwszego będzie nieodczuwalne.
To jak rozpisać dawkowanie w/w ziółek, żeby było efektywnie? Czy może lepiej będzie znowu zapodać zestaw anaboliczny?

Offline WojTRI

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Karma: +1/-0
  • Impossible is nothing
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2137 dnia: Maja 03, 2017, 10:52:17 am »
ja niedługo mam w planie zrobić "cykl" (jak to brzmi):

BURAK + ULTRA + ZBT

Offline Zark

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2138 dnia: Maja 03, 2017, 12:26:30 pm »
Jestem aktualnie na redukcji. Leci joszka i chciałbym dorzucić coś z waszego asortymentu. Co na redukcji z ziółek warte dorzucenia? Insu-lean, anaboliczny? Ktoś polecal anaboliczny, co myślicie?  :)

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2139 dnia: Maja 03, 2017, 12:52:02 pm »
Jestem aktualnie na redukcji. Leci joszka i chciałbym dorzucić coś z waszego asortymentu. Co na redukcji z ziółek warte dorzucenia? Insu-lean, anaboliczny? Ktoś polecal anaboliczny, co myślicie?  :)

Myślimy, że musisz przejrzeć kilka stron tematów wcześniej, jest mnóstwo relacji z użytkownia anabolicznego pod redukcję, siłę czy masę :) Napewno znajdziesz sporo odpowiedzi.

Insulinowy na redukcję jak najbardziej, nada się również forskholina, schisandra.

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2140 dnia: Maja 03, 2017, 01:28:04 pm »
Moi drodzy, a tu dlaczego warto suplementować 2 kapsułki Zestawu Insulinowego Insu-lean dziennie na redukcji, masie, a nawet odstępstwach od diety na wyjazdach, wakacjach, w trakcie świąt!

Jak widać - suplementacja Berberyny, a tu jeszcze dodatkowe składniki - zmniejsza przyrosty tkanki tłuszczowej praktycznie o 50%! Czyli czysta micha + insulinowy = przyrosty dużo lepszej jakośći :)!


Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2141 dnia: Maja 03, 2017, 01:48:54 pm »
smiem twierdzic ,ze to Wasz najlepszy wynalazek  ;D

Offline robertos

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2142 dnia: Maja 03, 2017, 02:31:40 pm »
z jakiej firmy polecacie complex witamin z grupy B ? cza patrzyć na przyswajalność oprócz b12 ? czy są skuteczne wszystkie formy|?


Ja polecam Total for Men firmy Colway. Naturalne witaminy i minerały pochodzenia organicznego bez zbędnych dodatków typu stearynian magnezu itp.

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2143 dnia: Maja 03, 2017, 03:09:44 pm »
Robicie mi smaka na ten zestaw insulinowy, jak dawkujecie 2 kapsy dziennie czy więcej ?

nettle roots mocno moczopędny ?

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2144 dnia: Maja 03, 2017, 07:26:51 pm »
ja na CBL polaczonym z IF(bo mi wygodnie) wcinam wieczorem 2c/ed 30 minut przed posilkami z weglami..po takiej dawce ide spac jak niemowle,lepiej sie regeneruje,nic mi na bebechach nie siedzi w nocy,wstaje naladowany..

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12328
  • Wątków w sumie: 773
  • Online Today: 221
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 117
Total: 118