* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 29, 2024, 08:33:34 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1506126 razy)

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1845 dnia: Kwietnia 09, 2017, 04:28:11 pm »
mk677 czasami nie podnosi ?

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1846 dnia: Kwietnia 09, 2017, 04:31:41 pm »
To GHS a nie ph/sarm ;)

Offline Fallriv

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1847 dnia: Kwietnia 10, 2017, 06:58:00 pm »
Powoli kończę LGD i GW od SA i jako, że mam porównanie z innymi producentami (m.in. Brawn czy Olympus) mogę śmiało powiedzieć, że działa równie dobrze, a cenowo dużo korzystniej ;)

Tym razem co prawda LGD z GW (pierwszy raz w tej konfiguracji) i do tego na redukcji, ale działanie książkowe - mimo IF i niskich kalorii siła poszła do przodu, co owocuje brakiem spadków masy mięśniowej, a fat leci w dół ;) Co prawda GW jako tako nie odczuwam, ale może za mała dawka (biorę minimalną 10mg). Napewno jednak nie zaszkodziło :D

Zgubiłem ok 2,5% BF (6cm w pasie), a waga spadła raptem o kilogram, także nawet rekompozycja poszła ;)

Offline porq

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Karma: +1/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1848 dnia: Kwietnia 16, 2017, 03:47:12 pm »
Też macie takie ssanie w żołądku na Rad?

Offline frodsen

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1849 dnia: Kwietnia 16, 2017, 09:10:06 pm »
Jestem na IF, Rad leci już jakieś 5 tygodni i nie zauważyłem różnicy. Porcję biorę ok. 11 a pierwszy posiłek 15-16. Aczkolwiek w oknie apetyt trochę na plus.

Offline gili

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1850 dnia: Kwietnia 18, 2017, 05:05:35 pm »
hej wszystkim, jak minęły święta ?
Będę wdzięczny za pomoc, pytanie zadam wprost.
Interesują mnie SARMy, ale jestem bardzo słabo w tym rozeznany - tyle co da się wyczytać z internetu. Szukam czegoś co pomoże mi w wycince. Dotychczas jedyne co stosowałem to Clenbuterol , ale moje źródełko wyschło :( Na żadnej liście nie widzę Clenu więc spróbuje z SARMami. Ok to jakie informację potrzebuję? Który SARM do wspomocy ? Zapewne padnie GW, czy np na dać go z ostaryną czy z czymś innym ?
Dzięki za wszelką pomoc i pzodrawiam!

W sensie, że na 1 kontakt clen?  ;D

GW + LGD lub Epi - będziesz zadowolony.
yyy... tak ale to trochę dłuższa historia ;D

ok GW + LGD, wiadomo ze dawki to nie wszystko, jest dużo innych zmiennych które mają wpływ na efekt, ale mogę liczyć na jakiś ogólny zarys i pomoc ?
Pytanie:
Czy jest sens zrobienia takiego cyklu jak:
1   1kaps ed (GW+LGD)
2   1
3   1
4   2
5   2
6   2kaps ed (GW+LGD)

Czyli 6 tygodni, oczywiście biorę pod uwagę, że to może nie działać na mnie i wcześniej zwiększyć, ale ogólny plan jest taki i jeżeli zauważę ze te dodatkowe 2 tyg (prawda żeby max 8tyg cisnąć czy można nawet do 12 podciągnąć?) byłyby owocne to za wczasu dokupi się więcej. Czy może na koniec cyklu zejść jeszcze na początkową dawkę?
Dzięki za rady!

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1851 dnia: Kwietnia 18, 2017, 05:25:34 pm »
GW 20mg z miejsca, LGD 5mg przez 2-3 tyg, potem 10mg. 4 tyg się wkręca nawet, więc śmiało i do 12 możesz lecieć.

Na 6 tyg to szkoda czasu wchodzić na Sarmy.

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1852 dnia: Kwietnia 18, 2017, 06:18:13 pm »
GW 20mg z miejsca, LGD 5mg przez 2-3 tyg, potem 10mg. 4 tyg się wkręca nawet, więc śmiało i do 12 możesz lecieć.

Na 6 tyg to szkoda czasu wchodzić na Sarmy.
Koksik zainteresowałeś mnie tym zestawem :) Czytam, że ludzie tu zadowoleni i myślałem, że do rekompozycji by mi się to nadało. Widzę, że nie "miesza" w wynikach krwi więc może by mi nie zaszkodził pod moje sporty wytrzymałościowe. Jak myślicie.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1853 dnia: Kwietnia 18, 2017, 06:31:54 pm »
Oczywiście, że miesza. Sarmy powodują supresję testosteronu, ale nie blokują - teść wraca u 90% ludzi po 2 tyg sam z siebie do normy, a wspomagany ziółkami/hcg nawet szybciej.

Poza tym jakie mieszanie może być pod sporty wytrzymałościowe.. jedynie tren Ci się nie nada. Większość podnosi czerwone krwinki, zwiększa hematokryt.. same korzyści ;)

Swoją drogą LGD+GW to bardzo częste połączenie, u średnio zaawansowanych i rozpoczynających przygodę ze wspomaganiem, biegaczy z Zachodnich forów

Offline Incub

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1854 dnia: Kwietnia 18, 2017, 08:22:01 pm »
Też mnie zainteresowało to połączenie. Właśnie wskoczyłem na cykl GW, który planuje polecieć 6msc. LGD jak długo można ciągnać? Ew jak długo on/off/on żeby to się trzymało kupy?

Offline tiamos

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1855 dnia: Kwietnia 18, 2017, 10:36:28 pm »
Badania przed po a nawet w trakcie brania sarmów  bo zrobicie głupotę jak ja. Zablokowało mnie. Miesiąc leciało super pct. Podniosło  testa z 250 do 380 (norma 250-800) w drugim miesiącu leciało tongat i pokrzywa i test spadł do 250 znowu. Dopiero normalny odblok pierwsze hcg 5000j na 4 razy co 3 dni. Test ponad 700. Później clomid 21 dni i tydzień po clomie badania (dzisiaj). Test 500/ LH FSH w środku. Estradiol nisko a prolaktyna leciutko ponad normę.  Także najlepiej PODKŁAD Z TESTA pod te wszystkie wynalazki !!!! Badania i normalny odblok !!!! I nie ma co kombinować walić bez testa i odblok robić z ziółek.

Offline gili

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1856 dnia: Kwietnia 18, 2017, 10:43:28 pm »
GW 20mg z miejsca, LGD 5mg przez 2-3 tyg, potem 10mg. 4 tyg się wkręca nawet, więc śmiało i do 12 możesz lecieć.

Na 6 tyg to szkoda czasu wchodzić na Sarmy.
Ok, i wtedy 20mg GW i 10mg LGD juz cisnąć do końca czy jeszcze jakieś zmiany w dawkach ?

Badania przed po a nawet w trakcie brania sarmów  bo zrobicie głupotę jak ja. Zablokowało mnie. Miesiąc leciało super pct. Podniosło  testa z 250 do 380 (norma 250-800) w drugim miesiącu leciało tongat i pokrzywa i test spadł do 250 znowu. Dopiero normalny odblok pierwsze hcg 5000j na 4 razy co 3 dni. Test ponad 700. Później clomid 21 dni i tydzień po clomie badania (dzisiaj). Test 500/ LH FSH w środku. Estradiol nisko a prolaktyna leciutko ponad normę.  Także najlepiej PODKŁAD Z TESTA pod te wszystkie wynalazki !!!! Badania i normalny odblok !!!! I nie ma co kombinować walić bez testa i odblok robić z ziółek.

Poza LH FSH prolaktyna estradiol i test coś jeszcze proponujesz śledzić?

Dzięki za to że dzielicie się wiedzą!

Oixaos

  • Gość
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1857 dnia: Kwietnia 19, 2017, 11:15:04 am »
1-testosteron(dihydroboldenon) to nie to samo co 1-AD

Dokładnie - 1-AD to  1-Androstenediol.

Czyli 1-AD najlepiej łączyć z 4-AD? jeżeli się nie mylę

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1858 dnia: Kwietnia 19, 2017, 11:18:31 am »
1-testosteron(dihydroboldenon) to nie to samo co 1-AD

Dokładnie - 1-AD to  1-Androstenediol.

Czyli 1-AD najlepiej łączyć z 4-AD? jeżeli się nie mylę

Dlaczego tak sądzisz?

Oixaos

  • Gość
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1859 dnia: Kwietnia 19, 2017, 11:31:28 am »
Prawdę powiedziawszy to zwiększam dopiero swoją wiedzę na temat PH i staram się potwierdzić bo nie mam aż takiego doświadczenia. Dokładnie wyczytałem że:
„4-androstenediol (4AD) konwertują w organizmie do testosteronu. 4AD jest uważany za znacznie lepszy od androstenedione, ponieważ ma on wyższy współczynnik konwersji i nie konwertuje do estrogenów ani DHT, w przeciwieństwie do androstenedione, 
…1-AD + 4AD najbardziej popularny stack cieszący się dobrymi efektami. 1-test działa silnie anabolicznie podczas gdy 4-AD usuwa niektóre działania uboczne jednocześnie działając anabolicznie”

Stąd moje pytanio/stwierdzenie :) zawsze jestem gotowy na krytykę jak coś to proszę o poprawę albo o odesłanie do źródeł.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 513
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 434
Total: 435