* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 29, 2024, 10:59:01 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1506390 razy)

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1860 dnia: Kwietnia 19, 2017, 11:40:25 am »
Tylko pytam, chcę wiedzieć czym się posiłkujesz. Może wiesz coś więcej ode mnie po prostu ;)

Nie zawracał bym sobie głowy 4AD raczej i dał bym po prostu teścia lekką dawkę.

4AD to ostateczny metabolit przed samym teściem, szkoda kasy

Offline Janek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1861 dnia: Kwietnia 21, 2017, 01:05:58 am »
Z racji tego ze SV zostało mi na 12 dni to stwierdziłem ,że zrobie malutkie podsumowanko;
Zaczynam właśnie 8 tydzień ,wyjdzie prawie 10 tygodni łącznie (żałuje ,że nie 12 ale o tym zaraz)
Pierwsze parę dni leciało 30mg, następnie wskoczylem zaraz na 40mg, ale jakoś od 2 tygodnia wjechałem już na 50mg bo przy 40mg byla "tylko" lepsza waskularyzacja.
Jakoś w okolicy pomiędzy 4 a 5 tygodniem nagle jakby mnie "zassało", fat wciąż leciał (i leci dalej w dół) a waga tylko minimalnie.
Potem przez moment jechałem już 60mg, a teraz od jakiegoś ponad tygodnia wjechało 70mg (żałuję ,że nie wcześniej...)
Generalnie dopiero jakoś lekko ponad tydzień temu zącząłem coś się robić silniejszy ,czyli jakoś w okolicy 6 tygodnia.
Waskularyzacja  jest taka, że nawet przy krojeniu mięsa zaczynają mi się spinać i pompować przedramiona... nie mówiąc już kiedy robie bicepsy na siłowni to momentami mam takie wrażenie ,że żyły przez skórę wyskoczą  ;D
Ostatnio lekko coś libido się waha ale waskularyzacja i tam jest lepsza (hahaha) ale wahania libido chyba podciągne też raczej troche pod ostatnie stresy i mniejszą ilość snu, ale ostatecznie wyjdzie na badankach na które to musze isc po skierowanie zeby za darmoszke wiekszosc bylo,

Pojawia się tu co jakiś czas wątek synergii kreatyny z SV, osobiście na moment wskoczylem na 20g dziennie i szczerze powiedziawszy nie zaobserwowalem żadnej różnicy, więc wróciłem do swojej stałej dawki 10g w DT. Jak nie szkoda Wam $$ to jedzcie i 50g ale moim zdaniem szkoda waluty.

Plusy:
-Waskularyzacja
- Fat leci, waga w miejscu
- Sylwetka się lepiej wyostrza/zaostrza

Minusy:
-Stosunkowo wysoki koszt
-  możliwe ,że tylko mi się to przydarzyło ale pierwsze kilka nocy  insomnia.. ale minęło to taki pół minus ;D

Podsumowanko i przemyślenie:
Generalnie moim błędem bylo to ,że od razu nie wskoczyłem na 70mg i że nie ciągne tego 12 tygodni, bo efekty siłowe dopiero zaczynają się wkręcać.
Środek fajny sidy minimalne/brak (ostatecznie wyjdzie na badaniach)
Jak ktoś myśli o SV i ma fundusz niech się nie zastanawia i polecam wtedy 70mg przez 12 tygodni, inaczej moim zdaniem środek mało opłacalny.
Generalnie jako solo fajny, chociaż na następny raz bankowo dodatkowo poleci pare innych środków.

Czy polecam?   Jak najbardziej tak, chociaż  jest to po prostu kosmetyk, ale dobry kosmetyk no i niestety jak za kosmetyk cena duża, ale jak ktoś nie patrzy na koszta to WARTO!

Zapomniałem dodać ,że razem z SV leci InsuLean który polecam jak najbardziej i u mnie chyba ląduje w stalej suplementacji!  (Dla endomorfika na masie obowiązkowe moim zdaniem! )  Nie wymieniam tu witamin, minerałów i takich gadżetów bo to obowiązkowe

PS. Takie chaotyczne ale jestem przed spaniem  8)


Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1862 dnia: Kwietnia 21, 2017, 09:41:49 am »
Fajna relacja, dzięki.

Przy więcej niż 50 mg warto wrzucić już coś na wątrobę, coś więcej niż NAC.

Środek z natury lekki, ale 'to dawka czyni truciznę'.

Offline Janek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1863 dnia: Kwietnia 21, 2017, 11:00:32 am »
Fajna relacja, dzięki.

Przy więcej niż 50 mg warto wrzucić już coś na wątrobę, coś więcej niż NAC.

Środek z natury lekki, ale 'to dawka czyni truciznę'.

U mnie NAC w stalej suplementacji  8)

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1864 dnia: Kwietnia 21, 2017, 11:11:50 am »
70mg!ofak mnie 50 trzepalo juz :P

Offline Janek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1865 dnia: Kwietnia 21, 2017, 04:37:35 pm »
70mg!ofak mnie 50 trzepalo juz :P
No moim zdaniem te 50mg to minimum, poniżej nie ma co, chyba że 40 dla lepszej waskularyzacji. Ale powiem szczerze z kretką 10g, cytruliną 7-8g i mocną czorną kawką i ładowaniem węgli dzień przed to waskularyzacja i pompa jest nieziemska, łapska to aż bolą, szkoda ,że daje odpocząć organizmowi od mocniejszych preworkoutów na agmatynie i 1.3 bo z tym to chyba łapy "wybuchają" :D ale stestuje kiedyś takie połączenie.Następnym razem planuje jechać 8-10 tygodni 70-80mg, a 11 i 12 tydzień nawet 100mg planuje ;) Ale to dopiero chyba na następna wiosne ;)


Swoją drogą co polecacie fajnego ze sklepiku na masówkę, ale nie jakąś całkiem świńską bo jestem endo nie lubiącym na dodatek robienia cardio :D Nie śpieszy mi się bo dopiero na wrzesień/październik coś myśle, ale juz chce zaczęrpnąć Waszych opinii , napewno   podstawka będzie ostarynka i może w końcu skuszę się na testa

Offline MatiPK

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 89
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1866 dnia: Kwietnia 21, 2017, 05:01:36 pm »
H drol fajnie ubija, z testem może być ciekawy efekt albo lgd + test. Ja teraz takie połączenie bd testował ;)

Offline porq

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Karma: +1/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1867 dnia: Kwietnia 22, 2017, 01:47:31 pm »
Obecnie leci 20mg rad ed, 5mg LGD ed i GW. Pytanie - co z pH/sarm dorzucić albo zmienić żeby wejść konkretnie na redukcje? Czy ewentualnie najpierw zrobić odblok (chociaż obecnie wszystko raczej jest okay, ale badania i tak zrobię ).

Offline Erwinoos

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1868 dnia: Kwietnia 22, 2017, 07:58:35 pm »
jest w ofercie dostępny jakiś środek typowo na zbicie progesteronu?

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1869 dnia: Kwietnia 22, 2017, 09:53:20 pm »
jest w ofercie dostępny jakiś środek typowo na zbicie progesteronu?

Nie, proviron z apteki wyciagnij. Najpewniejszy

Offline Arturo_

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 103
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1870 dnia: Kwietnia 23, 2017, 07:21:34 pm »
   Odnośnie ostatniego zamówienia to muszę przyznać że superdrol spełnił role.1 tydzień leciało 1kaps 2 tydzień 2 kaps 3 Tydzień 3 kaps i 4 tydzień 40 mg i już do końca 5 tygodnia będzie .Musze przyznać że mocna rzecz masowo wpadło sporo kg jak na 4 tygodnie,skutków ubocznych brak może jestem jakiś dziwny ale obce są ale odpukać ,dobrze dbam o profilaktyke na wątrobe tad ,dużo omega 3 nawet z ciśnieniem nie ma problemów.Nabicie i regeneracja mega i wizualnie poprawa spora.

Offline siargiej

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1871 dnia: Kwietnia 24, 2017, 12:02:47 pm »
Panowie a cos na reumatyczne zapalenie stawow od Was pomoze?

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1872 dnia: Kwietnia 24, 2017, 12:18:04 pm »
Panowie a cos na reumatyczne zapalenie stawow od Was pomoze?
Tb500

Offline Damian

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1873 dnia: Kwietnia 24, 2017, 11:28:15 pm »
Brał ktoś clomid jako suplementacje żeby trochę wody się pozbyć i libido podbić?

Offline Kaime

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 62
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1874 dnia: Kwietnia 25, 2017, 02:30:22 am »
W sieci jest coraz głośniej na temat mikrodawek dinitrofenolu w celu uwrażliwienia komórek na działanie insuliny ze spektakularnymi efektami.
Brakuje niestety rzetelnych badań i informacji odnośnie szkodliwości tego środka w mniejszych dawkach. Nie mówię tutaj o efekcie stricte odchudzającym w dawce powyżej 200-300mg.
Jakie jest wasze podejście do DNP? Omijać szerokim łukiem, czy dla osób z totalnie rozwaloną glikemią i IO, benefity mogą przewyższać skutki uboczne? O ile takowe są w mikrodawkach.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 514
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 480
Total: 480