* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 29, 2024, 07:36:09 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1506018 razy)

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1920 dnia: Maja 08, 2017, 01:07:12 pm »
wlasnie idzie do mnie paka z MK,zdam relacje..bedzie lecialo 3 miechy coonajmniej 30mg/ed  8)

Elegancko,jadłem 4 miechy po 30mg ed do tego dwa opakowania zestawu anabolicznego plus dwa opak Testo Up (booster testosteronu klasyczna wersja) i nie bylem nigdy lepiej zadowolony.Masa,siła i regeneracja jak w bajce.

Ciągnąłbym dalej mk ale z pewnych przyczyn musiałem odpuścić mocne treningi a taki bogaczem nie jestem by trenować na pół gwizdka i lecieć suplementację  :P


Dodam jeszcze ,że po odstawieniu mk czułem go jeszcze jakieś 5-6 tyg ,ssanie na żarcie,dobra regeneracja i rzecz jasna rozmiary pomimo ciotowskich treningów  :P


..u mnie zamiast anabolicznego(przerwa-3 miechy lecial),wleci Epi od SA,plus insulean,cissus,gw,osta jakies oslonki itp :D...potem wjedzie planowo anaboliczny,moze dorzuce Rad140 i zobaczymy czy nie pociagne dalej MK667(zobaczymy efekty),takze plan jest jakis  ;D ..troche sie boje o ten wilczy apetyt przy moim sposobie zywienia ale zobaczymy jak wyjdzie..po MK glownie oczekuje regeneracji lepszej..
ps jak dawkowales wlasnie MK,w jakich porach?pzdr..

Offline Mariano8777

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1921 dnia: Maja 08, 2017, 03:18:07 pm »
Mozesz sie spodziewac apetytu po mk  ;D ;D u mnie lecialo przed sniadaniem czyli na czczo i potem normalna szamka i do kawki slodkie  :D :D

Offline Slaine

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1922 dnia: Maja 08, 2017, 03:49:08 pm »
Z rana zawsze ,powiedzmy pół godziny przed jedzeniem.

Bywało ,że brałem  ok południa ale spokojnie mk ma czas półtrwania jakieś 28 godzin jak dobrze kojarzę.

Offline Maciej

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1923 dnia: Maja 08, 2017, 04:24:23 pm »
W związku z tym ze zakupiłem od sa Ltd i ostaryne , nie będę oryginalny, ale błyskawiczna komunikacja z Panem koksikiem oraz szybką i sprawna wysyłka. Nie omieszkam opisać odczucia i spostrzeżenia  Z cyklu.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1924 dnia: Maja 08, 2017, 04:37:31 pm »
Chyba LGD ;)

dzięki :)

Offline tiamos

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1925 dnia: Maja 08, 2017, 05:07:23 pm »
Czytałem na necie sporo opini o mk i dużo ludzi odradza. Efekty nie warte kasy itp. Tutaj znowu ludzie chwalą... będzie trzeba przetestować na sobie ;) wyjścia nie ma. Uderze 1 miesiąc i zobaczę jak coś ruszy to dokupie. Obecnie leci anaboliczny (kończę 1 pake mam jeszcze 2) i po paczce pokrzywy i tongat

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1926 dnia: Maja 08, 2017, 06:17:07 pm »
Czytałem na necie sporo opini o mk i dużo ludzi odradza. Efekty nie warte kasy itp. Tutaj znowu ludzie chwalą... będzie trzeba przetestować na sobie ;) wyjścia nie ma. Uderze 1 miesiąc i zobaczę jak coś ruszy to dokupie. Obecnie leci anaboliczny (kończę 1 pake mam jeszcze 2) i po paczce pokrzywy i tongat
moim zdaniem( i nie tylko)branie MK677 krócej niz 3 miechy mija sie z celem,moze dlatego takie sa opinie ludzi ,ktorzy oczekuja cudow po 1 miesiacu-nie sa tak spektakularne jakby chcieli i odstawiaja...tymbardziej ,ze gro ludzi sadzi ,ze to zamiennik GH nadal  ::)

Offline Maciej

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1927 dnia: Maja 08, 2017, 06:22:35 pm »

Offline tiamos

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1928 dnia: Maja 08, 2017, 07:39:22 pm »
Plany mam na minimum 3 miechy ale coś zauważyć by się przydało po miesiącu żeby widzieć sens w braniu

Offline warmach1ne

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1929 dnia: Maja 09, 2017, 02:39:30 pm »
Plany mam na minimum 3 miechy ale coś zauważyć by się przydało po miesiącu żeby widzieć sens w braniu
Pociesze cię, jade na mk od SA w dawce 15 mg .. efekty silowe zauwazalne, apetyt w góre, ale najlepsze jest to, że mimo zmęczenia dużo pracy itp.... treningi na 101% .... najgorszy jest pierwszy tydzien chociaż nie każdy tego doświadcza ale dla mnie to bardzo nie fajny efekt uboczny ... budzisz sie po kilka h ... trudno usnąć ..... cały spocony .. kupiłem sobie nawet walmark benosen z melatoniną .... po okolo 8 dniach .... sytuacja w drugą strone.... spisz jak zabity... uczucie jakby wieczorem wytwarzało się więcej melatoniny hehe nie wiem jak to opisać ale kładziesz się spać i nie wiesz kiedy usypiasz, tak czy innaczej polecam
ps. przynajmniej po tych objawach możesz wiedzieć, że faktycznie tam siedzi mk tak to sobie tlumaczylem bo widzialem gro takich opini na temat zaburzeniu snu, jadę solo (dhea nie licze) :) jeszcze ważna kwestia, że ja bardzo dobrze reaguje na te różne specyfiki typu sarm a wiem, iż nie na każdego to działą ... przykład mialem Ostaryne firmy X 180 kaps x 5mg zjadlem 84 tabsy i dało mi to 1,5 kg masy przy rekompozycji więc cieżko stwierdzić ile spaliłem bf'a a ile czystej masy ogólnie zadowolony byłem, zmierzam do tego, iż znajomy odkupił reszte puchy zjadł pozostałość czyli prawie 100 kapsow w dawce 15 mg troche ponad 4 tyg i mial spadek masy.. zadzialal na niego w formie spalacza... chociaz wizualnie poprawa sylwetki byla.

Offline MatiPK

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 89
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1930 dnia: Maja 09, 2017, 03:16:28 pm »
500 mg NAC wystarczy do sarmów i prohoromonów? (sv, lgd, hdrol)

Offline warmach1ne

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1931 dnia: Maja 09, 2017, 03:23:44 pm »
Każdy oralny środek jest metylowany, kwestia w którym miejscu i ile tych metylacji jest. Gdyby nie metylacja został by rozłożony w kilka minut.

Nawet jeśli sama fura jej nie ma, to ma ją metabolit - winstrol w C17.

Każdy środek oralny ? a trenavar ? zapewniają, że nie jest metylowany, zresztą o furazadrolu tez tak pisza :) nie kumam metabolit winstrol w c17 ? gdzie tam jest metabolit winstrolu ? :O

Offline Slaine

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1932 dnia: Maja 09, 2017, 03:43:13 pm »
500 mg NAC wystarczy do sarmów i prohoromonów? (sv, lgd, hdrol)

Moim zdaniem ciut za mało.Profilaktycznie się tyle daje a jak lecą ph to trzeba więcej.

Radziłbym wrzucić 2x 500 mg a nie zawadziłoby i 3 x 500.

NAC jest tani i w miarę bezpieczny ,żarłem większe dawki bo i bywało ,że 4000mg dziennie i było git.


Offline Janek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1933 dnia: Maja 09, 2017, 03:52:12 pm »
500 mg NAC wystarczy do sarmów i prohoromonów? (sv, lgd, hdrol)
Daj 1000 minimum. Ja przy SV jadlem 1200 dziennie, anda proby watrobowe byly I tak 2-3x ponad norme. Kwestia organizmu. A NAC drogie nie jest I moim zdaniem powinien byc w stalej suplementacji.

Offline 2face

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1934 dnia: Maja 09, 2017, 04:44:57 pm »
M1,4AAD podjadał ktoś może ostatnio. I co by można było dać po cyklu na podtrzymanie ? Jeszcze kwestia bloka jak na tym środku ?

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 512
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 474
Total: 475