* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 03:56:15 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Fatalne samopoczucie - jakie badania zrobić?  (Przeczytany 20230 razy)

Offline Kabaś

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Fatalne samopoczucie - jakie badania zrobić?
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 14, 2020, 08:45:52 pm »
Bo to stymulant, bierze się rano.
I setka to faktycznie dużo.

nawet przy 50tce branie rano jest to samo, kwestia indywidualna zapewne ,ja jestem podatny na lucid dreams

Diploid

  • Gość
Odp: Fatalne samopoczucie - jakie badania zrobić?
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 14, 2020, 08:49:18 pm »
Jasne, mieszanie w hormonach, to skomplikowana sprawa, właśnie przez indywidualne reakcje.
Zwłaszcza takich "hormonów matek", z których może powstać miliard innych, w zależności od zastanej sytuacji w organizmie.

Offline Kabaś

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Fatalne samopoczucie - jakie badania zrobić?
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 15, 2020, 03:54:16 pm »
to ci powiem jesscze jako ciekawostkę że mam pecha być jedna z tych osób które źle reagują na hcg i nie jest to efekt zależny od estrogenów tylko najprawdopodobniej bezpośrednie mieszanie w układzie nerwowym, to się zdąża bardzo rzadko ale jednak
musiałem zejść z towaru już na zawsze kiedy się w tym utwierdziłem, szkoda tylko że będąc na cyklach zawęziłem sobie swoją rezerwę wydzielniczą przysadki i teraz to LH już nigdy nie będzie tak wysoko jakbym chciał ale na szczęście da się podnieść tescia innymi szlakami, wzmocnić steroidogeneze i pracę jaj
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2020, 03:56:48 pm by Kabaś »

Diploid

  • Gość
Odp: Fatalne samopoczucie - jakie badania zrobić?
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 15, 2020, 05:46:12 pm »
Ja też się gorzej czuję na hCG.
Rozwiązałem to biciem gonadotropiny co 3 miesiące, a na co dzień pregnenolon.
Co innego jednak u mnie, bo ja byłem na trt, 150-200mg cypio tygodniowo, hormony tropowe poniżej norm, ale nie wyzerowane, jakaś steroidogeneza chyba zachodziła.

Właśnie interesuje mnie ten Twój protokół, ale nie chciałeś/nie mogłeś o tym mówić.
Ja też jestem off i rozważam niewychodzenie na teścia, bo jednak nie jest tak bardzo źle.

Offline Kabaś

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Fatalne samopoczucie - jakie badania zrobić?
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 15, 2020, 08:19:39 pm »
pamiętam o tym i wstawię napewno wyniki przed i po ,tylko najpierw musze zrobic jeszcze usg prostaty czy nie dzieje sie tam nic złego bo stercz jest wrażliwy na zmiany hormonalne a nie chciałbym go jeszcze dobijać bo po długim odbloku gdzie androgeny bywały niskie już i tak mi trochę pogorszyło sprawę ,

najlepszym rozwiązaniem dla nas byłby testosteron w sprayu do nosa bo nie rusza gonadotropin ale to min 10 lat zanim sie u nas pojawi ,jak nie więcej
a hcg miałem w planach przetestować jeszcze ovitrelle chociaż reakcja pewnie będzie taka sama , pregnenolonem też bym sobie spróbował zastąpić hcg ale tak jak wspomniałem zaburza mi to dosyć mocno sen nawet jak podaje rano

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 228
Total: 229