* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 29, 2024, 11:43:12 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: CBD - temat zbiorczy  (Przeczytany 12877 razy)

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
CBD - temat zbiorczy
« dnia: Marca 23, 2021, 04:49:23 pm »
Dzielcie się swoimi opiniami i odczuciami!

Co zauważyliście?
Jak się czujecie?
Jakość snu, odczucia w ciągu dnia?



Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: CBD - temat zbiorczy
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 23, 2021, 04:57:10 pm »
Co zauważyłem?

Sen! Po prostu odcina. 6 kropelek powoduje zamulenie oczu, ciężkość powiek, przyjemny relaks. Dorzucam do tego porcję magnezu i idę spać. Regeneracja układu nerwowego jest dużo lepsza. Dla osób trenujących ciężko - warto!

Dużym plusem jest brak budzenia w nocy. Sen jest odżywczy, głęboki. Rano czuję się wypoczęty, a w ciągu dnia nie potrzebuję drzemek.

Brak nerwowości w pracy. Dużo lepsze kontakty z ludźmi.

U osoby w rodzinie, która ma nerwicę po kilku dniach stosowania zeszły objawy nerwowości, zniknęły stany lękowe, samopoczucie poprawiło się. Pojawiła się chęć kontaktu z ludźmi, którego nie miała od dłuższego czasu. Duży plus.




Offline Fuckmaster

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Karma: +3/-2
    • Zobacz profil
Odp: CBD - temat zbiorczy
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 23, 2021, 06:39:41 pm »
Przy nerwicy/depresji taki sam protokół? 2 rano 5 na noc?
Z glicyną i teaniną można łączyć?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: CBD - temat zbiorczy
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 23, 2021, 06:52:14 pm »
Z dawką najlepiej szukać dla siebie optimum. Początkowo taka dawka jest dobra. :) Przy depresji, nerwicach warto dawać 2* w ciągu dnia, a na noc większą porcję.

Bez problemu z teaniną i glicyną, nawet SAM'e.

Offline janusch

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: CBD - temat zbiorczy
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 24, 2021, 10:55:35 am »
W końcu porządny sen!!! CBD przed snem (biorę ok 6 kropelek) i skończyło się wybudzanie w nocy lub zbyt wcześnie rano. Problemy z którymi walczyłem od dawna. Rano czuję się w końcu WYSPANY. Poczucie którego mi brakowało od lat. :-)

Jak w ciągu dnia zapodam sobie 1-2 kropelki to jestem mniej spięty, mniej nerwowy i mam wrażenie, że lepiej mi się pracuje (może dlatego, że nie czuję dotychczasowej spiny).

Po za tym mam wrażenie, że szybciej dochodzę do siebie po treningu.
Fajna sprawa!

Offline Dietka

  • Global Moderator
  • Jr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 93
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: CBD - temat zbiorczy
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 24, 2021, 02:26:50 pm »
W sumie CBD testuję już od dłuższego czasu, chętnie się wypowiem. Dużo badam, dużo obserwuję i temat będę uzupełniał swoimi spostrzeżeniami.

W moim przypadku głównym aspektem, którego oczekiwałem od CBD była poprawa jakości snu, jak i tempo zasypiania. Często kładłem się spać z pełną głową, ponieważ pracuję do późna, rozwiązuję dużo różnych tematów, które często są ciężkie, a problemem jest brak switcha - odchodzę od komputera i kładę się do łóżka, śpie.

Z pomocą przyszły opinie o CBD. Spróbuję. Testowałem różne - chińskie izolaty, które niewiele dają, jak i gorszej jakości produkty. W końcu trafiłem na konkretne produkty, które szczerze polecam.

CBD pełni rolę switcha. Włączam czerwone światło, zero TV, elektroniki, kilka kropli CBD. Chwila moment i już oczy robią się ciężkie. Tego mi było trzeba :)

Na pewno co jakiś czas trzeba zrobić kilka dni off'u. Tydzień wystarczy, aby zrestartować tolerancję. U mnie spisuje się tydzień po wykończonych dwóch flaszkach.

Z dodatkowych aspektów

 8) Brak nerwowości w ciągu dnia przy podaży 2-3 kropli z rana (10%), do tego 2-3 kropli popołudniu.
 8) Lepsza koncentracja. Nie jest wcale łatwo wyprowadzić z flow pisania czy rozmawiania.
 8) Regeneracja treningowa. Trenuję ciężko albo mi się tak wydaje - na drugi dzień zmęczenie jest niewielkie. Mięśnie może czuć, ale układ nerwowy jest dyspozycyjny, pozwala na skuteczną pracę.
 8) Świetnie spisuje się przy sportach walki. Pacjenci, którzy obecnie zajadają wspominają o poprawionym czasie reakcji.
 8) Podaż na skórę wykazuje działanie zmniejszające zmiany skórne - zarówno atopowe z.s., jak i zmiany łuszczycowe. Nie jest to na pewno złoty środek, ale mocniejsze ogniska wspiera bardzo dobrze
 8) Często słyszę od pacjentów, którzy są pod okiem terapeutów oraz zażywają SSRI itp., że wspiera leczenie nerwic, depresji, psychoterapii. Dobrze spisuje się u pacjentów po traumach - znosi napięcie, zwiększa tolerancję na problemy, z którymi się borykają. To dodatkowe opinie, które słyszę.

KONSULTACJE Z ZAKRESU DIETETYKI, PROFILAKTYKI ŻYWIENIA ORAZ ANALIZY BADAŃ
<nie odpisuje na PM, proszę o kontakt mailowy>

Dietka.SA@gmail.com

Offline cedrus

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: CBD - temat zbiorczy
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 24, 2021, 04:27:32 pm »
U mnie po paru kroplach wieczorem bardzo szybko przychodzi senność.
Miałem wcześniej problemy z wybudzaniem się w nocy, po CBD jest o wiele lepiej, zdarza się nie budzić w ogóle (wcześniej bywało nawet kilka razy).
Regeneracja wydaje się też lepsza, rano łatwiej wstać.


Offline Fuckmaster

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Karma: +3/-2
    • Zobacz profil
Odp: CBD - temat zbiorczy
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 25, 2021, 08:43:56 pm »
Moje spostrzeżenia po 1 dniu:
- zwiększenie pewności siebie w relacjach międzyludzkich, raczej z natury jestem nieśmiały a tutaj nagle zagaduje panią w warzywniaku, dowcipkuje z klientami przez telefon itp. Zdecydowanie nie w moim stylu ale bardzo fajne uczucie.
- fajny flow i luz, troche jak na benzo ale bez otumanienia
- wczoraj miałem mega nerwowy dzień, zwykle miałbym problemy z zaśnięciem. Po 5kroplach zasnąłem w mniej niż 10min.

Wydaje mi się że ma też pozytywny wpływ na układ nagrody i serotonine w mózgu ale wymaga to dłuższego testu.
To tak na szybko, za 2-3tyg powiem coś wiecej bo próbuje CBD w konkretnym celu. Daje 2 krople rano i 5 na noc ale chyba dorzuce jeszcze 2 około 14

Tak z ciekawości, różnica w stężeniu 10 a 30% to tylko kwestia ekonomiczna czy ma zupełnie inne działanie?

Offline Szwedunio

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: CBD - temat zbiorczy
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 25, 2021, 09:56:37 pm »
No dobra to i ja się wypowiem.

Wcześniej próbowałem kilku innych firm kropli cbd, dla jakiegoś wymiernego  porównania starałem się jechać za każdym razem 3 krople rano i 5 wieczorem, zawsze 10%. No i to są pierwsze krople, które wieczorem mnie faktycznie usypiają, poza tym, kładę się o 22-23 i otwieram oczy dopiero rano. Do tego pojawiło się bardzo dużo snów, tak że myślę że póki te efekty się utrzymają to póki co dalej nie szukam 😂

Offline matoos

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: CBD - temat zbiorczy
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 26, 2021, 09:11:41 am »
Pytanie techniczne: jak wy dozujecie te krople? Wprost pod język czy na łyżkę i pod język? Ciężko mi kontrolować ilość kropli zapodajac bezpośrednio bo bazuję tylko na odczuciu organoleptycznym ile wpadło kropelek :) Jaką metodę polecacie?

Offline Fuckmaster

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Karma: +3/-2
    • Zobacz profil
Odp: CBD - temat zbiorczy
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 26, 2021, 11:06:33 am »
Ja daje na łyżeczkę i dopiero pod język. Tak jak napisałeś nie mam wyczucia jak dozuje od razu pod język.

Offline michal34343

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Karma: +1/-2
    • Zobacz profil
Odp: CBD - temat zbiorczy
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 26, 2021, 12:07:40 pm »
Ja dozuje  przed lustrem

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: CBD - temat zbiorczy
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 26, 2021, 01:45:05 pm »
Jakie patenty  ;D Panowie tego sie nie przedawkuje. 2 krople czuć, a 5 na noc w różne miejsca pod język i wiadomo gdzie są. A jak nie to na ilość ściśnięć pipety. Jest precyzyjna.

Offline error

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: CBD - temat zbiorczy
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 26, 2021, 03:45:41 pm »
Jako że CBD stosuje już ponad 2 lata, z 1-2 tygodniowymi przerwami co jakiś czas to mam jako takie porównanie do innych firm, a przerobiłem już tego naprawdę spore ilości włącznie z przezroczystymi "certyfikowanymi" dziadostwami no i muszę przyznać, że olejek robi robotę. Dało mi to pogląd jak dużo olejków innych firm jest pozaniżanych xD Głównie biorę to ze względu na nerwice i bezsenność gdzie sprawdza się bardzo dobrze. Może nie zwala mnie z nóg (ja nasenne potrafię przetrawić bez snu) ale na pewno różnica jest mocno odczuwalna i nie wybudzam się w nocy jak to miałem w zwyczaju. Następne co się dało solidnie odczuć to rano jestem bardziej rześki, gdzie zazwyczaj po mocnym treningu, na drugi dzień dużo ciężej się podnosiło z łóżka. Jeszcze przymierzam się do przetestowania 30% bo jak dotąd zawsze wybierałem 10%. Tak czy siak zagości u mnie na stałe   

Offline Fuckmaster

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Karma: +3/-2
    • Zobacz profil
Odp: CBD - temat zbiorczy
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 28, 2021, 09:59:50 pm »
No z każdym dniem działanie CBD jeszcze bardziej się "wzmacnia". Pierwszy raz od lat przesypiam całą noc (7-8h) bez wybudzenia na siku. Minimum 1 wybudzenie zawsze było.
Wczoraj obudziłem się po 7h snu przed budzikiem wypoczęty. Cała rodzina spała a ja w sobotę jak wazon sam siedziałem w kuchni i czekałem aż wszyscy wstaną. A od dziecka mam problemy ze wstawaniem rano.

Zamówiłem teraz fiolkę dla mamy. To będzie mocny test bo będzie odstawiać za moją namową xanax od którego jest mocno uzależniona od 15 lat. Ma też problemy ze snem, depresje, nerwice. Jestem ciekawy rezultatów ale jestem bardzo dobrze nastawiony.

Osobiście próbowałem mnóstwo rzeczy i niewiele działa tak dobrze jak CBD z SA (inne sie nie wypowiem bo nie brałem). Napewno wjeżdza u mnie całorocznie do stałej suplementacji.

Pytanie, czy raz kiedyś można pomieszać z alko? Czasem impreza wypada nieoczekiwanie a jak dawka przyjęta to już lipa.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 514
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 396
Total: 396