* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 29, 2024, 01:22:41 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.  (Przeczytany 44171 razy)

Offline Fuckmaster

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Karma: +3/-2
    • Zobacz profil
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 03, 2020, 11:01:05 am »
Kalistenika też może być ale na poziomie. Jeżeli jesteś w stanie podciągnąć się 20 razy z podwieszonym 20kg talerzem i robić pistol squaty z 50kg ketlem to będzie wystarczający bodziec anaboliczny według mnie. Po prostu duża siła.
Ja ze względu na ciężką kontuzję musiałem zostawić wolne ciężary i skupić się na treningu z własnym ciałem. Uważam, że gdybym wrócił do ciężarów wyniki miałbym takie same lub lepsze bo aktualny trening poprawił moje najsłabsze ogniwa tj korpus.

Diploid

  • Gość
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 03, 2020, 11:13:01 am »
Pan Ziółko Ci napisał co brać.
Dokształć się też trochę, bo SARM często powodują ospałość w ciągu dnia, więc praca i obowiązki mogą ucierpieć.
Znajdź szanowane źródło wiedzy dietetycznej i się zastosuj.

W domu możesz robić 2 treningi tygodniowo, a w weekend 1 sesję na siłowni.
Ja bym widział w treningu domatora:
-rwanie jednorącz ciężkiej sztangielki
-dipsy i drążek z obciążeniem
-spacer farmera
-ewentualnie pompka jednorącz i przysiad jednonóż
Na siłowni rób:
-przysiad ze sztangą
-martwy ciąg
-wyciskanie na ławce
-wiosłowanie z podpartą klatką.
Sesje krótkie, intensywne, przerwy mają mieć swoje znaczenie, a więc minimum 2-3 minuty przy lżejszych ćwiczeniach, 5-8 minut przy cięższych, zaplanuj sensowną progresję ciężaru i poruszaj się w zakresie hipertroficznym, a więc 8-15 ruchów.

Offline Klama

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 03, 2020, 11:16:05 am »
Diploid, dobrze gadasz, ale jak dla mnie ocierasz się trochę o bajanie.. 118kg przy dobrym bf, do tego odblok teściem i teraz taka waga jako natural, zero spadków w wieku 40+? ;] ;] Śmierdzi fejkiem na kilometr  ::)

poza tym koledzy dobrze mówią, tylko połącz to z lekkim cyklonikiem i będziesz zadowolony, bo zrobisz dużo więcej w krótkim czasie, tylko dopnij podstawy i nastaw się na rok dobrze zaplanowanego cyklu....


Diploid

  • Gość
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 03, 2020, 11:22:18 am »
Zupełnie mi nie przeszkadza, że nie wierzysz. :)

Byłem na trt, nie na cyklu.
Ważyłem 126kg, teraz mam 118, cyrkiel pokazuje 16-17%, w moim wieku nawet nie wypada mieć żyłek na brzuchu.
A odbloku nie było, tylko tapering testosteronu.
Dodam jeszcze, że trenuję 3 razy na dwa tygodnie, poniedziałek, piątek i środa następnego tygodnia. :)
Robię każdorazowo po 4 ćwiczenia, 5 serii w każdym i tylko jedna robocza.
Dodatkowo jestem na tłuszczówce.
A niech Ci śmierdzi.

Offline Klama

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 03, 2020, 11:27:10 am »
Nie zapomnij dodać, że jesz 6000 kcal i taperowany poziom teścia został, taki jak sam ustaliłeś i się nigdy nie zmieni  ;D ;] :-[

Diploid

  • Gość
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 03, 2020, 11:31:48 am »
Nie liczę kalorii, a biorę tylko DHEA. :)
Robi wrażenie, co? ;D

Offline Klama

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 03, 2020, 11:38:37 am »
A, jeszcze lepiej ;]

W ogóle, na forach pełno takich, a jak wstawią zdjęcie to wychodzi, że ważą 75kg albo rzeczywiście 120 i nabici towarem, jak autobus do Limanowej  :D

W internecie można pisać co się chce  8)

Diploid

  • Gość
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 03, 2020, 11:40:52 am »
Jak już pisałem, w kwestiach wiary nie doradzam. 8)
Doradzam natomiast jak potrafię w kwestiach sportowo-zdrowotnych i sam napisałeś, że jest ok.
Tylko to się liczy.

Offline mateuszKM

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 57
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 03, 2020, 12:53:26 pm »
Dzięki za porady,
Na razie im dalej tym ciemniej, ale może w końcu się rozjaśni😏
Skłaniałem się do tego cyklu ale muszę dobrze uzupełnić wiedzę żeby ogarnąć te wszystkie rzeczy związane z ochroną serc, wątroby, ochrona przed ginekomastia itp. dawkowanie wszystkich rzeczy towwrzyszacych.

Temat jest bardziej złożony niż myślałem (teść/odblok) i w sumie dobrze że tu trafiłem.
Poszukiwanie rozwinięć skrótów przez was używanych dało mi sporą dawkę lektury i ciągle rośnie ilość...
Może uda się to wszystko skleić😏



Offline mateuszKM

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 57
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 06, 2020, 02:09:49 pm »
Panowie mam pytanie.
Zacząłem zgłębiać temat testosteronu- pewnie jeszcze nie teraz ale się na niego zdecyduje, ale za waszymi poradami chce zgłębić temat.
Diploid, napisałeś o HCG cyklicznie lub stałe i widziałem wiele tego typu porad, ale trafiłem na wypowiedź że m.in Profesor Medras- podobno posiadacz dużej wiedzy nie zaleca brania HCG z teściem i jak brać to tylko  po cyklu i z clomidem np.
Są tu jakieś dyskusje zgebiajace temat? Jak się do tego wasza praktyka odnosi?
Dzięki za wszystkie odp.

Swoją drogą, przeglądając tematy około testosteronowe, zauważyłem że ja od dzieciństwa miałem sporo czynników go tłumiącego stąd może moja marna sylwetka (wąskie kości itp.), która tak wolno kilka lat odbudowywalem z brakiem podstaw więc wolno.
M.in. duży stres ale nie będę wnikał w szczegóły... Czasem jak czytam to terapia jak najbardziej dla mnie...

Offline działdo

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 06, 2020, 02:17:59 pm »
Witam. Co do testosteronu, odbloku, hormonu wzrostu itp wiele informacji można znaleźć na kanale Paweł Dziadzia Ciechan

Offline mateuszKM

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 57
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 06, 2020, 02:31:50 pm »
No właśnie tam znalazłem tą informację.
I się pogubiłem jak było by lepiej?
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2020, 03:00:06 pm by mateuszKM »

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 06, 2020, 03:08:07 pm »
Brak HCG w trakcie zamyka dosyć mocno  steroidogenezę, w tym neurosteroidogenezę. LH jest potrzebne do ruszenia całego szlaku od cholesterolu w górę. A HCG, jako mimetyk LH, w okresie braku własnego LH stymuluje tą reakcję i powoduje m.in. brak depresji na dłuższym cyklu ;)

Diploid

  • Gość
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 06, 2020, 03:23:34 pm »
Porób sobie badania, nie będziesz musiał gdybać czy masz niski testosteron czy co tam jeszcze.
No i będziesz wiedział do czego wracać po odbloku.

Nieważne jaki kto ma tytuł, hCG jest potrzebne podczas długiego cyklu i kropka.
Krótkie cykle, do 12 tygodni, od biedy obleci bez hCG w trakcie i tylko na odblok, ale i tak bym dał 5000 iu w połowie cyklu.
Steroidogeneza zamyka się powoli, więc bicie okresowe co 4 tygodnie też ma sens, ale lepiej częściej.
Jak Pan Koksik mówi, brak tylu steroidów po pewnym czasie może objawiać się stanami depresyjnymi, ale też kłopotami z libido, snem, samopoczuciem, przyrostami mięsa i siły, jasnością umysłu czy nawet zmianami osobowości.
Także jądra to najmniejszy problem. :)

Offline mateuszKM

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 57
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy nowego, czyli co wybrać, dlaczego to a nie tamto.
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 07, 2020, 08:01:48 am »
Ok, oglądając dalsze filmy dziadzi wyszło że mówili o HCG w kontekście krótkich bardzo mocnych cykli. W długich mówią że ok 500 jednostek co 3 dni, spotkałem się z informacją że niektórym lepiej leży 1000 co tydzień.
Przed rozpoczęciem cyklu na pewno zrobię badanie, chociaż teraz pewnie nie będzie aż takiej tragedii, tryb życia, substancje typu testofen podejrzewam że mnie podciągnęła, ale kilka lat temu raczej była tragedia.
Moja dieta za małolata (7days na śniadanie i masa innych dziadostw zamiast pełnowartościowego żarcia była w przewadze).
Dzięki za dyskusje, podejrzewam że podobnych tematów było trochę i szukając bym coś znalazł, choć czasem bywa to uciążliwe i nie odsyłacie mnie haslami, " było temat do zamknięcia"

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 514
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 448
Total: 448