* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 29, 2024, 07:08:13 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Methyldiazirinol  (Przeczytany 3582 razy)

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Methyldiazirinol
« dnia: Lutego 22, 2016, 05:19:50 am »

Methyldiazirinol. Synonimy Triumphalis, metylo-diaz Nomenklatura 3,3-azo-17a-metylo-5a-androstano-17b-ol stosunek 3,3-azo-17α-metylo-5α-androstan-17β-ol anaboliczne / androgenne 300/20 okres półtrwania 6 godzin.



Czym jest Methyldiazirinol? Methyldiazirinol został po raz pierwszy zbadane ** w Lederle * laboratoriach. Następnie opublikował wyniki w 1956 roku i dostał patent na steroidu w 1966 roku.



Jak to ma wysoki współczynnik anaboliczny i niskie androgenne, wydaje się mieć właściwości podobne do Anavar, ale działać trochę bardziej jak silniejszą wersją cynostane w Julius Vida androgenów i środki anaboliczne. W sekcji szczegółowo "Związki wyświetlaniu zmniejszoną aktywność androgenne połączoną ze zwiększoną aktywnością anaboliczną", promować większe zyski przy niewielkim mięśni bokach i wiele letargu.



Formuła jest pochodną * diazirinol i może być nieco niestabilny pod wpływem ciepła lub w okresach czasu. Jego struktura jest bardzo podobna do innych znanych i szeroko stosowanych steroidów takich jak Epistane, z tą różnicą, zamiast Epistane za episulfidowych pierścień heterocykliczny w 2. i 3. * * Pozycja węgla, metylo-Diaz ma Diazarine pierścień heterocykliczny. Jest to bardzo podobne do furazabol i Winstrolem się ponownie z tą różnicą, 3rd pozycję furazabol z pierścieniem furazan i WINSTROLU o pirazolowy * heterocykliczny pierścień skondensowany w pozycjach węgla 2 i 3. Tak więc z tego widać, że jego potencjalne być zupełnie suche i dobre do cięcia i siły wybuchowej i masy mięśniowej. Receptor wiążący ulega poprawie w przypadku metylo-diaz z zamiast 3-ketonu zawiera ona silniejsze nukleofilowego heteroatom. Dodatkowy atom azotu poprawia jego wydajność i asymilacji.



Ulegać metylacji poprawia jej wydajność i nie pozwól jej podobieństwa do sterydów, które nie dodają wiele masowe oszukać, Dianabol jest w zasadzie metylowany EQUIPOISE, jednak jej wpływ nie są niczym podobni. To samo tutaj z metylo-Diaz, * Posiada podobieństwa do cięcia sterydów jeszcze ten wyjątkowy * 3,3 azo steryd anaboliczny projektant pokazuje duże nadzieje jako obecnie i obecnie buduje masę, przy bardzo małych stron, ale masy retencję azotu.



Długość cyklu dozowania i nie powinny być prowadzone dłużej niż 5 tygodni, przy czym najlepsze zyski nadchodzi tygodni 3 i 4. dzienna ilość 40-50 mg zapewni użytkownikom ogromną ilość zwiększonej siły i masy, z zysków w region 10-15lbs. Metylo-Diaz powinien być przyjmowany z pokarmów zawierających tłuszcz, zwiększyć przyswajanie przez organizm. Można się spodziewać, zyski zbliżone do Superdrol, podobnych stron, lecz o mniejszej toksyczności. Dzienniki i opinie wydają się obiecujące. Retencja wody będzie glikogenu indukowane ponieważ nie konwertuje do estrogenów. Ten coumpound zwiększy retencję azotu więc odzyskanie będzie znacznie się poprawiła. Ma dobrą biodostępność przy dawce około 20 mg 2 x ed. Androgenny wpływ tego steroidu zostanie zmniejszona i najbardziej zauważalne poprzez regulacji AR, więc postrzegane głównie poprzez wzrost twardości mięśni.



Wydaje się jak Superdol być sucha, ale żeby jej pełne anaboliczny wpływ będą potrzebne duże ilości glikogenu, dzięki czemu zwiększona magazynowania glikogenu będzie to wyglądać trzymasz dużo wody. Jako cykl przebiega w 4 tygodniu lub tak, te Wetter zyski twardnieje i zauważyłem wzrost wielkości będą widoczne.



Toksyczność i PCT. Możemy spodziewać się negatywnego wpływu na wątrobę, ciśnienie krwi i poziom cholesterolu, tak dobrej prewencji przed i podczas cyklu za pomocą suplementów wspierających cyklu byłoby korzystne. Wydaje się być dużo mniej toksyczne niż inne potężne masy sterydów budowlanych.



GA Uwagi: Pobiegłem to jako Bulker ... Bulker mi nie jest. Chciałbym porównać go do Var jeśli użyłem Var z dzienników na Var bym to porównanie, ale nie mam doświadczenia w / Var osobiście. Otrzymałem rozmiar 7-8lbs 6 tygodni @ 45-60mg pyramiding ułożone w / Dienolone @ 225 mg ED. Na zyski I perfer SD nie są one porównywalne IMO po użyciu obu. Ale dla ReComp lub wyciąć to zadziała. Widziałem, że w porównaniu do Winny w / o destrukcji stawów LMAO ale jest moje stawy bolą jak nigdy nie użyłem Winny albo.



AH ... Ocena 10/01 Rozmiar: 6

Fat strata: (ja wypełniająca, ale pochylił się) 7,5

Siła: 7

Efekty uboczne: Pompy 3 pleców, skurcze przedramienia.

Ogólnie jako spalacz tłuszczu / Cutter będzie to IMO o 8 stałe, jeśli są stosowane prawidłowo.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 504
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 501
Total: 501