* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 09:21:48 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1684571 razy)

Offline ramirez

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 109
  • Karma: +1/-3
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3690 dnia: Czerwca 24, 2022, 03:15:58 pm »
Cissus musi być brany w obecności posiłku ? Czy można podawać na noc ?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3691 dnia: Czerwca 24, 2022, 04:19:23 pm »
Cissus działa przeciwlękowo i rozluźniająco, można podawać przed snem.

Lepiej trochę po posiłku.

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3692 dnia: Lipca 12, 2022, 11:12:41 am »
Za kilka dni w naszej ofercie pojawi się nowy suplement ukierunkowany na
przyspieszenie regeneracji powysiłkowej, zmniejszenie bolesności mięśni, jak i usprawnienie działania mechanizmów odpowiedzialnych za utylizację kwasu mlekowego. Przy okazji produkt będzie działał przeciwzapalnie, bez zmniejszania odpowiedzi na trening!

Będzie to produkt świetnie uzupełniający się z
Enduro Ultra,
Cordygun'em i
Zestawem Wentylacyjnym.

Produkt zarówno pre jak i post workout.

Oczywiście bez wypełniaczy i dodatków, same aktywa :)

Ponadto kilka dodatkowych benefitów z suplementacji:
- Wzrost VO2max, wg. badań na tych składnikach, wzrost tempa sprintów wynosi 2.5-3 %. To bardzo dużo!
- Działanie silnie antyoksydacyjne
- Zwiększenie konsumpcji kcal w trakcie wysiłku
- Zwiększenie produkcji dopaminy treningowej, w konsekwencji uzyskujemy większą przyjemność z treningu

Offline leshy623

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3693 dnia: Lipca 12, 2022, 10:19:08 pm »
Witam Panowie. Dawno mnie tutaj nie było. Wracam niestety nie że względów sportowych, chociaż bardzo bym chciał.  Otóż okazało się ,że choruje na Boreliozę i koinfekcje odkleszczowe (bartoneloza,mycoplasma,babesia i kilka innych.) Zacząłem walkę z tym gównem rok temu ponad . Do roku 2020 byłem zdrowym wysportowanym koniem. Ktoś kto na to nie chorował nie jest w stanie sobie wyobrazić co te bakterie potrafią zrobić z człowiekiem. Prawdopodobnie bardzo stara borelioza uaktywniła się po Covid. Leczę się naturalnie u fitoterapeuty ziołami. Jest duża poprawa ,ale daleka droga przede mną. Najbardziej dokuczają stawy, dosłownie wszystkie. Bolą ,strzelają itp. do tego trochę objawów neurologicznych. Słaby wzrok, zawroty głowy itp.  Potrzebuje jakiś środkow do wzmocnienia układu immunologicznego, detoksykacji , coś na stawy..myślę na cissus i bosswelia bo kiedyś brałem od was i fajnie działało. Trenowałem cale życie sporty walki,siłowo a teraz ledwo basen zacząłem ogarniać. Marzę o powrocie do siłowni chociaż w jakimś stopniu. Za cenne rady z góry dzięki i pozdrawiam. Dawid 🙂

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3694 dnia: Lipca 14, 2022, 06:04:27 pm »
Witam Panowie. Dawno mnie tutaj nie było. Wracam niestety nie że względów sportowych, chociaż bardzo bym chciał.  Otóż okazało się ,że choruje na Boreliozę i koinfekcje odkleszczowe (bartoneloza,mycoplasma,babesia i kilka innych.) Zacząłem walkę z tym gównem rok temu ponad . Do roku 2020 byłem zdrowym wysportowanym koniem. Ktoś kto na to nie chorował nie jest w stanie sobie wyobrazić co te bakterie potrafią zrobić z człowiekiem. Prawdopodobnie bardzo stara borelioza uaktywniła się po Covid. Leczę się naturalnie u fitoterapeuty ziołami. Jest duża poprawa ,ale daleka droga przede mną. Najbardziej dokuczają stawy, dosłownie wszystkie. Bolą ,strzelają itp. do tego trochę objawów neurologicznych. Słaby wzrok, zawroty głowy itp.  Potrzebuje jakiś środkow do wzmocnienia układu immunologicznego, detoksykacji , coś na stawy..myślę na cissus i bosswelia bo kiedyś brałem od was i fajnie działało. Trenowałem cale życie sporty walki,siłowo a teraz ledwo basen zacząłem ogarniać. Marzę o powrocie do siłowni chociaż w jakimś stopniu. Za cenne rady z góry dzięki i pozdrawiam. Dawid 🙂

Hej,

Dzięki za cierpliwość. Przykro mi z powodu Twoich dolegliwości.

Boswelia i cissus będzie tu na pewno okej. Na pewno zainteresuj się również
Kurkuminą,
Andrographisem,
Vilcacora,
Lapacho,
Lian Qiao (w Polsce to forsycja zwisła),
kwas cynamonowy,
karwakrol, tymol - czyli głównie olejki eteryczne - oregano, tymianek

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3695 dnia: Lipca 14, 2022, 06:18:59 pm »
I po zapowiedzi mamy dla Was premierę. W poniedziałek powinien dotrzeć już do nas pierwszy pakiet nowego suplementu  ;D

W Wielkiej Brytanii u naszych odbiorców zrobił niesamowitą furorę. Łączono go z Enduro Ultra, Zestawem Wentylacyjnym, Cordygunem, Zestawem Anabolicznym czy jako dodatek do mocniejszych środków w celu zmniejszenia stresu oksydacyjnego, zmniejszenia stanów zapalnych, czy po prostu wellbeing.

Przedstawiamy


StaminAid

Skład
- Cordyceps Sinensis CS-4 10% Cordycepiny
- Ekstrakt kwaśnej wiśnii Montmorency 50:1
- Ekstrakt Czarnej Porzeczki 50:1
- Ekstrakt imbiru 30:1

90 kapsułek / 3 kapsułki na porcję

Cena  70 zł  :D


StaminAid to nowy suplement ukierunkowany na przyspieszenie regeneracji powysiłkowej, zmniejszenie bolesności mięśni, jak i usprawnienie działania mechanizmów odpowiedzialnych za utylizację kwasu mlekowego. Przy okazji produkt będzie działał przeciwzapalnie, bez zmniejszania odpowiedzi na trening!


Ponadto kilka dodatkowych benefitów z suplementacji:
- Wzrost VO2max, wg. badań na tych składnikach, wzrost tempa sprintów wynosi 2.5-3 %. To bardzo dużo!
- Działanie silnie antyoksydacyjne
- Zwiększenie konsumpcji kcal w trakcie wysiłku
- Zwiększenie produkcji dopaminy treningowej, w konsekwencji uzyskujemy większą przyjemność z treningu
- Kwaśna wiśnia świetnie wspiera dobry sen!

Offline Gustaw Wolf

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3696 dnia: Lipca 15, 2022, 05:30:27 am »
Witam Panowie. Dawno mnie tutaj nie było. Wracam niestety nie że względów sportowych, chociaż bardzo bym chciał.  Otóż okazało się ,że choruje na Boreliozę i koinfekcje odkleszczowe (bartoneloza,mycoplasma,babesia i kilka innych.) Zacząłem walkę z tym gównem rok temu ponad . Do roku 2020 byłem zdrowym wysportowanym koniem. Ktoś kto na to nie chorował nie jest w stanie sobie wyobrazić co te bakterie potrafią zrobić z człowiekiem. Prawdopodobnie bardzo stara borelioza uaktywniła się po Covid. Leczę się naturalnie u fitoterapeuty ziołami. Jest duża poprawa ,ale daleka droga przede mną. Najbardziej dokuczają stawy, dosłownie wszystkie. Bolą ,strzelają itp. do tego trochę objawów neurologicznych. Słaby wzrok, zawroty głowy itp.  Potrzebuje jakiś środkow do wzmocnienia układu immunologicznego, detoksykacji , coś na stawy..myślę na cissus i bosswelia bo kiedyś brałem od was i fajnie działało. Trenowałem cale życie sporty walki,siłowo a teraz ledwo basen zacząłem ogarniać. Marzę o powrocie do siłowni chociaż w jakimś stopniu. Za cenne rady z góry dzięki i pozdrawiam. Dawid 🙂
Na stawy i ogólnie prozdrowotnie polecam laurosept, olejek z kurkuminy i liści laurowych. Sprawdziłem na sobie, działa. Ja stosuję 2x dziennie po 12 kropli, wtedy butelka 100ml starcza na 3 miesiące. Pozbyłem się praktycznie bólu stawów, ale stosuję już długo, ponad 1,5 roku.

Offline leshy623

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3697 dnia: Lipca 16, 2022, 03:07:11 pm »
Dzięki za pomoc Panowie. 😉  Panie ziółko czy te wszystkie zioła można zamówić u was?  Muszę to jakoś poskładać wszystko do kupy. Ten olejek z kurkumą i liściem laurowym też napewno kupię bo z tego co doczytałem to ogólnie ma dobre właściwości prozdrowotne 😉

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3698 dnia: Lipca 18, 2022, 07:48:04 pm »
Pierwsze opakowanka StaminAid poleciały już do Was dzisiaj!

Czekamy na Wasze recenzje, bo produkt jest naprawdę świetny. Spróbujcie w różnych porach  preworkout razem z Enduro/Cordygun/Wentylacyjnym +  Burakiem

Post workout - w celach poprawy regeneracji

Spisze się również na sen! Ekstrakt wiśnii usprawnia zasypianie :))

Offline pan włodzimierz

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3699 dnia: Lipca 20, 2022, 12:34:03 pm »
Od jutra zabieram się za testowanie😉

Offline czort7

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3700 dnia: Lipca 25, 2022, 01:35:37 pm »
Stamina Aid - właśnie dotarło do mnie opakowanie :)
Zamierzam stosować razem z Enduro i burkiem.

Pytanie - jak najlepiej stosować ten suplement?
W większości zależy mi na poprawie wydolności i wytrzymałości (triatlon) ale oczywiście regeneracje tez jest ważna :)

Brać przed treningiem razem z enduro i burakiem czy może później?
A może przed snem?
Czy działanie jest doraźne (zaraz po zażyciu) czy raczej rozciągnięte w czasie?

Dziękuję za wszelkie sugestie  ;)
Zapraszam na www.mocni.net

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3701 dnia: Lipca 25, 2022, 01:52:25 pm »
Czort - jeśli oczekujesz pobudzenia od kawy to pijesz przed czy po treningu? :) Pewne rzeczy wystarczy rozpatrzyć na chłopski rozum ;-)

Suplement, jeśli ma poprawiać regenerację może być stosowany przed i po treningu. W tym przypadku najlepiej spisze się zastosowanie go przed treningiem. Wyciągniesz dwa określone przez Ciebie postulaty w jednym momencie.
W dni nietreningowe można wrzucać przed snem lub o stałej porze treningowej.

Offline ziki2000

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3702 dnia: Września 06, 2022, 08:08:20 am »
A cos z mocniejszych supli przewidujecie :>

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3703 dnia: Września 06, 2022, 10:10:08 am »
Nie ma mocniejszych od tych w ofercie  ;)

Offline hajduk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #3704 dnia: Września 19, 2022, 05:37:00 pm »
Mała relacja ze stosowania przez 4 miesiące CBD w połączeniu z Maxtropiciem i Lion's mane.

Odczuwalne działanie praktycznie od samego początku. Moim celem przez pierwszy okres była poprawa snu za sprawą CBD oraz zmniejszenie stanów depresyjnych (trudny okres), następnie chciałem wykorzystać jak najbardziej potencjał neuroplastyczny kanabinoidów. Dodatkowo w celach poprawy kognicji, błyskotliwości, neurogenezy wpadł Maxtropic wraz z grzybkami.

Efekty szczerze przerosły moje oczekiwania i do tego zestawu wrócę za miesiąc.

CBD początkowo działa świetnie na sen, potem niestety dawki trzeba lekko podbijać lub w międzyczasie adaptować się i przepracowywać problemy, aby nie oczekiwać tego efektu - mimo wszystko 3 miesiące poprawy snu. Działanie przeciwdepresyjne praktycznie cały czas - dużo mniejsza nerwowość, spokój, cisza w głowie, zmniejszenie nawykowego myślenia i zapełniania głowy poszło w kierunku mindfulness i wyciszenia. Myśli płyną obecnie spokojnie, idealnie udało mi się przejść we współpracę z układem parasympatycznym.

Procesy myślowe, zapamiętywanie, przywracanie uwagi po rozkojarzeniu, umiejętność wchodzenia w deep work - fenomenalne zmiany :)

W mojej opinii waaarto wrzucić na kilka miesięcy 2x dziennie po kilka kropli. Cenowo nie wychodzi jakoś kosmicznie, a jakościowo na pewno bardzo wysoko  :D

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 170
Total: 171