* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 04:18:28 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1505296 razy)

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3390 dnia: Stycznia 13, 2022, 08:10:26 am »
Jeśli nie miałeś wcześniej problemu to tak. Zweryfikuj też czy fodmapy Ci nie szkodzą, bo może to początek SIBO.

Offline emdzej88

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Karma: +11/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3391 dnia: Stycznia 13, 2022, 11:38:34 am »
O dzięki, o tym nie pomyślałem...

Offline ramirez

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 109
  • Karma: +1/-3
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3392 dnia: Marca 10, 2022, 07:56:12 pm »
zadam pytanie tutaj,
czy miał ktoś z was rwę kulszową i ją wyleczył ? ból promienieje mi na nogę podczas chodzenia a także dłuższego stania , wizyte u ortopedy mam dopiero za 3 tygodnie, zacząłem domową rehabilitację , mogą jakieś suple, peptydy pomóc ? co wogóle lekarz przepisuje na to schorzenie  ?każda opinia cenna :)

Offline nosfek1983

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Karma: +7/-8
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3393 dnia: Marca 10, 2022, 08:52:39 pm »
zadam pytanie tutaj,
czy miał ktoś z was rwę kulszową i ją wyleczył ? ból promienieje mi na nogę podczas chodzenia a także dłuższego stania , wizyte u ortopedy mam dopiero za 3 tygodnie, zacząłem domową rehabilitację , mogą jakieś suple, peptydy pomóc ? co wogóle lekarz przepisuje na to schorzenie  ?każda opinia cenna :)

Idź do neurologa lub neurochirurga i koniecznie zrób rezonans magnetyczny odcinka lędźwiowego. Leczy się to operacyjnie jeśli przepuklina w kręgosłupie jest duża lub uciska na rdzeń, a zachowawczo podaje się sterydy w celu zmniejszenia stanu zapalnego i leki przeciwbólowe.

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3394 dnia: Marca 10, 2022, 09:36:24 pm »
Miałem kilka razy ,za dużo SA i hgh mało ruchu tzn. spacerów etc.  Nabrzmiałe mięśnie uciskają nerw i to jest skutek , jeśli były SA lubhgh w sporej dawce np.ok. 10ui Ed to u wielu ludzi może dać taki efekt. Zobacz jakie ćwiczenia trzeba stosować na Youtube jest tam tego sporo , Jakieś farmaceutyki na usunięcie nadmiaru wody. U mnie zawsze przechodziło po 7-14 dniach raz po za dużym dawkowaniu hgh trwało to ok 3-4 tyg.
Pozdrawiam

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3395 dnia: Marca 11, 2022, 01:11:40 pm »
Niekoniecznie muszą być to nabrzmiałe mięśnie. Rwa kulszowa to najczęściej i głównie problem z grupą pośladkową, mięśniem gruszkowatym, który uciska nerw kulszowy.

Warto zająć się krętaczem większym, pośladami, gruszką. Warto też sprawdzić przebieg nerwu - łyda, dwójka i oczywiście kręgosłup, czy problem nie zaczyna się już u źródła nerwu, jeśli to problem nawracający.

Ogarnięty fizjo powinien dużo pomóc i wrzucić zalecenia, pokazać jak masować piłeczką, co rozciągać.
Nie szukaj diagnozy w necie, bo każda będzie miała inne podłoże.

Offline ramirez

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 109
  • Karma: +1/-3
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3396 dnia: Kwietnia 19, 2022, 06:02:57 pm »
wiecie czy jest coś skutecznego na androgenowe wypadanie włosów u kobiet ? minoksidil testowany, coś tam odrastało u kobiety, ale bez szału , też zrobiłem jej  miksa palmy sabałowej z śliwką żeby przyblokować dht. Jakbyście coś słyszeli to dajcie znać  :)

Offline marcoslav

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3397 dnia: Kwietnia 20, 2022, 12:18:48 am »
Z roślin to szałwia lekarska działa antyandrogennie, włosy nią płukane są fajnie sypkie i ładnie pachną.

Offline artley

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3398 dnia: Kwietnia 21, 2022, 08:19:11 am »
zadam pytanie tutaj,
czy miał ktoś z was rwę kulszową i ją wyleczył ? ból promienieje mi na nogę podczas chodzenia a także dłuższego stania , wizyte u ortopedy mam dopiero za 3 tygodnie, zacząłem domową rehabilitację , mogą jakieś suple, peptydy pomóc ? co wogóle lekarz przepisuje na to schorzenie  ?każda opinia cenna :)

Idź do neurologa lub neurochirurga i koniecznie zrób rezonans magnetyczny odcinka lędźwiowego. Leczy się to operacyjnie jeśli przepuklina w kręgosłupie jest duża lub uciska na rdzeń, a zachowawczo podaje się sterydy w celu zmniejszenia stanu zapalnego i leki przeciwbólowe.
Nie zazdroszczę Ci.
Na początku roku miałem rwę. Złapało mnie w pracy, a wracając z niej już od auta na parkingu skakałem na jednej nodze.
Napięcie mi w prawej nodze do końca siadło. Tak jakbyś nogi nie miał.
Sześć dni w łóżku obłożnie chory leki rozkurczowe ketonal w inj. Dzisiaj noga słabsza obwód w niej mocno spadł, widać gołym okiem. Prostowanie na maszynie czy też suwnica jednonóż, dwa całkiem inne ciężary idą. Przywodziciele i odwodziciele dwójki, ciężar taki sam.chodzenie bieganie po nie ma problemu To był mój drugi raz z rwą ale to mnie do dzisiaj trzyma.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3399 dnia: Kwietnia 21, 2022, 10:23:54 am »
Artley, to wskazuje tylko na to, że zwalczyłeś objaw, a nie przyczynę. Jeśli czujesz ciąg od samego kręgosłupa to warto zrobić MRI i sprawdzić czy nie uciska na nerw. Jak tam jest w porządku to fizjoterapia, mobilność i noga wróci do siebie.  :D

Offline artley

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3400 dnia: Kwietnia 23, 2022, 10:12:27 am »
Artley, to wskazuje tylko na to, że zwalczyłeś objaw, a nie przyczynę. Jeśli czujesz ciąg od samego kręgosłupa to warto zrobić MRI i sprawdzić czy nie uciska na nerw. Jak tam jest w porządku to fizjoterapia, mobilność i noga wróci do siebie.  :D
Dziękuję i miłego.

Offline Arturo_

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 103
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3401 dnia: Października 08, 2022, 06:53:18 pm »
Mam pytanie potrzebuje na szybko rozdrobnić TB 500 może być sól fizjologiczna? Czy np. Może być preparat Zeel homeopatyczny tam jest tylko woda i jakieś śladowe ilości skladnikow czynnych, ewentualnie milgamma czy coś w tym stylu?Nie mam wody do iniekcji, będę wdzięczny za szybka odp:)

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3402 dnia: Października 08, 2022, 10:39:16 pm »
Sól fizjo zawsze dobra :)

Offline Arturo_

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 103
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3403 dnia: Października 10, 2022, 12:21:45 pm »
Dzięki za odp :)
Tak właśnie zrobiłem idealnie rozpuszczone, i wszystko jak trzeba:)

Offline ziki2000

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3404 dnia: Października 26, 2022, 06:13:10 am »
Tylko chyba w soli fizjo krócej może byc niż w takiej wodzie bakterio...bo chyba szybciej ulega degradacji środek ...ale nie wiem ile w tym prawdy :>

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 266
Total: 267