* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 29, 2024, 01:29:24 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Pierwszy cykl RAD+SV log  (Przeczytany 92262 razy)

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 07, 2016, 06:29:20 pm »
Dzień 7
DOMS'y po ostatnich siadach dalej się trzymają ,a jutro fronty  ;D
Apetyt jak cholera,ciągnie mnie do węgli, momentami mam "napady" agresji(gotuje się,łatwo mnie wkurzyć) ,ale to niekoniecznie musi być powiązane z czymkolwiek.

Dzisiaj wpadły interwały techniczne:
10' 65% HRmax
20 ' 75% HRmax
10 x mocno/luz w proporcji 0:20' : 1:30'
Założeniem było,żeby nie skupiać się na samym tempie i intensywności co na mocnym wybiciu i pracy tułowiem.

Przyznam,że dopóki nie zaadoptuję się do treningu ciężko będzie pracować na tempie. DOMS'y uniemożliwiają przełączenie się z diesla na benzynę w nogach.Całe szczęście prace na tempie zacznę za jakieś 4-5 tygodni.
Raczej żadnych nowych obserwacji.Nie napuchłem jak balon,nie pospinało mnie więc na tę chwilę  mogę mieć pewność ,że zamiast SV/OXY ,nie mam mety;)

Od jutra podbijam dawkę SV wedle rozpiski

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 08, 2016, 08:31:11 pm »
Dzień 8
Po wieczornych węglach dnia poprzedniego zaczęło mnie grzać.
Dzisiaj od rana nadmuchany jak balon,jakby conajmniej przybyło kilka centów w każdym obwodzie.
Trening:
1.Fronty 1x 8-10+ 1x8-10 widowmaker
2.Martwy ciąg na prostych nogach 2x 12-15
3.Wspięcia na palce jednonóż 10-12 seria Trudela- będę bazować na tym ćwiczeniu.Zależy mi na brzuchatym łydki ,a do łydek niestety mam niesamowity gównogen.Nawet jak uda mi się je nadbudowac to bardzo szybko skubane spadają,do tego szybko wytwarzają się w oim przypadku zaburzenia mięśniowo-powięziowe tego obszaru.
4.Uginanie ze sznurem, chwyt młotkowy 1x 15-20

Dzień świniaka zobowiązuje ,stąd na pierwszy posiłek wleciały same nasycone+mct+białko ,a po treningu węgle do samego wieczora.
I w sumie koniec cheatowania przez najbliższe tygodnie.

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 09, 2016, 08:12:14 am »
Dzień świniaka zobowiązuje ,stąd na pierwszy posiłek wleciały same nasycone+mct+białko ,a po treningu węgle do samego wieczora.
I w sumie koniec cheatowania przez najbliższe tygodnie.
hej,tez jestem na tluszczowce tyle ,ze mam 50g wegli dziennie  ;D ,mi akurat wypada cheat w niedziele pierwszy od 4 miesiecy i juz sie poce na sama mysl o  tych weglach ,ktore przerobie ...jak zaczynasz chodzic nabity jak autobus do Lichenia to znakiem tym ,ze SV sie wkreca-piekne uczucie  :P
ps..z ciekawosci jak wyglada Twoj jadlospis?co wcinasz?z rana proponuje bulletproof coffe i chodzisz na nowy,szczegolnie jak mam rano trening to petarda  :o

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 09, 2016, 08:27:14 am »
Za szybko na SV (ok. 20dni), to RAD :)

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 09, 2016, 11:18:39 am »
@tumi
Bulletproof rzygam.O wiele lepiej czuje się na mieszance:
-surowe żółtka
-wiórki kokosowe
-olej koko
-WPC
Same dobrodziejstwo diety tluszczowej tj MCT,nasycone,cholesterol z żółtek i troche białka.Energie oddaje bardzo fajnie,nie siedzi na bebechach jak bulletproof,a z tych skladnikow mozesz zrobic wszystko zaleznie od tego ile dodaSz wody bądź nie.

Posilki rozbijam na 3 ze wzgledu na to,że mam teraz wiecej czasu i mogę trenowac zaraz po pierwszym:
1 i zarazem przedtreningowy B+T
2 potreningiwy b+t
3 okolo godziny przed snem b+ww

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 09, 2016, 12:07:21 pm »
Dzisiaj w planach jedynie bieg 45' więc nie będę opisywać.
Nabicia o dziwo już nie ma.
Jedyne zmiany to podbijam RAD do 20 mg+za 1.5 tygodnia dojdzie SR(myślę czy nie zrezygnować wtedy z cycle assist) i możliwe ,że Metformina na stałe w dawce 500 mg.

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 10, 2016, 11:06:41 am »
Mało dzisiaj czasu na opisywanie więc krótko:
Dzisiaj poszedł test Coopera.Na czczo,z marszu,z palcem w nosie bez podbijania tempa w ostatnich minutach.
Wynik 2700.
Baza tlenowa jest,brakuje mocy biegowej i pracy na tempie.W sumie po piątkowych frontach WM miało prawo brakować mocy.
Tak czy siak nie ma tragedii,zwłaszcza,że okres treningowy dopiero się rozpoczął.

Na liczniku 86 kg z hakiem.Waga idzie jak szalona praktycznie z dnia na dzień.Szkoda,że na wysokim facie RAD nie nabija jak na węglach :(

Z profilaktyki: ciśnienie na dziś 115/65
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2016, 08:46:44 pm by Laminator »

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 11, 2016, 05:54:42 pm »
Dziś trening A1
Fajnie wchodziło,przyjemny trening, mimo jechania do upadku mięśniowego.
W każdym ćwiczeniu progress jednego powtórzenia.Przy DC siła zaczyna rosnąć po 3-4 obiegu więc zgra się z oxą.

Z nowości pocę się jak swiniak.Co przysne popoludniem czy nawet po nocy,budzę się mokry.Moze zbieg okoliczności,moze RAD.
Oprócz tego nic nowego.Dieta ta sama od 3-4 tygodni,a waga rośnie okolo 300 gramów co drugi dzień.Libido poleciało,ale na działanie RADu za szybko,stąd upatruje przyczynę w zwiększonej objętości i intensywności treningowej.Nabicie raz jest,raz nie ma nad czym ubolewam.
Miala wleciec dzisiaj fotka z treningu,ale jestem tak nawalony wodą,że aż wstyd

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 12, 2016, 09:12:42 pm »
Od dzisiaj będę robić tygodniowe podsumowania.Ruch tutaj nieduży,plan treningowy nakreslony więc nie ma sensu częściej.
Dzisiaj pierwszy odczuwalny progress biegowy.Tempo zdecydowanue na plus w biegu progresywnym.Delikatnie modyfikuje ten trening,żeby wyrobić z regeneracja.
Oprócz tego,łapie mnie dokuczliwa pompa podudzi na początku biegu,przechodząca po około 4 kilometrach.
Rozciegna podeszwowe tez cierpią na moich trasach biegowych.Chyba czas zakupić model z lepszą amortyzacja bo nie nadaze przywracać powiezi do normy miedzy treningami

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 13, 2016, 09:01:55 am »
caly czas leci z "mocnych"  rad+oxa tylko?

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 13, 2016, 11:27:30 pm »
caly czas leci z "mocnych"  rad+oxa tylko?

Tak jak pisałem ,to mój pierwszy jakikolwiek cykl więc zależało mi na czymś lajtowym,żeby delikatnie poprawić efektywność treningową.Normalnie poleciałbym test ,ale nie pasował mi z kilku względów.

Dzisiaj poleciały psychosiady i z tej okazji fotka pleców:)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2016, 06:01:38 pm by Laminator »

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 14, 2016, 08:33:36 am »
dobre plery widze-gitarka
ps trenujesz na klatce schodowej ? ;)

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 14, 2016, 11:21:43 am »
dobre plery widze-gitarka
ps trenujesz na klatce schodowej ? ;)
Dwupietrowa siłownia;)

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 16, 2016, 07:36:45 pm »
Dzisiaj rest day z racji,że wczoraj się zajechałem konkretnie+zaliczyłem ostatni egzamin więc odpoczynek się należy.
Wczoraj w treningu A2 mała zmiana w wyciskaniu na poziomej:
Poszło 1x11-15 Rest pause+30 sekund Static Hold+zjazd z obciążeniem do 40 kg i seria do kolejnego odcięcia.Bodziec konkretny.

Na wadze 86.6, bf identyczny jak w dniu poprzedniego pomiaru czyli 10.6% bf.
Siłowo idzie powoli w górę,ciągi zdecydowanie bardziej lajtowo wchodzą niż w pierwszym tygodniu.Zaczyna się trzeci tydzień "cyklu" dlatego liczę,że SV zacznie powoli ubijać.
Co do RAD'u.Coś tam działać musi bo kilogramy same z siebie nie wskoczyły.Michy w końcu nie zmieniałem ,a trenuję 6 razy w tygodniu.
Nabicia jednak nie ma,ewentualnie pojawia się chwilowo i tyle.Nie wiem czy to przypadek ,ale wieczorami  mocno mnie grzeje jakbym siedział przy piecu.W nocy potliwość na tyle duża ,że zaliczyłem drugą zmianę prześcieradła.Wilczy apetyt już w sumie minął.Po powrocie SA z wakacji dojdzie SR,które pociągnę raczej do końca cyklu.Wrzuciłbym MK jednak jestem wrażliwy na retencję,yoha powoduje u mnie spore zatrzymanie wody podskórnej ,a przy MK ten efekt był jeszcze większy, a że mamy lato to średnio mile widziane zjawisko.

Wydolnościowo widzę już delikatną poprawę.Zależnie ,w którą stronę to pójdzie ,możliwe ,że za trzy tygodnie będzie zmiana treningu biegowego.

Offline thorin

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Karma: +1/-2
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy cykl RAD+SV log
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 19, 2016, 12:27:18 am »
Skoro i tak się kujesz HCG nie lepiej było dowalić testa, chyba nie ma nic bardziej sprawdzonego i bezpiecznego. ?

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 514
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 485
Total: 485