* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 03:19:09 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Pierwszy kontakt amatora z SARM - relacja / podsumowanie  (Przeczytany 24252 razy)

Offline Fallriv

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy kontakt amatora z SARM - relacja / podsumowanie ostaryna post nr #9
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 03, 2016, 10:38:01 pm »
Przeczytałem relację, bardzo fajna i konkretna - oby więcej takich ;)

Mam podobne odczucia, również po LGD i Ostarynie nie miałem bloka, również nie miałem jakiś wysokich kalorii (ok. 100-200kcal na plus), a masa szła ładnie do góry (5kg w 2-3 miesiące). Trochę u mnie co prawda fatu w tym było, ale i tak dobra opcja i napewno lepsze niż sama kreatynka, heh.

Offline Robson1989

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy kontakt amatora z SARM - relacja / podsumowanie
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 10, 2016, 12:49:13 pm »
jestem już niecałe 2 tyg na odbloku na samych ziółkach i powiem wam tak...

codziennie rano, a często nawet w nocy budzę się z mega sterczącą twardą fają i jak sobie nie ulżę, to potem jest problem z zaśnięciem, bo ten stan utrzymuje się dość długo hehehe

ziółka działają jak należy  8)

ommy

  • Gość
Odp: Pierwszy kontakt amatora z SARM - relacja / podsumowanie
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 10, 2016, 07:26:18 pm »
jakie ziółka podjadasz?

Offline Robson1989

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy kontakt amatora z SARM - relacja / podsumowanie
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 13, 2016, 08:14:36 pm »
ZBT + Maca + Fadogia
dodatkowo leci jeszcze anaboliczny  8)

ommy

  • Gość
Odp: Pierwszy kontakt amatora z SARM - relacja / podsumowanie
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 14, 2016, 09:16:59 am »
zbt klasyczny?
jakie dawki powyższych?

Offline Robson1989

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy kontakt amatora z SARM - relacja / podsumowanie
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 14, 2016, 10:27:39 am »
ZBT klasyczny 3x na noc
maca 2x noc
fadogia 1x rano 1x popołudniu
anab 2x rano 1x popołudnie (w tym tygodniu zwiększam dawke do 4 kap- 2x2x

Offline BESTIA

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy kontakt amatora z SARM - relacja / podsumowanie
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 14, 2016, 04:16:56 pm »
Ja troche zjebalen bo wziąłem zbt uktra podobno z clomidem i po radzie nie chce sie truc zbytnio.
pojade 10 dni zbt i mam wlasnie fodogie mam.nadzieje.ze.starcxy .

Offline kamodj

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy kontakt amatora z SARM - relacja
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 16, 2016, 09:50:14 pm »
@ laminator, RAD wypróbuję w nowym roku, może sprawdzę też jak działa SR (zależy jak będę jeszcze zalany) ale tak szczerze mówiąc to nie mogę się doczekać jak wejdę na LGD w tym cyklu, bo z tego co czytałem to jest wyraźnie mocniejsze jak ostaryna... w ogóle wyczytałem, ze ostaryna jest dobra jako podkład/baza do mocniejszych środków, a na cykl solo nie za bardzo się nadaje... No ale zobaczymy jak będzie na 30 mg ;)

YK ktoś testował? bo też myślę o tym w kontekście przyszłego cyklu

Jak by to ująć. Tak , testowałem YK11 i śmiało mogę polecić. Ale sam YK nie robi takiej roboty jak połączony z czymś mocnym. On tylko blokuje miostatyne. Połączenie z LGD to juz fajny pomysł:) Dodam że tak jak na LGD jest pompa i ból w miesniach pleców tak po YK11 czuć że trenujesz miesien. Czuć każdy ruch i czasem to jest aż palący ból. Natomiast dużo szybciej mijają zakwasy albo ich wgl nie ma wtedy kiedy powinny być teoretycznie.

Ok bo chciałbym napisać włąsne spostrzeżenia po braniu mety,testa enana , lgd i YK11.

Dla porónania opisze po krótce mete: obniżony głos, problemy z prostatą,ból jąder= definitywne blokowanie i na pewno mocny wyrzut estrogenu bo ulało wodą= dawka 40mg dziennie , 10mg co 5h około.

LGD- jedynie czasem rano problem z odlewaniem się czyli prostata,czyli blokuje coś, efekty: mocne nabicie mieśni, czuje aż jak rosną bo momentami swędzi w środku jak diabli, dokłądnie tak samo czuć jak po metce. Mam wrażenie że nie zalewa a nawet odrobine wysusza :)
Wydaje mi się że przy ujemnym bilansie powinien fajnie spalać. Wydaje mi się że względem mety to LGD jest dużo mocniejsze.

Testosteron enan- objawy jak przy metce tyle że u mnie było dużo słabiej no i przyrosty również jakies takie mniejsze niz na metce.

Samr YK11 - tak jak już pisałem, bardzo fajne czucie mieśnia, szybko znikały zakwasy, nic nie blokuje, jest to wg mnie silny środek bo brałem 4caps ale nie czuje się zupełnie jego działania. Wyłącznie podczas cwiczenia te mieśnie ale to wszystko. Nic wiecej....no i sylwetka na duży +.

Moim zdaniem w połączeniu z LGD i ostaryną powinno dawac efekty jak po mocnej dawce teścia tak jak zresztą mówił BEN na swoich nagraniach (BEN TELLS)

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 224
Total: 224