* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 03:23:51 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1505255 razy)

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1695 dnia: Lutego 05, 2017, 03:12:15 am »
Panowie, co polecacie na osłonę wątroby na cyklu 50-80mg oxy + 10mg ostaryny ED (wcześniej leciała sama Osta 30mg, ale efekty słabe więc zostawiam na lepszą kondycję stawów). W tle leci 400mg cypio, niedługo zmieniam na 400mg omki EW.

Zastanawiam się nad TUDCA i NAC. Wiadomo - TUDCA lepsza, ale cena trochę odstrasza. NAC wystarczy?  Może coś od Was jest dobrego? To bym zamówił na raz z SV.
Pozdrawiam.

NAC+CYCLE ASSIST i do takiego zestawu styknie.
Ewentualnie już nie pod kątem osłonowym ,ale pod kątem lipidów dodałbym GW. Oxa ryje lipidy, ostaryna z moich obserwacji niektórym też razem z LGD psują mocno profil lipidowy.A GW z Cycle Assist powinno tę kwestię ładnie kontrolować
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2017, 03:14:51 am by Laminator »

Offline tumi

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Karma: +2/-4
  • "wygrana to nie wszystko,to jedyne co sie liczy.."
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1696 dnia: Lutego 05, 2017, 09:48:23 am »
NAC+GW+LIV52+MTH  :o

Offline MatiPK

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 89
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1697 dnia: Lutego 05, 2017, 02:25:34 pm »
Jak często można lecieć cykl na sv żeby bałaganu sobie nie narobić? Próbował ktoś robic cykle 8-12 tyg sv potem odblok na ziolach + anaboliczny i tak wkołko?

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1698 dnia: Lutego 05, 2017, 04:12:31 pm »
Jak często można lecieć cykl na sv żeby bałaganu sobie nie narobić? Próbował ktoś robic cykle 8-12 tyg sv potem odblok na ziolach + anaboliczny i tak wkołko?

Bałaganu sobie narobisz lecąc w ten sposób właśnie.SV solo 8-12 tygodni,bez testa,odblok na ziołach i potem znowu SV i będzie bałagan.
Jaki miałby być w ogóle tego cel?
Przy takim czasie na SV to już normalny odblok.Jak kombinujesz w tę stronę to zaplanuj dłuższy cykl,daj test w podstawie.Wyciągniesz więcej,samopoczucie lepsze ,a bałagan będzie o wiele mniejszy.

Offline MatiPK

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 89
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1699 dnia: Lutego 05, 2017, 07:43:12 pm »
A co gdybym zrobił mała redukcje na sv + gw a potem wszedł na pół roku na niskie dawki test enan 0.6 co 5-6dni przy wadze 80 kg i zakończył razem testa z sv i hdrol?

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1700 dnia: Lutego 05, 2017, 09:05:35 pm »
A co gdybym zrobił mała redukcje na sv + gw a potem wszedł na pół roku na niskie dawki test enan 0.6 co 5-6dni przy wadze 80 kg i zakończył razem testa z sv i hdrol?

Jaki ma to sens?I dlaczego chcesz uniknac testa?
Zjedziesz sobie najpierw test do zera,potem przybijesz test poniżej dawki fizjologicznej  i tutaj tez kwestia czy sok bedzie trzymac stężenie.
Nie widzę w tym podejsciu logiki.
Test 300 jako baza skoro nie chcesz wiecej + dalej kombinuj.
Jeszcze gdybys mial poleciec SV,odblok i spokoj,ale nie wyobrazam sobie funkcjonowac w takim stanie tak dlugi czas

Offline MatiPK

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 89
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1701 dnia: Lutego 05, 2017, 09:47:27 pm »
Chciałem jak najdłużej wydłużyć cykl a 6 miechów test to chyba sporo już. Dzięki za uświadomienie wrzuce tego testa jako podkład i dodam tamte środki. Mój cel to masa i siła.

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1702 dnia: Lutego 05, 2017, 11:55:37 pm »
Test to najmniej problemów,a jako baza niezbędnik.Sam poleciałem SV ,przez cykl bite HCG, testa nie było bo w teorii musiałem w razie czego w miarę sprawnie zejść z cyklu i wyjazd za granicę był w planie więc obawiałem się transportu soku.
W praktyce końcówka cyklu już było ciężko bo libido siadło, odblok wyszedł taki sam jaki byłby z testem tyle,że zamiast mieć jego jakikolwiek poziom miałem praktycznie 0.Chciałem jak najmniej kombinowania przy pierwszym cyklu,zrobi to najbardziej lajtowo jak to tylko możliwe,ale z perspektywy czasu lepiej było bić;)

Offline tommy

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1703 dnia: Lutego 10, 2017, 02:13:24 pm »
jest sens ciagnac hdrola dluzej niz 6-8 tygodni?

Offline tiamos

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1704 dnia: Lutego 10, 2017, 04:24:10 pm »
Czyli jak widzicie branie ph itp bez test?  Lepiej sobie darować?  Czy np: ph + sarm później odblok w tle sarm cały czas ,odczekać jakieś 2 miechy i znowu móżna ph? Stosowałem kiedyś lajtowe cykle typu test + winko , test+bold raz ,dwa razy w roku. Zrezygnowałem z towaru jakieś 4 lata temu i tak sobie ćwiczyłem na sucho. Ostatnio dopadła mnie już taka stagnacja ze postanowiłem lekko dorzucić metki 20mg ed. 8 tyg i odblok poleciał na super pct. 1,5 miecha super pct. Zrobiłem wyniki i KLOPS.
FSH 7.01 (1,5- 12.40)
LH 9.31  (1.7- 8.60)
Prolaktyna 14.99 (4.04 -15.20)
Testosteron 325.7  (280-800)
Estradiol  <5.00  (7.63 - 42.60)
Od 2 tyg lecę tongat i pokrzywe indyjska i powtórzę badania za miesiąc. Nie wiem czy jest sens coś brać bez testa. A jeżeli już to jak to układać żeby miało sens.


Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1705 dnia: Lutego 10, 2017, 04:46:42 pm »
LH jak po dobrym clomie.

Nie ma sensu wchodzić na cykl i robić odbloku, spustoszenie dla organizmu. Wejdź na cykl, zrób swoje, odpocznij potem z 4-5 msc i znowu cykl. Robienie krótkich cykli i potem odbloku, i tak w kółko wpłynie negatywnie na poziomy hormonów w kolejnych latach, organizm ciągle rozchwiany.

Organizm lubi homeostazę, jak jest równowaga, a nie ciągłe wpędzanie w górę i w dół.

Zrób cykl 4-5msc z lekkim podkładem, potem odpoczynek, znowu cykl.

A jak bez testa to 3 msc cykl - potem przerwa dłuższa i znowu za jakiś czas coś pomyśleć.

Lub.. HCG przez cały cykl i tyle.

Offline tiamos

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1706 dnia: Lutego 11, 2017, 08:43:39 am »
Z tego co wyczytałem to dobrze ze LH wysoko bo tak powinien reagować organizm jak jest mało testa. Podnosi LH które daje sygnał do jajek żeby więcej testa produkować. Chyba coś takiego nie ?

Offline eltoro

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 119
  • Karma: +0/-3
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1707 dnia: Lutego 12, 2017, 05:36:25 am »
Witam ponownie, :-)
Obecnie zajadam GW, stwierdzam, że przy ogarniętej diecie schodzi waga powoli ale tłuszcz za to efektywnie, chciałbym dodać do tego coś na stawy bo po chorobie i przerwie od treningów oraz kaloriach na minusie zaczynam odczuwać ból stawów barkowych i kolanowych, wcześniej tego problemu nie było. Myślę o ostarynie i zastanawiam się czy 10mg/ed to nie będzie za dużo?  Jak długo mogę ciągnąć GW? Po  4 tyg zrobić 1 tydzień off czy mogę ciągnąć dalej? Zauważyłem, że na tym GW dobrze wchodzi IF :-)

Offline ZiZU

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1708 dnia: Lutego 12, 2017, 08:02:05 pm »
Witam ponownie, :-)
Obecnie zajadam GW, stwierdzam, że przy ogarniętej diecie schodzi waga powoli ale tłuszcz za to efektywnie, chciałbym dodać do tego coś na stawy bo po chorobie i przerwie od treningów oraz kaloriach na minusie zaczynam odczuwać ból stawów barkowych i kolanowych, wcześniej tego problemu nie było. Myślę o ostarynie i zastanawiam się czy 10mg/ed to nie będzie za dużo?  Jak długo mogę ciągnąć GW? Po  4 tyg zrobić 1 tydzień off czy mogę ciągnąć dalej? Zauważyłem, że na tym GW dobrze wchodzi IF :-)
GW można ciągnąć bardzo długo - z tego co wiadomo to nie ma żadnych długofalowych sajdów. Nie wpływa w żaden sposób na produkcję hormonów - to nie SARM. W sumie oste w dawce 10mg też możesz ciągnąć kilka miesięcy. Dawka poniżej 20mg nie powinna w żaden sposób blokować.

Offline eltoro

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 119
  • Karma: +0/-3
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #1709 dnia: Lutego 12, 2017, 10:21:13 pm »
ZiZU dzieki za odp. A co na to Pan Koksik? Jak Ty uważasz? GW poprawia lipidy, czy wtedy brane z ostą niwelowało by jej złe działanie włąsnie na ich poziom?

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 224
Total: 224