* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 27, 2024, 09:26:17 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1519116 razy)

Offline Maciej

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2265 dnia: Sierpnia 14, 2017, 01:40:01 pm »
Często przysadka nie jest blokowana mocno, a atrofia dziwnym trafem się pojawia i po rozruchu HCG u ludzi rusza wszystko.

Specyfika organizmu, nie można patrzeć na organizm jak na grupe. Wszystko jest indywidualne.

Test jest ważny, ale nie jest niezbędny do krótkich cykli. Po prostu większość środków to pochodne DHT lub testo i są w stanie spokojnie ''zastąpić'' testo na czas krótkiego cyklu.
To jest właśnie sedno tematu.

Offline Masownik

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2266 dnia: Sierpnia 14, 2017, 02:16:28 pm »
Panowie mam juz 200 tab epi+ 300 sv
i czy tak bedzie dobrze:
1-9 tyg epi 30 mg
1-10 tyg sv 40 mg
i tak:
ranoo 1 tab epi + 2sv pozniej do obiadu i kolacji po 1 tab epi i 1 tab sv tak moze byc?

Offline MatiPK

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 89
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2267 dnia: Sierpnia 14, 2017, 03:04:03 pm »
dorzuć cos na stawy bo mogą boleć

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2268 dnia: Sierpnia 14, 2017, 04:11:11 pm »
I np. jak badania pokażą Ci atrofię albo siłę bloku HPTA? ;)

Podczas brania hcg ( najlepiej to brać także podczas cyklu ) i sermów sprawdzamy poziomy hormonów, wtedy się wie czy już można przestać brać czy kontynuować - niektórym na sermach starczy i 2 tygodnie innym 2 miesiące i tak dalej ...

Offline metyl

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2269 dnia: Sierpnia 14, 2017, 09:18:55 pm »
Prawda jest taka że co byśmy nie brali to z podkładem tescia jest/działa lepiej.
Wole brac np 250 tescia ew + 40sv niż 80sv, tak samo Mietka 20mg +teść  niż 50 Mietka.
Z teściem to nie moda tylko bezpieczniej i samopoczucie lepsze

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2270 dnia: Sierpnia 14, 2017, 09:27:17 pm »
No tak, bo teść nie ma mocy i walimy sobie ot tak... logiczne, że dwa środki działają lepiej, niż 1. Tyczy się to każdego połączenia. Tren z deką działa też lepiej, niż sama deka.
Na dodatek teść ma anaboliczność 100, więc sporo mocniej niż np. Sarmy.

A bezpieczniej, bo co?  ::)

Offline Masownik

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2271 dnia: Sierpnia 17, 2017, 03:34:16 pm »
Panowie 3 dzien na epi 30 mg i sv 40 mg o odczuwam bole w ledzwiach tzw back pmpsy i chyba stawy bo jak chodze kolana bola itd.. juz by dzialalo?

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2272 dnia: Sierpnia 17, 2017, 03:47:54 pm »
Epi tak, w pierwszym tygodniu już czuć. I to nie stawy, zwiększa się napięcie mięśni i przenosi się odczucie na stawy. To po prostu muskle ciągną.

Offline reprezentant

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Karma: +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2273 dnia: Sierpnia 17, 2017, 05:31:54 pm »
Może pytanie delikatnie pokrewne, ale zastanawiam się nad połączeniem T3 + ketoza?
Normalnie na ketozie T3 spada, bo bez węgli enzymy dejodynazy dużo gorzej się produkują i konwersja kuluje co widać po wynikach badań ludzi na keto.
Druga kwestia to antykataboliczne działanie ketonów...

Co o tym myślicie? Czy takie połączenie nie będzie kosa na redukcje?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2274 dnia: Sierpnia 17, 2017, 06:59:57 pm »
Z autopsji mogę powiedzieć, że nie będzie kosa. Nie sprawdziło się. ;) Tzn jeśli chcesz palić fat i czuć się, jak -za przeproszeniem- gówno to próbuj. U mnie mimo dobrej ketozy pojawiały się stany  hipoglikemio-podobne, siła, wytrzymałość klapa.

Praca nad wrażliwością insulinową, dieta z odpowiednią ilością i ratio kwasów tłuszczowych i jedynie dokładanie węgli do pieca = forma rośnie w każdym calu. A Ci co mówią, że na węglach zalewa i podlewa po prostu słabo się odżywiają i nie robią nawet pojedynczych badań. A podstawą jest przekładania towaru nad organizm, czyli zabieranie się do wszystkiego od dupy strony.

Poza tym ketony nie są aż tak antykataboliczne, żeby sobie wrzucać T3... ew 25mcg (naturalna produkcja), w normalnym przypadku mniej niż 50mcg jest słabo odczuwalne .

Offline bziummuzib

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2275 dnia: Sierpnia 17, 2017, 09:10:49 pm »


Praca nad wrażliwością insulinową, dieta z odpowiednią ilością i ratio kwasów tłuszczowych i jedynie dokładanie węgli do pieca = forma rośnie w każdym calu. A Ci co mówią, że na węglach zalewa i podlewa po prostu słabo się odżywiają i nie robią nawet pojedynczych badań. A podstawą jest przekładania towaru nad organizm, czyli zabieranie się do wszystkiego od dupy strony.



jakie jest idealne ratio właśnie gdy załóżmy mamy np 85g tłuszczy dziennie ?

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2276 dnia: Sierpnia 17, 2017, 10:01:08 pm »


Praca nad wrażliwością insulinową, dieta z odpowiednią ilością i ratio kwasów tłuszczowych i jedynie dokładanie węgli do pieca = forma rośnie w każdym calu. A Ci co mówią, że na węglach zalewa i podlewa po prostu słabo się odżywiają i nie robią nawet pojedynczych badań. A podstawą jest przekładania towaru nad organizm, czyli zabieranie się do wszystkiego od dupy strony.



jakie jest idealne ratio właśnie gdy załóżmy mamy np 85g tłuszczy dziennie ?

Takie, jak idealna kobieta - dla każdego inna  8) 8)

Offline Incub

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2277 dnia: Sierpnia 17, 2017, 10:08:37 pm »
Jest sens brać GW doraźnie przedstartowo? Biorę już kilka miesięcy i powoli czas zakończyć cykl ale chciałbym chociaż przed zawodami 20-30mg. Czy lepiej zakończyć i oczyścić receptory?

Offline reprezentant

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Karma: +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2278 dnia: Sierpnia 18, 2017, 02:32:33 am »

jakie jest idealne ratio właśnie gdy załóżmy mamy np 85g tłuszczy dziennie ?

u mnie na ketozie, gdy spozywam ok 50-55% omega-9, ok 30% nasyconych i reszta wnkt w proporcjach 1:4, lipidogram wychodzi idealny, HDL=55, triglicerydy podobnie, LDL ok 100, czyli ratio cholesterolu książkowe.

Z autopsji mogę powiedzieć, że nie będzie kosa. Nie sprawdziło się. ;) Tzn jeśli chcesz palić fat i czuć się, jak -za przeproszeniem- gówno to próbuj. U mnie mimo dobrej ketozy pojawiały się stany  hipoglikemio-podobne, siła, wytrzymałość klapa.

Praca nad wrażliwością insulinową, dieta z odpowiednią ilością i ratio kwasów tłuszczowych i jedynie dokładanie węgli do pieca = forma rośnie w każdym calu. A Ci co mówią, że na węglach zalewa i podlewa po prostu słabo się odżywiają i nie robią nawet pojedynczych badań. A podstawą jest przekładania towaru nad organizm, czyli zabieranie się do wszystkiego od dupy strony.

Poza tym ketony nie są aż tak antykataboliczne, żeby sobie wrzucać T3... ew 25mcg (naturalna produkcja), w normalnym przypadku mniej niż 50mcg jest słabo odczuwalne .

Panie Ziółko, już któryś raz podchodzę do keto i tym razem czuje się świetnie, nic z tego co piszesz, żeby jakieś samopoczucie było skopane, ale są dwie różnice, które przy obecnym podejściu do ketozy zastosowałem:
1) mam przerwę od treningów, więc wytrzymałość niesprawdzona, ale zawsze na keto była dużo gorsza
2) korzystam z rady Dawida Dobropolskiego i daje bardzo dużo soli, nawet pije wode ze solą kiedy energia sie pogarsza ;-) (mam wrazenie ze to daje bardzo duzo)
3) roznica jest kiedy spozywam MCT, dają kopa
4) narazie od tygodnia dołożyłem T3, jak leciało 25mcg to nie czułem różnicy, od 3 dni biorę 37,5 mcg i troszkę jakby lepsza energia i termogeneza, na dniach wrzucam 50mg; przy okazji robię podkład z YK-11 które mi zostało z poprzedniego cyklu i jestem pod wrazeniem bo po kilku dniach juz zaczynam czuć się pospinany i bół w lędźwiach + mega libido, możliwe, że po tygodniu już działa ?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2017, 02:40:54 am by reprezentant »

Offline bziummuzib

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2279 dnia: Sierpnia 18, 2017, 04:22:36 pm »

jakie jest idealne ratio właśnie gdy załóżmy mamy np 85g tłuszczy dziennie ?

u mnie na ketozie, gdy spozywam ok 50-55% omega-9, ok 30% nasyconych i reszta wnkt w proporcjach 1:4, lipidogram wychodzi idealny, HDL=55, triglicerydy podobnie, LDL ok 100, czyli ratio cholesterolu książkowe.


z jakich źródeł korzystałeś omega-3 i wnkt?

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12328
  • Wątków w sumie: 773
  • Online Today: 221
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 99
Total: 100