* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 27, 2024, 02:21:57 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1697439 razy)

Offline daniel87rock

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2520 dnia: Września 06, 2017, 09:56:36 am »
Witam 🙂 z czystym sumieniem mogę polecić produkty z oferty ekipy sa. Wszystko szybko, sprawnie i nawet rabat ostatnio był. A z konkretów to świetnie sprawdził się u mnie Rożeniec Górski. Przez pierwsze dni przy 2 kaps czułem lekki zakręt i spowolnienie szczególnie w pracy, więc ograniczyłem ilość do jednej kaps przed snem i muszę powiedzieć, że już dawno nie budziłem tak wyspany i co najważniejsze z uśmiechem na twarzy. Jak dla mnie produkt 10/10.

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2521 dnia: Września 06, 2017, 10:26:10 am »
Witam Panowie. Trochę mnie nie było ale czas wracać po wymuszonej przerwie do formy. Myślę przez "zimę" złapać ze 3 kilo mięśnia i myślę o 2 miesiące anaboliczny dwa miesiące testo up. Dobrze to robię? Da radę zamiennie pociągnąć taką kombinacje? Nie chce marnować czasu i w przerwie od  anabolicznego z którego byłem mega zadowolony leciały by  testo up. Coś dodać do tego? Spróbował bym kłucia ale nie mam o tym zielonego pojęcia i nikogo kumatego w tym temacie nie znam.

Cześć,

Jak byś miał jakieś pytania to Koksik Ci napewno pomoże. Jak chcesz zacząć przygodę nie musisz wcale od kucia, ale np. od lekkich orali - LGD czy większe dawki Ostaryny. Trochę mocniej - Supervar - ładne suche mięsko, lub Epi, ale z tego co pamiętam jesteś biegaczem - te może trochę utrudniać.

Anaboliczny i Testo up jak najbardziej w połączeniu o którym piszesz.

Witam 🙂 z czystym sumieniem mogę polecić produkty z oferty ekipy sa. Wszystko szybko, sprawnie i nawet rabat ostatnio był. A z konkretów to świetnie sprawdził się u mnie Rożeniec Górski. Przez pierwsze dni przy 2 kaps czułem lekki zakręt i spowolnienie szczególnie w pracy, więc ograniczyłem ilość do jednej kaps przed snem i muszę powiedzieć, że już dawno nie budziłem tak wyspany i co najważniejsze z uśmiechem na twarzy. Jak dla mnie produkt 10/10.

Dziękujemy za opinie :) Zdanie mamy podobne odnośnie Różeńca. Mamy bardzo fajny ekstrakt z wysoką zawartością Salidrozydu, ale bezpodstawnie przyjęła się moc Rhodioli podawana w Rozawinach, które na dobrą sprawę nie są niczym mocnym :)

Offline jaromkv

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2522 dnia: Września 06, 2017, 09:51:50 pm »
Jak dawkować Anti Acne ? Dostałem opakowanie bez etykiety od razu mówię :) Łącze to z Wormem

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2523 dnia: Września 06, 2017, 11:14:19 pm »
Ostatnia paka poleciała do Ciebie  8)

2x1

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2524 dnia: Września 06, 2017, 11:38:03 pm »
Wszystko zależne od tego, co się dzieje.

Jakie dawki lecą? W czym tkwi problem?  ;)

Offline porq

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Karma: +1/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2525 dnia: Września 06, 2017, 11:54:35 pm »
Na początku miałem euthyrox, teraz mam Novo 75 (75 t4 + 15 t3). 4 dni miałem lecieć połową a teraz leci cała do odwołania. Z Dietką się konsultuje już w sprawie odpowiedniej diety i szukania przyczyn. Kwestia tylko na teraz czym się wspomóc.

Słyszałem albo raczej czytałem, że po Novo albo raczej t3 psycha leci w dół (ale to głównie z opinii ludzi, którzy na nic chorzy nie byli tylko t3 leciało jako spalacz).

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2526 dnia: Września 07, 2017, 12:01:54 am »
No ok, ale od 4 dni masz już problemy z psychą czy wywołujesz wilka z lasu i doszukujesz się problemu, którego nie ma?
 
Po T3 w dużych dawkach siada, ze względu na rozregulowanie neuroprzekaźników i windowanie cukru.

Dalej nie wiem w czym tkwi problem, bo nie mogę nic podpowiedzieć dopóki nie wiem, co się dzieje.

Offline SamSok

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2527 dnia: Września 07, 2017, 08:03:54 am »
Jakie dawki choliny i różańca przy mocno rozregulowanej dopaminie szybko podniosą mnie na nogi?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2528 dnia: Września 07, 2017, 09:43:14 am »
Różeniec nie reguluje dopaminy. Cholina też nie, taką możliwość ma jedynie Cytokolina (CDP Cholina)  i 'szybko na nogi' to niestety nic nie postawic, to proces, gdzie pod uwagę trzeba brać powody rozregulowania, a od tych będzie zależał czas.

Inaczej u osoby będącej w ciągu kokainowym a inaczej u osób po lekach psychotropowych i tak dalej :)  ;)

Offline thorin

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Karma: +1/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2529 dnia: Września 07, 2017, 11:34:22 am »
Hejka,

Ja swoją opinie wrzucę o Test Up + Zestaw Anaboliczny. Brałem to 4 miesiące po 3 tabletki każdego dziennie. W między czasie byłem na małych dawkach clomidu 0,5 tab dziennie.

Estradiol podskoczył z 24,5 na 47,30 i jest poza normą laboratoryjną
Testosteron spadł z 475 na 461

Prolaktyna z 270 na 475 . Również poza normą.

Jedyny plus tego jest taki że przez wyższe estro przestały dokuczać mi ścięgna i stawy. Ale na tym mi tak bardzo nie zależało.

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2530 dnia: Września 07, 2017, 11:37:17 am »
Gdzieś mi się tu na forum przewinęło żeby przy TESTO UP nie pić alkoholu. Jak jeden dzień pochlam to chyba nie umrę?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2531 dnia: Września 07, 2017, 11:41:58 am »
Stosowanie Sermów mogło lekko podbić estrogen. Organizm poprzez zablokowanie receptora estro zaczyna produkować go często więcej, bo na siłę chce go umieścić w receptorach :) A estro w górę -> prolka w górę.

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2532 dnia: Września 07, 2017, 11:44:20 am »
Gdzieś mi się tu na forum przewinęło żeby przy TESTO UP nie pić alkoholu. Jak jeden dzień pochlam to chyba nie umrę?

Jak się nie odezwiesz na drugi dzień, to będziemy wiedzieć, żeby jednak nie pić.

Alkohol działa jako wzmacniacz ziół - wiele z nich rozpuszcza się w nim, zwiększając biodostępność, a druga sprawa niektóre po prostu podnoszą ciśnienie i do tego w/w spowoduje podbicie mocniej, a alko.. jeszcze mocniej. Samopoczucie może być słabe. Nie bierz tego dnia i będzie ok.

Offline thorin

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Karma: +1/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2533 dnia: Września 07, 2017, 11:46:38 am »
Stosowanie Sermów mogło lekko podbić estrogen. Organizm poprzez zablokowanie receptora estro zaczyna produkować go często więcej, bo na siłę chce go umieścić w receptorach :) A estro w górę -> prolka w górę.

No tak ale Test w dół , jakby i on by wzrósł to bym mniej się przejmował.

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2534 dnia: Września 07, 2017, 11:50:08 am »
Spadł Ci o 1%, tyle co może spaść po wejściu po schodach,w błędzie badawczym są zmiany o 5-10%, zwykłe wahanie dobowe. Nie rób sobie jaj ;)

Dawka cloma 0.5 tabs do teścia nic nie ma, nie ruszy LH, natomiast powinowactwo do receptorów estrogenowych już będzie miało.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12328
  • Wątków w sumie: 773
  • Online Today: 214
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 2
Guests: 217
Total: 219