* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 06:39:10 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Przedwczesny finisz  (Przeczytany 5974 razy)

Offline SamSok

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Przedwczesny finisz
« dnia: Stycznia 13, 2021, 10:34:12 am »
Witajcie!

Od niedawna pojawił się u mnie problem że podczas akcji troche za szybko kończe i nie kontroluje siebie, zwłaszcza jak panna jest żywiołowa 2-3min i jest po mnie.
Odkąd zarzuciłem robótki ręczne i częstotliwość stosunków spadła dochodzę zdecydowanie za szybko. Za 2 jest już zdecydowanie lepiej.

Do robótek ręcznych napewno nie wrócę, pytanie czy są sprawdzone naturalne suple żeby lekko sobie pomóc? Czytałem że rhodiola i dziurawiec mogą lekko pomóc, do tego trening mięsni kegla. Jak miałem epizod depresji/nerwicy to przy Trazodonie (SNRI) pała stała bez opamiętania ale dojść za cholery nie mogłem, godzina tarcia i nic.


Ktoś się mierzył z podobnym problemem? Tylko naturalne substance mnie interesują, żadne SSRI/SNRI.

« Ostatnia zmiana: Stycznia 13, 2021, 10:55:57 am by SamSok »

Offline damianb36

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Przedwczesny finisz
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 16, 2021, 03:47:30 pm »
To i ja się dołączę do tematu bo mam podobny problem tylko ze ja jestem na cypio wcześniej szedł systanon i problem jest taki ze w czasie stosunku z partnerka po 10 min mi opadł a dodam ze wcześniej mogłem godzine jechac i ciężko mi było dojść a teraz w ogóle jest lipa bo libido spadlo mi strasznie tzn jak wcześniej wyciągu dnia miałem sytuacje ze próbował mi rozwalić spodnie tak teraz nic zero.

Offline karol54

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Przedwczesny finisz
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 16, 2021, 04:13:42 pm »
Estro, prolaktyna w normie?
Hcg leci?

Offline damianb36

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Przedwczesny finisz
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 16, 2021, 04:22:14 pm »
No właśnie badania będę robił w pon bo wczoraj się nie wyrobiłem. Hcg zawsze biłem pod koniec cyklu tak na dobra sprawę to dziwne ze z dnia na dzień coś takiego wyszło bo serio od ostatniej akcji minęło może 5 dni napisałem do Pana ziółko o erektor noże do czasu gdy okaże się ze mam ch wyniki i zanim zbije to to coś Pomoże
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2021, 04:24:00 pm by damianb36 »

Offline SamSok

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Przedwczesny finisz
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 16, 2021, 08:04:50 pm »
Ale temat nie jest o problemach z erekcją po cyklu tylko o przedwczesnym wytrysku! Nie ma tu podobnego problemu.

Offline damianb36

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Przedwczesny finisz
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 18, 2021, 12:35:19 pm »
Zamów sobie erektor od Pana Ziółko powinno pomoc

Offline damianb36

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Przedwczesny finisz
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 18, 2021, 01:06:09 pm »
Prolaktyna 21,05ng/ml ref 4,04-15,2
Estradiol 68,02 Pg/ml ref 11-43
Wyniki z dzisiaj

Offline tiamos

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: Przedwczesny finisz
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 18, 2021, 07:47:42 pm »
Damian nie kontrolujesz prolaktyny i estradiolu i się dziwisz.

Offline damianb36

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Przedwczesny finisz
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 18, 2021, 07:53:03 pm »
No muszę się przyznać ze nie kontrolowałem ostatnio. Dostałem taka diagnozę pół tabsa cabaser na prolke a estro zostawić bo dużo wystrzelone nie jest

Offline Kabaś

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Przedwczesny finisz
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 23, 2021, 09:05:47 pm »
No muszę się przyznać ze nie kontrolowałem ostatnio. Dostałem taka diagnozę pół tabsa cabaser na prolke a estro zostawić bo dużo wystrzelone nie jest

gdzie pół tab cabaseru na taką prolke! , ćwiartka to już jest nadto , jak weźmiesz pół to ci ją wyzeruje, ćwiare weź to ci zleci poniżej połowy normy ale nie walnie o glebe

jak czujesz spadek libido i nie tylko to dodaj hcg bo możliwe że masz braki w steroidogenezie i stąd ten problem , na start proponuje 1000ui a później 500ui co 3 dni ,
estro masz 1.5x normy wiec nie powinno ci przeszkadzać , ale pilnuj go żeby nie poszło za wysoko , pamietaj żeby nie brać żadnych inhibitorów w ciemno

jesli dalej nie pomoże to spróbuj trzymać stabilniejsze hormony unikając gwałtownych peak'ów i spadków , czyli zmniejsz dawki i zwiększ częstotliwość iniekji
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2021, 09:12:08 pm by Kabaś »

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-29
    • Zobacz profil
Odp: Przedwczesny finisz
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 25, 2021, 11:51:57 am »
Sprawdziłbym od siebie parametry prostaty - PSA, badanie per rectum i ew. USG. Bardzo często stany zapalne prostaty powodują problem z finiszem. Obrzmienie powoduje zwiększone napięcie.

Praca oddechem, rozluźnienie mięśni dna miednicy - znowu napięcie. Przy okazji wzmocnienie ich, aby miały większy tonus, a mniej brały na siebie, przez co jest więcej luzu. To dosyć częsta przypadłość, którą jest w stanie załatwić fizjo.

Zawsze można lekką dawkę dapoksetyny wrzucić, która wspiera leczenie problemów z prostatą.

Offline SamSok

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Przedwczesny finisz
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 25, 2021, 08:09:45 pm »
Sprawdziłbym od siebie parametry prostaty - PSA, badanie per rectum i ew. USG. Bardzo często stany zapalne prostaty powodują problem z finiszem. Obrzmienie powoduje zwiększone napięcie.

Praca oddechem, rozluźnienie mięśni dna miednicy - znowu napięcie. Przy okazji wzmocnienie ich, aby miały większy tonus, a mniej brały na siebie, przez co jest więcej luzu. To dosyć częsta przypadłość, którą jest w stanie załatwić fizjo.

Zawsze można lekką dawkę dapoksetyny wrzucić, która wspiera leczenie problemów z prostatą.

Hmmm dałeś mi do myślenia ponieważ trafiłem niedawno do urologa z bólem w podbrzuszu i krwią w spermie. Stwierdził lekkie powiększenie prostaty na USG, w posiewie wyszło kilka bakterii i stan zapalny ale nie zapisał antybiotyku bo powiedział że nie jest to stan wymagany do interwencji farmakologicznej...czyli coś może być na rzeczy.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 2
Guests: 246
Total: 248