* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 28, 2024, 12:12:40 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1519738 razy)

Offline joseph28

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2340 dnia: Października 09, 2017, 12:09:16 pm »
jak sobie poradzic z retencja na mk 677? macie jakies sposoby?

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2341 dnia: Października 09, 2017, 12:33:55 pm »
Nie brać. Mocne przypadki jedynie spiro załatwia.

Offline Masownik

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2342 dnia: Października 09, 2017, 01:44:00 pm »
Panowie, przerwalem ten cykl na epi i sv w 6 tyg, lece 2 tydzien 50- mg ed clomidu i rano zolnierz wstaje ale w ciagu dnia i podczas sexu brak checi opada swiruje jednym slowy. skoncze clomid poprawy nie bedzie to ide zrobie te podstawowe badania. dziwne ze tak zadzialalo bralme kiedys epi to wszystko bylo elegancko... a tu taka niespodzianka

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2343 dnia: Października 09, 2017, 03:22:21 pm »
No niestety, jakie podejście taki cykl i skutki uboczne. Nabierzesz doświadczenia to zrobisz badanka, wejdziesz na cykl i znowu zrobisz badania, wrócisz do homeostazy z przed cyklu, bo przede wszystkim będziesz wiedział, jaki ten stan organizmu był :)

Tłumacząc na chłopski rozum.. jak wypijesz kilka piwek to na drugi dzień spoko, ale popij wódkę tymi piwkami i zobacz, jak się będziesz czuł.

Jak byś  się zbadał przed i zobaczył w jakim w ogóle jesteś stanie, bo może było kiepsko i się kiepsko skończyło.

Offline Masownik

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2344 dnia: Października 09, 2017, 04:11:22 pm »
to że badania to jedna sprawa, ale jak pisano tutaj to lajtowy cyklik. Na PM wymienilismy kilka wiadomosci i cytuje" Epi też jem rano 1 kaps, 2 do kolacji i mam się nieźle. Poza tym te środki to lajt. Są łagodne dla podrobów ;)" to że badania przed i po to juz inna kwestia i z tym sie zgodze

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2345 dnia: Października 09, 2017, 04:21:36 pm »
Panie kochany, zje pan np. Anapolon czy Superdrol to będzie można podywagować co jest ciężki a co nie i powiesz, że miałem rację, że Epi i SV to lekkie środki... Druga sprawa blok, a blok. Blok HPTA po lekkich środkach typu test to nie blok po trenie czy dece. Dwa orale to nie zabawka, wchodzisz bez podkładu - licz się z konsekwencjami :)

I tak, jak sam zacytowałeś 'dla podrobów' czyli wewnętrznych organów, czyt. nie obciążają mocno wątroby, nie walą po nerkach czy jelitach, a nie dla jaj. I jak widzisz również nie napisałem, że nie będzie bloka, bo wchodząc na cykl sterydowy musisz się z tym liczyć.

Offline tiamos

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2346 dnia: Października 09, 2017, 04:27:09 pm »
Dla flaków może i łagodne.  Co nie znaczy żeby nie jeść nic ochronnie. Dla hormonów to już inna bajka i każdy będzie inaczej reagował. Zadne sarmy ani ph nie są lajtowe. I słuchanie kogoś kto powie że np ostaryna Cię nie zablokuje/nie zmniejszy teścia jest głupotą. Ja dopiero to ogarnąłem dzięki temu forum : badania przed , w trakcie , po. I nie ma innej opcji. Zastanawiałem się dlaczego się chójowo czuje i nie ma progresu przecież jadłem tylko oste + lgd i przecież brałem booster po. Tak doradzali. Albo po co po epi odblok? I tak łazilem zablokowany , organizm się męczył. Zapier..... na siłce a efektów zero albo jeszcze regres. BADAĆ I REAGOWAĆ!

Offline Masownik

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2347 dnia: Października 09, 2017, 04:29:07 pm »
pretensji nie mam do nikogo, sam decyduje sam kupilem tylko jak teraz z tego wyjsc sensownie lece 3 tydzine na clomidzie 50 ed chce do kocna tygodnia pociagnac czyli 3 tyg i po tym jak nadla cos nie halo zrobie podstawowe badania test,est,prol.. jakis booster jeszcze kupie.. jakies pomysly?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2348 dnia: Października 09, 2017, 04:42:03 pm »
Masownik, ale po co czekasz z tymi badaniami? Sam widzisz, że się męczysz i jeszcze w tej męczarni się utwierdzasz :) Chłopaki Ci dobrze mówią. Miej to z głowy, jaja masz jedne, zadbaj o nie  ;D ;D

Napewno nie jeden Ci chętnie doradzi co dalej, tylko nikt nie wie co Ci jest, dlatego nie jesteśmy w stanie Ci pomóc :( Doradził bym Ci zioła, ale co z tego, jak LH siedzi w dnie mocno i np Fadogia czy Tongkat tego nie ruszy.. a może po prostu spadł Ci mocno test i nie ma sensu kombinować :)

Wydaj te 100 zł, bo może nie ma sensu albo jest duży sens brania. Jedyne co to możesz zyskać.  :-[ ::)

Offline Masownik

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2349 dnia: Października 09, 2017, 05:04:40 pm »
ok, do konca tygodnia pociagne clomid i pojde na badania bo zostalo mi kilka tab clomidu do konca.. i zobaczymy wtedy

Offline nosfek1983

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Karma: +7/-8
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2350 dnia: Października 09, 2017, 06:18:47 pm »
Masownik, dostałeś bardzo dobrą radę pod tytułem - nie czekaj, idź i zrób badania hormonów - nie mam pojęcia co sprawia, że tak to odwlekasz, nie jest to jednak dobre rozwiązanie. Na badania idź już teraz, na wynik i tak poczekasz minimum dwa dni, a będziesz miał czarno na białym jak wygląda sytuacja, będziesz miał również możliwość w razie potrzeby ogarnąć na bieżąco clomifen i/lub tamoxifenen i przedłużyć odblok bez przerwania brania sermów, bo jeśli badania zrobisz dopiero po skończeniu clomidu, a wyniki wyjdą słabe, będziesz miał niepotrzebną przerwę w PCT i to wszystko będzie takie od czapy. Dbaj o jajca, bo masz tylko dwa i lepiej, żeby były sprawne!!!

Offline Arturo_

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 103
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2351 dnia: Października 12, 2017, 12:01:49 pm »
Już drugi raz bpc 157 stawia mnie na nogi.Stan zapalny w barku który znowu się odnowił znik po kilku dniach.Teraz pytanie do Pana Koksika o protokół brania tego żeby dolegliwości pozbyć się na dobre.Pamiętam że kiedyś był tu na forum tylko nie moge znaleźć .Miałem uraz rotatora barku .Ponadrywane przyczepy z piersiowym ,bicepsem.Balachy na macie uraz nie zaleczony do końca i rotacja wewnętrzna znowu kuleje a uraz daje o sobie znać.Pozdrawiam

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2352 dnia: Października 12, 2017, 03:54:06 pm »
Jeszcze protokół o wysypianie się na zapas będą zaraz chcieli ;) 

Żeby pozbyć się na dobre musi być terapia manualna + trenowanie mobilności non stop. Zaniedbania będą wychodzić co chwila..

Protokołu cudownego nie ma. Startujemy od dawki 2x 250mcg dziennie w okolice miejsca bólu i po 2-3 tyg powoli możemy zmniejszać do 1x 250mcg. Nie ciągniemy dłużej niż 6 tyg.

Offline Arturo_

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 103
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2353 dnia: Października 12, 2017, 05:17:21 pm »
Ok dzięki .To ze mobilnosc i terapia manualna Panie Koksik to ja wiem. :)Tak to jest jak się człowiek porwie za szybko i sa efekty takie.Na wysypianie się nie trzeba sprawdza się idealnie bacopa monieri i pramipeksol ;D

Offline MatiPK

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 89
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #2354 dnia: Października 14, 2017, 10:24:09 am »
Osta dla kobiety 5mg czy 10mg? Jakich efektów można sie spodziewać?

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12328
  • Wątków w sumie: 773
  • Online Today: 166
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 134
Total: 134