* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 27, 2024, 06:48:00 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1697781 razy)

Offline lopty

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2100 dnia: Kwietnia 24, 2017, 01:58:24 pm »
Nie minął tydzień od rozpoczęcia suplementacji Erektorem i ZBT i mogę śmiało napisać, że to zestaw mega.

Młody nie jestem, mam ponad 40 lat, ale miniony weekend to czas rekordów. ;) Takiej super mocy nie czułem od wielu lat. Biorę ZBT na noc, a Erektora po 1 kapsułce trzy razy dziennie (i nie wiem czy nie zejść do dwóch).
Wcześniej, bywało wspierałem się viagrą, ale niebieska tabletka może się schować. ZBT i Erektor rządzą. To połączenie rozbija bank. Nie wiem tylko co się stanie jak mi się skończą tabletki :p
Odniosłem też wrażenie, że E. sprawił, że falus nawet bez pobudzenia jest nieznacznie bardziej napęczniały.


Żałuję, że przed rozpoczęciem nie zrobiłem testów hormonalnych...


Przetestowałem też dwie tabletki buraka przed treningiem. Wszyscy piszą, że to działa powoli. I sam nie wiem co mam myśleć, bo interwały weszły mi jak znakomicie. Efekt placebo? Nie wiem, ale przetestuję większą ilość. :)

PS. Jedyny minus Erektora i ZBT to problemy ze snem... Nie ma na to czasu :p

Offline topwoj

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2101 dnia: Kwietnia 24, 2017, 06:20:27 pm »
Czy śliwa afrykańska obniża libido i może powodować problemy z erekcją ? i czy w Pro-State jest extrakt śliwy afrykańskiej ?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2102 dnia: Kwietnia 24, 2017, 07:00:38 pm »
Widnieje 20%, więc to ekstrakt ;)

Nie spotkaliśmy się z w/w, a raczej pozytywny wpływ na prostatę to wzrost libido i poprawa erekcji.

Offline matoos

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2103 dnia: Kwietnia 25, 2017, 03:57:19 pm »
Lopty - super recenzja! :)

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2104 dnia: Kwietnia 26, 2017, 10:41:54 am »
Ja 2 dni temu zacząłem suplementację ZBT zacząłem od 5 kapsów po tygodniu zmniejszę do 3 , mogę napisać to samo co lopty - człon jest twardy nawet w zwisie  ;D, tylko ja zamiast erectora mam maca, a tak to więcej energii w ciągu dnia tyle mogę powiedzieć po dopiero 2 dniach co według mnie jest bardzo zadowalające  :)

Czekam na czarną Macę, która ponoć jest mocniejsza :)

Offline salvador5000

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2105 dnia: Kwietnia 26, 2017, 11:33:55 am »
Opinie ZBT  ma zacne ale nie da się tego lecieć non stop. Ile ZBT można czasu brać? Jaka przerwa potem żeby wskoczyć od nowa na ZBT?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2106 dnia: Kwietnia 26, 2017, 11:57:32 am »
Ja 2 dni temu zacząłem suplementację ZBT zacząłem od 5 kapsów po tygodniu zmniejszę do 3 , mogę napisać to samo co lopty - człon jest twardy nawet w zwisie  ;D, tylko ja zamiast erectora mam maca, a tak to więcej energii w ciągu dnia tyle mogę powiedzieć po dopiero 2 dniach co według mnie jest bardzo zadowalające  :)

Czekam na czarną Macę, która ponoć jest mocniejsza :)


Ponoć.. dla mnie po praktycznie 4 tyg stosowania różnica między Macą czarną a 'zwykłą' to taka, że kosztuje 2-3x więcej niż klasyczna o tej samej standaryzacji. Ani nasienia więcej względem czarny, ani nie podbiło libido mocniej. Imho sporo zabobonów, ale każdy ma inaczej :)

Opinie ZBT  ma zacne ale nie da się tego lecieć non stop. Ile ZBT można czasu brać? Jaka przerwa potem żeby wskoczyć od nowa na ZBT?

3 msc, 4--6 tyg off i można dalej.

Offline karol54

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2107 dnia: Kwietnia 26, 2017, 12:04:10 pm »
Odnosnie zestawu Anabolicznego 4 tydz juz leci ale musialem go przerwac. Stosowalem razem z kreatyna  przez pierwszy tydz wszystko wporzadku . Doszla ospalosc caly czas bylem senny.. po 4 tyg pojawily sie bole glowy dziwne samopoczucie nastroj. Bardziej przygnebienie. Wypryski na plecach. Tab 2 rano i 1 po poludniu. Mial ktos podobne objawy?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2108 dnia: Kwietnia 26, 2017, 12:17:57 pm »
Ecdysteron powoduje u niektórych osób uczucie letargu, czyli ospałość i niechęć. Również może wywoływać stany lękowe i lekko depresyjne. Kilka osób pisało mi o tym.

Syfki mogą być od połączenia kozieradki z kretką - zwiększone DHT :)

Brałeś coś wcześniej? PH, Saa, sarm?

Offline karol54

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2109 dnia: Kwietnia 26, 2017, 01:50:46 pm »
Ecdysteron powoduje u niektórych osób uczucie letargu, czyli ospałość i niechęć. Również może wywoływać stany lękowe i lekko depresyjne. Kilka osób pisało mi o tym.

Syfki mogą być od połączenia kozieradki z kretką - zwiększone DHT :)

Brałeś coś wcześniej? PH, Saa, sarm?
Nie nigdy nie bralem zadnych saa. Przewaznie kreatyna. Mierzylem tez cisnienie w tym dniu .. mialem bardzo slabe 90 110 cos takiego. Martwi mnie samopoczucie po tym zestawie. Teraz odstawilem na bok i nie wiem co dalej.... ??😩

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2110 dnia: Kwietnia 26, 2017, 01:56:13 pm »
Syfki to mogą być tak jak wyżej napisano od połączenia kreatynki z kozieradką, sam jak robiłem nasycenie kreatyną czyli większe dawki i się dziwiłem skąd te syfy na plecach, masakra, od wczoraj zmniejszyłem dawki i syfów nowych brak, a stare schodzą

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2111 dnia: Kwietnia 26, 2017, 02:25:19 pm »
Ecdysteron powoduje u niektórych osób uczucie letargu, czyli ospałość i niechęć. Również może wywoływać stany lękowe i lekko depresyjne. Kilka osób pisało mi o tym.

Syfki mogą być od połączenia kozieradki z kretką - zwiększone DHT :)

Brałeś coś wcześniej? PH, Saa, sarm?
Nie nigdy nie bralem zadnych saa. Przewaznie kreatyna. Mierzylem tez cisnienie w tym dniu .. mialem bardzo slabe 90 110 cos takiego. Martwi mnie samopoczucie po tym zestawie. Teraz odstawilem na bok i nie wiem co dalej.... ??😩

Ale samopoczucie się poprawiło po odstawieniu? Może coś się nałożyło na to po prostu?


Offline karol54

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2112 dnia: Kwietnia 26, 2017, 08:08:43 pm »
Tak samopoczucie odrazu sie poprawilo.. te bole glowy zaczynaly sie k godz 10 rano i tak do poznego popoludnia. W piatek tydzien temu mialem czerwone spojowki oczy piekly przez dwa dni. Odstawilem od poniedzialku nie biore Zestawu . I jest wporzadku..

Offline porq

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Karma: +1/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2113 dnia: Kwietnia 27, 2017, 06:08:14 pm »
Różeniec co jaki czas zmieniać? Lecę już 3 miesiąc i myślę co by wrzucić na zmianę na chwile żeby nie przyzwyczaić za bardzo organizmu do Różeńca (który działa wybitnie na mnie).

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2114 dnia: Kwietnia 27, 2017, 08:21:53 pm »
Różeniec co jaki czas zmieniać? Lecę już 3 miesiąc i myślę co by wrzucić na zmianę na chwile żeby nie przyzwyczaić za bardzo organizmu do Różeńca (który działa wybitnie na mnie).

Ashwa :)

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12328
  • Wątków w sumie: 773
  • Online Today: 221
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 148
Total: 148