* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 28, 2024, 12:27:22 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1698066 razy)

Offline porq

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Karma: +1/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2610 dnia: Października 04, 2017, 02:32:59 pm »
Panowie - coś pobudzającego i notropowego w jednym. Jest to możliwe?

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2611 dnia: Października 04, 2017, 02:38:01 pm »
Ben Hooker ?   :) ( osobiście niezbyt lubię gościa )

już o tym gdzieś tam pisałem były badania że jądra przerobią max 1250 UI e3d więc wyższe dawki są bez sensu, tapper nie wiem w jakim celu, jak ktoś bił co parę dni hcg przez cały cykl to możliwe że nawet pod koniec nawet 1 paczka starczy, ale to wszystko badania ( tak górna / ponad normę )

Clomidu się nie przybija  :D

Offline Maciej

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Karma: +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2612 dnia: Października 04, 2017, 04:39:37 pm »
Przybija, lykajac.

Offline Dietka

  • Global Moderator
  • Jr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 93
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2613 dnia: Października 04, 2017, 04:57:17 pm »
Czyli wg Was ekspertow od PCT, nalezy bić tak duże dawki HCG przyjmijmy ze np 1000IU az na nastepny dzien po badaniu bedzie test w gornej granicy normy?
Ok ale co dalej jesli wyjdzie taki test? odrazu odstawiac HCG i przybic cloma czy schodzic z tych 1000IU hcg taperingiem do 250IU, powiedzmy po 2x strzaly 750, 2x 500 i tak do 250?
Pytam bo wielu ekspertow od dopingu np niejaki Ben Looker polecaja powetPCT i tak sa troche inne strategie.
Inaczej tez chyba wyglada strategia jesli ktos caly cykl bije hcg 250 iu co 2-3 dni

Do ekspertów, nawet dużo wiedzących, nam daleko  8)

Dawki dobiera się dopóty dopóki określona ilość wyrzuci nam testosteron do górnej normy. U niektórych 500 u niektórych 2500. Potem zbijamy dawki powoli w dół, aż 250 ui daje nam maxa - jądra gotowe, podtrzymujemy kilka dni taką dawkę i ruszamy z protokołem SERM, ziół.

Strategie dobiera się pod cykl - czas, środki itp. Idąc tym torem koleś po 2 latach na bombie z trenami, anapolonem i deką ma robić odblok, jak ktoś po cyklu na oxie? ;) Nie podważając niczyjego autorytetu, może ktoś wie coś innego/więcej, niż np. ja, ale bazując na moim doświadczeniu takie teorie świadczą raczej o wiedzy albo jej braku. PowerPCT jest super, jak jadłeś 2 msc oxe albo metke.

Druga sprawa dużo osób nie bierze pod uwagę czynników środowiskowych. Teraz organizmy są dużo słabsze, a te nawet silniejsze są niszczone przez chemie i potomkowie będą dużo słabsi. Metka już nie działa tak lekko, jak metka za czasów Arnolda. To nie wina złej jakości środków, że mamy tyle skutków ubocznych. Nie dajcie sobie wmówić. Wszystko jest zależne od tego jak dobrze/niedobrze się żywimy i jakiej jakości jedzenie spożywamy. W Polsce nie liczcie na to, że będziecie jeść dobrej jakości produkty.
KONSULTACJE Z ZAKRESU DIETETYKI, PROFILAKTYKI ŻYWIENIA ORAZ ANALIZY BADAŃ
<nie odpisuje na PM, proszę o kontakt mailowy>

Dietka.SA@gmail.com

Offline Arturo_

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 103
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2614 dnia: Października 06, 2017, 02:23:17 pm »
Zestaw wentylacyjny działa jak powinien.Wydolność tlenowa zwiększa się dosyć szybko bo już po pierwszych porcjach.Myślałem o aicar ale teraz widze że nie ma sensu myśleć nad takimi wynalazkami ,ZW sprawdza się nie potrzeba niczego więcej.Tym bardziej przy moim podejściu do biegania raczej luźnym :)

Offline Fuckmaster

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Karma: +3/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2615 dnia: Października 06, 2017, 11:17:21 pm »
Panowie odebrałem wyniki badań że względu na słabsza dyspozycję. Libido w dół, brak porannych namiotów które zawsze występowały,  recepcja wody,  słaby nastrój i ogólna depresja.
Związane pewnie ze stresem,  intensywnym treningami i słaba dieta. Wszystko razem skumulowalo się na konkretne przetrenowanie.  Wyniki to potwierdziły,  tętno spoczynkowe też mam na poziomie ok 90 cały czas przy prawidłowym ciśnieniu.
Prośba o pomoc w doborze odpowiednich supli nie podnoszących poziomu serotoniny (biorę inhibitory dopaminy)  żeby nie wystąpił zespół serotoninowy.

Offline porq

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Karma: +1/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2616 dnia: Października 07, 2017, 12:49:41 am »
Ja też od siebie:
FSH 2.4
LH 2.1
Prolaktyna 19
Testi 2.98
Estri 54,1

Styknie 4x 1250 hcg?
Potem clomid i myślę nad Nolvą. W którym momencie wrzucić?

Cykle skonczyłem dawno ale dalej się nie odblokowałem. Nie zrobiłem badań "po" i to był błąd. Teraz już robię cały czas...
tyle, że trzeba naprawić to najpierw


Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2617 dnia: Października 07, 2017, 08:54:34 am »
Zbadaj testa dzień po ostatnim strzale

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2618 dnia: Października 08, 2017, 03:40:19 pm »
Panowie odebrałem wyniki badań że względu na słabsza dyspozycję. Libido w dół, brak porannych namiotów które zawsze występowały,  recepcja wody,  słaby nastrój i ogólna depresja.
Związane pewnie ze stresem,  intensywnym treningami i słaba dieta. Wszystko razem skumulowalo się na konkretne przetrenowanie.  Wyniki to potwierdziły,  tętno spoczynkowe też mam na poziomie ok 90 cały czas przy prawidłowym ciśnieniu.
Prośba o pomoc w doborze odpowiednich supli nie podnoszących poziomu serotoniny (biorę inhibitory dopaminy)  żeby nie wystąpił zespół serotoninowy.

Zrób badania, a nie chcesz 'leczyć' nieznaną Ci przyczynę. Więcej szkody niż pożytku możesz uzyskać robiąc coś takiego.

Ja też od siebie:
FSH 2.4
LH 2.1
Prolaktyna 19
Testi 2.98
Estri 54,1

Styknie 4x 1250 hcg?
Potem clomid i myślę nad Nolvą. W którym momencie wrzucić?

Cykle skonczyłem dawno ale dalej się nie odblokowałem. Nie zrobiłem badań "po" i to był błąd. Teraz już robię cały czas...
tyle, że trzeba naprawić to najpierw



Zależy, jaki robiłeś cykl ;) Nikt nie odpowie Ci czy styknie, bo na to nie ma reguły. Za każdym razem, po każdym cyklu jaki robiłem zawsze miałem inne wyniki po HCG. Chcesz zrobić to dobrze i zależy Ci na zdrowiu to poświęć kilka złotych, pobadaj. Wbij 250 ui i zobacz, jaki daje Ci wynik, bo może starczy Ci wbijać małą ilość długookresowo, bo jak to mówią Na oko to chłop w szpitalu... no i niepłodne chłopy też. :)  Z reguły 5000 ui mało komu starcza po cyklu dłuższym niż 4msc.

Offline Run90

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2619 dnia: Października 10, 2017, 04:57:47 am »
Witajcie ;)
Niedawno skończyłem dwu miesięcznego cykla enduro ultra plus burak i powiem jedno.. masakra, wytrzymałość i forma na wielki plus! Momentami nogi mnie tak niosly że aż płuca tlenowo nie dawały rady, a nogi bez żadnych problemów chciały więcej, niestety naciągnięcie dwójek wymusiły długą przerwę, ale start docelowy wykonany :) na pewno do tego zestawu wrócę w styczniu/lutym, może jeszcze dorzucę zestaw oddechowy ;)

Bym zapomniał, ojczulkowi zakupiłem erektor - poprowadziłem 3 tabsy, zjadłem 30 min przed stosunkiem i myślałem że mnie wywali w kosmos, odczucia,nakręcenie i wszystko na wielki plus, choć nie mam z tym problemów to takie doświadczenie na pewno się przyda ;)) pozdro

Offline matoos

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2620 dnia: Października 10, 2017, 10:35:46 am »
Potwierdzam: Enduro + Burak daje radę. Podobne odczucia mam na rowerze. Teraz planuje wypróbować ZW + CR + burak.

Offline pan włodzimierz

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2621 dnia: Października 10, 2017, 12:19:16 pm »
Witam. Suplementuje się od ok 3 miesięcy zestawem anabolicznym(4 opakowania) jestem mega zadowolony siła w głównych bojach do góry, samopoczucie super, sylwetka na plus :). Do końca miesiąca chciałbym pociągnąć anaboliczny, co polecacie na jego zastąpienie?

Dodam że jestem naturalem z dość długim stażem treningowym(17 lat) i narazie nie planuje czegoś mocniejszego niż kreatyna😜

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2622 dnia: Października 10, 2017, 12:32:05 pm »
Witam Ja w sprawie anabolicznego - czy ktoś robił badanie estradiolu przed i w trakcie ?

Offline porq

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Karma: +1/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2623 dnia: Października 10, 2017, 03:27:23 pm »
Panowie odebrałem wyniki badań że względu na słabsza dyspozycję. Libido w dół, brak porannych namiotów które zawsze występowały,  recepcja wody,  słaby nastrój i ogólna depresja.
Związane pewnie ze stresem,  intensywnym treningami i słaba dieta. Wszystko razem skumulowalo się na konkretne przetrenowanie.  Wyniki to potwierdziły,  tętno spoczynkowe też mam na poziomie ok 90 cały czas przy prawidłowym ciśnieniu.
Prośba o pomoc w doborze odpowiednich supli nie podnoszących poziomu serotoniny (biorę inhibitory dopaminy)  żeby nie wystąpił zespół serotoninowy.

Zrób badania, a nie chcesz 'leczyć' nieznaną Ci przyczynę. Więcej szkody niż pożytku możesz uzyskać robiąc coś takiego.

Ja też od siebie:
FSH 2.4
LH 2.1
Prolaktyna 19
Testi 2.98
Estri 54,1

Styknie 4x 1250 hcg?
Potem clomid i myślę nad Nolvą. W którym momencie wrzucić?

Cykle skonczyłem dawno ale dalej się nie odblokowałem. Nie zrobiłem badań "po" i to był błąd. Teraz już robię cały czas...
tyle, że trzeba naprawić to najpierw



Zależy, jaki robiłeś cykl ;) Nikt nie odpowie Ci czy styknie, bo na to nie ma reguły. Za każdym razem, po każdym cyklu jaki robiłem zawsze miałem inne wyniki po HCG. Chcesz zrobić to dobrze i zależy Ci na zdrowiu to poświęć kilka złotych, pobadaj. Wbij 250 ui i zobacz, jaki daje Ci wynik, bo może starczy Ci wbijać małą ilość długookresowo, bo jak to mówią Na oko to chłop w szpitalu... no i niepłodne chłopy też. :)  Z reguły 5000 ui mało komu starcza po cyklu dłuższym niż 4msc.


Kwestia tego czy cyklem można nazwać to co robiłem. RAD/SV i przez chwile fura. I to leciało dokładnie 11 tygodni. Koniec był w marcu tego roku.

Offline Arturo_

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 103
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2624 dnia: Października 10, 2017, 07:19:48 pm »
Po jakim czasie się wkreca ten enduro ultra?

Witajcie ;)
Niedawno skończyłem dwu miesięcznego cykla enduro ultra plus burak i powiem jedno.. masakra, wytrzymałość i forma na wielki plus! Momentami nogi mnie tak niosly że aż płuca tlenowo nie dawały rady, a nogi bez żadnych problemów chciały więcej, niestety naciągnięcie dwójek wymusiły długą przerwę, ale start docelowy wykonany :) na pewno do tego zestawu wrócę w styczniu/lutym, może jeszcze dorzucę zestaw oddechowy ;)

Bym zapomniał, ojczulkowi zakupiłem erektor - poprowadziłem 3 tabsy, zjadłem 30 min przed stosunkiem i myślałem że mnie wywali w kosmos, odczucia,nakręcenie i wszystko na wielki plus, choć nie mam z tym problemów to takie doświadczenie na pewno się przyda ;)) pozdro

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12328
  • Wątków w sumie: 773
  • Online Today: 57
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 98
Total: 98