* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 03:57:35 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Pasożyty/grzyby - wykrywanie  (Przeczytany 2795 razy)

Offline Fuckmaster

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Karma: +3/-2
    • Zobacz profil
Pasożyty/grzyby - wykrywanie
« dnia: Stycznia 29, 2020, 02:24:26 pm »
Jakieś opinie o wykrywaniu pasożytów i grzybów metodą volla?
Z kału czesto nie wychodzi i jest to raczej mało dokładne badanie bo trzeba się dobrze wstrzelić.

Obawiam się tylko że te wszystkie gabinety medycyny naturalnej nawet u zdrowego wykryją pasożyty/grzyby żeby naciągnąć na suplementacje i terapię jakimiś biorezonansami.

Jakieś inne pomysłu na dobre metody diagnostyki?

Diploid

  • Gość
Odp: Pasożyty/grzyby - wykrywanie
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 29, 2020, 02:40:08 pm »
Najlepszą metodą są zwyczajne objawy, charakterystyczne dla danego pasożyta.
Trzeba też pamiętać, że żyjemy z nimi w symbiozie od eonów i wyjałowienie się, bo "moda" to głupota.
Niewielkie ilości obleńców i płazińców są prawdopodobnie tak samo potrzebne jak reszta bioty jelitowej. 8)

Diploid

  • Gość
Odp: Pasożyty/grzyby - wykrywanie
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 29, 2020, 04:24:12 pm »
Albo odrobaczyć się w ciemno, jakimś środkiem o szerokim spektrum działania, jak np. Zentel i zobaczyć czy będzie lepiej.
To są bardzo bezpieczne substancje, praktycznie się nie wchłaniają z przewodu pokarmowego, podaje się to nawet małym dzieciom.

Ja odrobaczałem się ze dwa czy trzy razy (pracowałem ze zwierzętami) i nic nie poczułem.
To, że robale są nam potrzebne w niewielkich ilościach, może świadczyć choćby to, że leczy się nimi np. alergie czy nawet SM.
Zgoogluj sobie termin "helminoterapia".

Natomiast jeśli chodzi o grzyby, to trudno przeoczyć objawy, kandydoza czy aspergiloza dają specyficzne objawy.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2020, 04:57:09 pm by Diploid »

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 233
Total: 234