* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 28, 2024, 01:43:08 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1698223 razy)

Offline Incub

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2040 dnia: Kwietnia 12, 2017, 09:28:05 pm »
Dzisiaj wziąłem dwa pierwsze capsy insu-lean do dwóch posiłków stosunkowo bogatych w węgle. Albo zbieg okoliczności bo pogoda i dzień do dupy albo tak kopie, że ścięło mnie z nóg. Chodziłem jak zombie. Wszystko slow motion. Może tak działać?

Offline Laminator

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Karma: +6/-4
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2041 dnia: Kwietnia 12, 2017, 09:30:01 pm »
Dzisiaj wziąłem dwa pierwsze capsy insu-lean do dwóch posiłków stosunkowo bogatych w węgle. Albo zbieg okoliczności bo pogoda i dzień do dupy albo tak kopie, że ścięło mnie z nóg. Chodziłem jak zombie. Wszystko slow motion. Może tak działać?

Może,pisałem o tym wcześniej.Ja omyłkowo wziąłem jeden kaps bez węgli  przed treningiem i złapałem hipke.

Offline Incub

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2042 dnia: Kwietnia 12, 2017, 09:54:13 pm »
Dzisiaj wziąłem dwa pierwsze capsy insu-lean do dwóch posiłków stosunkowo bogatych w węgle. Albo zbieg okoliczności bo pogoda i dzień do dupy albo tak kopie, że ścięło mnie z nóg. Chodziłem jak zombie. Wszystko slow motion. Może tak działać?

Może,pisałem o tym wcześniej.Ja omyłkowo wziąłem jeden kaps bez węgli  przed treningiem i złapałem hipke.

Wiem, czytałem Twój post i dlatego wrzuciłem do posiłku głownego więc węgli raczej nie brakowało. Chyba, że wciąż za mało. Zobaczymy jak będzie w następnych dniach.

Offline MatiPK

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 89
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2043 dnia: Kwietnia 13, 2017, 10:36:25 am »
Witam czy anaboliczny brany w dużych dawkach 5ed przez poltora miesiaca mogl zablkokować? Robiłem badania przed cyklem i wyszly tragicznie, wczesniej bralem sv + hdrol po ktorym odblokowalem sie wedlug zalecen znajomego ktory troche siedzi w temacie clomidem + hcg hcg 500j e2d i potem 26 dni clomid z dawka uderzeniowa na poczatku. Razem z tym leciał testo up 3 tab ed + anaboliczny 1 miesiac 3ed 2 miesiac 4ed a potem 1.5 miecha 5ed. Masa poszła ubicie sie zrobilo spadków po cylu nie bylo. A badania wygladaja tak że testo calkowity jest ponizj normy, estro też, LH i FSH dolna granica. Chcialem zaczac cykl na testo + sv ale teraz nie wiem czy najpierw naprawic ta harmonalke czy juz i tak nic nie zaszkodzi i potem sie tym zajac bo przygotowania do zawodow mam teraz.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2044 dnia: Kwietnia 13, 2017, 10:50:56 am »
Raczej znajomy tak siedzi w temacie i taki 'odblok' zrobiłeś, a raczej go nie zrobiłeś. Jak siedzi w temacie to powinien Ci powiedzieć, że bada się hormony 2-3 x w trakcie odbloku, zbijać i kontrolować estrogen w trakcie, dodatkowo wrzucić Nolve i wiedzieć na czym stoisz non stop, a nie na oko wywróżyć z fusów odblok. Mało kiedy - z tego co widzę na forum po wypowiedziach i privach - takie odbloki są w ogóle skuteczne.

HCG wywali estro ponad normę i po odbloku, możesz jeść i 200 clomidu, przysadka nie ruszy.

Offline MatiPK

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 89
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2045 dnia: Kwietnia 13, 2017, 10:57:08 am »
Zdaje sobie z tego sprawę, że wróżenie z fusów to było. Nolve bralem w trakcie też ale jak widac i tak odblok się nie udał jest sens zaczynać cykl na testo + ph/sarmy okolo 5 miechow i potem sie zajac tym czy namiesza jeszcze bardziej w hormonach?

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2046 dnia: Kwietnia 13, 2017, 11:42:20 am »
Mati, Tak na dobrą sprawę, po co robić odblok, jak wchodzisz na cykl, który Cię zablokuje i w którym będziesz podawał testa z zewnątrz? Nie wydaje Ci się to co najmniej głupie?  8) 8) ::)

Po prostu zacznij teraz wbijać sobie teścia i życie płynie dalej.

Jak nie chce się schodzić z towaru i planujesz kolejny cykl, to nie rób odbloku, tylko zrób mostek z HCG 1,2 miesiące i wskakuj dalej. Robienie odbloku na 2-3 miesiące to największa głupota, jaką można robić. Blok, odblok, blok, oblok.. A potem w wieku 40 lat poziom testa 280 i chłopy nie mogą normalnie funkcjonować, bo organizm po tej karuzeli jest rozregulowany, a lekarze nie wiedzą, co z tym robić i albo w karcie hipogonadyzm albo jak mądrzejszy to chociaż wrzuci na TRT.

Podchodzicie do koksu - podejdźcie z głową. Nie, że znajomy powiedział, bo mu się tak udało, tylko to wasz organizm, nie znajomego i wy zapłacicie za to cene. Badania, konkretny odblok jeśli już i tyle.

Offline MatiPK

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 89
  • Karma: +2/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2047 dnia: Kwietnia 13, 2017, 11:57:28 am »
Wiem totalna głupota, ale juz napisałem do Pana dietki o konsultacje w tej sprawie i o przeprowadzenie cyklu i już po tych wydarzeniach będę korzystaj z takich profesionalnych uslug a nie sluchał "dużych" ziomków z siłowni

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2048 dnia: Kwietnia 13, 2017, 12:19:14 pm »
Profesjonalizm profesjonalizmem, ale zdrowego rozsądku nauczyć trzeba się samemu. Nic nie jest dokładniejsze niż badania w tym kontekście. Kosztuje, bo kosztuje, ale lepiej wydać te kilka zł, niż nosić flaka i 2 fistaszki między nogami  8)

Offline matius22

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2049 dnia: Kwietnia 13, 2017, 09:55:54 pm »
Witam, co polecicie dla mojej kobietki ktora ma problemy z wizytami w kibelku na dwojeczke, trafia tam po to czasami dwa razy w tygodniu czasem trzy.

Jeszcze szukam czegos dla siebie na zwiekszenie energi w ciagu dnia bo chodze doslownie wypompowany z niej (moze z powodu slabego jakosciowo snu) jak i na czas redukcji by zbic kortyzol plus cos na stres. Z gory dzieki! :)

Offline Damian

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2050 dnia: Kwietnia 13, 2017, 10:05:52 pm »
Jak kortyzol to rożenca chłopaki mają kota...Energia i  wiagra w jednym:)

Teraz patrzę ash i cytrynca...

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2051 dnia: Kwietnia 13, 2017, 10:37:03 pm »
Witam, co polecicie dla mojej kobietki ktora ma problemy z wizytami w kibelku na dwojeczke, trafia tam po to czasami dwa razy w tygodniu czasem trzy.

Jeszcze szukam czegos dla siebie na zwiekszenie energi w ciagu dnia bo chodze doslownie wypompowany z niej (moze z powodu slabego jakosciowo snu) jak i na czas redukcji by zbic kortyzol plus cos na stres. Z gory dzieki! :)

Przede wszystkim zmiana diety, zwiększone spożycie płynów, warzyw krzyżowych, sprawdzenie hormonów, podaży minerałów. 2h wypisywania.
Suplementów w ciemno nie polecamy, bo nie wiemy w jakim celu :)

Spróbuj Adapt Up, lub pojedynczych, skojarzonych adaptogenów. Praktycznie zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby o których piszesz.  A jak chcesz zbijać kortyzol to raczej końcówka redukcji, więc i stąd mało energii pewnie, zgadza się?

Offline Damian

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2052 dnia: Kwietnia 14, 2017, 06:12:58 am »
Dawkowanie
Ashwaghanda 1 na noc
Shizandra 1 rano
Zenszen 1 rano
Będzie ok?

Offline Shikaka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2053 dnia: Kwietnia 14, 2017, 10:38:53 am »
Chcialbym pochwalic nowy produkt ENDURO ULTRA, pierwszy raz mam stycznosc z takimi suplementami i po 3 tyg faktycznie czuc juz dosc dobrze poprawe, sam trener i znajomi rowniez zauwazyli ze duzo wiecej tlenu i wytrzymalosci mam (trenuje kick boxing/waga 95kg). Takze smialo polecam ;D

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2054 dnia: Kwietnia 14, 2017, 12:28:14 pm »
Dawkowanie
Ashwaghanda 1 na noc
Shizandra 1 rano
Zenszen 1 rano
Będzie ok?

To, co napisałeś powinno się sprawdzić, pobudzające rano a bardziej uspokajająca ashwa na noc. ;) Ale...

Pisałem 10x, więc napiszę i 11. Adaptogeny nie mają schematu, dopasowuje się je do własnego organizmu metodą prób i błędów, każdy jest inny i prowadzi inne życie. Są BARDZO indywidualne, na tyle, że niektórzy potrafią napisać 'gówniany produkt, nie działa' co często jest totalną bzdurą - po prostu to, że nie działa na kogoś, nie znaczy że jest złe - podobnie jak w kwestii jedzenia - nie każdy lubi ogórki kiszone.

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12328
  • Wątków w sumie: 773
  • Online Today: 137
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 84
Total: 84