* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 03:05:35 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: S23  (Przeczytany 15753 razy)

Online Robercik1234

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
S23
« dnia: Grudnia 03, 2019, 10:01:08 am »
Witam, chciałbym się podzielić spostrzeżeniami, rezultatami po cyklu na sarmie S23. Cykl opierał się o 2 opakowania Sarmu i trwał 2 miesiące.
Pierwsze co dało się odczuć już po drugim dniu stosowania to wzmożone parcie na sikanie, które trwało przez ok. 3 dni. Wydaje się, iż było to spowodowane usunięciem nadmiernej ilości wody z organizmu. Na siłowni po około tygodniu dało się odczuć przypływ siły oraz wytrzymałość. Biorąc pod uwagę stosowania, różnych sarmów, ten wyjątkowo szybko się uaktywnił i pokazał swoje pazury. po około 2 miesiącach, jeśli chodzi o wyniki siłowe: w każdej partii mięśniowej dało się zanotować wielki plus. Najwięcej skoku siły przyszło w przysiadzie, gdyż ok. 45 kg w rekordzie. Jeśli chodzi o klatkę piersiową to ok 12,5 kg. Mniejszych grup nie będę rozpisywał ,gdyż nie na wszystkie grupy starałem się brać max ciężar, aby nie dostać kontuzji. Tam gdzie nie zwiększałem zbytnio ciężaru ,byłem w stanie wykonać więcej powtórzeń. Podsumowując wyniki siłowe, mogę być zadowolony, z uwagi na to że leciał sam Sarm S23 bez żadnego podkładu SAA. Jeśli chodzi o sylwetkę, głównym zamierzeniem było pozbyć się trochę tłuszczu, oraz delikatna rekompozycja. Uważam,że cel został osiągnięty. Ubyło ok 4 kg, obwody takie jak:biceps,klatka , udo można powiedzieć że na plus a za to z pasa sporo zeszło. Co najważniejsze pomimo zredukowania wagi, siła stanowczo poszła do przodu. Podsumowując całokształt środka, uważam że ma bardzo dobry potencjał, buduje czysty mięsień, pomaga w utracie tłuszczu, nie zalewa wodą a wręcz przeciwnie i stanowczo idzie siła, oraz wytrzymałość po nim. Jk na jeden środek brany solo to efekty lepsze niż się spodziewałem. Ciekawe jakby było z podkładem testa bo myślę że wtedy wszystko by się zmaksymalizowało. Myślę że tak po krótce udało mi się przedstawić recenzję powyższego sarmu. Pozdrawiam Robert

Offline jakubbb

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: S23
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 03, 2019, 10:15:08 am »
Jak wypadły badania krwi przed/po cyklu?

Online Robercik1234

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: S23
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 03, 2019, 10:41:28 am »
Badania przed wszystko w normie a teraz czekam na wyniki po. Pewnie już są ale nie miałem jak podjechać po nie. Na pewno spodziewam się bloku testosteronu, więc w zanadrzu już jest clomid, tamoxifen,oraz testo up

Offline ramirez

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 109
  • Karma: +1/-3
    • Zobacz profil
Odp: S23
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 03, 2019, 04:12:45 pm »
pochwal się wynikami jak odbierzesz z laba
byłeś na deficycie kalorycznym ? zauważyłeś jakieś zmiany w stawach , ,libido , ciśnieniu ?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2019, 04:16:30 pm by ramirez »

Diploid

  • Gość
Odp: S23
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 03, 2019, 04:26:19 pm »
Badania przed wszystko w normie a teraz czekam na wyniki po. Pewnie już są ale nie miałem jak podjechać po nie. Na pewno spodziewam się bloku testosteronu, więc w zanadrzu już jest clomid, tamoxifen,oraz testo up
Jak hormony tropowe przysadki mózgowej będą w normie, a Ty się będziesz w miarę czuł, to nie jedź cloma, to nie cukierki.
Spróbuj przeczekać, testosteron powinien samoistnie ruszyć w górę, ewentualnie jakiś booster czy zioła.

Online Robercik1234

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: S23
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 03, 2019, 04:49:10 pm »
pochwal się wynikami jak odbierzesz z laba
byłeś na deficycie kalorycznym ? zauważyłeś jakieś zmiany w stawach , ,libido , ciśnieniu ?
No można powiedzieć że byłem na deficycie, jeśli chodzi o stawy, ciśnienie, libido to raczej nie zauważyłem niczego niepokojącego. No ale jak wiadomo każdy organizm inaczej toleruje różne substancje.Jak będę miał wyniki to dam znać co i jak.

Online Robercik1234

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: S23
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 03, 2019, 04:51:16 pm »
Badania przed wszystko w normie a teraz czekam na wyniki po. Pewnie już są ale nie miałem jak podjechać po nie. Na pewno spodziewam się bloku testosteronu, więc w zanadrzu już jest clomid, tamoxifen,oraz testo up
Jak hormony tropowe przysadki mózgowej będą w normie, a Ty się będziesz w miarę czuł, to nie jedź cloma, to nie cukierki.
Spróbuj przeczekać, testosteron powinien samoistnie ruszyć w górę, ewentualnie jakiś booster czy zioła.
No pod ręką w razie w mam clomid tamo ale jak wszystko będzie ok to faktycznie nie będę brał a jedynie booster testosteronu

Offline Sergio140282

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: S23
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 17, 2019, 02:08:48 pm »
jak wyszly te badania i jak libido po tym s23?


Online Robercik1234

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: S23
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 17, 2019, 04:34:13 pm »
jak wyszly te badania i jak libido po tym s23?
jeśli chodzi o badania to próby wątrobowe delikatnie wyszły podwyższone aspat alat, estro w widełkach, tylko teść widać przyblokowany bo poniżej normy ale clomid już poszedł z tamoxifen więc będzie ok Ogólnie dobrze bo jak narazie 0 spadków a już trochę czasu minęło Pozdro

Offline Sergio140282

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: S23
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 17, 2019, 07:19:39 pm »
mozesz wrzucic wyniki ?

Offline Sergio140282

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: S23
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 23, 2019, 10:51:35 am »
czy mozna sie spodziewac back pumpow po tym ?

troche ponad tydzien juz leci i dolne plecy tak mi ciagna glutsy oraz harmstrings, ze spac nie moge

do tego bol w obu biodrach doskwiera po ciezkich siadach, mialem juz podobnie po supervarze, magnez i tauryna troche pomogla ale szczerze to przeszlo z czasem

Online Robercik1234

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: S23
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 23, 2019, 04:35:18 pm »
czy mozna sie spodziewac back pumpow po tym ?

troche ponad tydzien juz leci i dolne plecy tak mi ciagna glutsy oraz harmstrings, ze spac nie moge

do tego bol w obu biodrach doskwiera po ciezkich siadach, mialem juz podobnie po supervarze, magnez i tauryna troche pomogla ale szczerze to przeszlo z czasem
Witam, widać sprawa indywidualna bo u mnie zero takich dolegliwości Jedynie co pamiętam to w pierwszych 3 dniach bardzo wzmożone sikanie i to tyle.

Offline matb1

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: S23
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 01, 2020, 12:48:17 pm »
Mógłby ktoś jeszcze coś skrobnąć o tym środku. W necie w opisach s23 często się przewija jakoby wywoływał agresje. Nie muli flaków? Ostatnio na 30mg mety tak mi siad apetyt że musiałem odstawiać po czterech tygodniach, a posiłek pół dnia czułem na żołądku. Jak ogólnie wygląda samopoczucie, dorzucił bym to i gw do testa na redu ale niepokoi mnie ta agresja.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1223
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: S23
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 01, 2020, 02:05:15 pm »
To nie agresja typu, że swoją kobietę zaczniesz bić... ::)
Chodzi o agresję treningową, a nie roid rage.

Offline matb1

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: S23
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 01, 2020, 02:54:59 pm »
o to raczej pozytyw. A jak z wpływem na podroby i samopoczucie?

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 3
Guests: 235
Total: 238