* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 27, 2024, 06:08:35 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1697697 razy)

Offline Dietka

  • Global Moderator
  • Jr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 93
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2370 dnia: Lipca 03, 2017, 05:51:47 pm »
Jaki wynik daje Ci 250ui HCG? Sugeruję zbadać, po małej ilości, wynik testosteronu. Możliwe, że jądra są jeszcze nieprzygotowane do produkcji. I nie ma się czym łamać, bywały dużo gorsze przypadki w mojej karierze, które wychodziły na prostą :) Czasem wymaga to czasu, kwestia ilości i tego, co szło w trakcie. Jak szły nandrolony to nie dziw się, odblok powinno się robić nawet 8 msc po odstawieniu.

KONSULTACJE Z ZAKRESU DIETETYKI, PROFILAKTYKI ŻYWIENIA ORAZ ANALIZY BADAŃ
<nie odpisuje na PM, proszę o kontakt mailowy>

Dietka.SA@gmail.com

Offline amatyk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Karma: +1/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2371 dnia: Lipca 03, 2017, 08:53:00 pm »
Nie wiem jaki, pewnie mizerny bo odblok jechalem 2500iu e3.5d
To poczekać jeszcze miesiąc,  dokupic ziolek i zrobic pelny zestaw badan w sierpniu? Czy juz teraz uderzac do jakiegoś endo? Bo nie mam funduszy na dwie opcje za jednym zamachem ;)

Offline BUDOPA

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2372 dnia: Lipca 03, 2017, 09:31:58 pm »
Witam Panowie, mam pytanie. Koleżanka ma dość niski poziom hemoglobiny 8 g/dl. Jest ostatnio lekko osłabiona, miewa bóle głowy i mroczki przed oczami. Ogólnie prowadzi dość zdrowy tryb życia, trenuje, jada zdrowo. Oprócz dostępnego tutaj na forum ekstraktu z buraka i żelaza co mogłaby dodać do diety aby poprawić wyniki krwi?

Z góry dziękuje ze odpowiedzi.

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2373 dnia: Lipca 03, 2017, 10:34:29 pm »
mało weglowodanów ,podroby ,tłuscze zwierzęce ,watroba wolowa lub z trudki chlewnej ,zmiejszyc drastycznie weglowadany go 3 łyżek stołowych ryżu dziennie plus truskawka i to wszystko zrobic badania minimum hb to 12lbd jak nie to jedynie EPO ,ale nie jest to normalne taka niska hb.

Z extraktów ziołowych Cordyceps o wysokim ratio ,burak ,Astragalus oraz .echinacea
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2017, 10:57:40 pm by sportacademy »

Offline reprezentant

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Karma: +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2374 dnia: Lipca 04, 2017, 09:26:36 am »
Witam Panowie, mam pytanie. Koleżanka ma dość niski poziom hemoglobiny 8 g/dl. Jest ostatnio lekko osłabiona, miewa bóle głowy i mroczki przed oczami. Ogólnie prowadzi dość zdrowy tryb życia, trenuje, jada zdrowo. Oprócz dostępnego tutaj na forum ekstraktu z buraka i żelaza co mogłaby dodać do diety aby poprawić wyniki krwi?

Z góry dziękuje ze odpowiedzi.

dokwaszać żołądek, zwłaszcza przed spożywanie mięsa czy podrobów

Offline reprezentant

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Karma: +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2375 dnia: Lipca 04, 2017, 09:32:22 am »
Pytanie o zestaw anaboliczny.
Jestem od ok 2,5 tygodnia na PCT i od tego czasu wskoczyłem na zestaw anaboliczny po 5 kapsów dziennie w DT i 3 kapsy w DNT + MK677 pierwsze 2 tygodnie po 15mg, od kilku dni 30mg.

Mniej więcej od 3-4 dni, może niecały tydzień mam nieprzyjemne bóle w okolicach lędźwi, nie jest to mega uciążliwe, ale w nocy kiedy chce się zrelaksować to daje się we znaki.

Czy to możliwe, że od takiego stacku mam back pomps? Aż mi się nie chce wierzyć, bo cykl był długi, leciał enan, tren, później prop, master i oxa, a ja ledwo pamiętam, żebym na cyklu miał jakieś bardziej odczuwalne back pompsy... Trochę może jak oxa leciałą z propem i masterem, ale w nocy specjalnie nie czułem, a teraz mi przeszkadza w spaniu.

Panie Ziółko, Twoje mikstury mają aż tyle mocy ?  :o

Offline tiamos

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Karma: +4/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2376 dnia: Lipca 04, 2017, 07:21:33 pm »
U mnie po anaboliczny + mk677 test z 520 spadł na 200 gdzie norma 280-800. Także nie wiem czy dobre połączenie dałeś na pct gdzie chcesz odbudować teścia a tym go obniżasz  ( stawiam że  sarm obniża  ale po samym anabolicznym nie robiłem badań )

Offline jerry.springer

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2377 dnia: Lipca 04, 2017, 07:54:05 pm »
PANOWIE POWAŻNA SPRAWA!

Po cyklu turanabol 7tyg 40mg ed, wleciał odblok HCG 5000 + 20tab clom (wtedy był blok - test 1,95).
Na początku czerwca robiłem badania, Prolaktyna 25 (norma >17) Estradiol 53 (norma >39)
Od tamtego czasu problemy z utrzymaniem erekcji (teraz leci egistrozol e2d na zbicie estro i duże dawki cynku+b6 na prolaktyne, jednak mijają 3tyg a ja dalej nie osiągam pełnego wzwodu)

Ktoś, coś?

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2378 dnia: Lipca 04, 2017, 07:55:04 pm »
Pytanie o zestaw anaboliczny.
Jestem od ok 2,5 tygodnia na PCT i od tego czasu wskoczyłem na zestaw anaboliczny po 5 kapsów dziennie w DT i 3 kapsy w DNT + MK677 pierwsze 2 tygodnie po 15mg, od kilku dni 30mg.

Mniej więcej od 3-4 dni, może niecały tydzień mam nieprzyjemne bóle w okolicach lędźwi, nie jest to mega uciążliwe, ale w nocy kiedy chce się zrelaksować to daje się we znaki.

Czy to możliwe, że od takiego stacku mam back pomps? Aż mi się nie chce wierzyć, bo cykl był długi, leciał enan, tren, później prop, master i oxa, a ja ledwo pamiętam, żebym na cyklu miał jakieś bardziej odczuwalne back pompsy... Trochę może jak oxa leciałą z propem i masterem, ale w nocy specjalnie nie czułem, a teraz mi przeszkadza w spaniu.

Panie Ziółko, Twoje mikstury mają aż tyle mocy ?  :o

Retencja wody po Mk, normalna sprawa :) Anaboliczny tez swoje robi :D

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2379 dnia: Lipca 04, 2017, 07:55:57 pm »
PANOWIE POWAŻNA SPRAWA!

Po cyklu turanabol 7tyg 40mg ed, wleciał odblok HCG 5000 + 20tab clom (wtedy był blok - test 1,95).
Na początku czerwca robiłem badania, Prolaktyna 25 (norma >17) Estradiol 53 (norma >39)
Od tamtego czasu problemy z utrzymaniem erekcji (teraz leci egistrozol e2d na zbicie estro i duże dawki cynku+b6 na prolaktyne, jednak mijają 3tyg a ja dalej nie osiągam pełnego wzwodu)

Ktoś, coś?

Zrob badania po odbloku, w ciemno nikt Ci nic nie powie.
Jakie dawki hcg lecialy?

Offline jerry.springer

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2380 dnia: Lipca 04, 2017, 08:01:46 pm »

Zrob badania po odbloku, w ciemno nikt Ci nic nie powie.
Jakie dawki hcg lecialy?
[/quote]

Po odbloku HCG 1000x5 i 20 tab Clomidu zbadałem się i wyszło zawyżone Estro oraz Prolaktyna
Od tamtej pory borykam się z ww problemem, egistrozol i ZMA w dużych dawka nie pomaga..
Co powinienem zbadać ponownie?

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2381 dnia: Lipca 04, 2017, 08:20:10 pm »
Prawdopodobnie po tak lekkim cyklu zablokowales przysadke mocniej takimi dawkami hcg i brakiem kontroli estro.

Takze odblok od nowa.

Lh, fsh, testo i estro do zbadania.

Offline Mariano8777

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Karma: +0/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2382 dnia: Lipca 04, 2017, 08:37:06 pm »
Panie Ziołko co by moglo byc dobre na podniesienie testo i witalnosc dla ziomka z silki bo startuje w weteranach i jest po 50 tce i gadał mi dzis o tribulusie ale to chyba slaba opcja co ?
Pozdrawiam  :)

Offline Zark

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Karma: +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2383 dnia: Lipca 06, 2017, 12:04:35 pm »
Polećcie jakiś zestaw ziółek+ew. innych środków dostępnych tutaj żeby zjechać z tkanki tłuszczowej. Zależy mi na maksymalnych efektach przy jak najmniejszych stratach siłowych.

Offline Pan Ziółko

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1380
  • Karma: +38/-30
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2384 dnia: Lipca 06, 2017, 12:39:02 pm »
Panie Ziołko co by moglo byc dobre na podniesienie testo i witalnosc dla ziomka z silki bo startuje w weteranach i jest po 50 tce i gadał mi dzis o tribulusie ale to chyba slaba opcja co ?
Pozdrawiam  :)

Testo Up, Fadogia, Maca
Polećcie jakiś zestaw ziółek+ew. innych środków dostępnych tutaj żeby zjechać z tkanki tłuszczowej. Zależy mi na maksymalnych efektach przy jak najmniejszych stratach siłowych.

GW+Supervar + Burn

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12328
  • Wątków w sumie: 773
  • Online Today: 221
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 160
Total: 161