* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 28, 2024, 01:57:31 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja - Extracty i zioła  (Przeczytany 1698257 razy)

Offline thorin

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Karma: +1/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2535 dnia: Września 07, 2017, 03:06:24 pm »
Spadł Ci o 1%, tyle co może spaść po wejściu po schodach,w błędzie badawczym są zmiany o 5-10%, zwykłe wahanie dobowe. Nie rób sobie jaj ;)

Dawka cloma 0.5 tabs do teścia nic nie ma, nie ruszy LH, natomiast powinowactwo do receptorów estrogenowych już będzie miało.

Generalnie polecacie Test Up i Zestaw Anaboliczny  - 4 miesięczna suplementacja - ponad 600 PLN  . Miał podnieść testosteron - spadł. Nie o 1% ale bliżej 3%, jednak spodziewałem się wzrostu.

Clom apteczny.

LH zmieniło się 5,78 na 6,56
FSH - 3,27 na 7,77

Więc generalnie nie robię sobie jaj, po prostu piszę jak to wygląda - u mnie.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2536 dnia: Września 07, 2017, 03:24:07 pm »
Prosto zwalić winę na suplement, że nie działa, ale na dobrą sprawą - dajesz sztywne wyniki. Widzisz, że LH i FSH poszło w górę, a testosteron nie, doszukujesz się winy w ziołach?

Wine nosisz między nogami. Po prostu LH nie stymuluje Ci odpowiednio jąder, problem leży w HPTA, cAMP lub po prostu źle zrobionym odbloku, jeśli takowy był wcześniej. Prawdopodobnie słaba wrażliwość na LH wywołana atrofią, przeładowaniem jąder HCG lub zbyt małą dawką i nie rozwojem odpowiednim po cyklu.

Tyle ode mnie  8)

Ps. Anaboliczny z tego, co wiem, nie jest na podbicie teścia.
Ps2. Bez obrazy, nie bronię supla, ale sprawy fajnie wyjaśnić zamiast besztać bardzo dobry produkt, często bezpodstawnie.
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2017, 03:27:17 pm by Pan Koksik »

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2537 dnia: Września 07, 2017, 03:51:48 pm »
thorin jest tyle czynników składających się na to, że nie jest to wszystko czarno - białe jak mogłoby się wydawać.  LH i FSH poszło w górę więc podziałało, anaboliczny powinien wpłynąć mocno na test wolny, a całkowitego nie ruszyć i tak dalej można by długo wymieniać, najlepiej usiąść i przeanalizować wszystko bo suple to tylko 1 z wielu czynników

Offline thorin

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Karma: +1/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2538 dnia: Września 07, 2017, 04:26:32 pm »
Prosto zwalić winę na suplement, że nie działa, ale na dobrą sprawą - dajesz sztywne wyniki. Widzisz, że LH i FSH poszło w górę, a testosteron nie, doszukujesz się winy w ziołach?

Wine nosisz między nogami. Po prostu LH nie stymuluje Ci odpowiednio jąder, problem leży w HPTA, cAMP lub po prostu źle zrobionym odbloku, jeśli takowy był wcześniej. Prawdopodobnie słaba wrażliwość na LH wywołana atrofią, przeładowaniem jąder HCG lub zbyt małą dawką i nie rozwojem odpowiednim po cyklu.

Tyle ode mnie  8)

Ps. Anaboliczny z tego, co wiem, nie jest na podbicie teścia.
Ps2. Bez obrazy, nie bronię supla, ale sprawy fajnie wyjaśnić zamiast besztać bardzo dobry produkt, często bezpodstawnie.

Część z Anabolicznego w opisach wskazuje że podnosi. Ale mniejsza o to.
HCG nie brałem,  z blokujących to epi + lgd , i supervar solo, żeden nie dłużej niż 7 tygodni. Czy coś więcej trzeba do odbloku niż clomid + tamox, wyniki wracały zawsze sprzed tych sprzed "cyklu"

Jest teraz duży hype na zioła i masa ludzi je kupuje. Część czuje się super - ale część osób potrafi wyczuć różnice w regeneracji po 1 dniu więc.

Utrzymuje zdanie że jedynie co a sporo już zakupiłem u was to działał Herb Mix oraz LGD.

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2539 dnia: Września 07, 2017, 04:45:57 pm »
Patrząc na wynik testo w dolnej granicy normy to tak, trzeba coś więcej i to napewno.

Normy testo średnio 3.5-9, a tu raptem 4.5, więc musisz odpowiedzieć sobie sam. Moje zdanie już poznałeś - słabo działają Ci jądra.

Offline thorin

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Karma: +1/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2540 dnia: Września 07, 2017, 08:47:58 pm »
Patrząc na wynik testo w dolnej granicy normy to tak, trzeba coś więcej i to napewno.

Normy testo średnio 3.5-9, a tu raptem 4.5, więc musisz odpowiedzieć sobie sam. Moje zdanie już poznałeś - słabo działają Ci jądra.

Ehh, wszystko złe tylko nie suple które sprzedajemy. O niedoczynności jąder mówimy kiedy LH i FSH jest powyżej normy. Ale niech będzie. Jadra są złe, bo jądra są złe bo stan jąder jest zły.

Offline Lemmy

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Karma: +3/-1
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2541 dnia: Września 07, 2017, 09:11:46 pm »
Poziom LH i FSH jest zmienny w ciągu dnia, tak samo jak test wolny

wynik 4,5 to lipa

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2542 dnia: Września 07, 2017, 09:30:08 pm »
Patrząc na wynik testo w dolnej granicy normy to tak, trzeba coś więcej i to napewno.

Normy testo średnio 3.5-9, a tu raptem 4.5, więc musisz odpowiedzieć sobie sam. Moje zdanie już poznałeś - słabo działają Ci jądra.

Ehh, wszystko złe tylko nie suple które sprzedajemy. O niedoczynności jąder mówimy kiedy LH i FSH jest powyżej normy. Ale niech będzie. Jadra są złe, bo jądra są złe bo stan jąder jest zły.

A może odwrotnie? Szukasz winy na siłę nie biorąc pod uwagę czynników i uważając, że clom i nolva są rozwiązaniem na każdy blok. Nie, nie są.

Staram się pomóc, a Ty walisz jakieś głupie komentarze. O niedoczynności jąder mówimy, kiedy występuje atrofia/są niewrażliwe komórki laydiga na LH, a nie w jedynym przypadku kiedy jest ponad normę, bo to świadczy o problemach z przysadką. I jak zauważysz - nie odnosiłem się do suplementów, tylko do wyników badań, które pokazałeś. Poza tym, że coś nie działa na Ciebie to nie znaczy, że nie działa na innych - gdzie widać czarno na białym, ale.. wyjątek potwierdza regułę :)


Offline thorin

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Karma: +1/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2543 dnia: Września 07, 2017, 10:57:41 pm »
Patrząc na wynik testo w dolnej granicy normy to tak, trzeba coś więcej i to napewno.

Normy testo średnio 3.5-9, a tu raptem 4.5, więc musisz odpowiedzieć sobie sam. Moje zdanie już poznałeś - słabo działają Ci jądra.

Ehh, wszystko złe tylko nie suple które sprzedajemy. O niedoczynności jąder mówimy kiedy LH i FSH jest powyżej normy. Ale niech będzie. Jadra są złe, bo jądra są złe bo stan jąder jest zły.

A może odwrotnie? Szukasz winy na siłę nie biorąc pod uwagę czynników i uważając, że clom i nolva są rozwiązaniem na każdy blok. Nie, nie są.

Staram się pomóc, a Ty walisz jakieś głupie komentarze. O niedoczynności jąder mówimy, kiedy występuje atrofia/są niewrażliwe komórki laydiga na LH, a nie w jedynym przypadku kiedy jest ponad normę, bo to świadczy o problemach z przysadką. I jak zauważysz - nie odnosiłem się do suplementów, tylko do wyników badań, które pokazałeś. Poza tym, że coś nie działa na Ciebie to nie znaczy, że nie działa na innych - gdzie widać czarno na białym, ale.. wyjątek potwierdza regułę :)

Nie dziwię się że bronisz swojego produktu. OK atrofia moim zdaniem nie występuje - nie zauważyłem żeby zmalały - a zwracałem na to uwagę. Co do niewrażliwości komórek na LH, wydaje mi się że bez większej analizy nie można tego stwierdzić tym bardziej po opisie - ale może masz racje. Wizyta u endokrynologa i androloga (nota bene dzisiaj byłem u andro) nie zasugerowali że cokolwiek złego się z nimi dzieje. Nawet sobie lekarka pomacała.

Co do wielu potwierdzeń że suple działają. Niech ktokolwiek przytoczy że zrobił badania przed i np po miesiącu, dwóch albo czterech zażywania Test Up. Jak ktoś ma dłuższy okres to też nie będzie problemu. Ja wrzuciłem tutaj swoje wyniki i się rozczarowałem ot moja opinia - nie było czysto bo było pół tabletki clomidu - pewnie on zawinił albo jądra ;)

Nie mam do was pretensji, wielokrotnie kupiłem suple które nie działały (HMB, l-carnityna, glutamina itp rzeczy).
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2017, 11:01:06 pm by thorin »

Offline Pan Koksik

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1225
  • Karma: +41/-21
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2544 dnia: Września 07, 2017, 11:08:32 pm »
A co ma Ci powiedzieć lekarz widzący Twoje jaja pierwszy, nawet drugi raz w życiu? Jedynie to może sobie powiedzieć, że nie masz guza, bo rozmiaru napewno nie zapamięta.

Tak czy siak, jałowa dyskusja.


PS. Podbij Clomid do 50 a nawet 100mg i zrób badania po 30 dniach terapii, a potem po miesiącu od odstawienia. Dostaniesz odpowiedź na papierze czy jajka są marne czy nie ;)

A jak chcesz szybciej to wbij 250ui hcg i zrób na drugi dzień badania.
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2017, 11:11:02 pm by Pan Koksik »

Offline Klama

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2545 dnia: Września 07, 2017, 11:46:09 pm »
wyniki po aktualnym zbt. Cykl lekki, szło samo LGD w niskiej dawce. O efektach pisałem w trakcie mozna poszukac ;]

samopoczucie, libido i chęci do seksu wrocily z dnia na dzien praktycznie




Mam jeszcze z czerwca, jak skonczylem, ale tam było 733 dalej juz tylko ;] takze 3 msc to max tak jak pisał ziółko. dalej juz szkoda marnowac produkt.

po prostu nie dla ciebie zioła albo jak koksik pisał masz wiatr w torbie ityle
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2017, 11:49:36 pm by Klama »

Offline thorin

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Karma: +1/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2546 dnia: Września 08, 2017, 07:34:02 am »
wyniki po aktualnym zbt. Cykl lekki, szło samo LGD w niskiej dawce. O efektach pisałem w trakcie mozna poszukac ;]

samopoczucie, libido i chęci do seksu wrocily z dnia na dzien praktycznie




Mam jeszcze z czerwca, jak skonczylem, ale tam było 733 dalej juz tylko ;] takze 3 msc to max tak jak pisał ziółko. dalej juz szkoda marnowac produkt.

po prostu nie dla ciebie zioła albo jak koksik pisał masz wiatr w torbie ityle

Masz badania sprzed cyklu na LGD ?

Offline Klama

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2547 dnia: Września 08, 2017, 08:48:59 am »
tak ;] wynik był podobny do tego po cyklu, wrocilem do homeostazy

Offline thorin

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Karma: +1/-2
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2548 dnia: Września 08, 2017, 09:10:52 am »
tak ;] wynik był podobny do tego po cyklu, wrocilem do homeostazy

No właśnie wiele osób tego doświadcza po samym LGD, zaniża on testosteron w trakcie jednak nie obniża LH i FSH. Więc co dały ziółka ?

Offline Klama

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja - Extracty i zioła
« Odpowiedź #2549 dnia: Września 08, 2017, 09:42:38 am »
polasilem sie i przeczytalem ta rozmowe wasza, dla mnie to siejesz ferment ;] masz wiatr w torbie, napisaly ci trzy osoby co sie dzieje, a ty szukasz dziury w calym i nie umiesz sie z tym pogodzic. za duzo zjadlem w zyciu supli, zeby nie umiec wyczuc co dziala a co nie. libido nie wraca 3 dni po odstawieniu, jadra nie pucha po tygodniu od odstawienia lgd, tak samo nie nasila sie  produkcja spermy.

clom ci nie wybil tescia a liczysz na ziola? zawsze mozna zyc nadzieja, ale co to za zycie...

pozdro i posluchaj czasem, jak dobrze ci radza, bo jak zauwazysz i chłopaki i Lemmy maja duza wiedze ;];]

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12328
  • Wątków w sumie: 773
  • Online Today: 137
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 1
Guests: 110
Total: 111