* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Sierpnia 20, 2022, 12:52:47 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - sportacademy

Strony: [1] 2 3 ... 31
1
Peptydy / Odp: MOTS-c peptide
« dnia: Czerwca 12, 2022, 12:01:15 am »
Z moich doświadczeń z MOTS-c wynika ,że stosowanie 3mg dziennie nie ma żadnego sensu to tak jak byśmy przed treningiem brali 20mg kofeiny zamiast 200-400mg ,minimum to 5mg przed treningiem lub z rana ,można także co drugi dzień po 5mg lub jak kogoś stać 10mg prze treningiem lub co drugi dzień lub 10mg co de to jest najlepsza opcja ,ale kosztowna.

Pozdrawiam

2
Peptydy / Odp: MOTS-c peptide
« dnia: Maja 13, 2022, 08:23:24 am »
Koledzy jak zastosować MOTS-c przed startem ,przed wyścigiem czy przed pójściem spać np. 5-10mg czy przed startem podobnie 5-10mg nosfek1983 jaka jest twoja opina w tym temacie . Pozdrawiam
Przed startem biorę 5ui HGH i jeśli wyścig ma ponad 150km to po połowie dystansu biorę drugie 5ui HGH.

3
Peptydy / Odp: MOTS-c peptide
« dnia: Marca 31, 2022, 09:44:39 pm »
Oh pare dni tu lało i nie trenowałem dlatego nie było dalszej relacji z testu mot-c ,przytyłem przez to ok. 1,5kg ,biorę dalej 3mg ed Mots-c i 3ui HGH ed i rośnie siła i to w progresie ,powoli ,ale stale rośnie ,sen ,krutszy ,ale wstaje wypoczęty ,żadnej drzemki w ciągu dnia, mimo ,że jestem trochę cięższy to po górach lżej mi się jeździ.

Testujemy i podajemy dalej jak to przebiega.

Pozdrawiam

4
Peptydy / Odp: MOTS-c peptide
« dnia: Marca 24, 2022, 10:50:28 am »
Wg. mojej opinii Mots=c to jeden z najlepszych peptydów ,spora poprawa siły ,motywacji ,,wydolności mam problemy z sercem tachykardia i o dziwo przeszło mimo stosowania kofeiny i saly ,jadę 3mg dziennie i 3ui hgh oraz  test, primo. sen krótszy i regeneracja szybsza , zastanawiam się nad kupnem raw material i zrobieniem dla siebie Mots-c by zmniejszyć koszty użytkowania ,opiszę na dniach jak to w warunkach domowych zrobić.
Pozdrawiam.

5
Peptydy / Odp: MOTS-c peptide
« dnia: Marca 16, 2022, 11:09:42 am »
u mnie daie 3mg mots-c ed i 3ui hgh ed i po iniekcji do zamrażalnika ,rozmarzanie trwa 2-3 minuty i iniekcja i do zamrażarki.

6
Sterydy ,HGH ,PH ,SARM / Methyltestosterone
« dnia: Marca 12, 2022, 08:25:38 am »
Methyltestosterone

Opis i sposób działania

Methyltestosterone był jednym z pierwszych sterydów doustnych i należy wraz z Testosteronem Undecanoat do jedynych doustnych form Testosteronu.

W dzisiejszych czasach Methyltestosteron jest bardzo rzadko używany w kulturystyce. Testosteron podawany doustnie jest prawie całkowicie niszczony w wątrobie. Z tego powodu tabletki są metylowane – co częściowo chroni testosteron przed całkowitym rozłożeniem – jednocześnie przyczyniając się do większej szkodliwości dla wątroby.

Środek ten mocno aromatyzuje przez co pojawia się charakterystyczne „napompowanie” jak w przypadku stosowania Oxymetholonu czy Methandienonu. Spory procent zdobytej wagi to woda i tłuszcz.

Najczęstszymi dyscyplinami w jakich stosuje się obecnie Methyltstosteron są przede wszystkim dyscypliny gdzie konieczna jest potężna dawka agresji i siły – spoty walki (boks, kick-boxing, walki w klatkach) oraz ciężary. Są to dyscypliny przy których spora dawka agresji jest bardzo pożądana zarówno przed wyczerpującym treningiem jak i przed walką / występem.

Najczęstszymi skutkami ubocznymi są przede wszystkim przetłuszczająca się skóra, trądzik, wypadanie włosów, pogorszenie wartości wątrobowych, wzmożone owłosienie ciała, retencja, problemy ze strony ukł. pokarmowego, niekontrolowany wzrost agresji.

Dawkowanie

Jako „booster” przed wyczerpującym treningiem / walką zaleca się 25-50mg na ok 1-2h przed planowaną „akcją”. Większego „kopa” zawodnik uzyska przyjmując środek pod język – taki sposób podania spowoduje bezpośrednie stymulację receptorów androgenów Centralnego Układu Nerwowego.

Methyltestosteron można również używać jako środka na kick-start, wtedy okres stosowania nie powinien przekraczać 4-6 tygodni a dawka 25-100mg dziennie w zależności od zaawansowania zawodnika. Tabletki najlepiej przyjmować w 2-3 porcjach wraz z posiłkami.

7
Bazar / Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« dnia: Marca 10, 2022, 09:36:24 pm »
Miałem kilka razy ,za dużo SA i hgh mało ruchu tzn. spacerów etc.  Nabrzmiałe mięśnie uciskają nerw i to jest skutek , jeśli były SA lubhgh w sporej dawce np.ok. 10ui Ed to u wielu ludzi może dać taki efekt. Zobacz jakie ćwiczenia trzeba stosować na Youtube jest tam tego sporo , Jakieś farmaceutyki na usunięcie nadmiaru wody. U mnie zawsze przechodziło po 7-14 dniach raz po za dużym dawkowaniu hgh trwało to ok 3-4 tyg.
Pozdrawiam

8
Peptydy / Odp: MOTS-c peptide
« dnia: Marca 10, 2022, 02:20:08 am »
No u mnie rewelacja 80km i to szybko i co ciekawe to co się okazuje ,że mots-c działa na serce pozytywnie rok temu moje tętno było 120-136 ,wczoraj 138-161 ,i moc ,siła i wytrzymałość na duży plus.

dzisaj także jade na trening i zdam relacje.

Pozdrawiam

9
Peptydy / Odp: MOTS-c peptide
« dnia: Marca 07, 2022, 10:27:42 pm »
Wczoraj rano 5mg mots-c i przed treningiem 3ui HGH i bomba ,siła wytrzymałość i chęć do treningu ,co ciekawe spory wzrost siły ,mniej się męczyłem ,trasa w dość trudnych warunkach ,wiatr przejechałam z bardzo dobrą średnią prędkością ,od środy 3mg mots-c i 3ui  hgh.

Pozdrawiam.

10
Peptydy / Do czego służy peptyd MOTS-c?
« dnia: Marca 03, 2022, 11:03:55 pm »
Do czego służy peptyd MOTS-c?
Przewiduje się, że do roku 2022 rynek będzie świadkiem znaczącej zmiany w stosowaniu peptydów MOTS-c, ponieważ ma on potencjał zrewolucjonizowania rozwoju leków.

Co to jest mot C?
MOTS-c to nowa technologia peptydowa zdolna do rozwiązania różnych niedociągnięć istniejących peptydów, takich jak słaba biodostępność, niska moc farmakologiczna i słaba penetracja komórkowa, słaba biodostępność po podaniu doustnym i niezdolność do przekraczania barier biologicznych. Technologia MOTS-c może również znacznie przezwyciężyć wady związane z peptydami terapeutycznymi. Peptydy MOTS-c są ważnym postępem w dziedzinie peptydów.


Korzyści MOTS-C
Główne zalety peptydów MOTS-c obejmują:

Wysoka rozpuszczalność
Wysoka przepuszczalność przez barierę jelitową
Umiejętność pokonywania barier biologicznych
Zdolność do przekraczania membrany
Dobra dystrybucja w różnych narządach
Biomarkery choroby
Aktywność specyficzna dla typu komórki
Zdolność do przechodzenia przez bariery biologiczne jest główną zaletą peptydów MOTS-c. Peptydy MOTS-c mają zdolność przenikania błon biologicznych. Doustne podawanie peptydów MOTS-c prowadzi do ich dostarczenia do krążenia ogólnoustrojowego, a także tkanek docelowych bez zmian lub bez zmian. Peptydy MOTS-c dostarczają swoje działanie w docelowej tkance w miejscu urazu i stanu zapalnego, ponieważ ich dostarczenie nie zależy od obecności specyficznych receptorów. Peptydy MOTS-c wykazały swoją zdolność do przekraczania bariery jelitowej zarówno w badaniach in vivo, jak i in vitro. Są również zdolne do przekraczania bariery krew-mózg (BBB).

Dawkowanie peptydu MOTS-C
Ponadto peptydy MOTS-c są zdolne do przenikania BBB, który jest ważną barierą dla dostarczania wielu małych leków. Skuteczność i bezpieczeństwo peptydu MOTS-c w leczeniu ludzkich zaburzeń autoimmunologicznych jest również dobrze udokumentowana. Oczekuje się, że peptydy MOTS-c będą wykorzystywane w leczeniu chorób neurodegeneracyjnych, takich jak choroba Parkinsona, choroba Alzheimera i wiele rodzajów demencji, a także w zapobieganiu ostrym i przewlekłym bólom, otyłości, cukrzycy i różnym innym chorobom zapalnym. Mogą być również wykorzystywane do leczenia raka, infekcji, chorób sercowo-naczyniowych i wielu innych zaburzeń u ludzi.

Peptyd MOTS-c Wgląd w rynek
Ponieważ nauka o peptydzie MOTS-c jest nowa i bardzo oczekiwana w przemyśle farmaceutycznym, przeprowadzono bardzo ograniczone badania nad zastosowaniem peptydów MOTS-c u ludzi. Niemniej jednak istnieją pewne warunki, w których można go stosować.

Peptydy MOTS-c są stosowane głównie w leczeniu chorób autoimmunologicznych i nowotworów.

Peptydy MOTS-c mają pewne zalety w porównaniu z peptydami, takie jak lepsza stabilność biologiczna i chemiczna, dłuższy biologiczny okres półtrwania i lepsza przepuszczalność biologiczna w różnych barierach biologicznych.

Gdzie wstrzykuje się MOTS-c?
W 2013 roku peptyd MOTS-c został użyty po raz pierwszy u ludzi. Peptydy MOTS-c wykazały zdolność do przedostawania się do krwioobiegu podczas podawania doustnego.

Jak wziąć mots-c?
Istnieją pewne ograniczenia peptydów MOTS-c, takie jak wysokie koszty, pracochłonna synteza, niższa biodostępność po podaniu doustnym i słabe wchłanianie przez barierę jelitową. Peptydy MOTS-c mogą być stosowane do podawania doustnego i wstrzykiwanego, ponieważ mają niskie działanie hemolityczne.

Oczekuje się, że peptydy MOTS-c będą generować większe zainteresowanie, ponieważ są opłacalne i mniej czasochłonne. Wraz z postępem technologicznym perspektywy dla peptydów MOTS-c są bardzo wysokie i istnieją potencjalne zastosowania peptydów MOTS-c na całym świecie.

Peptyd MOTS-C do odchudzania
Rynek peptydów MOTS-c został podzielony na następujące segmenty na podstawie zastosowań:

Na podstawie zastosowań rynek peptydów MOTS-c został podzielony na:

Zaburzenia autoimmunologiczne
Rak
Choroby sercowo-naczyniowe
Zaburzenia neurologiczne
Zaburzenia endokrynologiczne
Inne zastosowania
Zastosowanie peptydów MOTS-c w leczeniu zaburzeń autoimmunologicznych jest jednym z najważniejszych zastosowań peptydów MOTS-c. Peptydy MOTS-c udowodniły swój potencjał jako potężna terapia w leczeniu różnych chorób autoimmunologicznych, takich jak łuszczyca, zapalenie stawów, stwardnienie rozsiane, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba Leśniowskiego-Crohna, reumatoidalne zapalenie stawów i inne. Ponadto peptydy MOTS-c są również skuteczne w leczeniu zapalnej choroby jelit. W leczeniu zaburzeń autoimmunologicznych podaje się peptydy terapeutyczne w celu wywołania remisji choroby.11
Peptydy / Odp: MOTS-c peptide
« dnia: Marca 03, 2022, 10:53:58 pm »
od następnego tygodnia będę jechał ok. 3mg mots-c a day i 3iu hgh a day zobaczymy jak taki układ zadziała.

Pozdrawiam.

12
Peptydy / Odp: MOTS-c peptide
« dnia: Marca 02, 2022, 09:06:13 pm »
U mnie podobnie po bardzo intensywnym treningu przyjąłem 5mg i rano jak nowo narodzony ,zmienię teraz na 3 x a week po 5mg plus 3,3 ui HGH

13
Peptydy / Odp: MOTS-c peptide
« dnia: Lutego 27, 2022, 10:27:22 am »
o mnie fat leci w dół bez jakiś rewelacji ,ale idzie wyraźnie w dół ,no i energia ,ciągle chce się cos robić ,sen skrócony ,ale wstaje kompletnie wypoczęty ,zaczynam brać z MOTS-c HGH zonaczymy jak zadziała takie połączenie.

14
Peptydy / Odp: MOTS-c peptide
« dnia: Lutego 24, 2022, 09:00:35 am »
Wczoraj zrobiłem iniekcję o ok. 12 w południe 5mg ,spałem 5h i byłem wypoczęty ,trening 45km super energia i wzrost siły tak z znikąd jestem silniejszy , trochę szczuplejszy.

Pozdrawiam
Modyfikuj wiadomość

15
Peptydy / Odp: MOTS-c peptide
« dnia: Lutego 24, 2022, 12:12:25 am »
Jestem mały 170/66kg i na razie 10mg ew jest ok ,ale od niedzieli pojadę HGH 3ui ed i dołożę 3xew 5mg Mots-c.

Pozdrawiam

Przypomnę ,że Mots-c jest dostępny.

Strony: [1] 2 3 ... 31

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2474
  • Latest: Pitek
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12081
  • Wątków w sumie: 756
  • Online Today: 30
  • Online Ever: 525
  • (Grudnia 07, 2019, 12:41:06 am)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 42
Total: 42