* *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 28, 2024, 02:50:50 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: PH + SARM etc. Środki Specjalne  (Przeczytany 1505216 razy)

Diploid

  • Gość
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3165 dnia: Grudnia 26, 2019, 06:56:54 pm »
Gonadotropina nie aromatyzuje. ;D

Estro będzie rosło, ale bardzo powoli.
Trzeba to wyczuć, albo zbadać, jak doświadczenia brak.
U mnie przy takiej ilości, to z pół tabsa exe na miesiąc.

Offline Sergio140282

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3166 dnia: Grudnia 26, 2019, 09:07:21 pm »
borys3:
SARMy najlepiej stosować z podkładem z teścia lub HCG, ale Ostarynę, RAD i mniejsze dawki LGD można śmiało lecieć solo. Przy dużych dawkach LGD po kilku tygodniach już m.in. nastrój, libido dostaje po dupie.
Żaden inny sposób się tu nie sprawdzi, dokładanie bosterów Testa, IA itp. w trakcie cyklu na SARM nic nie da.
SARMów nie dokłada się do PCT, jak ktoś tak gada to gada bzdury i tyle. Każda substancja (bynajmniej z tych co na tą chwilę są dostępne) łącząc się z AR będzie obniżała Testo i koniec kropka. Chyba że mówimy tutaj o początkowym i stopniowym etapie zejścia i "odbloku" z naprawdę dużego cyklu sterydowego, wtedy sprawa wygląda inaczej.
Laminator:
Cykl na SARMach powinno się zaczynać od małych dawek i co jakiś czas dokładając.
SARMy będą delikatnie obciążały wątrobę i trochę psuły profil lipidowy, więc można w trakcie cyklu wspomagać się w tym kierunku, ale też nie jest to konieczne. Po cyklu wszystko wróci do normy. Najważniejsze by wątrobie i lipidom nie dokładać jeszcze więcej obciążenia w postaci alkoholu czy złego żywienia.
PCT po SARMach jak zawsze zależy od WYNIKÓW BADAŃ. Ale generalnie jeśli LH jest ok i jądra dają radę to niepotrzebny jest clomid i HCG. Odpowiednie witaminy, minerały, zioła stymulujące Testa, antykataboliki/anaboliki nie oddziaływujące na AR i wszystko jest elegancko.
Jeśli LH jest w normie clomid nic więcej nie zrobi.
Jeśli LH jest ok, ale Test jest bardzo bardzo nisko to można zastosować protokół HCG, aby szybciej wrócić do normalności, ale ja się na tym nie znam.
W każdym razie bez wyników badań to gówno nie-robota jak zawsze, można więcej zaszkodzić niż zrobić dobrego ;)
MK677 nie ma sensu stosować przez 6 tygodni, minimum 3 miesiące.
GW poprawia (i to bardzo) profil lipidowy, generalnie nie dotyka wątroby, ale chemia to chemia. Każda środek farmaceutyczny będzie obciążał w mniejszym lub większym stopniu wątrobę i koniec kropka. Wątrobę należy wspierać zawsze, a przede wszystkim odpowiednim odżywianiem i unikaniem substancji szkodzących typu alkohol, paracetamol itd.

przegladam forum i pojawilo sie pytanie...czy rzeczywiscie dorzucic hcg do cykly z s23?
obecnie leci anaboliczny z testo up od 7 tyg i s23 od dwoch, nie czuje abym musial sie wspomagac hcg na teraz ale moze warto wrzucic w polowie cyklu? lub blizej konca? sugestie mile widziane bo akurat mam paczke hcg, ktora lezy

Offline ramirez

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 109
  • Karma: +1/-3
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3167 dnia: Grudnia 27, 2019, 08:45:33 am »
jak masz 1 sztukę  to użyj już po cyklu
jak tam efekty po 2 tyg ? zauważyłeś jakiejś pozytywy/negatywy ?

Offline Sergio140282

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3168 dnia: Grudnia 27, 2019, 10:17:37 am »
w dwuboju jeszcze zadnych efektow nie zauwazlem silowych, ale wpadala mi jedna sesja kulturystyczna w poniedzialek i pompa byla ogromna (nie wiem czy to s23 czy polaczenie wszsytkich 3 srodkow)

po stronie negatywnej zauwazylem strasznie spiecie w dolnych plecach, jakby back pumpsy ze az spac czasami nie moge bo tak boli, nie mialem tego wczesniej i zaczelo sie ostatnio wiec celuje, ze jest to spowodowane s23

moim zdaniem za wczesnie na pozytywne efekty jeszcze

Diploid

  • Gość
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3169 dnia: Grudnia 27, 2019, 01:21:33 pm »
Pompowanie w dwuboju tylko przeszkadza. 8)

Offline Sergio140282

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3170 dnia: Grudnia 27, 2019, 05:28:52 pm »
Niestety, przeszkadza i to bardzo...mam nadzieje ze szybko minie...kazda rade sie przyda wiec prosze pisac

Offline mario5508

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3171 dnia: Grudnia 27, 2019, 06:19:18 pm »
Ja mogę nieco już powiedzieć o lgd bo stosuję tydzień , a już czuję.
Przez 3 dni brałem 2x 5mg potem zszedłem do 5mg bo coś mi apetyt zmuliło ale nie wiem czy to przez lgd czy zbieg okoliczności bo często tak mam nawet nie jedząc orali,że z dupy mi się blokuje apetyt...
Czytałem się się wkręca około 3-4 tygodnia więc na nic się nie nastawiałem. Po prostu łykałem i zapominałem  :)
W tle leci od paru miesięcy npp i prop więc już dawno się "wkręciło".
Od 3-4 dnia pompa zdecydowanie lepsza co mi i z pewnością innym się bardzo spodoba  ;D
Mięsień twardy taki zbity. Przedramiona się pompują strasznie wykonując np. wyciskanie hantli. Co mnie zaskoczyło i czego dawno nie miałem to po kilku seriach na biceps, taka pompa, aż ręce drętwiały  ??? Co do siły to na razie nie zauważyłem.
 Co mnie martwi to, że zauważyłem zwiększoną retencję wody... A powinno być inaczej z tego co pisze  ;)
Na razie sobie nic nie domawiam  :-X
Dam znać za tydzień jak się dalej wkręca i co z apetytem. Jak będzie lipa to wiem co może być przyczyną  ;)

Tak poza tym,  tyle ph/sarmów schodzi, a tak mało opinii jest  :-\ Można by założyć jakiś dział z samymi opiniami środków. Do weryfikacji można wrzucać foto z karteczką i nickiem i odsieje ludzi co pimpują lub zniechęcają.

Czytam, że niektórzy polecają lecieć nawet 20mg więc zobaczymy co dalej  :P

« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2019, 05:01:37 pm by mario5508 »

Offline Patryk

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 168
  • Karma: +5/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3172 dnia: Stycznia 02, 2020, 06:42:17 pm »
Ja mogę nieco już powiedzieć o lgd bo stosuję tydzień , a już czuję.
Przez 3 dni brałem 2x 5mg potem zszedłem do 5mg bo coś mi apetyt zmuliło ale nie wiem czy to przez lgd czy zbieg okoliczności bo często tak mam nawet nie jedząc orali,że z dupy mi się blokuje apetyt...
Czytałem się się wkręca około 3-4 tygodnia więc na nic się nie nastawiałem. Po prostu łykałem i zapominałem  :)
W tle leci od paru miesięcy npp i prop więc już dawno się "wkręciło".
Od 3-4 dnia pompa zdecydowanie lepsza co mi i z pewnością innym się bardzo spodoba  ;D
Mięsień twardy taki zbity. Przedramiona się pompują strasznie wykonując np. wyciskanie hantli. Co mnie zaskoczyło i czego dawno nie miałem to po kilku seriach na biceps, taka pompa, aż ręce drętwiały  ??? Co do siły to na razie nie zauważyłem.
 Co mnie martwi to, że zauważyłem zwiększoną retencję wody... A powinno być inaczej z tego co pisze  ;)
Na razie sobie nic nie domawiam  :-X
Dam znać za tydzień jak się dalej wkręca i co z apetytem. Jak będzie lipa to wiem co może być przyczyną  ;)

Tak poza tym,  tyle ph/sarmów schodzi, a tak mało opinii jest  :-\ Można by założyć jakiś dział z samymi opiniami środków. Do weryfikacji można wrzucać foto z karteczką i nickiem i odsieje ludzi co pimpują lub zniechęcają.

Czytam, że niektórzy polecają lecieć nawet 20mg więc zobaczymy co dalej  :P

Co do retencji, dlaczego uważasz, że po LGD jej nie powinno być i gdzie tak pisze? :)

Na apetyt wrzuć MK677 i problem z głowy  ;D

Jeśli chodzi o grupę o sarmach, to zapraszam Cię do mojej grupy na fb: "SARMy, peptydy, doping - kto pyta, nie błądzi". Powoli się rozkręca, a niedługo wystartuje strona z dużą dawką rzetelnej wiedzy  8)  Grupa jest neutralna, więc zapraszam całą ekipę SA.
Kod rabatowy 7% na Muscle-Zone "doktordzik"

Offline ramirez

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 109
  • Karma: +1/-3
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3173 dnia: Stycznia 02, 2020, 07:35:54 pm »
to będą jeszcze w sprzedaży w takim razie w PL  jak się temat ma rozwijać?

Offline Patryk

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 168
  • Karma: +5/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3174 dnia: Stycznia 03, 2020, 12:01:06 am »
to będą jeszcze w sprzedaży w takim razie w PL  jak się temat ma rozwijać?

Sprzedaż SARMów w PL jest zakazana odkąd weszła w życie ustawa antydopingowa. Jeśli ktoś sprzedaje w PL SARMy (a wiem które laby tak robią), to robi to na własne ryzyko. Część sklepów przeniosła w tym czasie swoje magazyny do UK i jako podmioty UK mogą sprzedawać do Polski SARMy, ale wysyłka musi być z UK.

Natomiast jeśli pytasz o ustawę, która obowiązuje w Chinach od stycznia 2020, to część producentów zrobiła do tego czasu spore zapasy i przez jakiś czas nadal będą SARMy w obiegu, choć ceny mogą trochę wzrosnąć. Co będzie potem gdy zapasy się wyczerpią? Część z tych większych sklepów zapowiedziało, że planuje wycofać się z sarmów, natomiast inny pewnie nadal będą ściągać sarmy skąd się da, albo na nielegalu z chin albo część produkcji przejdzie pewnie do Indii. Gdybym miał dużo forsy, to sam bym teraz otworzył więlką produkcję sarmów w Indiach, to byłby biznes :D niestety nie stać mnie hahaha
Kod rabatowy 7% na Muscle-Zone "doktordzik"

Offline sportacademy

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 468
  • Karma: +7/-3
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3175 dnia: Stycznia 03, 2020, 01:56:13 am »
Co do Chin to nieprawda co piszesz weszło prawo penalizujące wysyłkę ,poprzednio także  był zakaz także ,ale nie penalizował  tego procederu jak wysyłka SARM jak wiadomo Chińskie organy sprawdzają także paczki wychodzące z Chin i nikt w Chinach nie chce iść do więzienia.
Mieszkam tu tzn. w Chinach już od  ok 3 lat i wiem co tu się dzieje.

Tak wszyscy myślą ,że SARM-y będą w Indiach produkowane ,ale nie wydaje mi się ten zakaz na Chinach wymogły USA co ma być zawarte w nowej umowie handlowej USA -Chiny.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2020, 01:58:26 am by sportacademy »

Offline Patryk

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 168
  • Karma: +5/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3176 dnia: Stycznia 03, 2020, 12:39:40 pm »
Zgadza się, ja wiem tylko tyle, to co napisałeś, czyli że Chiny mają zakaz pod groźbą kary sprzedaży sarmów poza granice czyli zakaz wysyłania do innych krajów od stycznia 2020, reszta to moje przypuszczenia co do przyszłości. Czyli według Ciebie co będzie dalej?
Kod rabatowy 7% na Muscle-Zone "doktordzik"

Offline mario5508

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3177 dnia: Stycznia 09, 2020, 04:04:52 pm »
Mała aktualizacja co do lgd.
Stosuję około 20 dzień, dawka jaka już wpadła to 15 mg(stosuje od ok. tygodnia ) . Nabicie fajne, naprawdę jest się takim nabitym, "pospinanym". Trening mega. Niestety aptyt z dnia na dzień jak dodałem wpis w grudniu mocno w dół....  Aktualnie to mam problem zjeść jakiekolwiek śniadanie. Gdy coś zjem to siedzi z parę godzin na żołądku wywalając brzuch. Uprzedzam,że mam probiotyki i enzymy i je stosuję :P Spróbuję zejść do 1 kaps czyli 5mg ed i zobaczę. Jak nie będzie poprawy to przerywam bo moim celem nie jest "redukcja".  :-\

Offline Tester

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3178 dnia: Stycznia 09, 2020, 07:10:42 pm »
Mała aktualizacja co do lgd.
Stosuję około 20 dzień, dawka jaka już wpadła to 15 mg(stosuje od ok. tygodnia ) . Nabicie fajne, naprawdę jest się takim nabitym, "pospinanym". Trening mega. Niestety aptyt z dnia na dzień jak dodałem wpis w grudniu mocno w dół....  Aktualnie to mam problem zjeść jakiekolwiek śniadanie. Gdy coś zjem to siedzi z parę godzin na żołądku wywalając brzuch. Uprzedzam,że mam probiotyki i enzymy i je stosuję :P Spróbuję zejść do 1 kaps czyli 5mg ed i zobaczę. Jak nie będzie poprawy to przerywam bo moim celem nie jest "redukcja".  :-\
Dowal MK677. Ssanie u mnie takie, że raz przerwałem trening i poszedłem coś zjeść. Potem nosiłem w plecaku jedzenie na trening.

Offline mario5508

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Karma: +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: PH + SARM etc. Środki Specjalne
« Odpowiedź #3179 dnia: Stycznia 09, 2020, 07:20:21 pm »
Wiem, ale mi chodzi o sam żołądek bo bym zjadł coś na "chama" ale to mi potem bebzon wywala i masakra jest :/

 

Recent

użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 2567
  • Latest: Kesh321
Stats
  • Wiadomości w sumie: 12323
  • Wątków w sumie: 774
  • Online Today: 332
  • Online Ever: 560
  • (Stycznia 13, 2023, 10:31:04 pm)
Użytkownicy online
Users: 0
Guests: 234
Total: 234